offtopic
robicsek2 2011 szept. 27. - 22:22:00
(212/252)
Ez a jellegzetes magyar szinkronok átka azonnal lebuktatja a fõ gonoszokat :)
offtopic
robicsek2 2011 szept. 27. - 22:14:01
(211/252)
Elmondok róla minden fontos információt ! Régen szõke volt ! :)
offtopic
robicsek2 2011 szept. 27. - 22:10:52
(210/252)
Egyedül a csini csajok és a csúcs technika miatt nézhetõ a film, Amúgy meg nem tudom mikor akarnak kijönni az újabb részel mert tuti lesz fojtatás.
Amúgy elég fura hogy a katona csajok mind ilyen modell szépségû nagy csöcsû dögös szerkójúak :)
offtopic
duckshoot 2011 szept. 27. - 21:29:51
(209/252)
Még inkább BDn. Már az eleje is bontaná a szobát HD rendszeren.
7/10
Marcipáncica_ 2011 szept. 27. - 21:21:09 7/10
(208/252)
Vannak filmek amiket szigorúan moziban kell megnézni, ha meg nem akkor gépen vagy esetleg dvd-n. Filmet a csigán vagy a retken nézni tényleg kiábrándító... nekem meló mellett a háttérben viszont tökéletes lesz ma a GIJoe! :P
Csonger 2011 szept. 27. - 21:18:07
(207/252)
Kis koromban volt egypár G.I. Joe játékom. A filmet nem láttam, de kíváncsi vagyok, mit hoztak ki belõle (félek, hogy csalódni fogok).
Ray Park miatt is látnom kell. Ma megnézem. :)
Csicsek Gábor 2011 szept. 27. - 20:45:22
(206/252)
Amióta ilyen sok reklám van a filmek vetítése alatt, egyáltalán nem nézem a filmeket. Undorító!
7/10
Marcipáncica_ 2011 szept. 27. - 20:41:43 7/10
(205/252)
A Párizsban játszódó rohanós jelenet kivételesen tetszetõs ebben a filmben!
agarik 2011 szept. 27. - 18:34:59
(204/252)
Csak csendben, csak halkan, G.I. JOE / COBRA KATONÁK!!!!!!!!!!!!
offtopic
duckshoot 2011 szept. 27. - 17:09:03
(203/252)
Jó kis akció film lett. De mivel már láttam ezért szerencsére nem kell 5 reklámon keresztül kínlódnom, hogy megnézhessem. Szerencsére.
9/10
offtopic
Kendy 2011 szept. 27. - 16:04:25 9/10
(202/252)
Nem láttam még a filmet de nagyon kíváncsi vagyok rá.
Ma este tutti megnézem!
:)
buta 2011 szept. 27. - 15:19:37
(201/252)
Terroristák ellen! Haha!
Akkor a Fehér Házat kellene megtámadni,meg a CIA-t és a Pentagont.
Ott ül a legtöbb terrorista.
10/10
Ford Mustang 2011 szept. 27. - 14:01:41 10/10 Előzmény _Freddy_
(200/252)
Azt javaslom hogy ott ne nézze senki, jobban jár. Gusztustalan, mocskos módon megvágják, a reklámokról meg nem is beszélve.
1/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 25. - 14:14:00 1/10
(199/252)
kedden leadja a tv2 21:50-es kezdéssel :D
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 22. - 14:19:18 10/10
(198/252)
Jövõ augusztusban jön a G. I. Joe 2.

'09-ben a G.I. Joe játékfigurákból csináltak egy mozifilmet, ami ha nem is a legsikeresebb filmek közt volt abban az évben, de a látványos akcióival sokak szemében a nyár egyik popcorn filmje lett.
A második rész megrendezésére Jon M. Chut kérték fel, aki eddig többnyire zenés-táncos filmeket rendezett, mint a Step Up 2 és 3. része vagy a Justin Bieber koncertfilm.

<---- A forgatás elsõ napjával már meg is jelent az elsõ kép, amin Dwayne Johnson, 'A Szikla' látható a sivatagban, aki egy Roadblock nevû karaktert fog alakítani.
offtopic
imrenyibalazs 2011 júl. 18. - 11:26:06
(197/252)
Figyelem, bocs nem olvastam el az összes régi hozzászólást és vigyázat, kicsit én mindig Spoileres vagyok (És ezt mindenkinek írom).
Érdekes, voltak, akik a Transformers 1. részét sokkal jobbnak találták, amibõl már a 3. rész is megvan. - Abból az elsõbe belenéztem, ha jól emlékszem a TV2-n, bocs a rajongóktól, de szerintem az (Transformers) afféle blõdlis mûfaj, kábeltévén a star/sztár-szereposztás ellenére nem tetszett; - arra fokozottabban igaz, hogy 1080p-ben, de 2D-ben nem nyújt sokat, mint a késõbb készült Kaptár 4 - túlvilág, vagy szerintem amilyenre a Kaptár 5-öt tervezik. Ezeket a filmeket 3D-re tervezik, így moziban, jó 3D-szemüveggel, vagy óriás méretû és felbontású, kimondott 3D-TV-n, esetleg monitoron jó megnézni; - ez drága mulatság. Még egy két film: Az Avatar 1080p-ben szép kis mese, de csak James Cameron-féle mese az én használtan vett régi CRT-monitoromon is, az A villámtolvaj c. mesét pedig én moziban láttam, méghozzá a Mammut-moziban, de 2D-ben, ahogy azokat a kardokat és egyéb eszközöket ahogy Conan, a barbár módjára "rángatták a kiscserkészek", de az a látvány... - bár én akkor éppen rosszul voltam, de látszott, hogy ez is csak a 3D-rajongóknak van. - Mert pl. a 87-es Predator jó felbontásban még ma is nagy film, kb. még 30-40-50 évig, nem tudom meddig. És még egyszer bocs, ha valamelyik film rajongójának kellemetlenséget okoztam. Amúgy ha szabad hozzá tennem, a Predator (1) komolyabb, idõtállóbb, mint mondjuk a Mátrix 2, de akár az 1, vagy a 3 is... Az X-MEN-kezdetek: Farkas (magyar címén), a 2008-as és a First Class, régebbrõl a persze gyengébb, akkori, technológiával készült Vörös skorpió ért fel hozzá. Még a Goya kísértetei c. film beszél magáért.
Bocs a sok szövegért, jöjjön a G.I.Joe. Ez a film is a látványra épül így 3D-ben és term. nagy felbontásban, nagy képernyõn jó nézni. Úgy látványos, fordulatos; bár a Földön játszódik, komolyak benne a harci és egyéb gépek gépek stb. Van egy kicsi Crysis 2-játék-feelingje, de ezzel sem kell egyetérteni. És - Spoiler - nagyot szólt az Eiffel-tornyos jelenet...
Hanem ezt itt még folytatnám, de most arról írnék, hogy legfõbbképen (azért is elnézést, ha rossz a helyesírásom) a kobra egységeknek voltak ún. impulzus-ágyúk; vagyis, ha az a fegyver lõ/tüzel egyet, az õ mozgásmennyisége változatlan marad, még víz alatt is, talán alkalmazható ez a technológia más közegeknél és lehet, hogy ez lesz a folytatásokban... Errõl még írnék.
Most annyit, hogy a kékes színû lövedéket lövõ (impulzus)ágyúknak erõs Riddickes beütésük van, vagyis olyan a G. I. Joe-film nekem, már bizony most 29 évesnek, mint egy Riddick-remake; csak itt és nyilván a folytatásban is a Kobra-egységek a Földön harcolnak mindenféle etikátlan trükkel, nagyon látványos módon a földi emberiség feletti hatalomért, akár 1, akár több folytatás lesz, addig a Riddickben a nekromungerek a kicsit távolabbi jövõben a már sok bolygóra kitelepült emberiséget igázza le... - Vigyázat, lesz még Spoiler - ott a Lord Marshal mindenkit meg akar téríteni nekromunger hitre a legdurvább erõszakkal; - bár a Riddicknek a TV2-n már a 3. vágása ment (sajnos sok rosszkor adott reklámmal megszakítva), abban a Lord, a "végtelen légió" szinte legyõzhetetlen, hihetetlen erejû vezére többek között "az emberek lelkével is táplálkozott", - hasonló az A vikingek titka c. filmben van, persze egész máshogy...
Nos, viszont a G. I. Joe folytatását nem merném elõre megbecsülni, de az igen csak valószínû, hogy nem lesz galaxisokra kiterjedõ. - Talán az is csak a Földön fog játszódni, de gondolom, arra "gyúrnak" a készítõk, hogy legalább egy trilógia is legyen, esetleg quadrológia; de ha csak egy folytatása is lesz, abban a lehetõ legjobb a közeljövõben a Földön, esetleg a Naprendszer egy-két bolygóján (pl. Mars) a földi ember által a nem annyira távoli jövõben elérhetõ legmodernebb technológia (ami mondjuk 50 évig még biztos nem lesz az életben) legyen látható - és természetesen a lehetõ legjobb ábrázolásban.
Még egyszer mondom, a G. I. Joe (1) szélesvásznú, nem nagy kép pixelmagasságú, de 2D-ben is nézhetõ és látványos média azért.
Még csak annyit, hogy pontozni a 10-es skálán, vagy akárhogy abszolút objektíven nehéz; talán tényleg alul van értékelve (de mint már mondtam, én csak 2D-ben láthatom egy régebbi tervezõ monitoron); annyi valószínû, hogy ez a film a látványra épül, az X-MEN First Class ennél mindenhogyan komolyabb...
Az elírásokért és egyéb hibákért még egyszer elnézést.
10/10
Viktor6665 2011 márc. 30. - 22:05:38 10/10
(196/252)
Az egyik legjobb film, amit valaha láttam, jók a színészek, a történet, a szálak összefutnak, látványos, hihetõ, van benne izgalom, érzelem minden ami egy jó filmhez kell. 10/10
csak az bánt hogy 7,6pontos amikor a rohadt twilightnak 8 fölött van az átlaga.
10/10
ariskerase 2011 jan. 19. - 13:32:29 10/10
(195/252)
Nekem tetszett, annyira nem rossz, az igaz, hogy elég látványos film.
9/10
szekfuandras 2010 dec. 28. - 18:54:35 9/10 Előzmény PSissy
(194/252)
Szerintem ez a cím egész találó... Amúgy: hogy hangzana az hogy "G. I. Joe - A kobra felemelkedése"? Sokkal elfogadhatóbb a jelenlegi címe :D
Amúgy ez így van: van amikor a magyarok nagyon rossz(nem hozzá illõ) címeket adnak egy filmhez, viszont van amikor jobb, mint az eredeti :D Szerintem a G. I. Joe esetében az utóbbi. De ezt mindenki maga döntse el!
9/10
szekfuandras 2010 dec. 28. - 18:51:37 9/10 Előzmény NADALFAN
(193/252)
Nem sikerül teljesen megmenteni a világot :D A történelemnek egy igen fontos eleme odalesz...