Téma: Fogd a kezem!

mihenike 2019 dec. 20. - 16:38:21 Előzmény libra26
(92/532)
szia! a fiatal kis színésznökröl ismét ugyanaz a véleményünk :)! viszont Neslihan remek volt a Kara Sevdában! :)! bàr arról a sorozatról nem is tudnék semmi rosszat írni. talán annyit, hogy végtelenül szomorù volt a vége.
mihenike 2019 dec. 20. - 16:35:36 Előzmény malvinkicska
(91/532)
Köszi az infót :) általában egyezik a véleményünk :)
malvinkicska 2019 dec. 20. - 09:03:39 Előzmény mihenike
(90/532)
Szia üdvözöllek Remények Földje lesz a címe egy nagyon jó felépített sorozat , az a jó nem egyoldalu,van benne adok kapok, a színészek meg ragyogóak, amilyet alakítanak, 30 részt láttam, mert egy zárt csoportban fordítják és sajnos nem lehet bekerülni, az SB-n nézzem . A Hercai Árvácska amit most fordítanak nagyon jó lenne de sokat ordítoznak sírnak benne .A két főszereplő szenvedése egymásért a két család részéről nagy titkok rejlenek amik lassan tudódnak ki.
mihenike 2019 dec. 20. - 08:19:28 Előzmény malvinkicska
(89/532)
szia :) üdvözöllek :) annak idején a Cennetet végig kommenteltük :)
melyik fog indulni a tv2-n?! a Cukorova-mi lett a magyar címe?!
malvinkicska 2019 dec. 19. - 19:56:09
(88/532)
Olvasgatok itt a porton és sok mindent jól látnak, mivel Alina szerepe én már az 55-ös részt is láttam csak a sírásból áll aztán ott van Alp Navruz ugye ők férj és feleség és még nekem az sem jön át igaz barátok lennének, semmi kémiát nem látok köztük, nem hogy férj és feleség, az hogy ölik vágják egymást sok sorozatban az nem bűn, de ha megpuszilja az annak számít na ne nézzenek már madárnak. Aztán annyira kivan élezve csak Sumru szemétsége lesz és az mindent megtehet büntetés nélkül, na ilyen nincs. Nekem száz sebből vérzik már ez a téma azért nézem végig, hogy mit tudnak még kihozni ebből a sok semmiből. Az biztos soknak nagyon tetszik de ezek az új sorozatok nem olyanok, mint az előzőek voltak sok egy kaptafára van, írom ezt úgy én is sokat nézek. A mi fog indulni a tv2-ön az igen Cukurova.
bekka51 2019 dec. 19. - 15:12:34 Előzmény Magenta99
(87/532)
A nézőnek talán hatásosabb látni a könnyeket, de minden sírásnak orrtölrlés a vége :)) Zsepi...az luxuscikk :DDD
5/10
libra26 2019 dec. 19. - 11:21:44 5/10 Előzmény mihenike
(86/532)
Még én is pont így vagyok vele :)

Amúgy a nagymama még engem is inkább irritál eddig, sajnos nem tudom miért!! :D
Sumru biztosan fog még nagyokat gonoszkodni, az se semmi, amiket most megcsinál, de nálam még ki kell forrja magát :) alapvetően a nő nem rossz, lehet belőle jó alakítás is
Mesut bácsi neje, Hülya - aki itt nálunk rosszul járt pont ezzel a névvel pont a SÚ után :D őt még nem tudom megszokni, de biztos ez is letisztul miből mit szeretne kihozni... Semmi jót gondolom :D

Alapvetően nem tudom ki hogy van vele, jópár török sorozatot láttam... És tisztelet a kivételnek! De nekem ezekben a nagyon ijfú színesznőkben semmi átütő nincs, állandóan hiányzik valami! Alina Boz nekem nagyon tetszett a Megtört szívekben lázadó tiniként, most, immáron a nehéz helyzetű fiatal nő szerepében sokkal nehezebben jut el hozzám... Persze igen ez még az eleje :) most azt tudnám mondani, jó-jó nem rossz, kedves arc, kedvelhető is, de annyira várnék még valami hatást - talán majd jön:)
Ennyit számítana a tapasztalat meg az évek? Pl tudom, hogy te is látad a Cennetet, nem tudom itt ki látta még, de a Cennetet alakító hölgy egyenesen jobban jár, ha megmarad balett táncosnak és nem erőlteti, amit nem kell :D pedig egy nagyon bájos, szép arcú lány... Huszonéves mégis sok 30-40es nőnél gyengébb a képernyőn :D
Nézzétek el a kitérőt, szerintem rengeteg jó színésszel rendelkezdik Törökország... De nekem ezekből a "pályakezdő" lányokból nagyon hiányzik valami mostanság
Aki elég fiatal és nekem mégis nagyon átjött a képernyőn, az Neslihan Atagül (Végtelen szerelem Nihan)... Úgyhogy azért mondom van kivétel is :D

A Sorsok útvesztője egy igazi katyvasz volt, de színészi teljesítményben gyakran igen erős :)
Magenta99 2019 dec. 19. - 10:02:15 Előzmény mihenike
(85/532)
A bolond nő kidobta a szemétbe az újságokat, nehogy az unokatesója hívni tudja a megadott telefonszámot. Mert pedig ezek szerint csak Sumru számát tudja fejből.
Nekem inkább az a furcsa, hogy ennyire buták a török rendőrök? Megvan a telefonszám, tudják kihez tartozik, de ezek nem hallottak még bemérésről, helymeghatározásról?
Azután meg egyik nőnek sem tűnt fel Sumru meséjében, hogy vajon a bíróság miért is a testvérnek adja a felügyeleti jogot, ha egyszer ott a jól szituált, végtelenül tisztességes anyuka?
Szóval ez a sztori is ezer sebből vérzik...persze, az őrült logikátlanságokat lassan megszokhattuk a török soriknál. Egyre inkább mennek át ZS-kategóriás mexikói szappanoperába.
mihenike 2019 dec. 19. - 10:00:06 Előzmény Elhaym
(84/532)
sziaaaa :) jaj de figyelmetlen vagyok, azt hittem, hogy ez is sorozat lesz, de ez „csak“ film. na nem baj, így még kíváncsibbb lettem!!!!!
ment Magyaro-n egy Kivancos sorozat, Tüz&Víz címmel... ismeri valaki?! hol lehet megnézni?!? köszi
mihenike 2019 dec. 19. - 09:42:18 Előzmény Elhaym
(83/532)
szia :)! a hírdetésen nem volt egy telefonszám, akit fel lehetett volna hívni?!? így Mert megint Sumrut hívta, aki ott hagyta a kisfiùt Fatmánál... miért is?!? miért nem akarja, hogy a két testvér együtt legyen???
mihenike 2019 dec. 18. - 23:46:15 Előzmény libra26
(82/532)
Nagyon remélem hogy online elérhetö lesz, ha nem, akkor nagyon csalõdott leszek...
mihenike 2019 dec. 18. - 23:44:30 Előzmény libra26
(81/532)
Juj de jó, hogy itt vagy :) már vártalak :)

most nem leszek népszerü... de már nagyon jó lenne, ha beindulna a sztori, mert eddig a síràson kívül tényleg nem volt semmi más...

eddig egy karakter sem fogott meg... A nagymama eddig kifejezetten irritál...A 3 gazdag, unatkozó nö pedig igen csak unalmasak... szurka-piszkálják egymàst, jó kajákat esznek, vigyorognak, de eddig csak Sumru „tett le vmit az asztalra“ -gonoszsàgból jeles :) :) :)

De nem adom fel, mert itt jó a társaság és jövök eszmecserére :)!
5/10
libra26 2019 dec. 18. - 17:45:40 5/10 Előzmény mihenike
(80/532)
Szultán anyánk IS feledhetetlen haha :D :D

Amúgy most én is képben vagyok végre...
Mintha Elhaym említette volna, hogy Azrát odaviszi majd a nagyi a házhoz (?) őszintén szólva azt már várom, ha lesz ilyen tényleg és nem képzelegtem, hogy volt ilyen infó itt a topikban :D

Hüseyint (Azmi?) imádom! Úgy látom ő is olyan karakter számomra, hogy játszhat akármit, nekem bejön :D
Az újgazdag hölgyek még nem lendültek bele az ármánykodásba, de azért lassan talán beindul az is :D bírom hogy gazdagéknál csak ilyen kiüresedett felszínes barátságok léteznek
5/10
libra26 2019 dec. 18. - 17:40:47 5/10 Előzmény Magenta99
(79/532)
Most nagyon jót nevettem :DDD de jó meglátás!
5/10
libra26 2019 dec. 18. - 17:39:54 5/10 Előzmény mihenike
(78/532)
Sziaaaa! :)
Aaaa úristen de jó ennek én is nagyon örülök!!! :D a főszereplő lányt is ismerem :) meg Efsunka... Meg "Ömer" nyomozó, jajj őt nagyon kedvelem!!!

Nyugi én is rápörgök csak elnyeltek itt a napok:DD nem tudom fogom-e látni de reménykedem hogy valahol vissza lehet majd nézni vagy megpróbálom felvételről
mihenike 2019 dec. 18. - 16:17:43 Előzmény ninjago
(77/532)
szia! válaszoltam neked de „moderálva“ lett.... a holdpont-on el tudod olvasni!
mihenike 2019 dec. 18. - 16:16:40 Előzmény Magenta99
(76/532)
haha! :)
Magenta99 2019 dec. 18. - 10:19:10
(75/532)
Nekem egy alapvető problémám van ezzel (és az összes többi) török sorozattal. Oké, hogy Balkán, de a törökök nem láttak még zsebkendőt?
Az összes sírós jelenetben premier planban mutatják, hogy csordogál a cucc az orrukból, erre nagyokat szippantgatnak, majd a kezükkel (vagy a pulcsijuk ujjával) megtörlik az orrukat.
Iszonyat gusztustalanok!
Itt is jól megmutatták Feride asszonyság és Azra nedveit.
mihenike 2019 dec. 18. - 09:52:46 Előzmény bekka51
(74/532)
öszintén szólva Szultán Demirci után ezek a nök kispályás játékosok :)
mihenike 2019 dec. 18. - 09:51:19
(73/532)
Sziasztok! én màr azt várom, hogy kiderüljön, hogy itt mindenki ismer mindenkit csak nem tudnak ròla :D
... mert eddig nekem még nagyon közepes ez a sorozat.
Cansu szerelmes Cenkbe... Cenk&Tharik Azraba szerelmesek...
Azt a szegény kisfiùt is mikor fogjàk màr megtalálni?!