fredi60 2010 febr. 11. - 10:11:08
(12/12)
Amíg nem lesz itthon normális zene, addig nem tudom, milyen díjakat osztogatnak... :o
És nemrég csökkenteték az aranylemezhez szükséges eladott darabszámot megint. Még pár év és elég lesz 1-2 tucat lemez eladása az "aranyhoz". Röhej.
Ninimusa 2010 febr. 10. - 20:15:09
(11/12)
jesszus de pocsék jelöltek!!!
Ezüstliliom 2009 febr. 13. - 22:35:33 Előzmény tokfilko
(10/12)
Igen, és senkinek még a szeme sem rebbent.:D
2/10
tokfilko 2009 febr. 12. - 13:52:43 2/10
(9/12)
Egyébként a legjobb el(be)szólás a mûsorvezetõ hölgyikétõl az volt, mikor közölte, hogy XY, a Lisz Ferenc Zenemûvészeti Egyetem decense... - Na ezután már nem nagyon kapcsoltam vissza... :-D
Ezüstliliom 2009 febr. 11. - 23:20:25
(8/12)
Na és a díjazottak...! Már az is sokat elárul a szintjükrõl, ahogy megköszönik a díjat.:/
mademoisellemnq 2009 febr. 11. - 21:47:33
(7/12)
nahát... 600 évnek kellett eltelnie, hogy elismerjék Deák "Bill"-t???? vicces...
mademoisellemnq 2009 febr. 11. - 21:40:11
(6/12)
mekkora blama ez a mûsor... az egész... úgy, ahogy van :s
Péter333 2008 jan. 28. - 15:07:22 Előzmény Noncsa
(5/12)
Örültem az írásaitoknak, mert én is Póka Angélát látnám szívesen.Perfekt zenész, igazi mûvész.Most már 2 zenekara is van,Még ara sem volt képes a tv2, hogy bemutasa a nézõknek.Nem feleslegesen telt el az idõ, remekül dolgozik Angéla. Szabó Esztert is csak el vétve lehet látni.Pedig mind a két lányra, méltán lehetne büszke ez a nyavadt ország. De Márk, Lola, Puskás,naponta rombolja,a mai tinik hallását, zenei ízlését. Nagyon Gusztustalan ezt látni naponta.
cherry baby 2008 jan. 24. - 09:01:00
(4/12)
Nem tudtam milyen mûsor van, kapcsolgattam. Ez a Lola(?) meg aza göndör fejû gyerek kicsoda??????? valami borzalom. szegény tinik... semmi igényes zene nincs számukra. vagy így jár az aki "sztárokat" hallgat? :DDDDDDD

Amúgy meg a mûsor: no comment
tothgergo90 2008 jan. 23. - 23:59:58
(3/12)
Üdv. mindekinek!
Ezt az egész elõadást a Subscribe együttes miatt néztem meg - mondanom sem kell, hogy nagyon örülök, hogy õk kapták a díjat a kategóriájukban - és nem is csalódtam bennük mikor a The Tremens számukat játszották.. ahoz képest, hogy mennyire rossz volt a hangosítás és a keverés.. nagyon jót játszottak... és Bálint(ének) is kihozta a maga egyféle stílusát és nem szégyenlõsködött még az M1 kamerái elõtt sem. Van akinek bejön ez a stílus.. van akinek nem... minden esetre.. minden elismerésem a Subscribe együttesnek!
Noncsa 2007 febr. 25. - 12:04:50
(2/12)
Bocsi, de Póka Angéla! :) amúgy teljesen egyetértek, a legtöbbször tényleg csak annyit lehetett látni, hogy mennyire unatkozik a közönség, taps se volt (legalább lehetett vna pár fizetett ember), de úgy tûnik az mtv-s mûsorok nem nagyon jönnek be... (pl.: A NAGY könyv)
Écsanyám 2007 febr. 24. - 23:21:18
(1/12)
Tisztelt MTV!

Kénytelen vagyok hozzászólni a mûsorhoz. Tavaly is végignéztem, és akkor sem tetszett. Tudom sok ember munkája van benne, de sajnos a színvonal igen alacsony.
Nem tudom elképzelni, hogy felnõtt emberek egy díjátadó ünnepséget ne tudjanak normális öltözékkel megtisztelni, fõleg, ha jelöltek között van! Még a Ganxta Zoli is felöltözött elegánsan, pedig laza gyerek.
A két mûsorvezetõ állandó bakizása igencsak lehúzta a mûsort. A díjátadókat fel kellet volna készíteni egy normális bevezetõre, mert volt aki meg sem szóllalt, sõt még olvasni sem tudott normálisan.
Az elõadások közül két színvonalas volt: az egyik Ruzsa Magdi gyönyörû dala, a másik a Kvartet, akik Demjén Ferenc dalainak egyvelegét adták elõ.
Gáspár László undorító volt, hogy minden mondatánál szinte a nemi szervét fogdosta, és legalább a dala lett volna jó!
Nem értem külföldieket miért kellett díjjazni, hiszen magyarokat sem díjjaznak küldölfön a zenei világban. A nekik járó pénzt én az igazán tehetséges énekeseknek vagy együtteseknek adnám. Nem annak aki megszólal és már CD is készül neki, hanem olyannak aki szakmailag olyan jó, hogy segíteni lehetne a pályája kezdetén. Gondolok itt Póka Magdira és Szabó Eszterre. Nagyon jó énekes mind a két lány.
Szerintem az Oscar gálát nem kellene ilyen alacsony szinten utánozni, figyelembevéve azt, hogy ott a közönség szinte egy nagy Család, itt az operatõr egy jó pár alkalommal a közönséget mutatta, elképesztõ unalom jött át a képernyõn keresztül.
Ne haragudjanak a hozzászólásomért, de tavaly még nem volt lehetõségem internet hozzáféréshez otthonomban.

Véleményemtõl függetlenül további sikeres munkát kívánok az MTV.minden dolgozójának.

Orosz Ferencné
(egy nézõ aki szereti a JÓ zenét, JÓ mûsort)