Téma: Fiorella

6/10
suxel 2015 márc. 25. - 14:01:47 6/10
(73/153)
Ez egy jó kérdés?! Pár napja én is ezt kérdeztem meg egy másik fórumon egy tagtól, akivel kibeszéljük a sorozatot. Õ rendesen nézte, és a következõket sikerült kihámoznunk.

Pedro és apja: stimm.
Federica: Maximo lánya, Eloisa mostohalánya
Osvaldo: egy unoka
Sonia: Osvaldo felesége
Gael: megint egy unoka
Roxana: hát Maximo befogadta a családba, s nekem nagyon úgy néz ki, hogy õ a házvezetõnõ Joaquina lánya egyébként
Julieta: õ a család barátja, akik ideköltöztek, mert átalakítások folynak nála. Valamiért ki nem állhatja az olaszokat, azért ez a tény nagyon sokat sejtet, fõleg, hogy inkább csak Fiorellával van kapcsolatban ellenérzése.
Anibal: Julieta férje, jött vele, s folyamatosan fûvel-fával csalja a feleségét
sorozatkedvelõ 2015 márc. 25. - 12:56:42
(72/153)
Néhány részt kihagytam így nem tudom ki,milyen rokonsági fokban él Eloisa házában,Pedrót és az apját tudom ,de kik a többiek,ha valaki leírná megköszönném! Amúgy eléggé szórakoztató a sorozat,még akkor is ,ha nem tudom ki kicsoda.DDDD
6/10
suxel 2015 márc. 20. - 13:59:03 6/10
(71/153)
Ihlet II.
6/10
suxel 2015 márc. 20. - 13:30:07 6/10
(70/153)
Mondjam azt, hogy megihletett?!
6/10
suxel 2015 márc. 20. - 09:10:44 6/10 Előzmény Mizsitimi
(69/153)
- Jajj, hát hogyne, az már ki is maradt! :D Annyiféle jó szöveg van benne, hogy nem bírom az összest felidézni. Valamelyik nap meg az öreglány beszólását bírtam Gaelnek, amikor a PS-sel játszott, közölte vele, hogy te azért vagy ilyen gyengeelméjû, mert oxigénhiányosan születtél :D Vagy valami ilyesmi volt a lényeg.
Most lehet azzal jönni, hogy ilyennel nem illik viccelõdni, meg minden, de szerintem az adott helyzetben ez az elszólás ütött.
- Hogy Julitanak meg mi baja van azzal a csóri Fiorellával, komolyan nem tudom.
- Annyira bírom azt is benne, amikor Vittorio jelenetei vannak, általában megszólal az olasz zene, a harmónikás instrumentálok.

Jó az összkép legyen elég annyi. :) Elég jó kis délutáni limonádé. :)
Mizsitimi 2015 márc. 20. - 07:13:38
(68/153)
Én meg azt bírtam nagyon Pedrótól, hogy csak azért tudnak járni a "kedves" rokonok, mert elõre áll a lábuk! :D
6/10
suxel 2015 márc. 19. - 19:42:04 6/10
(67/153)
Egy közepes sorozat de nekem bejön, vesszek meg, ha nem :D

- Hatalmas volt Benito feje, amikor Vittorio megállapította, hogy kezdhetik a nyomozást Fiorella után ismét a 0-ról. Benito vigyorog, mint a tejbetök, Vittorio megszólal: mi van, ennek te örülsz? :D :D :D
- Gianna, ahogy meglocsolta Roxanat a slaggal, hát az nem sok minden volt, én jobban megöntöztem volna.
- Azt is bírtam, amikor Fio összekeverte Dona Banyát a fõkomornyiknõvel, a házvezetõnõvel, na meg a kulcsárnõvel :D Ahogy észrevettem nem értékelte. :P
6/10
suxel 2015 márc. 18. - 14:01:35 6/10
(66/153)
Nem tudom az írók mit csináltak, de Szenyor Pietro továbbra is egy tahó nemzet. Erõsen kell vájkálnom az emlékeimben, hogy egy ennyire nem szimpi fõhõst találjak még.
Ami a legjobb az egészben, azok a beszólások, amiket belecsempésztek. Imádom, ahogy a viperák oltogatják benne egymást, szerintem az egy nagyon szórakoztató eleme az egész sorozatnak. Na ez már inkább vicces, mint az erõltetett mexikói komédiák. Jókat tudok rajta derülni.
Viszont ez a forgatókönyv olyan ócska. Ha Fiorella ennyire vágyik Vittorio után, hogy neki hozzá kell mennie feleségül, neki van elkötelezve, akkor bizony nem azt kellett volna kérnie, hogy dolgozhasson cselédként az Angeles udvarházban, hanem azt, hogy segítsen neki Vittoriot megtalálni Pedro. Biztos egy neves olasz étteremlánc tulajdonosát olyan nehéz felkutatni.
Ez a sorozat sehogy sem ér többet 6 pontnál a szememben, arra jó lesz, mint ma, ha netán unatkoznék, bele-belenézek és remélhetõleg változatlan marad a szövegkönyve és akkor jókat tudok majd derülni rajta :D
1/10
southwind 2015 márc. 16. - 17:52:10 1/10
(65/153)
szerintem meg fiorella békétlen és úgy nyarvogva kiabálja végig az egész részt, hogy még nem voltam képes végignézni egyetlen részt se, mert az agyamra megy
10/10
syuzi 2015 márc. 16. - 12:48:13 10/10
(64/153)
Nagyon jó kis sorozat Fiorella és Gianna nagyon kedvesek és szerethetõek
már Pedró is kezd beles zeretni Fiorellába :)
Már alig várom a mai részt:) :)
malvinkicska 2015 márc. 13. - 12:13:07
(63/153)
A véleményünk egyezik, ha nem is mindenbe, annak örülök, hogy számíthatok továbbra is a véleményedre, és vita partnerednek tekintesz.
6/10
suxel 2015 márc. 12. - 21:30:54 6/10
(62/153)
Erõsen OFF

Gondolod nem az újjamból szoptam ezeket a dolgokat, --> nem gondolom Malvin, hanem egyenesen tudom. :) Tudom, hogy sokat olvasol és szeretsz tájékozott lenni. Én azt nem szeretem, ha az érdeklõdõ embereket tévösvényre terelik.

Azt is többször olvastam, hogy mekkora sikere van ahol Gabriel Soto, volt a fõszereplõ, --> ez a sorozat a 18:15-ös sávban futott átlagnézettsége 16,9 lett. Szerencsére a sorozat nem bukott meg, sõt rengeteget javított és fejlõdött, mivel az elsõ másfél hónapban alul teljesített. Majd mikor a nép felismerte benne az értéket töretlenül megindult felfelé. Hála a jó égnek. :) Aki nem tudná, itt a Yo no creo en los hombresrõl van szó.

Az én személyes véleményem, hogy a Macska úgy ahogy van nem képvisel értéket --> Osztom!!!

A fórum azért van ,hogy negatív pozitiv, véleményt leírjunk ettõl színesebb, az oldal. --> Nagyon jól tudom, és helyén van, amit mondasz. Össze kell ütköztetni a véleményeket. Tudom, te kerülöd a vitát. Én viszont, ha látom, hogy van értelme és értelmes személyiség van a túloldalon, hajlandó vagyok belemenni egészséges mértékig.
malvinkicska 2015 márc. 12. - 19:45:06
(61/153)
Gondolod nem az újjamból szoptam ezeket a dolgokat, azt tudom, hogy nem kell el hinni mindent amit leírnak, de azt azért nem gondoltam, hogy így megvezetik a nézõt aki a hírekbõl táplálkozik, mint én is, de nem egyszer olvastam, hogy most melyiknek milyen a nézettsége. Azt is többször olvastam, hogy mekkora sikere van ahol Gabriel Soto, volt a fõszereplõ, csak az még nem jutott el hozzánk, nincs mit írni. Az én személyes véleményem, hogy a Macska úgy ahogy van nem képvisel értéket abba hagytam még az elején mivel Daniel nem úgy alakit, mint ahogy egy szerelmes férfit kellene, de ezt te tudod, mert leírtam a véleményem, még a Maricruznál. A fórum azért van ,hogy negatív pozitiv, véleményt leírjunk ettõl színesebb, az oldal.
6/10
suxel 2015 márc. 12. - 19:29:19 6/10 Előzmény malvinkicska
(60/153)
OFF-jellegû:

Azzal kezdeném, hogy NEM ELLENED irányul a kommentem, hanem az ellen, aki elterjesztette azt, hogy "A macska" nem volt nézett. Azért mégis neked válaszolok, mert nem elõször látom a te kommentedben:

- mert sem _______A MACSKA SEM_________ ez a Fiorella nem volt nézett, a hazájukba

S így ezt a fals állítását annak, aki kitalálta, most bizonyítékokkal megcáfolom, és az illetõ, aki másokat megvezet. Ha még eddig nem esett volna le valakinek, nekem az egyik kedvenc "táptalajom" telenovellaföldön a nézettséget, és a botor állítások iszonyúan szúrják a szemem.

Lássék és figyeltessék!!!!!

A mese ott kezdõdik, hogy Mexikóban 5 idõsávban futnak sorozatok: 16, 18, 19, 20 és 21 óra. Az a trend mindenhol, hogy minél késõbbi napszakba érünk, mindenhol többen néznek tv-t. Egyszer olyan 20-22 óra között eléri a csúcsot és az adatok kezdenek ismét csökkenni. Nem kell hozzá nagy matematikai tudás: kb egy fordított U-alakot ír le a nézettség, ha nagyon lebutítjuk az egészet, vagyis ha minden tökéletes lenne, kb így kellene kinéznie. Ennek függvényében az nem várható el egy délután 16 órakor futó sorozattól, hogy ugyanazokat a számokat produkálja, mint, ami este 21 órakor fut. Számszerûsítve: nem várható az el, hogy délután 16 órakor 26 pontos nézettség legyen, mint este 21 órakor. Ennek érdekében Mexikóban bevezettek küszöbnézettségeket, olyan minimális értékeket, amiket el kell érnie az adott sávban futó telenovellának. Ezek jelenleg így festenek:

16:15: 15 pont
18:15: 16 pont
19:25: 18 pont
20:25: 20 pont
21:25: 24 pont

Ami ezek alatt van az elkönyvelhetõ bukásnak. Ami hozza ezt a sávszintet, az nem bukott, meg de nem is sikerszéria mondjuk azt hozza az elvártat. A sikeres valahol ott kezdõdik, hogy a küszöbszinttõl jóval magasabb értéket hoz, vagy éppen olyat produkál, ami másik sávban is megfelelne. Délután négykor egy sorozat, ami már 16 pont fölött hoz, joggal tekinthetõ sikeresnek, annak bizony semmi szégyellnivalója nincsen. Láthatjuk, hogy nem egyenlõ a különbség a számok között, így pl egy 20 órás sorozatra már simán rámondhatjuk a sikeres jelzõt 23 pont környékén.

Na most akkor nézzük meg hol futott A macska: A macska 16:15-ös sávban futott. És mennyi lett mégis az átlagnézettsége?
Íme: PROMEDIO FINAL: 17.9

Hogy jött ez ki, hogyan teljesített a sorozat a hónapok alatt?
Május: 17.6
Június: 20.3
Július: 18.2
Augusztus: 16.7
Szeptember: 16.3
Október: 18.3

Na melyik van a havi nézettségek közül 15 pont alatt? Egy sem. Nem volt olyan hónap, hogy A macska bukott volna. Ennek ellenére volt olyan nap, amikor nem érte el a küszöbszintet a nézettsége: pl. 2014. szeptember 16 kedd, amikor csak 13.6-ot teljesített. Ezeket a napokat azonban olyan eredményességgel lehetne fellelni a statisztikájában, mint fehér hollót az erdõben.
Amit lehet róla állítani az az, hogy nem bírt egyenletes nézettséggel: a legtöbben az átalakulás idõszakában nézték, amikor úrinõ lett a cicusból, s bosszút akart állni. A legkevesebb embert kb a 70-100. rész eseményei érdekeltek, de ekkor sem pártoltak el elegen, hogy bukjon a sorozat.

És akkor jöjjön egy összehasonlítása a Maricruzzal:

Február: 17.7
Március: 17.7
Aprilis: 20.5
Május: 21.5
Június: 23.0
Július: 24.0
Augusztus: 22.4
Szeptember: 22.5
Október: 23.6

A Maricruz átlagnézettsége: PROMEDIO FINAL: 21.6

Ez már nem is siker, ez már attól több: ez igazi BOOM. Ilyenre ritkán adódik példa, hogy ennyire magas nézettséget termeljen ki az idõsávjához képest egy sorozat és egy este 20:25-ös sorozatnak a nézettségével vetekedjen. A Maricruzhoz viszonyítva kevésbé sikeres A macska, de minket az idõsávhoz viszonyított eredmény érdekel: abban viszont mind a kettõ nagyon sikeres. És ez a két siker juttatta el Nathalie Lartileux producernõt oda, hogy ismét esélyt kap a kitörésre a Limonádésávnak nevezett 16:15-ös idõsávból való kitörésre. A következõ sorozatát már 18:15-kor vagy 19:15-kor mutathatja be a jövõben.

Még egy megjegyzés: hogy miért nem lett akkor 160 részes A macska, mint a Maricruz. Lett volna az annyi, olyan 150-el indítottak a kezdetek kezdetén, de a rating-éhes kapzsi producernõ elkezdte megnyírbálni a sorozatot, és felvett jelenetek nem kerültek adásba, mert azt szerette volna, ha minél hamarabb eljön az átalakulás és a bosszú kezdetének a szakasza, mivel ezek a részek szállítják a legmagasabb nézettséget. Az egyszerû nézõ erre vár természetesen. A végén pedig mikor az adatok kezdtek elmaradozni, jónak látta a csúcson abbahagyni, s lezárta 120 résznél a történetet. Ennyi. :)

A Fiorella kezdetben nézett volt, de viszonylag hamar ráuntak a nézõk, s ma már csak 13-14 pontokat szállít, s azt viszont tényleg nem kedvelik annyira a mexikói televíziónézõk.

Zárásképpen csak annyit fûznék hozzá: leginkább azt remélem, ahhoz jut el ez a kommentem, aki szájába adta másoknak a hülyeséget. Ha meg nem volt tisztában a dolgokkal, akkor most okuljon.
Lengabor 2015 márc. 12. - 18:38:27
(59/153)
"A Macskát még vajon meddig húzzák"
Április közepén ér véget.

"sem a Macska sem ez a Fiorella nem volt nézett"
Idehaza viszont mindkettõ nagyon szép nézettséggel fut, ezért a TV2-nek nagyon is megéri adni õket, pláne felezve, hogy még tovább tartson a siker. Egyébként az Emlékezz, Reina! is viszonylag sikeres, szóval azzal sem csináltak rossz boltot.
De ha valakit vigasztal, az Éden Hotel kvázi bukás, szóval lehet, hogy a török sorozatok rajongóinak átka lecsapott a mûsorra.
malvinkicska 2015 márc. 12. - 13:05:14
(58/153)
A Mexikói szemetet ide hordta a szél, mert sem a Macska sem ez a Fiorella nem volt nézett, a hazájukba, a Szerelem Ajándékba nyerte el a dijat, igaz nekem az sem jön be attól eltekintve, Silvia Navarrot szeretem, de ez nekem nem humor. A most megvet sorozatok közül 2- vagy 2 nézhetõ. Emlékezz Reina hülyén játszik a színésznõ eleitõl, én nem elme esetre vagyok kíváncsi, szórakozni szeretnék. A Lola 0 A smaragd Szív szintén oltári marhaság, A török sorozatokat levette ahol ég a fórum egyszerûen itt vagy a leves, vagy a tál, görbe, de hogy nem rendes az biztos, a nézõt már embernek sem nézik, azért hála az Istenek vannak olyan emberek akik boldoggá teszik napjainkat, mert fordítják.
6/10
vitamin51 2015 márc. 12. - 12:08:09 6/10
(57/153)
Nem értem mi szükség van, 20 perces sorozatokat vetíteni, ha egyáltalán van annyi, hisz sok idõt elvesz a reklám. Pedrónak a szinkronhangja katasztrofális, roppant ellenszenvessé teszi a figurát, holott õ valószínû a jó fiú lesz. A Macskát még vajon meddig húzzák, ott már a gyerekek totál megálltak a fejlõdésben, mert hónapok óta egy millimétert sem nõnek, pedig hát tudjuk ebben a korban változnak a legjobban. Szánalmasak a TV2 sorozatai, amik értékesebb, életszerûbbek és frissebbek lennének, azokat félig veszik meg, vagy le sem adják. A török sorozatok nagy sikert érnek el a nézõk körében szerintem ahova eddig bejutottak, ott kenterben verik ezeket a szánalmas Mexikói sorozatokat. Valahogy a mi kereskedelmi adóink ezt nem igazán fogják fel, vagy túl sok pénzt költenek a valóság maszlagokra és saját zsebükbe, semhogy normális filmekkel töltsék ki az idõt! Az ismétlésekbõl akarnak megélni, csak szerintem mi erre nem igazán vagyunk vevõk!
offtopic
ildimix 2015 márc. 12. - 08:47:11
(56/153)
Tegnap eljött a pillanat abbahagyom a sorozat nézését. Idegesítõ lehetetlen dolgok vannak benne. Néha elolvasom a fórumot bár nem hiszem, hogy sokan fognak rá írni.
malvinkicska 2015 márc. 09. - 19:32:44
(55/153)
Sajnos lehetetlenségeket vesznek meg amit szeretnünk nézni nem adják a török sorozatokat.
1/10
southwind 2015 márc. 09. - 17:37:55 1/10
(54/153)
ez egy nagyon idegesítõ sorozat,lehetetlenség nézni