Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 27. - 06:50:58 10/10
(93/413)
Szia! :)

Kezdem az ucsó kérdéseddel.
Háááát ha nagyon õszinte akarok lenni...kissé csalódott vagyok....én többet vártam ettõl a fikmtõl...:((
Amilyen nagy csinnadratta volt körülötte...az Amerikába utazás bizonyos jelenetek miatt...stb...
Szóval....ehhez képest max egy gyenge közepes kategóriába tudom besorolni ezt a filmet :(
Nem szívesen mondom ezt....de sajna ez a véleményem :(

Igen, egyetértek Veled...ez a forgatókönyv nagyon "össze lett csapva"....

Valahogy olyan volt az egész, mintha egy halom ötletet,beletettek volna ömlesztve egy zsákba....
Megismétlem amit mondtam Cosima Coppola szerepérõl....Azt totál NEM értettem, hogy õ ugyan MIT akart reprezentálni?!
Értelmetlen kutyafüle volt az a karakter amit õ játszott...

Nem tudom, hogy ez a Caterina létezett-e?! Vagy csak írói fantázia?!....de ilyen esetben (amikor valós személyrõl van szó)szerintem ILYESMIT beletenni "írói fantáziakánt" nem igazán helyénvaló...
Az "írói fantázia", olyan karakterek beleszövését indokolhatja, amik érdekesebbé teszik a történetet (filmen)...
De pl azt állítani, hogy "gyereke született"...noha ez valójában NEM IGAZ....ez (szerintem) már nem fér bele a "szabad írói fantázia" fogalomkörébe...

Pl amit az elsõ feleségérõl hablatyoltak (a filmben) az sem volt igaz a VALÓSÁGBan!
A film szerint csak pár napig voltak házasok....a valóságban 4 ÉVIG!!!
A válás OKÁRÓL nem találtam semmiféle adatot (pedig nyomoztam egy kicsit :D) de gyanítom azt is csak a filmesek találták ki arról a titkos szex partyn készült felvételrõl...

Az már a hab a tortán, hogy Rudy a valóságban meleg volt, a házasságai csak "alibinek" kellettek...(ha igaz)...

Itt is olvashatsz róla, ha érdekel:
http://www.melegvagyok.hu/hires_melegek/valentino_rudolph

Ja és, hogy mire értettem, hogy "fura volt a vége"...
Arra értettem, hogy a filmben úgy mutatták mintha infarktust kapott volna éneklés közben....
Pedig a VALÓSÁGBAN kórházban halt meg, hashártya gyulladásban..és nem azonnal....

Szóval összességében...nem erre számítottam :(( Többet vártam a filmtõl :((
10/10
Bilancia 2014 ápr. 26. - 15:52:51 10/10 Előzmény Pink Pearl
(92/413)
Változatlanul az a véleményem, hogy a forgatókönyvet összecsapták.
Nem tudom, milyen forrásokból dolgoztak, de ez így számomra nem volt meggyõzõ.

Mintha minden szálba belekaptak volna, aztán kidolgozatlanul hagyták volna.

Szerintem nem volt Rudytól életszerû reakció, amikor Caterina rátalál Amerikában, beszélgetnek a színpadon, mondja neki a lány, hogy fontos dolog miatt várja kint, õ meg elhajt az "elõadás" után. Függetlenül attól, hogy ez a karakter valós volt vagy nem, itt úgy mutatták be, hogy gyerekkori barátok, majd szerelmesek voltak, szerintem senki nem viselkedik így egy neki fontos személlyel szemben.

Persze akármelyik szálat veszem példának, mindegyikrõl elmondható, hogy különálló mozaik-darabként mûködtek, amelyek - legalábbis számomra - nem álltak össze egésszé.

Szóval elszúrták....

Pedig ez olyan Garkonak való szerep lett volna, ha rendesen megírják a forgatókönyvet:((

Az igazi Valentino temetésérõl írták:

"Valentino nemcsak a némafilm korszakának egyik legismertebb színésze és szexszimbóluma volt, hanem az elsõ mai értelemben vett sztár is. Az olasz színész méltán érdemelte ki az olasz szeretõ becenevet, filmjei mellett ugyanis sûrû és rapszodikus magánéletével is sikerült felhívnia magára a figyelmet. Amikor 1926. augusztus 23-án hashártyagyulladásban váratlanul elhunyt, az egész világon tömeghisztéria söpört végig.
Elkeseredett rajongói közül többen az öngyilkosságba menekültek, temetésén pedig százezer ember lepte el New York utcáit. A káosz pillanatok elszabadult, a kétségbeesett rajongók betörték a Frank Campbell Ravatalozó ablakait, hogy legalább egyetlen pillantást vethessenek holttestére.

Miközben lovasrendõrök százai próbálták megfékezni és kordában tartani a tömeget. Pola Negri színésznõ – aki azt állította, hogy a szívtipró nem sokkal a halála elõtt eljegyezte – mindenki szeme láttára ájultan hanyatlott össze szerelme koporsójánál. Valentinót nem sokkal ezután a Saint Malachy római katolikus templomba szállították, ahol megtartották az elsõ gyászszertartást. A második misére már Beverly Hills-ben került sor, a színészt ezt követõen helyezték örök nyugalomra a mai Hollywood Forever temetõben"

Hát szerintem ezt a hatalmas népszerûséget nem sikerült ennek a filmnek érzékeltetnie....

A végét Te miért tartottad furcsának?
A halála bemutatását?
Vagy ahogy Caterina mesélni kezd a lányának?

Õszintén: Neked tetszett???
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 25. - 01:25:17 10/10
(91/413)
A 2. rész végével kapcsban NEM azt találtam "furának" amire gondolsz....de ezt majd akkor ha Te is láttad....

A Contessa és a Caterina téma...IGEN! Azzal egyetértek!
Nem tudom emlékszel-e, hogy mondtam, hogy én azon is meglepõdtem, hogy HOGY lett Caterina terhes Rudytól?!
Én szentül meg voltam gyõzõdve, hogy csak olyan kis szolid,ártatlan szerelem volt....
Nem gondoltam, hogy SZERETÕI viszony volt köztük...
Ezek szerint azt az EGY darab kertbeli, fûben fekvõs dolgot gondolták a film készítõi szexelésnek...?! :D

Ez valóban kidolgozatlan volt....

De azt se tudom pl, hogy ez a Caterina létezõ személy volt-e? Vagy csak írói fantázia ez a szál?
Gyereke vajon született az igazi Rudynak? Sehol nem írnak róla...
Sõt! Állítólag meleg volt....

A Cosima Coppola karaktere pedig...háát nekem totál úgy tûnt mintha csak azért tették volna bele, hogy "OTT LEGYEN"....se füle, se farka nem volt ... :(
10/10
Bilancia 2014 ápr. 24. - 21:38:38 10/10
(90/413)
Most végeztem az elsõ résszel:)

Hááát... nem is tudom...valahogy egy kicsit csalódás volt:(
Talán mert a promókban szinte az összes jó részt láthattuk már, nem találtam a sztorit eléggé kidolgozottnak.

Azt hittem, az anyjához fûzõdõ viszonyát jobban kifejtik, a contessaval való kapcsolata is olyan semmilyen volt, mint ahogy a Caterina iránt érzett szerelme sem volt egy kidolgozott szál.

Az is fura volt, hogy õ tanította táncolni a fiúkat, aztán hamar-gyorsan profi táncosok lettek minden elõzmény nélkül.

Viszont a legelsõ jelenet lehet, hogy összefüggésben van az általad furának talált véggel?

Ott nekem az jött le, hogy nem akar Rodolfo Valentinoként megjelenni, és mintha Massimiliano Morra képviselte volna õt.

No, mindegy, még átgondolom, a második részt pedig hagyom holnapra...
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 24. - 19:28:49 10/10 Előzmény Bilancia
(89/413)
Megnéztem a 2. részt is....de fura volt a vége... :(

De majd szólj ha megnézted Te is legalább az 1. részt! :)
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 23. - 07:22:53 10/10
(88/413)
Persze,hogy szép a teste :) Nade KI állította az ellenkezõjét? :D Aki ilyet mond az vagy vak, vagy irigy :D

Egy kicsit kicsinek találom a popóját és kicsit túl keskenynek a csípõjét...de ettõl függetlenül egy szuper jó pasi :)

Megvárom amíg Te is megnézed az elsõ részt, akkor kivesézzük majd :D

Ja és igen, nevetséges ez a prüdéria.... :)
10/10
Bilancia 2014 ápr. 22. - 21:23:05 10/10 Előzmény Pink Pearl
(87/413)
Szia!

A filmet még nem láttam (talán hétvégére betervezhetem), így ahhoz hozzászólni nem tudok:( sejted, hogy kicsit sem izgat, a francba, a francba, a francba:((((

Viszont ami a kivágott jelenet(eke)t illeti, az nem az amerikaiak miatt van.

Egyszerûen a Mediaset így döntött, tekintve, hogy fõmûsoridõben adják a filmet és gyerekek is nézhetik esetleg.
Én ezt álszent dolognak tartom, mert azokkal értek egyet, akik szerint igenis pl. annak a meztelen jelenetnek volt/lett volna funkciója olyan értelemben, hogy ezzel az átöltözéssel mintegy átalakul Rodolfo Guglielmi Rodolfo Valentino-vá. Hiszen ekkor mondja azt a bizonyos mondatot:"Rodolfo Guglielmi non è in vendita,ma da oggi Rudy Valentino sì"

Úgy tudom, GG (vagy a "staff") a teljes jelenetet felrakta a hivatalos fb oldalára, így törölték az oldalt is. (én nem vagyok fb felhasználó, csak hallottam)

Amúgy meg annak volt igaza, aki azt mondta, hogy nagy lárma a semmiért, és nem is izgat különösebben, csak nevetségesnek tartom...

Eszembe jutott, hogy Michelangelo Dávidját is fügefalevéllel takarták az ellenreformáció idején:)) Itt tartanánk 2014-ben?

És mondhat bárki bármit, Garkonak igenis szép teste van....
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 22. - 06:44:30 10/10
(86/413)
Szia! :)

A kivágott meztelen jelenetet nem láttam (kösz a linket :D) de ez tényleg nem volt benne! Magát a jelenetet felismertem, ez a vége felé volt...amikor tánchoz készülõdött mint "selyemfiú"....pffff

Szóval volt benne pár fura dolog (szerintem)....
Pl amikor kiderült,hogy Caterina (akit Viktoria Larchenko alakít)terhes lett tõle....ez meglepett...nekem nem tûnt úgy, hogy ADDIG eljutottak volna....inkább csak olyan kis ártatlan szerelemnek tûnt,ahol a csókolózásnál több nem történt.
Ágyjelentük nem volt EGY SEM!!! Igaz, hogy volt egy olyan jelenet ahol a kertben (lassított felvételen) hanyatt feküdtek a fûben....de én õszintén megmondom, hogy az nekem nem tûnt úgy mintha ez egy ÉLES szexelõs jelent lenne...
Max olyasminek tûnt ami egy kicsivel több mint szimpla csók...de ennyi....akkor úgy látszik tévedtem! :D
A film készítõi ezt szex jelenetnek gondolták. :D (ha én lennék a rendezõ, tuti nem így csináltam volna :DD)

Az nagyon meglepett,hogy beállt "selyemfiúnak"....habár arra is gondoltam,hogy talán CSAK táncolás volt (?) kb olyasmi mint a mostani "táncos fiúk" elõdje...akiket "hölgyek" taperolnak....miközben táncolnak...
DE...másfelõl meg is értem...nem talált sehol munkát...söprögetett és mosogatott...noha õ táncos akart lenni...
Aztán végül meglátta õt az a furcsa arcú nõ (most nem jut eszembe a neve, de sok filmben szerepelt)és TÁNCOS MUNKÁT kínált...aminek Rudy elõször nagyon megörült...aztán menet közben jött rá, hogy itt "nem csak" táncolásról van szó...

(Közben utánanéztem a Google-ban is az életrajzának...ott is írják, hogy egy darabig gigolo volt...)

A pucér jelenet kivágásával kapcsban....nem lehet, hogy amiatt vágták ki mert Amerikában is bemutatták? Ott pedig tudom, hogy az a törvény, hogy tévében semmi olyat nem lehet leadni,amiben vér, brutál dolgok,szex, vagy meztelenség látható! Mondván, hogy aki ilyet akar nézni, az menjen moziba, vagy vegye meg DVD-n! :DDD

De még ha így is lenne...azért mert az amcsik kivágják...nem értem az olaszoknak MIÉRT kellett kivágni?!
Rengeteg más filmnél is hallottam ilyet, hogy van belõle európai változat (ahol nincs cenzúra) és amerikai verzió ahol viszont VAN cenzúra.

Elsõ látásra, csak Garko fenekét véltem látni...aztán jobban megnéztem...és bizony látható a micsodája is :D
Igaz, hogy szolídan és sötét megvilágítással....de a Senso'45 után? Ebben mi olyan "nagy dolog"?? :DD

Na várom a TE véleményedet is ha majd megnézted! :)
10/10
Bilancia 2014 ápr. 21. - 20:45:07 10/10 Előzmény Pink Pearl
(85/413)
Szia:)

Nyugodtan mesélj, nekem még napokba telhet, míg láthatom az elsõ részt.
Már annyi mindent olvastam össze róla, és néztem meg egy csomó jelenetet, hogy különösebb meglepetés nem érhet.


Egyébként is komolyan érdekel a véleményed... aztán ha én is meg tudom nézni, jól kibeszéljük:)))

Elõzetesen péntek hajnalban elolvastam vagy 350 hozzászólást az olaszoktól, és csak egyvalaki volt, akinek rossz véleménye volt a filmrõl, mondván, Garko nem tud táncolni...

Azóta persze már olvastam más "lehúzó" kritikát is, és hát fõleg az a meztelen jelenet, amit kivágtak, igen felkorbácsolta a kedélyeket:))))

Láttad? Az Ares Film feltette a youtube-ra, itt van:

https://www.youtube.com/watch?v=XsiPHbfYC9o

Mintha még nem láttuk volna "nudo".... nem normálisak:(((
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 19. - 08:43:49 10/10 Előzmény Bilancia
(84/413)
Szia :)

Na megnéztem a Rudy Valentino elsõ részét :) Tetszett :)
Van néhány dolog ami kissé "fura" volt nekem :D De addig nem akarok semmit mondani amig nem jelzel, hogy Te is láttad :)
10/10
Bilancia 2014 ápr. 14. - 20:36:40 10/10 Előzmény Pink Pearl
(83/413)
Szia!!

Várhatjuk.....


"ATTENZIONE:
La messa in onda di Rodolfo Valentino è cambiata!!
La prima puntata la vedremo giovedi 17 Aprile e la seconda martedì 22 Aprile...vorrà dire che l'attesa aumenterà il piacere...!"


Erre nem gondoltam volna, de mindegy is, egy-két nap ide vagy oda:nem számít:((
Lesz ebbõl még május 22 is:)))
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 14. - 06:32:43 10/10
(82/413)
Én nem néztem meg az egész mûsort :) Most nem nagyon volt rá idõm és annyira nem is érdekelt :) Csak a "Garko-s" rész :D

De a Rudy Valentino filmet annyira várom már mint a gyerekek a Húsvéti Nyuszit :D
Na már csak 3-at kell aludni addig :D Csak kibírjuk valahogy addig :D
10/10
Bilancia 2014 ápr. 13. - 22:01:26 10/10
(81/413)
Szia!

A videókat látom, reggel megnéztem a belépõjét, most meg az egész adást. Közel 3 óra volt:)))

De, hallod, nagyon erõs a mezõny... most mintha a kékek jobbak lennének.
Van egy Nick nevû fiú, egészen elképesztõ hangja van.

A fehérek is jók, különösen egy énekes srác, most Francesco Rengaval énekelt. A táncosok meg mindkét csapatban nagyon profik.

Azt nem értem, hogy itt soha nem hallok egy hamis hangot sem, nálunk meg ha van egy tehetségkutató mûsor, nézhetetlen a sok fals hang miatt.
Itt senki nem cicababa, van a fehér meg kék ruhájuk, senkit nem "csinálnak" meg, marad a természetes voltában:)

Szerintem baromi jó rész volt, végig lekötött:)))

Na, de Garko.... Figyelted Ferilli megnyilvánulását? Egészen extázisban volt, ahogy a közönség is, amikor leült a helyére. Kérdezte is Filippi, hogy mi történt, elájulnak? Jót nevettem:)))
Látszott rajta, hogy nagyon fáradt, de próbált ébren maradni:))

A gépemmel nincs baj, csak van egy program feltelepítve rá, amelynek segítségével az olasz filmeket, zenéket leszedem (igaz, nem csak olaszokat, de nagyon sok az olasz felhasználó)
A múltkor frissített a windows, és lebutította ezt a programot.
Sokkal lassúbb lett, máskor 600-700 ember vár, hogy sorra kerüljön,most jó esetben 4-5, és vannak dolgok, amelyek úgy tünnek, mintha fel sem pakolták volna.
Szóval "õt" kell majd meggyógyítani...Csak én ehhez kevés vagyok, a múltkor is a "házi" informatikus közel egy órát vacakolt vele, nehogy elszálljanak a dolgaim.
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 13. - 19:41:03 10/10
(80/413)
Szia!

Mi a prob a gépeddel? Gondolom nem fizikai prob, mert akkor be se tudnál lépni.
Mi a prob? A Videókat nem tudod lejátszani? Mondd mi a gond? Lehet, hogy tudok segíteni! Ha csak szoftveres prob, ahhoz nem biztos, hogy kell szerelõ.

Itt a video az Amici-bõl,a Garko-ra vonatkozó rész.Bejött félmeztelenül (de csak hátulról mutatták :D )Utána táncolt :D
Nyílván a Valentino filmjének "elõ reklámjaként" :D
http://www.video.mediaset.it/video/amici/extra/452561/il-bel-gabriel-fa-strage-di-cuori-.html

Ez látod? A videot?
10/10
Bilancia 2014 ápr. 12. - 19:59:22 10/10 Előzmény Pink Pearl
(79/413)
Én sem ismertem ezt a színésznõt. Dalila di Lazzaro a neve és már 61 éves.
Az elsõ megjelent promoban Garko beszél róla, hogy az õ szereplése nagy meglepetés és nagy visszatérés.
Egész véletlenül elõtte láttam egy beszélgetést közte és Mara Vanier között, ami az újonnan megjelent könyvérõl szólt. Az utóbbi 15 évben nem filmezett, írt. Az interjúban jobban nézett ki, mint ebben a jelenetben, de ott nem hallottam, hogy beszélt volna errõl a szerepérõl. Igaz, közben jöttem-mentem, nem figyeltem teljesen.

Ha megnézed a ma esti Amici adást, légy szíves számolj be róla.

Az én gépem vacakol, és az egyetlen ember, aki hozzányúlhat javítási szándékkal, nincs itthon, várhatóan csak május elején tudja javítani. Ettõl függetlenül, lehet, hogy a jövõ héten meg tudom nézni, de nem biztos, mint ahogyan a Valentino filmet sem biztos, hogy idõben látom:(((

Arról is írjál, hogyan tetszett...
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 12. - 05:06:29 10/10
(78/413)
Hát ezen mit kéne kivágni?? :D Ez csak csókolózás :D Ezen ugyan ki botránkozott meg a "cenzúra bizottság" tagjai közül? :D Ez már abnormális mértékû prüdéria lenne :D

Amúgy ezt a nõt én nem ismerem....de megijedtem tõle :D Olyan mintha egy horror filmbõl lépett volna ki a kisértetek közül :DDD
10/10
Bilancia 2014 ápr. 11. - 22:15:18 10/10 Előzmény Pink Pearl
(77/413)
Majd figyelnünk kell, állítólag ezt a jelenetet is kivágták:))

https://www.youtube.com/watch?v=_AtPB3eUZs0&feature=youtu.be

Nem, nem tudtam, hogy Cosima Coppola balerinának készült, de így már értem, ezért táncol olyan jól. Legalábbis nekem a 10 perces promoban nagyon tetszett...

Garko e pillanatban Materaban van (csodás város, jártál ott??), miután Nápolyban töltötte a délutánt.
Megint egy ámokfutásban kell népszerûsítenie a Valentino filmet, ahogy az Il peccato... esetében is tennie kellett:))

Holnap Maria De Filippinél az Amiciben lesz vendég.
Nekem meg most kezdett vacakolni az a programom, amely segítségével nézni szoktam a Canale 5 mûsorait:(((
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 07. - 21:40:20 10/10 Előzmény Bilancia
(76/413)
Szia! :)

Nem, még nem láttam. De most megnéztem! :D Köszi :)

De fõleg tánc jelenetek vannak benne :) "próza" az kevés :D

Na kiváncsi vagyok már a filmre :)

Amúgy azt tudod, hogy a Cosima Coppola eredetileg táncosnõ (balerina) volt? Gyerekkora óta azt tanulta...csak menet közben elkezdett "prózai" színésznõként is próbálkozni :)

Az elõzetesben fura volt az a "leleplezõ film"...ha jól értettem vmi szex partyn (?)készült titkos felvétel volt Rudy feleségérõl?! Errõl nem is hallottam....igaz, hogy annyira nagyon nem ismerem Rudy életrajzát....
Vagy ez csak írói fantázia :) Mert az is lehet....nem mindig "valós" dolgokat tesznek a filmekbe,még akkor sem ha "valós" személyrõl van szó ...

Szerinted?!
10/10
Bilancia 2014 ápr. 07. - 20:35:53 10/10
(75/413)
Szia!

Láttad ezt a közel 10 perces elõzetest?

Nem is értem, hogy lehet, hogy feltöltötték, pedig ez most hivatalos:)))

https://www.youtube.com/watch?v=sMMv2lnAHQY

Hogy tetszik?
10/10
Pink Pearl 2014 ápr. 06. - 06:10:18 10/10 Előzmény Bilancia
(74/413)
Szia Bilancia :)

Ami a L'onore... 4. szériáját illeti...hááát...nem tudom, hogy el lehet-e ezt hinni, hogy még idén õsszel leadják?! Hiszem ha látom :D Én persze örülnék neki...de valahogy nem tûnik hihetõnek :D

A másik téma (Rodolfo Valentino)....nem, még nem olvastam azt a cikket (mondom mostanában szinte semmi olasz médiát nem olvastam hetek óta)...kösz, hogy belinkelted :)

De most én is rákerestem a témára és tényleg több helyen is írnak róla. :)
Na kíváncsi leszek,hogy tényleg ki lesz-e cenzúrázva az a pucér jelenete Garkonak :D
De én is arra tippelek amire Te is :) Sztem is csak reklámfogás, hogy még jobban felkeltsék a nézõk érdeklõdését, hogy vajon "kivágják vagy sem"?! :D

De amúgy miért vágnák ki?! Eddig se vágták ki Garko egyik filmjébõl se a pucér jeneteit... Miért pont ebbõl kéne kivágni?! :D
Na már csak kb 10 nap (ha jól számolom) és megtudjuk :))