Téma: Fogd a kezem!

5/10
libra26 2020 jan. 21. - 20:24:48 5/10 Előzmény suxel new
(232/532)
Köszönöm :D
Hát az az igazság, hogy én is gyakran lemaradok, aztán legfeljebb kapkodva pótolom, hogy tudjak itt a többiekkel eszmét cserélni, még nem pörgetett fel a cselekmény annyira.
5/10
libra26 2020 jan. 21. - 20:22:13 5/10 Előzmény bekka51
(231/532)
Szia :)
Ebben igazad van, nyilván ez a szál is a való életre épít, bizony az emberek sok mindenre képesek egy kis örökségért - és igen, ez sem ritka hogy a legközelebbi családtagok a "keselyűk"... :)

Serap most bizonyítja, hogy emberség sincs benne, ez a húzás még a gyerekeinek sem tetszik (Cenk végre próbál normálisan gondolkodni a nagymamával kapcsolatban :D) ott az anyósa, akit elvileg tisztel, de most már meg sem próbál egyenesen közelíteni felé, inkább meglepi egy jó beszámíthatóság vizsgálattal...

A mai részt még nem láttam.
bekka51 2020 jan. 21. - 12:57:43 Előzmény Gulyás Katalin
(230/532)
Szia:)

Tetszik,ahogy párhuzamot vonsz a két sorozat közt. Számomra sem volt nézhető a Szex és New York,....(habár ott éltem 14 évet. A vörös, rövid hajú színésznő szomszédban lakott a barátnőmék mellett.)
Nem tudtunk azonosulni a könnyed életet élőkkel, az édes perc pillanatával....
bekka51 2020 jan. 21. - 12:50:26 Előzmény libra26
(229/532)
Gondolom,nem a titok nagysága,fontossága a lényeg,hanem legyen ok Azra megleckéztetésére...mert úgymond, ő az örökös...

(Lányok, az örökségért levő hajszában, a mindennapi életben, írtó nagy furcsaságok vannak,ne lepjen meg senkit.... tapasztalat....)
bekka51 2020 jan. 21. - 12:42:39
(228/532)
Sziasztok :))

Sumru továbbra is tudja fokozni gátlástalanságát,gonoszságát,még a saját lányát sem kíméli, hiszen maradék önértékelését is a parkettába döngöli a gyerekkori,megélt frusztrációja miatt. Még ő mondja,harcol a lányáért. Egyre jobban látja Cansu milyen kétszínű az anyja...és őrlődik anyja és önmaga között.
Fatma megszökött a gyerekkel... Sumrunak nem minden úgy sikerül,ahogy azt elképzeli...szeretné a saját javára terelni a baklövéseit.

Nagymama nyugtázza Cenk felé, "- Azranal jobban senki sem tud titkot tartani ".... és tovább folyik a végrendeleti -komédia, titkos megállapodás.

Serap, fiai ellenkezése ellenére folytatja az igazolás -szerzést, pszihiátriai vizsgálat kérést a nagyi fölött. :(
Tarik, a jóságos reménytelen....

Halk kérdésem : Még mindig nem tudható,miért olyan egetrengető,ha nem beszélt, hogy ők mostohatestvérek ? Kérdezte egyáltalán valaki a Celen családból?
suxel new 2020 jan. 20. - 21:39:47 Előzmény libra26
(227/532)
Hat ez hatalmas komment...zsenialis...elkezdtem ezt a sorit is nezni, majd a 20. resztol csak neha neha, aztan mostanra leszoktam errol teljesen. :/
Sumomo 2020 jan. 20. - 21:19:27 Előzmény libra26
(226/532)
.
5/10
libra26 2020 jan. 20. - 20:50:58 5/10 Előzmény Sumomo
(225/532)
:D át akartam élni a drámát de elfogott az értetlenség :D
Sumomo 2020 jan. 20. - 19:09:32 Előzmény libra26
(224/532)
engem is sokkolt, na nem a titok, a jelenet :D
mihenike 2020 jan. 20. - 17:56:35 Előzmény libra26
(223/532)
Még sajnos nem làttam... sztem a héten nem is igen lesz ràjuk idöm .... de írjatok és informálódom :)!
5/10
libra26 2020 jan. 20. - 11:09:50 5/10
(222/532)
A karakterelemzéseken túl pedig: a nagymama szülinapján indokolt volt ez a hatalmas dráma, amiatt hogy Azra Cansu mostohatesója?? Én ezt így nem nagyon értettem, hogy mindenki sokkot kapott. Végül pedig ismét Azra megalázása jött
5/10
libra26 2020 jan. 20. - 11:03:40 5/10 Előzmény mihenike
(221/532)
És kiabál az alkalmazottakkal haha :D:D
Egyébként szóról szóra igaz!
Ő tényleg a saját jólétét, boldogságát féltette, igen gyakran túlzó módon - de ezért sokszor meg is fizetett - hiszen ott a negatív szereplők is kaptak menetközben rendesen, nem volt olyan, hogy mindig fent... Persze az arrogancia, fellengzés, lenézés stb.megvolt benne, de hideg számító gonoszság sosem

Ahogy említette Sumomo, Sumru abban is más, hogy okosabb, egy stratéga - ez szerintem pontosan így van - de benne mást nem is tudok felfedezni, mint ezt a számító, gyakran ok és indíték nélküli gonoszságot :D Hülya Atahannak legalább volt oka beleállni a háborúba, de ez az, Sumru miért utálja így Azrát? :D ő se tudná megmondani valószínűleg
mihenike 2020 jan. 19. - 14:51:37 Előzmény Gulyás Katalin
(220/532)
Ebbe az eszmecserébe nekem is be kell szállnom, ha nem gond :D
Gyerekek, én Hülya Atahanhoz senkit sem hasonlítanèk, ö egyszeri és megismételhetetlen :D!!!!! Én öt sosem tartottam igazi gonosz szereplönek, talàn a sorozat elején, amikor gonoszkodott Asimommal, Szakinevel és Szecillel... de igazából ö csak egy elkényeztetett barbi baba volt, akinek az álom életét tönkre tette Nuran&Efsun hazugsága... Ezek után én mindig csak sajnálni tudtam, mert ö egész életében csak Hülya Atahan volt, aki a nappaliban pöffeszkedik, semmi más... nem volt ö olyan gonosz mint Nuran, Sultán vagy Efsun. És Ö volt az egyetlen, aki kezdettöl fogva tudta, hogy Efsun nem lehet Mehmet lánya!!!!!!
mihenike 2020 jan. 19. - 14:33:44 Előzmény Sumomo
(219/532)
Sziasztok! Én láttam az elsö részt, de számomra sem világos, hogy miért gyülöli ennyire?!? talán azért mert azt gondolja, hogy az amerikai iskolai tandíj miatt mentek tönkre?!? ki tudja, ez egy kígyó, azt a szegény beteg gyereket is magára hagyta a bajban...
5/10
libra26 2020 jan. 18. - 14:21:50 5/10 Előzmény Sumomo
(218/532)
Tudod hogy van ez a törököknél... Soha nem kell magyarázat arra, miért is gyűlölöd a másikat :D
Sumomo 2020 jan. 18. - 10:41:58
(217/532)
Hülya Atahanhoz képest, Sumru nagyon okos, nagyon jó ember ismerő, kiváló stratéga. Nagyon nagyon könyörtelen, ha a céljairól van szó.
Számomra nem világos, hogy eredendően miért gyűlöli annyira Azrát? Ez az első részekből (nem láttam:D) kiderült?
Sajnos nagyon rossz a magyar hangja, nem illik az eredetihez. Ez egy "meleg" alt hang, az eredeti is mély, de kemény, kicsit éles.

Még egy hatalmas különbség, Sumuru tényleg dolgozik, értéket hoz létre, a gáz a hogyan. Hülya Atahan csak egy élősködő volt az Atahan vagyonon.



5/10
libra26 2020 jan. 18. - 10:02:53 5/10 Előzmény Gulyás Katalin
(216/532)
Szia!
Ezt én is így gondolom, annak a Hülyának sok pillanata volt, amikor láthatóan kijött emberi oldala is vagy éppen az idegbaja, de igen, nem volt folyamatosan tervszerűen gonosz szereplő... Ami lényeges különbség, hogy ő szerette a családját pl...
Sumru más :) nekem eddig az se jön át úgy igazából, hogy a saját lányáért mindent megtenne - pedig nyilván szereti... De belole is hülyét csinál, bábként mozgatja.. Érzéketlen, hazudik, mint a vízfolyás, szeme se rebben :D
Benne valóban programozott gonoszság van, amit gondolom csak fokozni kíván. (Hülya Atahanban ezzel szemben imádtam, hogy bár hazudott állandóan, teljesen átjött a nézőnek, hogy rosszul hazudik:D)

A színészekkel kapcsolatban teljesen egyetértek... Sok tehetség van, egyáltalán nem jellemzőek a túljátszások - csak ha a szerep pont azt követeli meg :)
7/10
Gulyás Katalin 2020 jan. 17. - 23:00:42 7/10 Előzmény bekka51
(215/532)
Sumru gonoszabb,mint a Sorsok útvesztője Hülya-ja. Az a Hülya "csak" kényes, irígy,elkényeztetett és ebből fakadóan gonoszka. Sumru viszont szívtelen és számító,illetve kétszínű.
Ezek a török sorozatok tényleg lebilincselőek tudnak lenni. Persze, néhol idegesítően nyáladzanak és értelmetlenül hosszan bámulnak,meg nem haladnak előre. Ennek ellenére sok jó színész és érdekes dolog van bennük. A Szex es New Yorkból egyetlen résznek a felét láttam-elég is volt. A GoT-ból semmit nem láttam. Nem érdekelnek. Ezekben a török filmekben legalább erkölcsiség van.
bekka51 2020 jan. 17. - 22:53:12 Előzmény mihenike
(214/532)

Sziasztok :))

Való igaz, Tarik férfiasabb,ötletesebb, jófiú, megingathatatlan Azra iránti érzelme,képes búnyozni érte,megvédeni a lány becsületét,amit Cenk már megkérdőjelez,mert úgyebár az ... örökségről szól a jelen.

De legyünk őszinték,mi nők, a rosszfiúkat jobban szeretjük :DD

Ma :
Lezajlott a meglepi , a szép születésnapi köszöntés... képes volt Azrat szélhámosnak feltüntetni Feride asszony előtt... egy régi kép miatt,.....amikor kérdezte Cansut, érdeklődött az amerikai testvér után, és aki nem volt nyilatkozó kedvében ...

( Azt nem értem, miért kommunikálnak keveset ?? - én két lélegzetvétel közt mindent kiteregettem volna Sumru anyáról,és a Merttel való közömbös viselkedéséről.....és az életbiztosításból való kisemmizésről....-
Való igaz, ez dráma és nyújtani kell mint a rétest ! .... hosszúnak kell lennie :)))
5/10
libra26 2020 jan. 17. - 21:58:56 5/10 Előzmény mihenike
(213/532)
Csatlakozom hozzátok, Tarik jelenleg nekem is megnyerőbb! :D