Téma: Esti Showder

cherry baby 2008 szept. 12. - 07:38:50
(379/2159)
mert nem olyan beállítottságú vagy.
6/10
Semprini 2008 szept. 11. - 22:34:56 6/10
(378/2159)
Azért ez a GRILL-csocsó valahol zseniális... XDXD
Sz23 2008 szept. 11. - 22:05:56
(377/2159)
Tényleg elég durván be tud szólogatni, fõleg a neki nem szimpatikus politikusoknak, viszont amit szeretek benne, hogy egyáltalán nem szégyell hülyét csinálni magából. (Bár ez a mai adás annyira nem tetszik...)

Nem tudom, mikor lesz Showder Klub, a rádióban is csak ismételni szoktak, gondolom, náluk is volt nyári szünet...
1/10
Viola Erzsébet 2008 szept. 11. - 21:29:06 1/10 Előzmény S.Zsolt
(376/2159)
Én mindig is egy undorítóan közönséges, bunkó állatnak tartottam Fábryt, egyetlen mûsorát sem tudtam megnézni.
Nem is értettem, hogyan engedhetnek egy televízió képernyõjén ennyire közönségesen beszélni és viselkedni valakit.
Igaz, egyre inkább hasonló stílus uralkodik el a filmekben, sõt a színházban is. Elég szomorú :( Én soha nem fogom, nem is akarom megszokni, elfogadni ezt.
9/10
Lucika 2008 szept. 11. - 20:21:58 9/10
(375/2159)
Ha már KAP: HOL A FRANCBAN VAN A SHOWDER KLUB?????????
Sz23 2008 szept. 11. - 19:02:42
(374/2159)
HalloTTa, bocsánat:)
Sz23 2008 szept. 11. - 18:57:51
(373/2159)
Én csípem Fábryt, teljesen kattant:) KAP-nak is volt "néhány" agyament poénja, pl. a spanyol nászút, ha hallota vki, azon majd meghaltam:)
10/10
S.Zsolt 2008 szept. 05. - 12:42:05 10/10 Előzmény kevinspéci
(372/2159)
Ezt arra értettem, hogy azelõtt a balos sajtó is oda, meg vissza volt tõle, majd jött 2002, és hirtelen "Fábry elvesztette a varázsát", meg "Fábry minõsíthetetlenül obszcén", "Fábry nem fizetett a parkolásért"... Ilyen és ehhez hasonló cikkek borították el a sajtót, pedig azelõtt nem gyõzték ajnározni.

Nem politizálni akartam, csak megvédeni a kedvencemet... :-)
Nersus 2008 szept. 04. - 20:34:01
(371/2159)
Nos örülök hogy van még aki rajtam kívül így gondolja.
Bár sok érdekes dolog van amirõl érdemes lenne még beszélni és mind mind minõsíti az országot, de itt Fábry mester a fõ téma tehát 1 szónak is pont a vége.
Akinek nem tetszik Fábry ne nézze.
Nersus 2008 szept. 04. - 20:18:08
(370/2159)
Nem tudom eldönteni hogy a cinizmus mondatja ezt veled vagy az õszinteség, bár remélem az utóbbi :)
Nersus 2008 szept. 04. - 20:03:19
(369/2159)
Adok zsepit.
Szerintem pl a tuborg reklámban is ökörség az angol szlogen a végén, most ez Magyarország vagy Anglia? Sokan törik a magyart bezzeg a média a külföldi szavak tömegével van tele... mind 1 a Fábry egy hatalmas arc vagy cool celeb, kinek hogy tetszik :P
Eper006 2008 szept. 04. - 19:50:14
(368/2159)
Nagyon jó,fõleg a humorbonbonos rész,az elsõ kb. 20 perc. Ezalatt hihetetlen stílussal és beleléléssel mondja a magáét:) A Show többi része is jó,érdekes. Fanatikus vok:)
Nersus 2008 szept. 04. - 19:39:29 Előzmény VTECTHS
(367/2159)
A mûsor szerintem színvonalas a maga módján,nem azért van hogy mûvelõdjünk, hanem hogy nevessünk.
Spontán, a vendégekrõl nem tud szinte semmit mert így jönnek a jó poénok, elég hülyén venné ki magát ha 1 szál poén nélkül beszélgetne a vendégeivel, mert mindenrõl és mindenkirõl tudna mindent :)
A celeb szó meg a magyar média szégyene szerintem, és Fábry se véletlenül tette a hülyét ezzel kapcsolatban... tisztában volt õ vele mit jelent de röhejes ez az egész celeb meg shopping, cash and carry, és hasonló cool dolgok áradata ami kis hazánkban manapság olyan divatos.
Pedig minden angol szóra van minimum 5 szép magyar kifejezésünk.
Fábry szarkasztikusan teszi közzé véleményét a hasonló dolgokról, és ezért õ a legjobb a szakmában.
A politikai hovatartozás meg olyan mindegy... magyarok vagyunk, nem bal vagy jobb oldaliak hanem magyarok...
A poén meg poén, kész :D
kevinspéci 2008 szept. 01. - 16:35:45
(366/2159)
"Érdekes módon, amíg nem derült ki politikai hovatartozása, mindenki imádta."

Ezt ugyan kitõl hallottad?
10/10
S.Zsolt 2008 szept. 01. - 16:11:02 10/10 Előzmény VTECTHS
(365/2159)
Szerintem nem kéne elvárni, egy showmûsortól, hogy megismerjük a riportalanyt. Erre kevés az a tíz perc, amit Õ a vendégeivel eltölt. Aki nem az Õ ökörségei, hanem a vendégek miatt nézi a mûsort, annak inkább javaslom Vámos Miklós, és Kepes András mûsorait, vagy nézzen meg pár archív felvételt a Friderikusz Talk Showból! Ezek a mûsorok voltak arra, hogy ezek az emberek hosszasan, és mélyen beszéljenek magukról.

A felkészültségrõl annyit, hogy ezekbõl szintén nagyon jó poénok alakulnak ki, szerintem vicces. Egyébként meghívta a miniszterelnökünket, de nem jött el... Aki a politikai felkészültségére kíváncsi, annak javaslom a Youtube-ot, azon belül is azt, amikor a Nap kelte, Kereszttûzben címû mûsorában "vallatják"...
Vagy esetleg a Heti válaszban olvasható Fábry kontra Vágót. Akinek nem tetszik, ne nézze! Rettenetesen utálom, hogy érdekes módon, amíg nem derült ki politikai hovatartozása, mindenki imádta, pedig akkor is ugyanolyan obszcén, és cinikus volt. Ma is, meg régebben is ugyanúgy röhögnek, illetve röhögnek ezeken a poénjain öltönyös úriemberek a közönségben, és miért ne tennék, ha ez nekik (mint ahogy mindenki másnak, aki nem begyöpösödött) vicces...
VTECTHS 2008 jún. 27. - 22:57:25
(364/2159)
Tény, hogy mostanság egyre szarabb a mûsor. Én csak az elején a humorbonbont nézem, mert az sokszor nagyon ütõs, valamint a dizájncentert. De az utóbbi is már egyre laposabb, unalmasabb...
Vendégekbõl is már egyre bénábbak vannak. A színészek és a sportolók is már annyira unalmasak, mindig ugyanazok a kérdések: "Merre voltál? Mit csinász nyáron? Hol leszel látható legközelebb? MI a legviccesebb történeted?)
Ami még nagyon idegessé szokott tenni, az a felkészületlensége. Azt se tudja melyik sorozat milyen, vagy ki kicsoda vagy pedig a celeb szóra nem 3 hete kellett volna rájönnie a TV-bõl. Azért az embereknek, szereplõknek, mûsoroknak, kifejezéseknek tényleg utána nézhetne ha már "poéngyáros".
Igazán lehetnének a vendégek egyszer a politikusok is (akár Ferenc testvér is :D). Kiváncsi lennék, hogy mit mondana, és mennyire lenne felkészülve, és hogy állna hozzá akár egy nagy dumás visszaszólós politikushoz. Aztán lehet, hogy kotorászna a papírjai között, mint a Sváby az Orbán Viktor interjúnál.:D:D:D
10/10
offtopic
C.s.I. 2008 jún. 27. - 22:15:53 10/10
(363/2159)
Öniróniát érzékelek. Pláne azok után, amit korábban írtál.
judith 2008 jún. 27. - 20:52:17
(362/2159)
"Én se állítottam hogy nem vagyok bunkó vagy alpári. De te rosszabb vagy nálam sokal." Khm, hát én aztán tényleg nagyon alpári vagyok. Az alkoholista szó olyannyira vulgáris, hogy nem is értem, miért nem csillagozták még ki. Az meg nagyon aranyos, hogy "én alpári vagyok, de te jobban az vagy". Hû, akkor ha neked valaki azt mondja, hogy hülye vagy, akkor az rá a reakció, hogy de XY hülyébb nálam? Érdekes:)
judith 2008 jún. 27. - 20:49:33
(361/2159)
Édesem, az írásbeli kommunikációnak van egy bizonyos menete. Olvas-értelmez-reagál. A középsõ tényezõnek kimondottan fontos szerepe van. Akkor hát tegyük meg együtt, ha egyedül nem megy. Szóval, a fidesznyikezést, meg úgy egyáltalán az "intelligensezést" NEM neked írtam, hanem annak/azoknak, akik ilyeneket írkálnak. Ismered a mondást, hogy "Akinek nem inge, nem veszi magára"? És tudod értelmezni, vagy ahhoz is segítség kell? Röviden, tömören: ki a frász szólt hozzád? Te kezdtél el nekem irogatni.
Dantes 2008 jún. 27. - 20:43:18
(360/2159)
Én se állítottam hogy nem vagyok bunkó vagy alpári. De te rosszabb vagy nálam sokal.

Másokat oktatsz ki fensõbbségesen, aztán meg közben te még rosszabb vagy.

Igen, ez remek.

ja, és írtam én olyat hogy Fidesz? Le írtam ezt a szót?!
MI?!

Szóval jobb lenne ha nem hazudoznál.

Szánalmas vagy.