10/10
Tücsök@ 2009 máj. 11. - 12:49:09 10/10
(47/387)
Abban teljesen igaza van Belle-nek, h hollywoodi színészeket nem lehet összehasonlítani telenovellás színészekkel. Én ezt csak arra írtam, hogy még a legnagyobb színészlegendáknál is fel lehet fedezni hasonló gesztusokat.
(pl. Jack Nicholson, mekkora színész, és azért az elborult tekintete ott van minden filmben :D)

De az is igaz, hogy valószínûleg nem olyan feltûnõ mint telenovellák esetében, hisz ha belegondolunk...pl. Fer 99%-ban a hõsszerelmes lovag ...most hogy legyen ezer arca kb ugyan abban a szerepkõrben.Nem ?
offtopic
Belle 2009 máj. 11. - 12:41:16
(46/387)
Én úgy nézem õket, hogy jól csinálják-e, amit csinálnak. Ezért is felesleges a két kategóriát összehasonlítani.:-) Aki jó az jó, aki pedig nem, hát...:-)

Nyugodtan figyeld meg õket.:-)
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 11. - 12:41:15 10/10
(45/387)
Cija,
Félreértettél, vagy rosszul írtam :) Az Alborada-ban csöppet sem gonosz!
De a Manana es para seimpre-ben Õ a gonoszok gonosza :D! És jó benne! :)

Ezt a filmet szerintem letölteni nem érdemes...(nem olyan nagy szám, és jó minõségben van fenn youtubon, élvezhetõ.)
Szép benne a csaj, és Fernando énekéért megérte :D:D:D
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 11. - 12:29:40 7/10
(44/387)
Gondolom itt a filmszínészekre kell elsõsorban gondolni. Hmm. Tobias Moretti, Jeremy Brett, Marlon Brando, Latinovits Zoltán... Esetleg még Arnold Vosloo-t is megemlíteném... :-)
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 11. - 12:28:05 7/10
(43/387)
Errõl van szó. A kettõt nem lehet összehasonlítani. Én meg a telenovellákból nem tudom megállapítani, hogy valóban olyan jó színész-e. :-)
És azt se felejtsük el, hogy a két dolog teljesen más mentalitás. Fernando latin pasi, tüzesebb, temperamentumosabb jelenség, mint az amerikaiak. :-)
Van pár színész, akikkel sok filmet láttam, de ezek sosem tûntek még fel, de majd figyelni fogok... :-)
Elfogult meg nem vagyok, mert nincs is igazán kedvenc színészem/színésznõm. Legalábbis olyanok, akik tévében/filmekben játszanak. :-)
Belle 2009 máj. 11. - 12:20:35 Előzmény Tücsök@
(42/387)
Én úgy tudom, hogy játszik/játszott színházban.:-) Én is megnézném ott is, mert imádom a színházi darabokat! Ha tehetném, nagyon sokszor mennék!:-D
offtopic
Belle 2009 máj. 11. - 12:10:06 Előzmény Petrapetrus
(41/387)
Egyébként ki a kedvenc színészed/színésznõd?
Belle 2009 máj. 11. - 12:06:27 Előzmény Petrapetrus
(40/387)
Hm, mindenesetre egy hollywoodi filmszínésszel ne hasonlíts össze egy telenovellás színészt.:-) Egyrészt, mert egy telenovellában felfokozott, eltúlzott érzelmek vannak, amiket azért másképpen is kell eljátszani.

Elég sok filmet láttam már, és ugyanazon színésztõl több filmet, hogy tartsam a véleményem, az ember nem tud kibújni a bõrébõl. Válassz ki egy színészt vagy színésznõt, nézz meg vele több filmet, legalább 4-et és látni fogod, a geszikulációi ugyanazok lesznek.:-) Olyan nincs, hogy nem veszi az ember észre.:-) Dehogy nem! Max. csak elfogult.:-)
Belle 2009 máj. 11. - 11:53:21 Előzmény Tücsök@
(39/387)
Youtube-on én is megtaláltam, csak jó lenne valahonnan egyben leszedni.:-) Sajnos megnézni sem volt idõm, de majd sort kerítek rá, az biztos!:-D
Belle 2009 máj. 11. - 11:51:11 Előzmény Tücsök@
(38/387)
Köszönöm elõre is, már nagyon kíváncsi vagyok rá!:-)))
Belle 2009 máj. 11. - 11:50:25 Előzmény Tücsök@
(37/387)
Látod, ezt megértem!:-))))))))) Nagyon szép helyen vannak!
Belle 2009 máj. 11. - 11:49:26 Előzmény Tücsök@
(36/387)
Sziasztok!:-)

Tücsök, egyet árulj el nekem, mivel én még nem kezdtem el nézni ezt a sorozatot - csak részleteket láttam belõle -, hogy María Hipólita Díaz de Guzmán (Lucero) mitõl gonosz? Õ az a nõ, akivel Luis Manrique y Arellano-nak (Fernando Colunga) el kell töltenie egy éjszakát, a nõ anyósa "utasítására" különben az asszony visszajuttatja a börtönbe. De nekem a részletek alapján úgy tûnt, hogy a fiatal lány nem volt benne az anyósa tervében.. Vagy mégis?
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 10. - 18:51:56 7/10
(35/387)
Megnéztem a 8-ast, júúúj. Hát, érdekes... :-D Még jó, hogy Õ nem csinált lemezt... X-D
Nem tudom, nekem a hollywoodi színészek között még nem igazán tûnt fel ilyesmi... De ha van is, nála 3x annyira látszanak az ismétlõdõ mozdulatok... :-)
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 10. - 18:44:11 7/10
(34/387)
:-O
Hú, köszi!!!!
Eszembe sem jutott mostanában ezt Youtube-on keresni, pedig tök logikus... :-)
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 10. - 13:58:02 10/10 Előzmény Petrapetrus
(32/387)
Húúú erre a filmre én is kíváncsi lennék, hallani én sem hallottam róla, de az a kép amikor tartja a mikrofont...fenn volt videón youtubon. Ha megtalálom belinkelem. :D énekel, szerintem a saját hangján :D nagyon édes és vicces.

Ja és igen amit Bele írt, hogy mondtam neki a Ladrón que roba a ladrón-t 2007es filmje. Ilyen Ocean's 11'12'13 feelinges a film, csak spanyolul. És abba is jó nagyon :)

Belle még ma megpróbálom feltöltöm neked.
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 10. - 13:51:10 10/10 Előzmény Petrapetrus
(31/387)
Én is nagyon szívesen megnézném õt színházban, és igazad van tényleg ott derülne ki, hogy mennyire jó színész!

De abba meg Bellevvel értek egyet, hogy a legnagyobb amerikai színészeknél is fel lehet fedezni ugyan azokat a gesztikulációkat. Ergo ez alapján, nem szabad megítélni.

+ részletet látni sorozatokból nem ugyan az...mint végignézni egyet...
Mert pl. én Fer-nél pont azt szeretem, hogy igenis, akár sorozaton belül a saját karaktrét meg tudja változtatni. Erre eddig nekem a Passíón (a kalózos) a legjobb példa de a Maria del barrio is tökéletes rá. (az elkényezettet úri fiúból, megtört férj és apa)

Na mindegy, mert igazából - fõként elfogultságból - úgy se tudna meggyõzni senki, hogy nem jó színész :D:D:D
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 10. - 13:42:27 10/10 Előzmény Belle
(30/387)
+
Egy kicsit véletlen bele is néztem a késõbbi részekbe is ...
itt egy videó, ezzel nem lövök le semmit ha valaki esetleg elkezdené... de kb. megnézed és s.influenza ide v oda ...most mennék mexicóba :D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=Zpdlbk15IlY&feature=channel_page

És amúgy igen, tényleg szokatlan tõle ilyen hosszú telenovella. (és én nem is szeretem ezeket).
De állítólag olyan népszerû, hogy meghosszabbították. Ami meg azért fura számomra, mert azt olvastam, hogy ez egy talán, kolumbiai (Pure Sangre) nagyon sikeres sorozat remakje. Azaz kötött storyja van ...no de mindegy , amig ilyen jeleneteket csinálnak benne mint a fenti videó :D:D:D
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 10. - 13:37:33 10/10 Előzmény Belle
(29/387)
Hali, na kimaradtam itt a jó kis tracs-partiból, de már jó a gépem, oléé. :)
Jaj, ezt a videót már én is megtaláltam, és beszarás, hogy milyen édesen nevet :D de azért köszi.

A Mañana es para siempre-re nagyon jó.(ezt Petrapetrusnak is mondom)
Most, hogy nem volt gépem, a húgomnál csak youtubo-ni tudtam és anyám... meg merem kockáztatni, hogy az egyik legjobb partnere(színészileg) eddig Silvia Navarro.(bár nálam ugye Amor Real 4ever!!! :D) de tényleg nagyon jól nyomják.
Plusz a Lucero (Alborada) a fõ gonosz ...:D Aki szintén nagyon jó!!!! És olyan zene van bizonyos jelentetek alatt, hogy a hideg ráz tõle. (jó értelemben)
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 09. - 15:01:17 7/10
(28/387)
Mintha valami bosszúhadjárat volna a lényege... Kissé sarkítva, de asszem ez a lényege... :-D