xzibit2009 2009 jún. 08. - 22:42:05
(148/2248)
HÁL ISTEN sok olyan van / lett, mint én (FIDESZ-es!!!) és akik elindítják az országot egy jobb úton!!

A sok komcsi meg elhúzhat a búsba!
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 08. - 22:41:24
(147/2248)
Mert annak az embernek és a sleppjének semmi más nem számít, mint hogy most már végre hatalomra kerülhessen, s ezért semmi nem drága neki! Ez az óriási probléma!
ondok 2009 jún. 08. - 22:38:39
(146/2248)
Az egy atábor...taktika megbukott.Még az is elképzelhetõ ,hogy a Jobbik szippantja be a Fideszt ,ha nem vigyáz és még tovább megy jobbra .ill pl az Alkotmányozáshoz szükséges 2/3-hoz összeáll a Jobbikkal.
A Fidesz és Orbán fõ bûne az ,hogy bár õ világosan látja a dolgokat,nemhogy növelni akarná a politikai kultúráját a tömegeknek(mint egykoron tette liberális korában),hanem rájátszik a néphülyítésre ,élesztgeti a hölyeséget.Ez szerintem az igazi hazaárulás.
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 22:38:37
(145/2248)
Na nem folytatom. Jó éjt! :) Megyek én is.
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 08. - 22:35:39
(144/2248)
Engem még nem is érdekelne, hogy a Jobbikra szavaznak azok, akiknek még az is a legalapvetõbb problémaja, hogy õk mondják meg, ki a magyar, de azt minden hülye látja, látnia kell, hogy az egész egy nagy blöff!
Majd a Jobbik megállítja a "cigánybûnözést"? Kizavarja a multikat? Állami tulajdonba vesz mindent, mert Magyarország a magyaroké, ugye! (Ó, pedig azt hittem Izraelé, shalom!) S mivel sosem fognak hatalomra kerülni (esetleg koalícióban a fityisszel), sosem fog bebizonyosodni, hogy csak üres szöveg, amirõl hadoválnak.
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 22:33:08
(143/2248)
Nem értem, miért nekem címezted. :)
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 22:31:12
(142/2248)
Hoztak volna más intézkedéseket is, de sajna feléltük a nincset is, és hatott a fidesz demagógia, béna kacsává vált a kormány. Ha szorul a hurok, mindig az érzi meg jobban a megszorítást, akinek kevesebb, vagy nincs jövedelme, megtakarítása. A devizahiteleknél, meg ugye egyértelmû.
Az adómentes kedvezményeik mindenkit irritáltak, de errõl egyik sem igazán akart lemondani. Nézd, valahonnan össze kell söpörni a pénzt. Az nem megoldás, hogy mindenki helyesel, csak éppen az õ érdekeit ne sértse senki. A kafetéria/üdülési csekk témáról nem tudok nyilatkozni, sose kaptam. Igen, megetették a népet, mert kell a szavazatod. Nem tudom, mennyire emlékszel a fidesz 4 évébõl, abból, kinek az érdekeit képviselték. Sajnálom a sok álmodozót, mert nem a leg rászorultabbakat támogatták, nem lesz jobb mindenkinek.
Miért nem gratulálok? Mert nem lehet szent az a cél, aminek eléréséhez ilyen eszközöket használnak fel (jobbik). (Majd esetleg akkor fogok, ha eliminálják õket, meg a jelenlegi vezetésüket.)
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 08. - 22:30:07
(141/2248)
Orbánnál az azt jelenti, hogy ide mindenki, aki kicsikét is a jobboldalon áll, mert egy a tábor, egy a zászló, egy az Isten! (O.V.)

Kiváncsi lennék, mi lenne, ha valamelyik szlovák jobboldali politikus olyen matricával flangálna a kocsija hátsó ablakán, amelyben a szlovákok az egész Alföldet a magukénak követelik, mert hát azelõtt ez Szvatopluk birodalma volt, s a magyarok húzzanak vissza az Urál mögé!

Az ilyen és ehhez hasonló, modern felfogásokkal nagyon sokra lehet ám menni...
ondok 2009 jún. 08. - 22:30:06
(140/2248)
nemcsak a radikális jobbosok szavaztak a Jobbikra ,hanem azok is ,akik megunták,hogy a politikai elit bizonyos dolgokkal egyszerûen nem foglalkozik.Nameg azok is ,akiknek nincs igazán politikai meggyõzõdése ,hanem 2 Ftért rögtön máshova szavaznak.Még akkor is ha csak ígérik ezt és utána ugyanúgy pofára esnek mint a nyugdíjasok az Orbán regnálásának elején.
ondok 2009 jún. 08. - 22:26:49
(139/2248)
Érdekes,hol hallottad ,hogy nálunk nem tart sehol a válságkezelés ? a hír Tvben?Ugyanis az Únió igen elégedett a válságkezelésünkkel .Pl ha nem vetted volna észre stabilizálódott a FT árfolyam ,és a termelés jóval kisebb mértékben esett vissza mint pl Szlovákiában.Ez abaj veletek jobbos drukkerekkel ,hogy nemcsak hogy szelektív a látásmódotok ,hanem valótlanságokat is bevesztek és terjesztetetek.
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 08. - 22:23:41
(138/2248)
A Jobbik is ugyanarra a sorsra juthat, mint MIÉP: 2010-ben még bekerülhetnek, de egy 2014-es választáson, nagyobb részvétel mellett - ha szûken is, de - ki fognak maradni. Orbánnak már van rutinja abban, hogyan daráljon be minden létezõ pártot a jobboldalon, ezzel sem lesz sok gondja a jövõben, bár tény, hogy azért nem lesz neki egyszerû! Vagy ott van pl. az MDF, amit még mindsig nem sikerült neki, bár a lakájmédia (Hír Tv, Echo Tv) nagy erõkkel ezen van.
A Jobbik most sikeres volt a leelemibb demagóg és populista szöveggel. Ilyenre is van igény, nincs ezzel gond, de ez a 14% talán már túl megy egy bizonyos határon.
ondok 2009 jún. 08. - 22:20:49
(137/2248)
Ez az igazi csapás,nem Mohács és Trianon.Nem volt az hülyeség ,hogy régen csak az érettségizettek és bizonyos kort elérõk szavazhattak.
kgyuri0 2009 jún. 08. - 22:20:19
(136/2248)
Hogy õszinte legyek, én már Tiborc panaszolkodását is utálom a Bánk bánban!

Nem is tudom ki beszélt a magyarok "panaszkultúrájáról"
Na, ja, de hol itt a kultúra?
ondok 2009 jún. 08. - 22:19:05
(135/2248)
A sok idiótizmusnak a fidesz ágyazott meg.mert kérdem én pl a nagy Magyarország matrica mit jelent?El akarjuk foglalni Horvátországot?Nyilván nem ,dehát ugyebár,"ha a világ Isten kalapja ,akkor Magyarország a bokréta rajta."stb.stb.Ez akomplett idiótizmus aminek a jelenlegi politikai elit ágyazott meg pl az MSZP is azzal ,hogy nem mûködtette rendesen az államszerveket,a rendõrség tök impotens,mai napig fingja nincs a cigánygyilkolókról pl.
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 08. - 22:16:10
(134/2248)
Meszi!
Ilyenkor hagyni kell, had legyen másé az utolsó szó. Bár neki lesz rosszabb, de neked jobb!
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 22:15:47
(133/2248)
Ez nem személyeskedés, én be szoktam vállani, ha rossz gatya van rajtam, Te is megteheted. Kötekedni meg velem úgyse tudsz. :))
idõjós1010 2009 jún. 08. - 22:14:55
(132/2248)
Mért ne támogatnák?
Ezzel egyáltalán nem mondanak ellent a szlogenjüknek.
A szlogennel szerintem elsõsorban õk a sok külföldrõl betelepült üzletláncokra céloznak akik uralják a piacot, ill arra hogy lassan eladják alólunk az országot.
kgyuri0 2009 jún. 08. - 22:14:26
(131/2248)
Kedves xzibizé…!

„Egyik oldalé se szent, de a jobbik még mindig (sokkal) jobb...”

Ez a mondatod remekül prezentálja a jobboldal szellemi visszamaradotságát.
Kösz a remek demonstrációs lehetõséget.

A baj az, hogy mint általában, itt is igaz, hogy aki nem tudja magát tisztán és értelmesen kifejezni, az szellemi képességeinek megrendült mivoltáról tesz tanúságot. Trmészetes, hogy a Jobbikra vagy a Fiderszre szavaztál!
Csak ezt az országot sajnálom, mert ilyenek mint te, fogják megszabni a sorsát.
Sajnálom, mert ez az ország ugyanis a hazám.
kajl 2009 jún. 08. - 22:12:58
(130/2248)
Látom azért néhány dologban egyet értünk. Amúgy nem azt mondtam, hogy mindenki a megélhetése miatt vesz fel hitelt, de az utóbbi idõben ez egyre gyakoribb.
Rachel biztos ért ahhoz amit leírt a függvényeivel kapcsolatban, ezt nem is vitattam. Csak az zavar, hogy evvel Õk is tisztában vannak, mégis ilyen rendeleteket hoznak. Az MSZP-ek sorra olyan törvényeket alkottak, melyek a kisembereket zsákmányolták ki leginkább. Õk pedig be sem járnak melózni, a nagy fizetésük mellé ingyen autót, ingyen utazást, költségtérítést kapnak, amirõl még számlát sem kötelesek adni. Emellett most is olyan beterjesztéseik vannak, mint a vagyonadó, és megadóztatják a kafetériát és az üdülési csekket.
A vagyonadóval megint sok probléma van, mert elég könnyû kijátszani, és nem a tényleges érték alapján lesz megállapítva. (pl, aki karbantartja az otthonát - akár saját erõbõl - annak többet kell fizetni. A gépjármûveknél meg a teljesítmény alapján. Pl. lehet 17 éves 2,5L-es autód többet fogsz fizetni, mint egy új luxus 2L autóra.)
A kafetéria, és az üdülési csekk megadóztatásával, pedig azt érnék el, hogy a vállalkozó egyszerûen nem fog adni, ami a turizmust is rosszul érinti.
Ezek tények.
Amikor pedig a nép úgy dönt, hogy elég legyen, akkor pedig elkezdik a jobb oldalt szidni, hogy megetették a népet és õk sokkal jobban értenek hozzá!
Miért nem lehetett egyszerûen azt mondani:
-Gratulálunk az ellenfeleinknek!
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 22:12:38
(129/2248)
:)) Ne idegeskedj, inkább aludd ki magad.