Chily 2008 szept. 21. - 15:40:52
(11/11)
bekerülni! sorry!XD
Chily 2008 jan. 05. - 16:56:45
(10/11)
Csak elveszik az ember pénzét! Mennyi az esélye hogy pont te fogsz bekerlni
kmelike 2007 dec. 31. - 15:12:15 Előzmény Eliza
(9/11)
Szerintem is borzaszto.Ki az a huje aki mar bekerul a musorba es lerakja a telefont?Birom azt amikor sirankoznak hogy valaki letette a telefont mintha ugy erdekelne oket...Mag a Mia avval az allando nevetesevel...Szerintem a Mia meg az Adam osszejottek.Szegeny kanape amikor a Mate raugrik johogy nem torik ossze, de azert a Mate tokre aranyos!
Eliza 2007 szept. 20. - 13:44:04
(8/11)
A mûsor nagyon borzasztó...de ez a Mia,az Ádám segíts szövegével...meg a lapát füleivel...kb.2X néztem belõle 5-6 percet,amíg a másik csatornán reklám volt...de katasztrófa volt...(még most is az)...az átverés miatt is levetetném a mûsorról...
zsoccca 2007 aug. 27. - 13:07:50
(7/11)
nah jó lehet hogy teljesen hülye vagyok? ezért pénzt kiadni? :D
zsoccca 2007 aug. 27. - 01:02:58
(6/11)
hát igen... ha lenne pénzem én eskü eldumálnék a csajjal:D
"szia mondd a megoldást"
"helló, mizujs?"
meg hasonlók:D jah hát igen, Mia... megnyerhetnénk a pénz helyett?:D
prezli01 2007 júl. 11. - 10:39:43
(5/11)
Nem tudom, hogy miért legális az ilyen nagymérvû kizsákmányolás, amit ebben a mûsorban is tesznek! Mert, ha felhívod a jelzett számot, amely már eleve emelt díjas, ha van olyan marha szerencséd, hogy harmadiknak bekerülj, és ki is sorsoljanak, simán kell 15-20 hívást kezdeményezni! Ez pénzben, 4500-6000 Ft-os összeget jelent a semmiért. Mert ezekután sem biztos, hogy bekerülsz, és elviszed a nyereményt! Aki ezt a játékot még játszani kívánja, az nincsen tisztában azzal, hogy mennyire esélytelen. És. amire olyan rettenetesen kiváncsi vagyok, hogy a TV, állandóan pénzhiánnyal küszködik, egy értelmes filmre nincsen keret, de ilyen nyereményekre igen! Vagy ez is magas szintû szívatás? És arról miért nem nyilatkoznak, hogy ezek a feldobott nyeremény összegek kik vagy milyen személyektõl vagy adakozásból jön össze? Nagyon érdekelne!
SzeZsu 2006 dec. 06. - 21:45:32 Előzmény peti637
(4/11)
undormány és ez aztán a KÉSZ ÁTVERÉS!!! cimû mûsor.
kiváncsi lennék arra, hogy ki az a barom, aki több száz ftos percdijért hajlandó felhivni ezeket a telefonszámokat!
(közben meg az önkormányzatnál tartja a markát segélyért...fûtés hozzájárulásért..ingyen tankönyvért..ingyen étkeztetésért..stb)
peti637 2006 nov. 23. - 18:28:08
(3/11)
A legnagyobb tv-s átverés a tv-shop óta! Azt kérdezi a csaj egyfojtában hogy miért nem telefonálnak, miközben több ezer vagy több tízezer hívás fut be, csak éppen nem kapcsolnak be senkit. Ezzel azt a látszatot keltik hogy nagy az esély bekerülni a játékba, és a sok naív vidéki aki nem a városi simliben szocializálódott, be is dõl! Azért Miát nagyon meg b...
Heyy 2006 ápr. 28. - 20:09:03
(2/11)
Úgy utálom ezeket a sz*r mûsorokat, és ez még a jobbik fajta. Volt olyan a viván, hogy mondjál B betûs szót. Honnan a francból tudhatná bárki is, hogy az a trampli melyikre gondolt!? Szép hogy senki se nyer... De a legszomorúbb, hogy FEL IS HÍVJÁK!!! :'((((
Állatbarát 2006 febr. 21. - 14:33:39
(1/11)
És a nézõk becsapásán alapul. Sokan telefonálnak, kevesen játszanak.