Téma: Gabriel Garko

10/10
Bilancia 2015 aug. 13. - 20:57:18 10/10
(173/413)
Szia!

Lehet, hogy bennem van a hiba, nincs szemem hozzá, de én a két ember között nulla kémiát látok:))

Hogy õk nem egy pár, arra mérget veszek...

http://tremenza.it/fermi-tutti-gabriel-garko-si-e-fidanzato/
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 11. - 14:59:23 10/10 Előzmény Bilancia
(172/413)
Valóbán Olgát szerette a legjobban a film szerint (szerintem). A többi nõjénél egyiknél sem éreztették,hogy annyira oda lenne érte mint Olgáért.... Szerintem Olga volt a NAGY szerelme....nekem legalábbis úgy tûnt...

Igen, emlékszem arra amit Melinának mondott a 3. széria elején Tonio....
De....most errõl jut eszembe valami....ez a Tonio is "jó fej" :DD
A 2. szériában halál szerelmes volt Carmela-ba...és amikor a kis Antonia megkérdezte tõle, hogy "miért nem veszed feleségül a mamát?"....emlékszel erre mit mondott neki Tonio? :)
Ezt mondta: "Mert mást szeretek" (Carmela-ra gondolt)...
Aztán amikor Carmela elfordult Tonio-tól amiatt mert rájött, hogy Tonio megölte Rodolfo-t....és ott a zárdában kimondta Tonio-nak az "ADDIO"-t....utána egy-két nappal Tonio FELESÉGÜL KÉRTE Melina-t.....hmmm...
Azért ez elég furcsa nem?! Ennyire "nagy" volt a Carmela iránti szerelme?! Ennyire hamar "váltott"???

Emlékszel erre a jelenetre? Ez a 2. széria vége felé volt...amikor valami szabadtéri rendezvényen ültek egy asztalnál Melinával...és jött egy kocsi Tonio-ért (rendõrség)....hogy hívatják....stb....
10/10
Bilancia 2015 aug. 10. - 21:15:49 10/10
(171/413)
Hétvégén én is újranézem a 3. évadot, ez most a szent elhatározásom. Jó ideje egyik szériába se néztem bele és bennem már némiképp keverednek az események. Fõleg, hogy a napokban nekem is eszembe jutott a Carmela terhessége körüli idõbeli anomália. Erre tényleg nem volt magyarázat?

Azzal a cikkben írottakkal vitatkoznék, hogy Carmelat szerette igazán. Nekem úgy rémlik, hogy Olgaval is elég szenvedélyes volt a viszonya, odavolt a nõért nagyon.

Melinát is szerette, bár vele az elsõ évadban nagyon szemét volt. Nem is értettem, hogy Santi halála után hogy tud jövõt tervezni Tonioval... Igaz, Tonio meg volt gyõzõdve arról, hogy csak Melina mellett tudna jobb ember lenni. Emlékszel, hogy ezt mondta neki, amikor feleségül kérte?

Ez valahogy megmaradt bennem....


Ami az Adua Del Vescoval való állítólagos viszonyát illeti, fogalmam sincs miért kezdte el terjeszteni ez az újság. Valahol tegnap olvastam, hogy M.Morraval hat hónapja szakítottak, de azért még nem kell Garkoval összeboronálni:))
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 09. - 21:48:18 10/10
(170/413)
Szia! :)

Hááát én nem hiszem el! :D Mármint, hogy Adua Del Vesco lenne Garko új csaja. :D Tudtommal õ Massimiliano Mora barátnõje...vagy már nem?! :D Igaz, hogy mostanában nem sok olasz gossip oldalt olvastam....de még ezt nem hallottam :)

Azt olvastam valahol, hogy szeptember 9-én vagy 16-án kezdik a L'onore 4-et :) De, ahogy már sokszor mondtam...."Hiszem ha MÁR láttam" :D

Nemrég újranéztem a 3.szériát,hogy képben legyek ha esetleg elfelejtettem valamit.:D
Hááát .....nekem ez teljesen kiesett, hogy Carmela MÁR megszülte a gyereket :D Én erre abszolút nem emlékeztem!! :D
Bennem az volt, hogy még "csak" terhes.... még jó,hogy újranéztem :D

De....azt mondjuk nem értem, hogy....a pasinak (Di Maggio) nem tûnt fel, hogy nem stimmel az idõ?!
Amikor Carmela elkezdett "randizni" Di Maggio-val, akkor már minimum 2 hónapos terhes volt!!! Tehát minimum 2 hónappal elõbb született a baba a kelleténél!
Errõl viszont EGY SZÓ sem esett, hogy ezt valaki furcsállná???
Ha esetleg azt akarja elhitetni, hogy koraszülött (?) az gyenge érv lenne, mert egy koraszülött MÁSKÉPP néz ki mint egy IDÕBEN született kisbaba!

A másik dolog pedig....szted nem lehet, hogy az a baba valójában nem Tonio gyereke hanem Rodolfo gyereke?!
Na persze....itt is az van mint sok más filmben, hogy NEM tudjuk (mi nézõk), hogy mennyi idõ telt el a Rodolfo-val történt utolsó aktus és a Tonioval történt elsõ szerelmeskedés között?!
Ha legalább 3 hét különbség volt a kettõ között, akkor egyértelmû, hogy ki az apa....de ha pl csak 2 hét, vagy kevesebb,akkor azt NEM tudhatja biztosan Carmela, de még a doki sem, hogy KITÕL lett terhes! (legalábbis egy EGY hónapos terhességnél még nem)....

De gyanítom, hogy inkább tényleg Tonio a valódi apa....az azért nagyon "izé" lenne ha egy vérfertõzésbõl születne gyerek :(( Sztem nem illene bele ennek a filmnek a hangulatába.....habár lehet, hogy tévedek (?!)....majd kiderül :)

Te mit gondolsz ezekrõl? :)

Amit kérdeztél a Carmela-Tonio vonalról....PASSZ! :D Erre én is kíváncsi leszek! :) A bemutatóból csak annyi derült ki, hogy Carmela mondta Tonio-nak, hogy "szeretlek"....Tonio viszont azt mondta neki "Én gyûlöllek"....de utána rögtön lerántotta az ágyba :DD Hogy EBBÕL mi sül ki?! :D Kíváncsi leszek :))

De Carmela személyisége baromi nagy változások ment keresztül....elõször a kis félénk vidéki lányka, aki elítéli az erõszakot....Tonio-ra is azért haragudott meg mert megölte Rodolfo-t...
Aztán õ változik "gyilkosságra szomjazóvá" mert nem hitte el, hogy NEM Tonio ölte meg az öcsikéjét....pusztán egy gondolat alapján ítélkezik valaki felett,aki ráadásul a szerelme (volt).... :(((
10/10
Bilancia 2015 aug. 09. - 17:23:08 10/10
(169/413)
Na, most még ez is:))))

Mi persze nem hisszük el, ugye?


http://www.gossipetv.com/gabriel-garko-adua-del-vesco-e-la-nuova-fidanzata-183397
10/10
Bilancia 2015 aug. 08. - 21:23:03 10/10 Előzmény Pink Pearl
(168/413)
Szia!

Egy kis olaszországi túra mindig nagy élmény számomra, az ország bármely részén járjak. De 2-3 éve valahogy DÉL-t jobban preferálom, így igyekszem azokat a tájakat, városokat bejárni. Összesen 18 városban voltam a mostani út során, kivétel nélkül mindegyik nagy élmény volt a csizma sarkán:)))

No, de L'onore 4!!!
Itt egy kis olvasnivaló: http://www.sorrisi.com/tv/fiction/onore-e-il-rispetto-4-trama

Remélem ennyi várakozás után nem fogunk csalódni. Carmela szerepére különösképp kíváncsi vagyok, vajon összejönnek újra?
10/10
Pink Pearl 2015 júl. 25. - 13:59:16 10/10
(167/413)
Szia!

Remélem jól telt az olasz vacanze :))

Érdekes a link amit adtál....MÁR most forgatják a L'onore 5-öt?! Hmm..ez elég fura...mármint olyan szempontból, hogy az egyes szériák között (eddig) mindig 3 év telt el...vagyis az adott (legutolsó) széria bemutatása után 2 évvel kezdték el mindig az új széria folytatását forgatni....hááát nem tudom....én már semmit se hiszek el :D Csak ha látom :DDD

Kíváncsi leszek arra, hogy ez a következõ 4. széria is ott áll-e még egy helyben....az idõt illetõen...
Azt azért kissé furcsálltam, hogy az elsõ széria 10 év eseményeit mesélte el (1959-tõl 1969-ig)...viszont a folytatásban, a TELJES 2. széria + a TELJES 3. széria ott "állt" egy helyben 1969-ben :DD

Ezt vajon direkt így akarták? Ilyen sok eseményt belezsuppolni EGY évbe? Vagy ez is csak egy filmes baki lenne?
Mert az TÉNY, hogy az 1. széria végétõl a 3. széria végéig 1969-ben jártunk (a film szerint)....

Látom az elõzetesbõl, hogy Antoniát ugyanaz a kiscsaj játsza aki a 2. és a 3. szériában játszotta...de látszik,hogy eltelt 3 év azóta (mármint valóságban,a forgatások között)...gondolom itt azért már a FILMBEN is "ugranak" 2-3 évet!
Mert Antoniáról MÁR nem lehetne elhitetni, hogy még mindig csak 8-10 éves... :D

Apropo! Nem tudom errõl beszéltünk-e...de azt hiszem nem....
Már régi hír...csak kíváncsiságból kérdem, hogy tudsz-e róla, hogy Alessandra Martines (aki itt a 2. és 3. szériában volt a vizsgálóbírónõ)...szóval, hogy 2012-ben gyereke született a tõle 20 évvel fiatalabb pasijától. Olvastad? :)
Alessandrán látszott, hogy nagyon boldog és azt mondta akár még egy babát is bevállalna, ha összejönne. :)

Kíváncsi vagyok Garkonak lesz-e valaha gyereke?! :)
10/10
Bilancia 2015 júl. 24. - 21:46:04 10/10 Előzmény Pink Pearl
(166/413)
Szia!

Igen láttam, néhány hete kijött már, akkor megnéztem. Nem linkeltem be, mert idõközben elutaztam Dél-Olaszországba. Tegnap jöttem meg, még csak próbálok visszazökkenni Puglia, Marche, Basilicata és Campania tartományok után.
Nem egyszerû:)))

Viszont linkelek egy meglepõt és hozzá egy képet.

Mi a véleményed róla? A link jobb oldalán az elsõ sorra kattints.
http://www.aresfilm.com/

Ciak...si gira ! Iniziate oggi le riprese de "L'Onore e il Rispetto - Parte Quinta". http://t.co/c4J8ZMK0TV

Ez igaz lehet?
A betett kép aláírása alapján az elsõ forgatási nap július 20.
10/10
Pink Pearl 2015 júl. 23. - 20:35:00 10/10
(165/413)
Szia Bilancia! :)

Ezt láttad már? :) A L'onore 4 hivatalos promoja :)

http://www.video.mediaset.it/video/fiction/backstage/speciale-onore-e-rispetto-parte-quarta_550787.html
10/10
Pink Pearl 2015 jún. 28. - 22:28:28 10/10
(164/413)
Jajj :) Szerintem bizonyos dolgokat elfelejtettél közben, vagy rosszul emlékszel :) (én is voltam így több filmnél több dologgal :) )

Szóval...az tény, hogy Carmen is tett olyan dolgokat ami "nem volt szép" tõle...de...én nem tagadom, hogy az õ karaktere ALAPBÓL nekem szimpi volt :) Én kedveltem Carment. :)

Azon én is megdöbbentem, hogy Giulio-val el akarta hitetni, hogy tõle vár gyereket....hiszen az a Giulio olyan rendes volt...nem érdemelte meg, hogy becsapja....DE(!)....végül megmondta Giulionak, hogy "NEM az övé" a gyerek! :)
Nem emlékszel erre? :) Amikor elhívta hozzájuk Carment...és Carmen abban a kötött kardigánban volt...akkor ott morfondírozott magában CArmen egy másik szobában (vagy az a fürdõszoba volt?!)hogy...."ezt nem tehetem meg Giulioval"....és akkor odahívta Giulio-t és megmondta, hogy "nem tõle van a baba"....
Azt nem mondta meg, hogy KITÕL,csak ennyit, hogy "nem tõle"....
Azt viszont megtudta Giancarlo-tól ott a kocsiban, mielõtt még Nito rájuk támadt.....erre se emlékszel? :)
Giancarlo hátrafordult a kocsiban és odasúgta Giulionak, hogy "Carmen gyereke tõlem van"....

Késõbb...mikor Giancarlo megjelent olykor a Fontamara házban és együtt aludt Carmennel...ott is kitárgyalták ezt....Carmen elmondta Giancarlonak, hogy Giulionak elmondta, hogy nem õ az apa...de azt nem mondta el , hogy kié a baba. Erre mondta Gianca, hogy "azt megtettem én".

Az öreg Fontamarahoz Carmen csak a baba miatt ment hozzá,hogy "papíron" ne legyen a gyereke zsidónak nevezhetõ....
Tehát az egyikük részérõl sem volt szerelem....
Szóval konkrétan "emiatt" én nem ítéltem el Carment azért, hogy "közben" Gianca után epekedett, hiszen az öreg Fontamaraval való házasság csak KAMU volt a gyermeke megmentése miatt. :)

Akit viszont maximálisan elítéltem az az ifjú Giulio és Ortensia....."összeillõ" páros :(((

Igen, szerintem fogják folytatni...hiszen írtak is errõl :) Érdekes volt a 2. széria ucsó jelenete, amikor Lara megjelent a Fontamara házban és közölte Ortensia-val, hogy õ Lara Fontamara :D
Képzelem mit gondol Ortensia...azok után,hogy az "ál" Larát Giulio megölette :(((
10/10
Bilancia 2015 jún. 28. - 20:24:33 10/10
(163/413)
Szia!

Egyetértek azzal, amit Giancarlo "jellemérõl" írsz. Fõleg a második sorozatban volt szemét mindkét nõvel.
Az elsõ szériából nekem úgy maradt meg, hogy Pierat végül is inkább betyárbecsületbõl vette el. A partizánok között töltött idõ alatt valamelyest megszerette a nõt, de tudni lehetett, hogy Carmennek nem sokáig fog tudni ellenállni. Épp az utolsó részben még visszautasítja Carment, de a második sorozatban minden Pierahoz fûzõdõ érzelmét megtagadja a halálos ágyán.
Akkor emlékszem, nagyon utáltam:))

No, de azért valljuk be, Carmen is megérte a pénzét...
Simán elhitette volna Giulioval, hogy Giancarlo fia az övé (legalábbis úgy emlékszem), aztán az elsõ széria utolsó részében meg Giancarlonak mondja azt, hogy újra gyereket vár, holott tudta szerint az a gyerek Nitoé. Tudom, hogy õ túlélni akart, de minden ellenvetés nélkül hozzámegy az öreg Fontamarahoz, de közben Giancarloért epekedik.
Giancarlo halála után meg viszonyt kezd azzal a Luigival (vagy hogy hívták), akivel aztán együtt fel is robbannak a kocsiban.
Szóval elég ellentmondásosak a fõ karakterek ebben a sorozatban.

Piera, Giulio, az öreg Fontamara, Liliana, Sylvie kedvelhetõek.

Érdekes, mert a második sorozatban Giancarlo már-már ellenszenvesebb volt, mint Nito. Nito az elsõ szériában persze egy pszichopata szörnyeteg, de a másodikban határozottan voltak "emberi" megnyilvánulásai.

Kíváncsi leszek, folytatják-e a fiatalok sorsát a készítõk, vagy ennyi volt:)))
10/10
Pink Pearl 2015 jún. 27. - 23:52:25 10/10 Előzmény Bilancia
(162/413)
Szia Bilancia! :)

Egyetértek! :D Én se várom "csak ezért" a szeptembert! :DDD Élvezni szeretném még én is a nyarat :D
Már ha lehetne...elég hülye ez a mostani nyár....június elején meg lehet sülni a 35 fokos kánikulában, utána meg 15-18 fokos hûvös idõ?! Hát hol vagyunk? A sivatagban? :D

Még visszatérve egy kicsit a Peccato sorira....

Most,hogy újra megnéztem a sorit...jobban kidomborodott (hangsúlyosabban látom) Giancarlo "szemét" oldalát!
Tudom, hogy õ "alapból" egy rendes pali, jólelkû...tehát egy "pozitív" figura....de....A NÕKKEL való viselkedését illetõen ...én nem tagadom, hogy egy SZEMÉT alaknak tartom!

Ha csak annyi lett volna, amit az elején csinált (elhagyta és becsapta Carment + elõször nem hitte el, hogy övé a baba..) EZT MÉG meg tudtam volna bocsátani neki...hiszen mindenki követ el hibákat élete során....
De Giancarlo NEM VÁLTOZOTT MEG!!
A "szemétség" más és más fajtáit valósította meg késõbb.....
Hát kérdem én, szerinted KIVEL volt õ lojális?! Carmennel vagy Pierával?! EGYIKKEL SEM!
Ha külön-külön próbálok belebújni a 2 nõ bõrébe (gondolatban) én mind a kettõ helyében egy "SZEMÉT" alaknak tartanám Giancarlo-t!

Carmen egész idõ alatt (a háborúban) õt várta vissza...elhiszem, hogy óriási csalódás volt neki, hogy Giancarlo megnõsült.... (itt Carment bántotta meg)...

De ha így döntött, akkor MIÉRT NEM tartott ki a továbbiakban Piera mellett?!
Mert ugyebár NEM ezt tette....a 2. széria elején folyton titokban randizott Carmennel...mert "megõrült érte"....mikor Piera rájött,hogy csalja õt a férje...õt is nagyon sajnáltam (mármint Pierát)....
Aztán Piera bejelenti, hogy terhes....itt mind a 2 nõt sajnáltam!
Pierát amiatt, hogy rá kellett döbbennie arra, hogy egy ILYEN palitól terhes....de Carment is sajnáltam,mert õt is ugyanúgy megbántotta, csalódást okozott neki...ha annyira "megõrült érte", MIÉRT feküdt le továbbra is Pierával?!

Aztán amikor haldoklott a pali...és Piera ott sírt...de Giancarlo Carment szólongatta és azt mondta Carmennek (úgy, hogy Piera is ott volt)hogy "Te voltál az egyetlen nõ akit valaha szerettem"....
Hááát el tudom képzelni, hogy mit érzett ekkor Piera. :(( Mintha kést döftek volna a szívébe :((

Iszonyú lehetett ezt hallani a férjétõl, akit õ szerelemmel szeretett.... :(((

Sõt!! Most jut eszembe még....ami az elsõ széria 5. részében volt...amikor arra akarta rávenni Giancarlo Carment, hogy "feküdjön le" azzal a német palival...akivel elment abba a szállodába...de csak a vacsoráig jutottak mert megjelent ott Nito... de ez most mindegy...

Szóval ha Nito nem jött volna közbe? Carmen lefeküdt volna a német pasival? Mert Giancarlo ezt kéri? Vagyis...itt nem is igazán az a kérdés, hogy Carmen megtette volna-e vagy sem...hanem az,hogy Giancarlo ILYET KÉR a nõtõl akit állítólag szeret?!

Te mit szólnál ahhoz ha a szerelmed ilyet kérne tõled? Te ezt nem vennéd sértésnek? ÉN IGEN!!!

Nyilván más lenne a helyzet ha arról lett volna szó, hogy egy közeli hozzátartozója élete múlott volna ezen, az MÁS!
De itt nem errõl volt szó....pusztán azért, hogy segítsek egy partizán akcióban...ÉN tuti, hogy nem tettem volna meg...Giancarlo-t pedig többet látni se akartam volna....
10/10
Bilancia 2015 jún. 26. - 23:35:50 10/10
(161/413)
Helló!
Ez hivatalosnak tûnik, de csupán ezért még nem várom a szeptembert...Legyen elõbb nyár és élvezzük azt:)))
10/10
Bilancia 2015 jún. 20. - 22:39:56 10/10 Előzmény Pink Pearl
(160/413)
Szia!

Most tudtam idõt szakítani arra, hogy én is megnézzem az elsõ széria utolsó részét. Egyébként nem tudnék hozzászólni az észrevételedhez...
Szerintem itt bakiztak a második sorozatban.

Ebben a részben Piera csak Carmennak beszél a terhességérõl. Arra emlékeztem, hogy egyszer volt olyan érzésem, hogy csak Giancarlot akarja megtartani, amikor Carmennak elmondja, hogy gyereket vár, de már nem emlékeztem, hogy az mikor volt. Nos, az elsõ szériában.

De akkor is!!!Carmen Nitonak azt mondja, mikor a férfi visszatér Rómába, hogy négy hónapos terhes. Mondjuk nem tudom, mennyi idõ telt el a Piera és Carmen közti beszélgetés és a Nito és Carmen közötti beszélgetés között, de nyilván nem néhány nap, hiszen Nito nem hiszem, hogy csak napokat töltött Nápoly környékén, ahol a vak lány apjának az üzemében dolgozott.

Szóval az hihetõ, hogy Piera csak Carmennak beszélt az állítólagos terhességérõl és a férjének nem, de mindenképp bakiztak, hiszen ha valóban meglepõdik a második sorozatban Carmen, akkor bizony a forgatókönyvírók elfelejtették, hogy Piera már terhes:)))

Egyébként jó volt újranézni, ha csak az utolsó részt is:)) Szerintem én is megnézem hamarosan az egész sorozatot az elejétõl.
10/10
Pink Pearl 2015 jún. 18. - 15:10:21 10/10
(159/413)
Szia! :)

Kösz a videót! :) Hát ezt is már mióta reklámozzák :D Elvileg ezt is õsszel mutatják be....vagy nem?! :D Én már semmit nem hiszek el ezeknek az elõzetes híreknek :D Hiszem ha látom :D

Más téma!

Figyi egy kérdésem lenne! Most, hogy újranéztem a Peccato sorit (mind a 2 szériát), volt egy dolog amit nem értek.
Ha az ember az anyanyelvén néz egy filmet,akkor is elõfordul, hogy nem figyel föl vmire, vagy átsiklik a figyelme vmi fölött...idegennyelvû film esetében nyilván méginkább :)
Hátha Te tudod, hogy mi a magyarázat :)

Szóval....az elsõ széria utolsó részében, Piera bejelentette, hogy "Õ IS GYEREKET VÁR".....hmmm .....erre én nem is emlékeztem, csak arra, hogy ilyen a 2. szériában lesz....ezek szerint ezt elfelejtettem...de nem is ez a lényeg most...

Ha Piera terhes volt az elsõ széria végén, akkor a 2. széria elsõ részében ERRÕL MIÉRT NEM VOLT SZÓ????
Mert a 2. széria azzal kezdõdik, hogy vége a háborúnak és Carmen megszüli a második fiát, Valeriot.....
És Piera "gyereke" hol van?? Nem volt nagy hasa, szülése sem és arról sem volt szó, hogy elvesztette volna.... (tudtommal)....

KÉSÕBB (!) tehát a 2. széria elsõ részében Piera ÚJRA tett egy ilyen bejelentést, hogy õ "TERHES"....de ez NEM vonatkozhat ugyanarra a terhességre amit az 1. széria végén mondott!!
Hiszen azóta (a film szerint) kb 5 hónap telt el, Carmen szült....Pieranak már nagy hasa kellett volna, hogy legyen! Tehát KIZÁRT, hogy ugyanarról a gyerekrõl(terhességrõl) lenne szó....
Annál is inkább, mivel amikor Piera bejelentette a hírt (hogy terhes)a 2. szériában, egy családi vacsoránál,MINDENKIRE az újdonság erejével hatott! (beleértve Carment és Giancarlo-t is)....

Ez volt az a gyerek akit aztán Piera a 4. részben elvesztett és a doki közölte, hogy nem lehet több gyereke....
Ez rendben! Erre emlékeztem is! Én csak azt nem értem, hogy MI TÖRTÉNT azzal az állítólagos terhességével , amirõl az 1. széria utolsó részében beszéltek??

Talán ez is csak olyan filmes baki? Mint az, hogy a (film szerint) 14 éves Valeriot egy felnõtt férfival játszattak el? :D
Emlékszem errõl akor is témáztunk....egy 14 éves fiú nem nézhet így ki, ahogy Massimiliano Mora kinézett. :D
Az se életszerû, hogy Gigliola 5 évvel idõsebb mint Valerio....

Ezek mind BAKIK,amiket (szerintem) nem dolgoztak ki jól...és bizonyos dolgok összegabalyodtak és értelmetlenné váltak...
10/10
Bilancia 2015 jún. 17. - 23:16:14 10/10
(158/413)
Szia:)
Egy kis olvasni- és néznivaló az új filmrõl/filmbõl, amit már nem is tudom mikorra ígérnek:)))

Megint az lesz, hogy egy csomó jelenetet elõre látunk, mint a Valentino-film bemutatása elõtt.
Bezzeg a L'onore 4-bõl nem szivárogtatnak.

Egyébként a jelenetben nagyon nem tetszik az a mozdulat, ahogy megtörli a száját. Ezt a való életben is rühellem látni, bárki "kövesse" is el.

http://velvetcinema.it/2015/06/17/gabriel-garko-scena-di-sesso-con-adua-del-vesco-video-non-e-stato-mio-figlio/
10/10
Pink Pearl 2015 jún. 08. - 23:28:36 10/10
(157/413)
Szia :)

Igen, az elsõ tuti, hogy Giancarlo gyereke. Vagyis, ahogy a film mondja is (eredetileg is)....

Amiatt néztem újra, mert egy barátnõm kérte, hogy fordítsak neki....és megnéztem vele :)
Már a második szériát is akarja látni :D

Szóval az újranézésnél felfigyeltem erre a pár részletre, amire elõször nem figyeltem föl :)
Vagyis megdõlt az a teóriánk (amit mind a ketten gondoltunk), hogy Carmen elsõ gyereke (aki gonosz) Nito-tól lenne.....KIZÁRT!

A második gyerek? Hááát ott semmi idõpont nem hangzott el....nem tudhatjuk, hogy a "szalmában hempergés Giancarlo-val" és a "börtönbeli erõszak Nito-val"...dolgok között mennyi idõ telt el...De sztem az tényleg Nito gyereke.

Igen, láttam, hogy az Incompresa-t, "Lány macskával" néven forgalmazzák :) Engem nem izgat.... mivel nekem nem tetszett az a film :)

A L'onore 4 miatt kicsit pipa vagyok :((( Beetettekminket a januári kezdéssel....aztán csak õsszel lesz :(((( TUDTAM!!!! :(((((
10/10
Bilancia 2015 jún. 08. - 20:06:06 10/10 Előzmény Pink Pearl
(156/413)
Helló!

Igen, valóban nem arra válaszoltam, amit írtál:))

Szóval az elsõ ezek szerint biztos, hogy nem Nitoé, de nekem úgy rémlik, a második kétesélyes...
Persze Carmen úgy gondolta, hogy Nitotól van.

Lehet nekem is újra kéne néznem:))

Te milyen megfontolásból nézted újra, elárulható?

Garko filmjei közül a Villa Ada-n, az Il peccato-n és az Aspettando il sole-n kívül mindegyiket végignéztem már többször is. A L'onore... sorit az elsõ évad kivételével kb. négyszer:)))
A Viso d'angelo-t meg szinte kéthavonta elõveszem és "szemezgetek" belõle.

Láttad itt a PORT-on, hogy az Incompresa-t Lány macskával címmel fogják forgalmazni?
Szeretném megnézni, remélem nem szinkronizálják.
Nem értem miért kell mindent szinkronizálni, szerintem azért már elég sokan beszélnek nyelveket, és egy-egy film gyakorlásnak sem rossz. Ráadásul, ahogy én látom, a magyar szinkron színvonala egyre romlik.

Régebbi filmeket pazarul szinkronizáltak, de a mostaniakra ez már nem mondható el:((
10/10
Pink Pearl 2015 jún. 07. - 23:44:44 10/10
(155/413)
Szia :)

Azt hiszem nem olvastad el pontosan, vagy nem jól értetted amit most írtam. :)

Emiatt a mondatod miatt gondolom, ahol ezt írod: " Egyébként is beszéltünk róla, hogy egyszerûen nem lehet Carmen biztos abban, hogy melyik férfi a gyereke apja.".

Hát ez az ami NEM IGAZ! Mert MOST MÁR (hogy újranéztem )kiderült, hogy KIZÁRT hogy Nito legyen Carmen elsõ gyerekének az apja! :)

A film szerint aZ elsõ gyereke apja Giancarlo.....csak amikor adták a második szériát AKKOR kezdtünk el filózni, hogy FURCSA, hogy az elsõ gyereke (aki Giancarlo-tól van) olyan gonosz...inkább Nito gyerekének tûnik....stb...

Nem emlékszel erre?? Mikor errõl beszéltünk??

Erre mondtad te (akkor), hogy TE is ilyemit gondoltál....stb...

De pont EZT mondom MOST, hogy TÉVEDTÜNK! (amikor ezt hittük)

Carmen igenis TUDHATJA BIZTOSAN, hogy Giancarlo az apa!

Szerintem nem olvastad el pontosan amit az elõzõ hsz-omban írtam! :)És félreértettél....

Amikor Carmennel közölte a doki, hogy TERHES, akkor mondta neki a doki, hogy "kb 4-5 hetes a terhessége"!!!

Ez volt az EGYIK részlet amire én NEM EMLÉKEZTEM!!! És ami BIZONYÍTJA, hogy a gyerek apja VALÓBAN Giancarlo!

Tehát....akkor ha csak 4-5 hetes EKKOR Carmen , Nito NEM LEHET a gyerek apja!!!

Abból az aktusból lehetne (elvileg) Nito-tól terhes, amikor Nito megerõszakolta + megvágta az arcát....de AZUTÁN, HÓNAPOK TELTEK EL amíg Carmen terhes lett!!! (nem csak 4-5 hét)

Amikor a "vágás" után a doki levette a tapaszt Carmen arcáról, akkor a filmen ki volt írva, hogy "2 hónappal késõbb"!!! És még ezután jött, hogy Guilio lakást vett nekik....állást kapott az üzletben...és UTÁNA ismerte meg Giancarlo-t.....az még legalább + 1 hónap ....

Tehát a Nito féle erõszak és a Giancarloval való megismerkedés között minimum 3 hónap telt el!

Tehát Nito NEM lehet az elsõ gyerekének az apja! Kizárt! :)

Akkor mégis úgy van, ahogy a film forgatókönyve eddig is (eredetileg is) mondta....vagyis Giancarlo az apja Carmen elsõ gyerekének :)
És a 2. gyerekének az apja Nito.....

A 2 szériáról én akkor is írtam amikor néztük, hogy nekem az 1. széria jobban tetszett :)

A 2. se volt rossz de....az elsõ sokkal jobb volt :)

Garkonak sok olyan jelenete volt ahol megijedtem tõle :(((
Tonio Fortebracci szerepében sose volt ilyen kegyetlen :(((
10/10
Bilancia 2015 jún. 07. - 22:07:24 10/10
(154/413)
Szia:)

Valóban mostanában ritkábban jövünk ide...

Én nem néztem még újra az Il peccato... 1. sorozatát. Amikor elõször néztem, eléggé felkavaró volt Nito Valdi karaktere. Egyben néztem a sorozatot lemezre kiírva és bizony volt olyan jelenet, amikor le is kapcsoltam a lejátszót. Folyton az járt a fejemben, hogy ilyen gonosz ember nincs a világon. Pl. mikor Bigiù-t félholtra veri. Ki akar szerencsétlen ugrani az ablakon Nitot meglátva, de nem hagyja, csak amikor kijön a szobából akkor mondja:"Most már repülhetsz..."- és az az ördögi mosoly az arcán, mikor meghallja a nõ halálsikolyát. Brrrr....

Valahol azt olvastam, hogy egy gonosz karaktert eljátszani nagyobb bravúr, mint egy jóságost:) Persze nem lehet általánosítani, de tény, Garko Nito Valdi karakterét nagyon hitelesen játszotta el. Gyûlöletes figura volt, bár döbbenetesen szép férfi.

Amit Nito és Carmen állítólagos gyerekérõl írsz, biztos így van. Egyébként is beszéltünk róla, hogy egyszerûen nem lehet Carmen biztos abban, hogy melyik férfi a gyereke apja.

Amúgy szerintem az elsõ széria jobban kidolgozott volt, mint a második. Nekem jobban tetszett, függetlenül attól, hogy sokkal több kegyetlenkedés volt benne. Mintha a második szériát kicsit összecsapták volna, és a fõszereplõk figurája sem volt olyan erõteljes, mint az elsõben.

Te hogy vagy ezzel?