Téma: Fûrész II.

rajnaip 2006 márc. 26. - 21:57:18 Előzmény -=SAW=-
(10/190)
Ti sem gondoltátok volna a végét!!! Ez a film nagggggggggggggggggyon kircsi!! Az 1 is jó volt, de ez sokkal jobb!!
-=SAW=- 2006 márc. 04. - 09:12:20 Előzmény PeanheaD
(9/190)
nekem mind2 nagyon bejött
a 2nek több mondanivalója volt, de nem volt sztem olyan brutális mint az1
PeanheaD 2006 febr. 11. - 17:33:20
(8/190)
Szerintem az 1 sokkal jobb volt, itt nem tetszettek a szereplõk, túlságosan is kezd olyan lenni, mint a kommersz horrorok, nem akarok most itt példákat írni, de el tudjátok képzelni mikre gondolok.
Az alapötlet jó volt mondjuk, s a hangulata is egész jó, de az egy nyomába sem ér.
arpeeFR 2006 febr. 08. - 10:45:17
(7/190)
Sztem ez egy kurva joo film nem tudom melyik jobb az 1 vagy a 2 de ebben sokkal tobb a mondanivalo. Nagyon király mindenki nézze meg :D Már alig várom a 3.at :d
nagysan2 2006 febr. 04. - 22:11:14
(6/190)
Ahhoz képest hogy egy alacsony költségvetésû film, nagyon is jó!És talán ebben az évben el is készül a 3. része is.
lalika07 2006 jan. 09. - 12:48:31
(5/190)
Szerintem is nagyon király lehet mert már az elsõ is nagyon jó volt szerintem ugy hogy alig várom hogy mglegyen.
sana 2006 jan. 02. - 21:13:21
(4/190)
Sajna nálunk még nem játszák a hmplx-ben. Állatólag mert elfogyott a kópia. Nem értem pedig mindig a meghirdetett premier nálunk is ugyanakkor van. Pedig Nyíregy nem kis város.
Amúgy én alig várom a horrorokat, de már rég nem volt a moziban semmi jó. Nekem még a texasi láncfûrészes tetszett.
Gerike 2006 jan. 02. - 15:17:20
(3/190)
Saw 2

Spoileres.

Szóval adott egy nagyon jó lehetõség, hogy egy méltó folytatás csináljanak a film elsõ részének, ami szerintem zseniális. Valahol azt olvastam, hogy ez a film egyenes folytatása az 1. résznek. Ezt honnan szedték? Van 8 (vagy hány?) új áldozatunk, akik 1 szobában ébrednek. Semmi Dr. Gordon vagy Adam. Én valahogy köréjük csoportosítottam volna a filmet. De az biztos, hogy nem 8 embert zártam volna össze, mert így lehetetlen azonosulni bárkivel is. Ebbõl a filmbõl kiölték mindazt, ami az egyben jó volt. Nyolc ember szemlyiségét nehéz ismertetni 90 percben, ez a rendezõnek nem is sikerült. Sokkal jobb volt, amikor az egyben csak 2 emberke volt összezárva és újabb és újabb részletek derülhettek ki róluk, eltûnésükrõl, csaldájukról, munkájukról. Ebben a filmben ez nem történt meg. A legtöbb karakter teljesen felesleges volt. Egy ember keltett bennem érzelmeket, a nagydarab néger színész. Õ is csak azért, mert szegény Amandát az 1. rész sztárját, bedobta a drogos tûk közé. Ennyi. A töbi karakter egyoldalú, nem tudunk meg róluk semmit, ezért aggódni sem tudunk értük, mint anno Adamért( Azért Adam feltûnése jó volt ebben a filmben :) ).

Sajnos a film vége sem volt rám akkora hatással, mint az 1. részé. Pedig szinte ugyanaz a vége. Csak itt Amanda keménykedett. Pedig egy jó felvezetéssel, egy jobb forgatókönyvvel, maximum 3-4 karakterrel ( NEM NYOLCCAL!!!) egy igazán pofás folytatást lehetett volna belõle csinálni. Mondjuk ha nem látom az 1. részt, akkor talán ez is jobban tetszett. Azért összességében nem rossz film, de nem is túl jó. Sebaj, Tobin Bell hangja azért megér 1 misét :) .

5/10
Fruzsina100 2006 jan. 02. - 12:13:46
(2/190)
Még nem láttam de alig várom, mert az elsõ nagyon király volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ildus 2006 jan. 02. - 09:39:42
(1/190)
milyen a fûrész2?