malo 2019 ápr. 12. - 11:01:58
(360/1660)
a nyeremenyi osseget hazavittek a kieso versenyzok?
new face 2019 ápr. 12. - 10:12:36
(359/1660)
Így van.
A TV2 celeb király és abból is hovatartozásosan szelektív tévé.
Így jó hogy tolja a bajnokokat.
A műsor vezetőik is őket nevezte meg inkább kedvencnek.
Ungi a birkózó verseny nézésre ment el:)
Fodor a családja miatt, a gyerek miatt.

A kékeket úgy kezelték, örüljetek hogy tv kocka, a táj.
Sérülések miatt nincs pótlás, de a show-nak mennie kell.
Nem csalhat mindenki azon, hogy nem futok, vagy nem nyerem túl magamat.
Akkor mindenki lapos kúszásban ment volna, vagy a végén 30 perc egy kör.
Kifutottak volna az időből, a pénzből.

Hannáról azt írtam, hogy nem bírja ki-ki-t.Kiesés nyomást.
De árnyalni kell.
Túl nyeri magát valaki, akkor egy pszichés fáradtság jön, és a vereségektől töltődik újra.
Ezt a csapatsportokba is láttuk, és nem csak a magyar kézi.
Darálnak, majd a negyeddöntőben kóbor pánik.
Ilyen volt Hanna esete is, imádta a nép a darálását, aztán jött a kóbor pánik.
Sérülések, és a tv2 tette tönkre, használta túl.
Hisz a sztárok menjenek a villába, meg kirándulni? Van nekik arra pénzük.
A Peti is áldozata lesz ennek, hogy rengeteget nyert, tett a show-ért.
Ha ő nyer, akkor nézzék meg, ember e?

Dorka, Hanna, Peti adta az emberi oldalát.
Ez volt a feladatuk, de a valóság és az irreális sztár világ, az más.
A sztárokat tolni kell.
De akkor legalább ne tegyék tönkre a Dombit(aki elképesztő karrier vesztést kap), nyerjen a Patrik.

new face 2019 ápr. 12. - 09:57:33
(358/1660)
Hanna nem ment oda a Dorkához?
Lehet rosszul van a sérüléstől.
Dorka azt mondta hogy az Exatlon legjobb dolgai között a Hanna is.
Vágatlanul élt mellette.
new face 2019 ápr. 12. - 09:49:03 Előzmény Monas
(357/1660)
kösz, de nem műsor videót keresek, hanem az előadónak a nevét.
Amikor kiesik a játékos, és mutatják a régi pillanatait.
Pancsi2 2019 ápr. 12. - 06:26:19 Előzmény Deniszuci
(356/1660)
Ezek az összeesküvés-elméletek feleslegesek, nimcs semmi ilyesmi. Pláne mivel Kata meg is nyerte.. de amúgysincs semmi ilyen. Amint nyer egy piros vagy épp lassú egy kék, már jön valaki azzal hogy a TV2 a direkt nyomja a bajnokokat. Ugyan. Most ilyen napjuk volt, ilyen szerencse vagy pech. De mondom, Kata nyert és hajszál híján Peti is. Nincs összeesküvés.
8/10
Deniszuci 2019 ápr. 11. - 20:05:02 8/10
(355/1660)
Itt valami nagyon bűzlik számomra! Kata és Péter mai eddigi teljesítménye egyenlő a nullával. Olyan mintha direkt engednék a pirosakat nyerni. Lassúak a pályán,a kockapakolásban. Péter ettől gyorsabb szokott lenni. Lehet muszály a pirosaknak a legjobb hatba jutni lassa-lassan? Mert ciki lenne esetleg innen kiesni egy pirosnak? Tudom ma csillag játék van,de akkor is gyanús az egész.
Pancsi2 2019 ápr. 11. - 16:31:58 Előzmény csenge101
(354/1660)
Én leírtam mi a véleményem, igazából ezen dolgok miatt nem neki drukkoltam a lányok közül. Ezt továbbra is így látom, anélkül is hogy bárkihez mérném a jellemét. Nem viselkedett szépen bizonyos helyzetekben szerintem és ennyi. Sajnos én nem csak teljesítmény, hanem teljesítmény ÉS jellem alapján drukkolok ezekben a játékokban (és az életben is)
csenge101 2019 ápr. 11. - 15:20:27 Előzmény Pancsi2
(353/1660)
Én sem így tettem volna, de nem ítélem el azt, aki egy adott helyzetben nem úgy cselekszik, ahogy én (mivel nem vagyunk egyformák). Valóban nem rólunk szól ez a fórum, éppen ezért nem is magunkhoz kell mérni a szereplőket és bírálni egy olyan helyzetben, amiről fogalmunk sincs és amilyet sohasem tapasztaltunk.
Monas 2019 ápr. 11. - 12:02:07 Előzmény new face
(352/1660)
Itt keresd a videót, itt minden fent van.
https://tv2.hu/exatlon/
Pancsi2 2019 ápr. 11. - 11:43:02 Előzmény vetélkedő
(351/1660)
Kimaradt egy szó: "mindkét FÉL fülébe duruzsolsz"

Pancsi2 2019 ápr. 11. - 11:41:06 Előzmény vetélkedő
(350/1660)
Kikérheted a nevében, a véleményem attól még marad. Nekem az szarkavarás kategória, amikor effektíve semmi közöd egy konfliktushoz, mégis mindkét fülébe duruzsolsz hogy "ezt meg azt mondták rólad". Hannának nulla köze volt a Reniék - Rudi konfliktushoz, mégis Rudit szította a lanyok ellen, majd a medencénél közölte hogy bár semleges marad de a Rudi ezt mondta meg azt mondta... Családdal együtt néztük, férjem meg is jegyezte mekkora taktikus ez a Hanna hogy így próbál még jobban éket verni és ezáltal pszichésen gyengíteni őket.
Szóval kérd ki nyugodtan, de ez az ide-oda beleduruzsolok és szállítom az infókat bizony a szarkavarás kategória felsőfoka.
vetélkedő 2019 ápr. 11. - 11:13:58 Előzmény Pancsi2
(349/1660)
Valóban mindannyian másképp ítéljük meg a dolgokat . Szerintem mindenkinek más az értékrendje, más számára a fontos. Azt, hogy Hanna kavarógép, azt kikérem a nevében! Biztos véletlenül írtad. Végig őszinte és egyenes volt. Kimutatta az érzelmeit, végig tisztán, becsületesen játszott. Rudit mindenki elítélte, még saját csapattársai is. Senki nem merte a szemébe mondani a véleményét, egyedül Hanna tette. Soha nem hibáztatott senkit, saját magát okolta, ha nem jól teljesített. Az, hogy győzni akart? Hát mindenki azért ment! De ő becsületesen tette. Pont azért váltott ki pár emberben ellenszenvet, mert kimondta , amit gondolt. És harcolt, nagyon sokat dolgozott, szépen teljesített, megérdemelte volna a döntőt!
Pancsi2 2019 ápr. 11. - 11:08:36 Előzmény csenge101
(348/1660)
Egy ember személyiségét az mutatja a leginkább, hogy hogyan viselkedik ha egy barát bajban van. Szóval igen, ebből simán megítélek bárkit. De igen én is hibázok, (bár ez a fórum nem rólam kell hogy szóljon ugye tudod?) de ha én is leszarnám a barátomat amikor lesérül, én is jellemtelenül viselkednék. Vérciki volt hogy Hanna 10 méterre meghúzta magát míg a pirosak és Jodi rohantak Dorka segítségére. Csenge, te is így tettél volna ha a barátod megsérül és sír?
new face 2019 ápr. 11. - 10:56:56
(347/1660)
Vagy szimpátia szavazás volt az elején, és egy 200 résztvevős, az símán működik nagyba is.
És az alapján megy a tv2, és tesz ki.
Kell egy-két démon is(Dombi), aki akár a döntőbe, de ott nem nyerthet, hanem a szavazás első helyén lévő, és akkor a nép is kielégítve.

Mondjuk olyan sírások vannak, hogy nehéz elképzelni, hogy előre tudják, ma ki.

Lehetne egy kérésem?
Nem találom, átnéztem sok Exatlon számot.(Youtube)
Mi szólt akkor, amikor egy játékos végleg kiesett?
Kizárólag a Párbaj végén.
10/10
ferjoe63 2019 ápr. 11. - 10:45:25 10/10
(346/1660)
Ha Hannácska megnyeri az első két ügyességit, akkor a harmadikra sor sem került volna
new face 2019 ápr. 11. - 10:44:23
(345/1660)
Én is azt hittem hogy a Hanna egy Dorka.
De nem.Dorka 3 párbaj nyert, sok utolsót más válogatott ellen.

Az első tét párbaján kiesett a Hanna.
Fiatal még(ezért őszinte), nem bírta az idege.
Timi, Reni rég közszereplő.

Mindkettőt többször verte a hónapok alatt, de a döntőben nem.
Hiányozni fog a médiából, mert kúl cuki.

csenge101 2019 ápr. 11. - 09:30:16 Előzmény Pancsi2
(344/1660)
Most tényleg az a legfontosabb, hogy odament-e Dorkához a sérülésekor? Ebből ítélünk meg egy embert? Te biztosan mindig helyesen cselekszel Pancsi2! Sok vád érte Hannát, hogy kétszínű, stb. Én ezt akkor sem értettem, mint ahogy a meccs végi kiborulása is azt mutatta, hogy őszinte ember, őszinte érzelmekkel. Nem játszotta meg, hogy milyen boldog és önkritikát is gyakorolt, tehát nem mondanám azt, hogy nem tud veszíteni még ha nem is gratulált Reninek. Nem okolta a rendezőket, stb. (mint itt néhányan), hogy rossz ügyességi feladatot választottak a végére. Egyébként a kétszínűségről csak annyit, hogy Kata (bár szeretem Katát, most már neki fogok szurkolni) azt szerette volna, hogy Hanna essen ki (az interjúban elmondta), de ezt szembe nem mondta meg. Lehet, hogy ez kevésbé fair, mint Hanna, aki mindig vállalta az érzéseit, még ha nem is volt ezzel szimpatikus.
Pancsi2 2019 ápr. 11. - 08:48:27 Előzmény Monas
(343/1660)
Azért ítélkezem, mert ha valakit szeretek és fontos nekem, az felülírja hogy "nem szeretem látni a bibiket". Teszem ezt tapasztalatok sokaságából. Világéletemben iszonyodtam a vértől, fájdalomtól, sőt szimpátia fájdalmat is érzek bármi van bárkinek. De ha számomra fontos ember sérült, első voltam aki odarohant! Gondolkodás nélkül.
Monas 2019 ápr. 11. - 08:30:11 Előzmény Pancsi2
(342/1660)
- " NEM volt vér! " -
Edzést tartottunk és a 10 körös bemelegítőt futottuk a pályán. 3 lány, 4 fiú. A fiúk gyorsabb köröket futottak és mikor egyszer utolértük a lányokat és előztünk akkor az egyik csajszi nagyon kívülre húzódott és rálépett a szegélykőre. Azonnal megálltunk és visszamentünk hogy mi a gond. Kifordult a bokája. Mindenki ott volt csak egy leány nem. Ő eltakart szemmel vagy 5m-re állt és nem mert odajönni. Pedig NEM volt vér ! Nem tudom mi történt volna ha csak ők ketten vannak de abban a helyzetben ezt történt.
Szóval én ilyen ügyben nem ítélkeznék.
Pancsi2 2019 ápr. 11. - 07:55:16
(341/1660)
Eddig csak olvasgattam a véleményeket de most annyira ledöbbentett, mennyire másként látunk 1-2 dolgot, hogy nem bírom szó nélkül. Leszögezem: Hannát emberileg sajnálom, veszíteni rossz, teljesítménye alapján megérdemelte volna. DE: messze a legkevésbé szimpatikus játékos volt a lányok közt. Bármi történt ami neki nem tetszett, hisztizett, duzzogott, "senki ne szóljon hozzá" -t játszott. Kata visszajött, mindenki méltósággal kezelte és örültek is emberileg neki, ő látványosan durcázott. Ha vesztett, kiállhatatlan tudott lenni. Dorkához oda se ment és oké h9gy sok ember nem bírja a sérülést de könyörgöm! NEM volt vér! Semmi nem volt, és ha valaki a barátod akkor igenis odamész ha ember vagy.
Bezzeg ha nyert valamit, le sem lehetett törölni a vigyorát. Sem nyerni, sem veszíteni nem tudott éretten és méltóságteljesen. Nekem egy mindent-megkapok-vagy-hisztilesz típusú lánykaként jött le, dolgoztam együtt ilyen emberrel, borzalmas. Ha valami nem úgy sül el ahogy elképzelte, mindenki kedvét sz*rrá verte és úgy viselkedett mint egy óvodás.
Ja, undorító volt ahogy szítani akarta a feszültseget Rudi és Reniék közöt amikor összeköltöztek - egy kis kavarógép is ráadásul, ez is lejött. Mátét meg konkrétan képen röhögte amikor az pedzegette a randis dolgot, azt a helyzetet is fölényesen és antipatikusan kezelte.

Renit kedvelem, drukkoltam neki nagyon. Igazából mindegy innentől hogy ki nyer, még Máté is elérte hogy neki is drukkoljak hisz egyre-egyre ügyesebb lett. (meglett a rengeteg futam következménye).