olahmiki1959 2013 szept. 19. - 01:46:03
(2120/2320)
Kezdek túltengeni a porton, - mindenkitõl elnézést kérek érte, - de ezúttal sem tudom szó nélkül hagyni a mai adást.

A Frizbirõl kiderült, hogy a töltött káposztával szemben alulmaradt.
Miért???
Mert csak a töltött káposzta jó felmelegítve, bizonyos mûsorok, amelyek a nyári szünet után - elméletileg - újult erõvel, frissen, fiatalosan térnek vissza a képernyõre, már nem annyira.
Hajdú Péter ott folytatta, ahol abbahagyta, - a színvonal maradt, - én vagyok a hülye, hogy mást vártam, mást reméltem...

Olyan jól megvoltam Gyõzike nélkül! De komolyan! Minden nap frissen, kipihenten, kisimult arcvonásokkal ébredtem, nem kellett a folyamatos üvöltözés miatt füldugót sem használnom, nem kellett kifejezetten antipatikus emberek elõre megírt forgatókönyv szerinti harsány mûbalhéit sem elviselnem, erre tessék!
Nincs kegyelem, nincs lélegzethez való jutás, a horror folytatódik...
Ezek visszajönnek, ezektõl nem tudsz megszabadulni, ezeket nem lehet lerázni, lepattintani, ha kell, évekig várnak, figyelnek, meglapulnak valahol, és amikor már azt hitted, hogy vége, ennyi volt, fellélegezhetsz, akkor ugranak elõ egy sötét zugból, és hozzák rád a frászt!

...Valaki egyszer összeszámolhatná, hogy a magyar médiavilág hány száz millió forintot költött a hosszú évek alatt Gyõzikére, és "kedves" családjára, vérfagyasztó összeg lenne a végeredmény!...

Nem tudom, ki hogy van vele, nekem Pataky Attila már régen túl ment azon a határon, amikor azt lehetett még mondani rá, hogy "sok".
Nem sok, hanem elviselhetetlen.
Õ valamikor egy nagyon jó énekes volt, - ma is az, mert azt nem felejti el az ember, - fiatalok százezrei rajongtak érte, - joggal, - de amióta "megvilágosodott" - szerintem sokkal inkább illik rá az a kifejezés, hogy "beborult", - azóta teljesen megváltozott, fanatikus lett, és a valamikori humoros, vagány, jófej, szerethetõ figura helyett egyre ijesztõbb jeleket kezd felmutatni.
Ráadásul "annyi azért nincs benne", hogy rendszeresen felbukkanjon a Frizbiben. Ma már egész egyszerûen unalmas a viselkedése, visszaköszönnek a szövegei, a stúdióban is mindenki hüledezve hallgatja azt a sok õrültséget, amiket összehord.
Kár érte, az EDDA együttes a magyar rocktörténet egyik emblematikus zenekara volt, ezzel a viselkedéssel nem kellene szép lassan szertefoszlatni azt a nimbuszt, ami körülölelte valamikor...

A fõ attrakció azonban nem ez volt ma este.
Szepesi Niki és Kicsi Bácsi nagy találkozása!
Egész héten erre várt mindenki, ez szerepelt az adás beharangozójában, erre lett kihegyezve a ma esti mûsor.

Tisztelettel jelentem, nem lettem meggyõzve!
Nem tudom, hogy kinek higgyek!
A botránykönyveirõl elhíresült úszónõnek, vagy a 83 éves öregembernek.
A vádak súlyosak, hosszú évek elmúltával nem igazán tudom, mit lehet bizonyítani, és mit nem, egy dolog azonban feltûnt nekem ebben a beszélgetésben, - ami igazából nem is volt beszélgetés, mert Szepesi Niki és Kicsi Bácsi szinte nem is néztek egymásra, és nem is szóltak egymáshoz, - és nagyon nem tetszett!

Szepesi Nikolettnek ebben a mûsorban lehetõsége lett volna arra, hogy egy egész ország nyilvánossága elõtt Kicsi Bácsi szemébe mondja a vádjait a zaklatásról, a tapogatásról, a nyúlkálásról, a szexuális molesztálásról.
És Szepesi Nikolett, aki a könyveiben, a vele készült interjúkban, beszélgetésekben baromi vagánynak, nyíltnak, szókimondónak, bátornak mutatta magát - hallgatott!!!
Teátrálisan a tenyerébe temette az arcát, "sumákolt", - mennyire kifejezõ ez a magyar szó, te jó ég! - igyekezett mártír arckifejezést vágni, nekem meg egyre kellemetlenebb érzéseim támadtak, mialatt néztem ezt az egészet.

Lehet, hogy megtörténtek ezek a dolgok, - nem tudom.
Máshol már írtam arról, hogy miért elfogadott gyakorlat a sportban, hogy meglett férfiak gyereklányokat - masszírozás ürügyén, - fogdoshatnak, tapogathatnak, akár a legintimebb testrészeiket is láthatják, mindenféle következmények nélkül?
És nem csak az úszónõkre gondolok, hiszen a kézilabda, a röplabda, a kosárlabda, a magas és a távolugrás, a torna, és számtalan egyéb sport is igényli a masszírozást, ezekben a sportágakban is lehet, hogy ugyanilyen esetek ezerszámra elõfordultak már az évtizedek alatt.
Miért nem alkalmaznak nõi masszõröket a lányok masszírozásához?
Nincsenek annyian?
Férfi masszõrökkel van tele a sport világa?
Akkor tessék jobban odafigyelni, minden gyanús esetet vizsgáljanak ki azonnal, nem pedig hosszú évek múlva!

Szepesi Niki az én szememben borzasztó nagyot esett, - függetlenül attól, hogy mi történt a régmúltban.
Kicsi Bácsi elõtt le a kalappal, hogy vállalta a tv szereplést. (Ha bûnösnek találják a régi dolgokban, akkor bûnhõdjön, bár nem nagyon tudom, hogy miképpen...)

A mûsor végén Pintér Tibor egészen jó elénekelte az EDDA klasszikus számát, miszerint "A kör közepén állok", kár, hogy Hajdú nem konferálta be a nevét, - elképesztõ bunkóság - bár Pataky Attila hangjától és dinamizmusától azért fényévekre elmaradt.

Úgyhogy a töltött káposzta még mindig vezet...
olahmiki1959 2013 szept. 18. - 21:44:35 Előzmény Cordelia
(2119/2320)
Kedves dolog, hogy a 3 hónappal ezelõtti hsz.-emre most reagálsz, de én azért a mai adásra is kíváncsi vagyok...
Cordelia 2013 szept. 18. - 07:35:36 Előzmény olahmiki1959
(2118/2320)
Erõss Zsolt özvegye hegymászó. Õk mások, másképpen látják az életet és a halált. Számára nem halt meg a szerelme, hanem ott maradt a hegyen. Ezt az érzést számtalanszor átélte. Egyszer majd õ is ottmarad(hat). Kár az õ gyászát elemezni. Amíg beszél róla - mindegy hol, bulvár vagy nem - úgy érzi, hogy még mindig él. (Ha meg kisírt szemmel beszélne, "szorongatná a zsebkendõt" azért támadnák, nem mindegy?)
olahmiki1959 2013 szept. 18. - 03:06:44
(2117/2320)
Jujj!

Senki nem szólt még hozzá nyár óta?
A saját nevemmel kell szembesülnöm? (A frász jött rám, amikor megláttam magam...:))

Pedig állítólag a mai adásban szerepelni fog a botránykönyveivel híres-hírhedtté vált Szepesi Niki úszónõ, akin talán csak az úthenger nem ment keresztül, és az õt - állítólag - molesztáló Bacsa István gyúró, más néven Kicsi Bácsi, - akinek a neve kifejezetten tetszik, és számtalan játékra lehetõséget ad, Kicsi Bacsa Bácsi, Bacsa Kicsi Bácsi, Kicsi Kocsi Kacsa Bacsa Csacsacsa Bácsi, - nem kérek injekciót, már jól vagyok!:))

Egyébként a mûsorvezetõ Hajdú Péter, - szegénykém, - aki valami belsõ kényszer folytán állandóan a férfiasságát és a macsóságát akarja bizonygatni, egy másik showmûsor felvétele közben egy látványos forgó karaterúgással jól vállon találta Kasza Tibit, aki alig tudta folytatni a felvételt.
Na most, ha Hajdú nem csak handabandázna a karate (nem)tudásával, akkor ilyesmi nem fordulhatott volna elõ, ugyanis egy igazi, karatét, vagy más harcmûvészetet komolyabban gyakorló ember legfõbb jellemzõje, hogy kontrollálni tudja a mozdulatait, és nem csapkod a vakvilágba, mint egy kiakasztott lepedõ a bérház udvarán kifeszített madzagon a szélben...

A búvárfelszerelésemet mindenesetre már elõkészítettem, hogy veszély nélkül alámerülhessek a Hajdú Péter neve által fémjelzett Frizbí legsötétebb bugyraiba...
olahmiki1959 2013 máj. 30. - 21:26:01
(2116/2320)
Erõss Zsolt özvegye, Klapka György, és az Irigy Hónaljmirigy néhány tagja.

Õk voltak a nyári szünet elõtti utolsó Frizbí szereplõi.

Az Irigy Hónaljmirigy nevû társaság mindig szórakoztató, jók a sztorijaik, a több évtizedes pályafutásuk alatti ezernyi történet, jól elõ is tudják ezeket adni, egyébként meg hálás dolog õket bármilyen mûsorba meghívni, a jó hangulat garantált.
Klapka György jóval túl a 80. életévén, egy abszolút friss, fiatalos gondolkodású, nagyon jó kondícióban lévõ, - mellesleg kõgazdag - ismert közéleti figura, valamikori táncos, jelenleg nagyvállalkozó, aki egész életében nagykanállal habzsolta a nõket, és az élet nyújtotta egyéb élvezeteket.
Nagyon jó, szórakoztató társasági ember, remek humorérzékkel megáldva, - Hajdú egy pillanatig sem volt neki ellenfél, semmilyen szempontból, - a jelenléte, és a vele való beszélgetés egyetlen szempontból volt csak megkérdõjelezhetõ.
Minden sztori, kérdés, életének minden részlete, ami a beszélgetés folyamán felmerült, - kis túlzással - már az unalomig ismert mindenki elõtt.
A két Németország - NSZK, és NDK, - közötti embercsempészés, az abból való meggazdagodás, a lebukás, a távollétében meghozott halálos ítélet, az egyszerre 3 vagy 4 nõvel való együttélés, a mostani 8 ezer darab diófa, mind-mind elhangzott már, vagy olvasható volt bulvármûsorokban, bulvárújságokban, ilyen szempontból tehát semmi újat nem tudtunk meg róla.
Mindenesetre, le a kalappal, irigylésre méltó, hogy valaki ilyen idõs korban ilyen elképesztõ testi és szellemi kondícióban van.

Erõss Zsolt felesége, - helyesebben, most már (sajnos) özvegye, - számomra megfejthetetlen jelenség.
Sokáig gondolkoztam, hogy egyáltalán írjak-e róla, nem akartam beállni az õt méltatlanul támadók sorába.
De lehet, hogy ez most mégis megtörténik.
Amikor valaki meghal, akkor a gyásznak, a tragédia feldolgozásának, az összeroppanásnak, az emberi tartás megõrzésének vannak fokozatai, különbözõ változatai.
Lehet zokogni, õrjöngeni, úgy érezni, hogy vége a világnak, hogy a szerettünk nélkül nincs értelme a további életünknek, lehet összeroppanni a tragédia súlya alatt, magunkba roskadni, percenként elsírni magunkat, a régi emlékeket felidézve, vagy a közös fényképeket nézegetve.
Aztán lehet a családunkért, az ittmaradottakért felelõsséget érezve, "tartani magunkat", erõsnek mutatkozni, tudván, hogyha mi is összeroppanunk, akkor az életben maradt szeretteink végleg elveszíthetik a lábuk alól a talajt, és nekik szükségük van ránk. Lehet titokban sírni, félrevonulni, ugyanakkor a külvilág elõtt emelt fejjel megõrizni az emberi tartásunkat. Szép, nehéz feladat, nem mindenki alkalmas rá.

De mihez kezdjünk egy kedves, filigrán, - bár ha hegymászó, akkor nagyon is kemény - kis nõvel, aki a férje halála után néhány nappal máris elmegy egy beszélgetõs bulvármûsorba szerepelni,(Esti Frizbi), aki megszólal egy vasárnapi magazinmûsorban, (Napló), a megrendülés, a gyász, a fájdalom legkisebb jele nélkül?...
Nem láttam kisírt szemeket, nem láttam vállakra nehezedõ láthatatlan súlyt, nem láttam fekete gyászruhát, nem láttam kézben szorongatott zsebkendõt, nem láttam egyetlen szívszorító, együttérzést kiváltó, emberi gesztust, mozdulatot, arcjátékot, sóhajt, egyetlen apró, a szem sarkában elmorzsolt könnycseppet.
Nem tudom megállapítani, hogy hol kezdõdik a kemény emberi tartás, és hol végzõdik az érzéketlenség, ha egyáltalán, arról van szó.
A Napló címû mûsorban azt mondta, - amitõl teljesen paff lettem, és nem akartam elhinni, hogy jól hallok, - hogy õ most a "gyászmunka" egy bizonyos szakaszában tart, biztosan jönni fog majd a többi fokozat, stb.

Ezt a szót, hogy "gyászmunka", soha az életben eszembe sem jutna egy szerettem halálával kapcsolatban kimondani!!!
Könyörgöm, gyászolni nem lehet hideg fejjel, magam elé véve egy papírlapot, amire pontokba szedve, és sorszámmal ellátva le vannak írva a gyász különbözõ stációi!
Hideg fejjel, racionálisan, "tudományos alapon" nem lehet feldolgozni azt az iszonyatot, elõre megírt forgatókönyv alapján nem lehet "viselkedni" akkor, ha meghal a szerelmem, valamelyik szülõm, vagy - ne adj isten - a gyermekem!

A hölgy - amikor szóba került, - szinte több érzelemmel, fájdalommal emlegette a család régi barátját, a tavaly elhunyt másik hegymászót, (a neve most nem jut eszembe), mint a saját férjét. Még azt is elmondta, hogy a nagyobbik gyermeke, aki már fel tud fogni egy halálesetet, mennyire megsiratta azt a "másikat".

Lehet, hogy teljesen rosszul látom ezeket a dolgokat, és van ilyen is, - hogy valaki ennyire tartja magát, és még akkor sem látszik az arcán semmilyen érzelem, a meghatódás legkisebb jele sem, amikor bejátsszák neki a férje egyik legutolsó interjúját, - de egyelõre nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel.

ByeAlexnek és dalának a kifigurázása nagyon hálás feladat a parodisták számára, sokáig meg lehet élni belõle, most is jót röhögtem rajta, bár a 43. változat kissé azért már erõltetettnek tûnt...
2/10
pneklara 2013 máj. 30. - 15:25:03 2/10
(2115/2320)
Ez homályos maradt elõttem is, mert áll. a pasi ezzel bújt ki a vád alól, viszont Péter arra figyelt fel, hogy a közösségin azt adta közre, hogy "megnyerte" a családi számaival a fõnyereményt. Ezért is hívta be a mûsorba, ott viszont a pasi hárítani kezdett, hogy õ ilyet sose állított. Vihar a biliben.De egy mûsor lett belõle, mi meg az igazságot nem tudtuk meg.
kazy69 2013 máj. 30. - 12:53:06 Előzmény pneklara
(2114/2320)
A pasas nem azt mondta, hogy a fõnyereményt nyerte meg, hanem azt, hogy nyert a lottón, nagy különbség!!!!
Tegnapi adásban viszont Klapka úr lemosta Péter, kár hogy nem elejétõl néztem
2/10
pneklara 2013 máj. 17. - 09:28:39 2/10
(2113/2320)
Te még hiszel Péternek, Miki?
Én nem ezzel a szemmel néztem a "leleplezést", így nálam nem is volt olyan mellbevágó. És nem láttam azokat a jeleket, amiket te észleltél. Sokkal inkább hiszem, hogy Péter megvette ezt a palit kilóra, hogy mûködjön közre egy ilyen "leleplezésben", ami erõsítené Péter ázsióját. Ami elég gyenge szinten van most.Még hogy egy milliárdos elfogadja a kiküldött repülõjegyet? Röhögnöm kell. Ez színjáték volt a javából, két színésszel, akik az embereket - akikbõl élnek egyébként - hülyének nézik, és kiröhögik. A sunyi Péter bebizonyította már százszor, hogy bármire képes, hogy beszéljenek róla.
olahmiki1959 2013 máj. 17. - 06:04:14 Előzmény pneklara
(2112/2320)
Mosolyka kedves, szívszorító jelenség, nagyon drukkolok neki, abban meg 100 százalékig igazad van, hogy Hajdú a mellényzsebébõl ki tudná fizetni a lány kezeléséhez szükséges további összeget.

A mûsor egész eddigi történetének talán legnagyobb, vagy egyik legnagyobb mélypontja az állítólagos lottómilliárdos fickó szerepeltetése volt.
Ebben az epizódban kivételesen nem éreztem Hajdúnak az általad kifogásolt hiteltelenségét, egyébként valóban meglévõ értéktelen, értékelhetetlen mivoltát, ugyanis a vendég, Nyics Viktor - pestiesen szólva, - "mindent vitt".
Ilyen öntelt, megjátszós, a bejövetelének elsõ másodpercétõl kezdve végtelenül antipatikus figurát nem is tudom mikor láttam utoljára a magyar médiában.
Az a testtartás, az az arcjáték, a hiteltelen gesztusok, a harmatgyenge poénok, amikor cinkosan mosolyogva, kinézett a nézõtérre, valamiféle együttérzést várva, - mint amikor valaki mond egy szerinte frappáns mondatot, de csak egy italbolti szintû kiszólás lesz belõle, - és mindenki halálos csendben, egy mosoly, egy taps, egy apró nevetés nélkül, lélegzetvisszafojtva nézett vissza rá, mert mindenki érezte, hogy mennyire hazug, link, értéktelen, semmi ember ez a figura, aki itt elõttük megjátssza magát.
A látszólagos könnyedségen, jópofizáson, "váratlan" fordulaton túl - amikor Hajdú diadalmasan "leleplezte" ezt az alakot, amely mozzanatot egyébként ostoba módon, egész héten a mûsor elõzetesébe is beletették, ami így aztán "marha nagy meglepetést okozott a nézõknek", - egy igazi emberi drámát láthattunk, egy magát könnyednek, vagánynak, viccesnek mutató ember egy pillanat alatt bekövetkezõ hitelvesztését, kapálózását, szánalmas, kétségbeesett magyarázkodását, visszatámadását, végtelen lealjasodását.
Borzasztóan tanulságos volt, egyben mélységesen elgondolkodtató...

Szegény Szíj Melinda - attól függetlenül, hogy külsejét tekintve talán most nézett ki a legjobban, miután végre sikerült szakítania azzal a szánalmas, nevetséges kardigánnal, ami egykor a védjegyévé vált, és aminek következtében rögtön fiatalodott is vagy 10 évet, - ezzel a rokonszenves emberekbõl álló, de nagy jóindulattal is csak közepes képességûnek mondható zenekarral a háta mögött, azt hiszem, elindult azon az úton, hogy véglegesen eltûnjön a süllyesztõben.
Kár, mert valamikor ennél azért többre volt hivatott ez az érdekes személyiségû, idõnként nagyon megosztó, valamilyen értelemben kétségtelenül tehetséges kis nõ, aki egyszerre tud szerethetõ, ugyanakkor nagyon irritáló is lenni...
2/10
pneklara 2013 máj. 16. - 07:18:31 2/10
(2111/2320)
Visszatértem már egy adás erejéig a Frizbihez. Nem azért, mert érdekelt volna, hanem mert nem voltam még álmos.
Mosolyka újbóli szerepeltetésének kettõs célja lehetett. Egyrészt pénz gyûjtése a fiatal nõ gyógykezelésére. Ha belegondolok, Péter zsebében -meg a celeb barátaiéban- több aprópénz csörög, mint amivel ez a kis hölgy a célját elérné. Miért kell házaltatni a mûsorában? Fizesse ki azt a másfél milliót helyette, mint hogy "50 bögrét rendel" a kezét néha felemelni is képtelen lánytól!
A másik cél talán az volt, hogy lelket öntsön belénk, hitevesztett, megkeseredett emberekbe. Lám, akinek volna oka elkeseredésre, az milyen bizakodva, mosolyogva, hittel tekint a jövõbe. De nekem ez az optimizmus kicsit nem tûnt már hitelesnek. A mosolyba sok szomorúság is vegyült, és erõltetett volt a kórházi, barátnõs party ecsetelése.
A második vendég - a lottómilliárdos- lebuktatását nagy durranásnak szánta Péter. Érdeklõdve néztem volna, ha nem egy hiteltelen ember próbált volna lebuktatni egy szintén hiteltelen, nagyképû másikat. Kettejükrõl el tudom képzelni, hogy elõzetesen összedugták a fejüket, s a legnagyobb egyetértésben kidolgozták a legapróbb részletig a lebuktatás koreográfiáját. Megérte mindkettejüknek a színjáték. Aki egyszer eljátszotta a becsületét, annak már akkor sem hisznek, ha kérdez. Azzal a külföldre szakadt önimádó pasassal meg nehéz lehet 10 percet eltölteni egy helyiségben. Botrányos a stílusa, és ez ebbõl él? Van, aki fizet érte, hogy õt hallgassa?
Szíj Melindáról - immár tisztes távolból figyelve - az a véleményem, hogy kellemetlen személyiség.Nem tudja az embert megnyerni, saját oldalára állítani. Nem tudom, hogy embergyûlölet, nagyképûség, rejtett egoizmus ez nála, de nem hiteles ember. A produkciója meg halványra sikeredett. Egy régi slágert adott elõ, jobbról balra toporogva. Csodálkozom a zenekaron, hogy felkérte Melindát frontembernek, s együtt tájolnak a gyermekmûsoraikkal. Hát, valamelyik kis falu közösségi házában az is nagy esemény lehet, ha Szíj Melinda lép fel.
1/10
Semprini 2013 ápr. 25. - 10:00:14 1/10
(2110/2320)
"Aki nem szereti megnézi, mert képben akar lenni, hogy konzekvensen bírálni tudja.
Aki kedveli mert olyan bulváros az imádja és ki nem hagyna egyetlen részt sem."
Mondasz valamit. Én egyébként nem tartozom egyik kasztba sem, de amíg vasárnap volt a mûsor, gyakran belenéztem, volt hogy elejétõl végig, volt hogy a közepétõl kapcsolódtam be, és volt hogy a mûsorújságban bejelöltem, mert az elõzetest láttam és érdekelt az egyik riportalany. De mióta átrakták szerdára, a tegnapi volt az elsõ amit láttam, azt is csak véletlenül, mert levett hanggal bekapcsolva felejtettem a tévét és egyszer csak odanéztem, hát pont a Frizbi ment.
Hát azt kell mondjam, hogy ez a mûsor nem jó, mi több, katasztrofálisan pocsék. Hajdú Pétert eddig se bírtam, most már azt mondom, riporterként abszolút értékelhetetlen, totálisan tehetségtelen, számomra felfoghatatlan, hogy csinálhatott médiakarriert. De hát vannak ilyen megfejthetetlen rejtélyek... Azonban volt a mûsorban még valaki, aki miatt nem néztem végig, sõt levettem a hangot újra. Fekete László a világ (vagy legalábbis kicsiny Magyarország) legerõsebb (és legnagyobb mellényû) embere, akinél önteltebb, arrogánsabban megnyilvánuló embert én még tévéképernyõn nem láttam. Tipikusan erre mondják azt, hogy nem képernyõképes. És ez teljesen független attól, hogy igaza volt-e vagy sem (azt innen amúgy se lehet megállapítani, de úgy tûnt, hogy igen). Így nem nyilatkozunk a tévében és pont. Ezt a riportot vagy erõsen megvágva, vagy egyáltalán nem kellett volna adásba adni. És feltételezem, nem ez volt az egyetlen ilyen, de azt hiszem, nem vesztettem semmit, hogy a szerdai adásokat kihagytam. Ezután is így fogok tenni.
perry 2013 ápr. 25. - 09:10:44
(2109/2320)
Ez a kereskedelmi média lélektana.
Aki nem szereti megnézi, mert képben akar lenni, hogy konzekvensen bírálni tudja.
Aki kedveli mert olyan bulváros az imádja és ki nem hagyna egyetlen részt sem.
Ezek után mivel ez a felület reklám hordozó a reklámozók szeretik nézett mûsorokban elhelyezni a termék reklámját, így aztán az igazi pénz ebben van. Ezen a ponton nem igazán érdekli sem a csatornát sem a megbízót, hogy milyen a moderátor személyisége vagy annak szellemi színvonala.
A dõl a lé kérdése pedig vállalkozói attitûd ami csak annyi ha a befektetett pénz pénzt fial akkor abból palotát lehet építeni, mondjuk ez az emberiség történetében mindig így volt.:)
stanmore 2013 ápr. 25. - 00:53:01
(2108/2320)
Most olvastam aBlikkben hogy ennek a bájgúnár Hajdúnak egy 300 négyzetméteres kastélya van pl akkora gradrobbal ,amiben el lehet tévedni ,külön a gyerekenek is egy az emeleten,gyereknappali és szakács és portaszolgálat ,kertész és minden ami egy fõúri családnak szokott lenni. yakuzzi természetesen .Jól fizetnek a Tvk, pláne hamég gagyi is a mûsor.
cormier 2013 ápr. 24. - 23:41:48
(2107/2320)
Fekete Lacinak teljes mertekben igaza van.
Mellette allok!
southwind 2013 ápr. 24. - 23:17:32
(2106/2320)
na ezt az õstulok feketét nem nézem
adamnagysweetmovie 2013 ápr. 13. - 08:52:30
(2105/2320)
Szevasztok!
olahmiki1959 2013 ápr. 11. - 14:08:32
(2104/2320)
Megnéztem a videót, elég brutális...
-csengõzoli-- 2013 ápr. 11. - 09:39:30 Előzmény olahmiki1959
(2103/2320)
Ahogy néztem a hölgynek valamilyen alkohol vagy drog problémái vannak.
Sokat nem kellett keresgélni,hogy találjak róla egy videót,ahol talaj részeg.
http://www.youtube.com/watch?v=6ygOI8dqr7Q
southwind 2013 ápr. 10. - 23:20:38
(2102/2320)
ez volt a legjobb adás, megnevettetett, hada összevissza beszélt :)))) a kérdések jók voltak nagyon... hada reggel vacsorázik :)
-csengõzoli-- 2013 ápr. 09. - 23:56:35
(2101/2320)
Nõi bosszúállás.
Sosem került elsõ helyre így inkább hátbaszúrta Fábryt.