porcukor 2006 dec. 01. - 18:17:06 Előzmény Banán
(9/89)
"Szaddam ártatlan áldozatainak összlétszáma csak töredéke annak, amennyi embert Irakban megöltek az amerikaiak, s a most is tartó terrorcselekmények."

Ebben te biztos vagy?
Banán 2006 nov. 21. - 16:34:27
(8/89)
A filmet nagyon tudom ajánlani 16 éves kor felett!
Banán 2006 nov. 21. - 16:33:48 Előzmény jimmykalóz
(7/89)
Minden éremnek két oldala van, és van egy pereme is.
Szaddam diktátorként valóban sok bûnt követett el, s az arabok tényleg sokszor azt hiszik, hogy a céljaikat csak robbantgatásokkal érhetik el.
Viszont tudjuk, hogy amíg Husszein volt hatalmon, alig voltak Irakban bel-
sõ terrorcselekmények: Szaddam ártatlan áldozatainak összlétszáma csak töredéke annak, amennyi embert Irakban megöltek az amerikaiak, s a most is tartó terrorcselekmények.
Egyáltalán miért kellett Irakot megtámadni? Nem voltak ott nukleáris fegyverek!
Abban viszont igazad van, hogy Busht valóban sokan utálják Amerikánban is, bár belpolitikailag neki is voltak jó döntései. A külpolitikája viszont undorító.
jimmykalóz 2006 nov. 02. - 18:16:07
(6/89)
Na nem akarok én itt védeni senkit,de..
Azért az a united 93-as annyira azért nem lehet kamu,mivel az összes túlélõ meg mindenkit nyilatkozatából csinálták.
Viszont ami a 9/11-et illeti,én láttam és lehet,hogy van benne igazság, de ha egy kicsit pártatlanul nézitek tökre látni,hogy túl van emelve a dolog.
Amerikát ne azonosítsátok Bushall,mert ott sem mindenki szereti,sõt...
Viszont azok a gyönyörû megszállott arabok akik magukat robbantgatják a csodálatos vallásukért, ahol képeken mária bombát ad a hívõknek nem hiszem,hogy sokkal ártatlanabb...
hasimir 2006 szept. 16. - 17:08:25 Előzmény egon68
(5/89)
Ugy ahogy mondjatok...
egon68 2006 aug. 12. - 11:37:34
(4/89)
Bocs!
Elfelejtettem irni nem vagyok fajgyülõlõ ez csak egy vélemény!
A farkasok völgye meg nem tulzás hanem még kevés is az igazsághoz!!(ez is vélemény)
egon68 2006 aug. 12. - 11:26:57 Előzmény jaku
(3/89)
Kicsit késõ!
Az USA nem jobb hanem ugyan az mint a nácik!
Sok zsidó kimenekült keresztény lett mert félt ,hogy üldözik!
Most világhatalomra törnek,nem véletlen,hogy senki nem foglalkkozhat atommal csak ha õk megengedik!
Nézd meg a 9/11 cimû filmet! (a dokomentum a wtc merényletrõl)!
Szerintem ami a moziban fog menni 93-as járatról film az egy nagy kamu!
Az egész támadást az USA tervezte és irtott ki több ezer embert a világhatalomra törés érdekében!
USA a világ elsõ számú terorista hatalma!
UNDORITÓAK!!
jaku 2006 júl. 02. - 22:37:28
(2/89)
Valamiert nem engedte az egesz linket beirni. Nos azon az oldalon irjatok be a film cimet, es ki fog dobni egy olyan talalatot, hogy "Farkasok völgye - magyarul!"
Nah azt kell olvasgatni.
jaku 2006 júl. 02. - 22:35:11
(1/89)
<a target="_blank" href="http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=6&amp;HirID=3157" title="http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=6&amp;HirID=3157">www.kuruc.info</a>

Aki teheti toltse le es nezze meg. Ha ennek a filmnek csak a fele igaz, akkor is garantalom, hogy sokat fog csokkeni a szemetekben az usa. Ha az usa tenyleg ilyen dolgokat csinal ott, akkor meg merem kockaztatni, hogy semmivel nem jobb mint a naci nemetorszag volt anno..