tombenko 2011 okt. 08. - 20:09:24
(8/128)
Akkor, ha megengeded, szimplán marhaságnak nyilvánítom az általad írtakat. Ha nincs bizonyíték, akkor finomabban nem tudok fogalmazni. Hiába mindenki azt hisz, amit akar, a valóság ettõl független. Az agymosott zombi kifejezés nem engem illet.
Io 2011 okt. 08. - 18:26:57 Előzmény reptilian.bastards
(7/128)
Csak a kõzet bolygókra érted, vagy már a Neptunuszt is meghódítottuk? A Plútó említést sem érdemel, az csak törpebolygó, és kicsire nem adunk. A Jupiter mára már úgy is Lucifer, az Európán pedig tudjuk, hogy van élet. :D
Io 2011 okt. 08. - 18:19:42
(6/128)
Ez viszont azt jelenti, hogy nem tudjuk elhagyni a Földet ( még ha technikailag képesek is volnánk rá ) így nem is tudtuk benépesíteni a Naprendszert. Most akkor kinek higgyek ??? :D

Viccet félre téve, szerintem nem a mágnesesség miatt nem tudnánk elhagyni a Földet. Ez olyan dolog, hogy ide születtünk, ezt a világot ismerjük igazán, ehhez kötõdünk. Hosszú távon nem tudnék meglenni a Föld nélkül. Mikor olvastam A. C. Clarke A távoli Föld dalait, nekem már az is sok volt, honvágyam támadt tõle :D
reptilian.bastards 2011 okt. 08. - 15:53:17 Előzmény tombenko
(5/128)
Látom, kipécéztél magadnak. Ahogy írtam egy másik topikban, nem fogok senkit gyõzködni, és nem is a feladatom bármit bizonyítani. Mindenki azt hisz el, amit akar. Leélheted az életedet agymosott zombiként is, engem nem zavar.
tombenko 2011 okt. 06. - 18:17:11 Előzmény reptilian.bastards
(4/128)
Bizonyítékok, bizonyítékok...
reptilian.bastards 2011 júl. 09. - 18:43:04 Előzmény eagleburger
(3/128)
SPOILERGYANÚS
A holdraszállásnál is ez volt a helyzet, stúdióban vették fel, ezt nagyon jól bemutatja a film. Amit viszont nem mutatnak be, hogy a Holdon azért nem lehetett felvenni, mert lakott. Ahogy a Naprendszer összes bolygója. Már a Marsra is eljutottak 1962. május 22-én...
http://www.friweb.hu/aranylaci/mars62/mars62.htm
eagleburger 2011 máj. 25. - 17:11:02
(2/128)
Emlékszem erre a filmre, amikor elõször adta a magyar tévé. 1986-ban volt a mexikói focivébé idején, a francia-brazil meccsel egyidõben, aztán a nagy érdeklõdésre tekintettel pár nap múlva megismételték.
Nekem akkor -11 évesen- tetszett.

SPOILER
És akkor még csodálkoznak, ha valaki nem hiszi el a holdraszállást...:-)))
SPOILER VÉGE
Stockton 2009 ápr. 24. - 00:01:04
(1/128)
Hát megnéztem... max egyszer nézhetõs, eléggé bohókás mai szemmel nézve, és rettenetes mennyiségû tény van ami instabillá teszi a full sztorit. Mindenesetre arra jó, hogy valamelyest megpróbálja szemléltetni hogy mi minden kéne egy ilyen sztorihoz ha tényleg meg akarnák csinálni. De tényleg semmi több. Nálam 5/10.