Téma: Gabriel Garko

10/10
Bilancia 2016 febr. 17. - 17:30:04 10/10 Előzmény Pink Pearl
(273/413)
Igen, a születési éve miatt írtam, hogy megkövetlek:)))

Eddig annyira állították, hogy 1974-ben született, csak a pasi-szépségverseny miatt kellett korábbi dátumot regisztrálni.

Azt tudjuk, hogy hiú a fiú, de szerintem sincs szükség 2 év miatt füllenteni.
Ráadásul tv mûsorokban is simán hagyta, hogy 1974-et emlegessék születési évének.

Szerintem is jól tartja magát, be is teszek egy képet, ami egy montázs a Sanremoi Dalfesztivál 5 estéjérõl.
Elegáns volt, igaz Armani tervezte a ruháit:))
10/10
Pink Pearl 2016 febr. 16. - 08:17:22 10/10
(272/413)
Hát már nagyon hiányolok egy jó kis olasz filmet. :D Nem feltétlenül Garko-val,de valami JÓ olasz legyen :D

Kösz a Garko új honlapját, még nem láttam.

De azt nem igazán értem MIÉRT kérsz bocsánatot?? :D Mi miatt kellene bocsánatot kérned? :) Tényleg nem értem :)
Talán az 1972-es születési dátuma miatt? :) Látom most azt írták ki :D Akkor mégis ez a VALÓS születési éve? :D
De ezért nincs miért bocsit kérned :) Hiszen egyikünk se tudhatta, hogy melyik igaz?! :) Csak totóztunk Te is és én is :D

De egyébként ezt nem értem...ebben most mi volt a pláne? Hogy eddig azt állították Garko 1974-ben született ? :) Te érted? Most miért kellett ez? :D Pláne egy férfi esetében? Mert tudom a nõk az más téma....de egy pasinál? Mit számít ez? Pláne, hogy csak nyavalyás 2 évrõl van szó? :)

Most viccen kívül...szted mi volt ebben a pláne? :) Én tényleg nem értem :D

Szóval Garko akkor 43 elmúlt? Idén lesz 44? Hát nagyon jól tartja magát :) Abszolút nem néz ki annyinak. :)
10/10
Bilancia 2016 febr. 15. - 20:29:25 10/10
(271/413)
A Mediaset honlapján most megint "prossimamente" jelöléssel tettek be képet az új sorozatról.

Kezdhetnék:)))

Láttad GG új honlapját?

http://www.gabrielgarko.com/

Na, mit veszel észre elõször???

Errõl már beszéltünk és nem értettünk egyet, illetve én kötöttem az ebet a karóhoz, hogy nekem van igazam és Te tévedsz:)))

Megkövetlek....:)
Mea culpa....
10/10
Pink Pearl 2016 febr. 15. - 07:13:58 10/10 Előzmény Bilancia
(270/413)
Nem,nem néztem azt a versenyt. :)

De azt a sorit már nézném. :) Hát mi tart ilyen sokáig?? :D Már 2014-ben leforgatták! Akkor?? Ilyet még nem pipáltam, hogy a forgatás és a bemutató között 2 év teljen el. :D
Hát mire várnak eddig? :D
10/10
Bilancia 2016 febr. 13. - 09:50:40 10/10
(269/413)
Szia:)

Decemberben olvastam én is, hogy február 23-án kezdenék a Non é stato mio figlio-t, de azóta semmi hír róla. Az Ares film honlapján sincs semmi újdonság:(

Ettõl függetlenül nem tartom kizártnak, hogy leadják hamarosan.
A Sanremoi Dalfesztivál kapcsán Garko népszerûsége növekszik. Persze kritikus hangok is vannak, de szerintem jól "inaskodik" Carlo Conti mellett.

Nézed a versenyt?

Nekem az idén nincs kedvencem, kizárólag Garko miatt nézem, mert nem tetszenek a versenyben lévõ számok.
Talán Deborah Iurato-éknak tudok szurkolni...

Az elsõ két este jó volt. Fellépett Laura Pausini, Elton John, Ramazzotti és vendég volt Nicole Kidman.
Vele szemben Garko eléggé zavarban volt, jól mulattam rajta:)))

Na, ma este vége a fesztiválnak, várhatjuk az új sorozatot...
10/10
Pink Pearl 2016 febr. 11. - 22:41:57 10/10
(268/413)
Hello :)

Rég beszéltünk :)

Szerinted igaz, hogy febr. 23-án kezdik a "Non é stato mio figlio"-t leadni?
Valahol ezt olvastam. :)
10/10
Bilancia 2016 jan. 12. - 21:17:58 10/10
(267/413)
Szia:)

Kicsit eltûntem önhibámon kívül:)
BUÉK Neked is, bár már lassan a hónap felénél járunk...

Garko megy a Sanremoi fesztiválra, ami február 9-én kezdõdik. Várom, mert néhány éve általában nézem a versenyt.
Így fedeztem fel Marco Mengoni-t, Emma Marrone-t, Malika Ayan-t, Noemi-t, akik azóta is kedvenceim. Ja, és az Il Volo-t is:))

Jó kis verseny szokott lenni, bár nem értem miért kellett titkolózni annyira, hogy még a szüleinek sem mondhatta el Garko, hogy vendégként részt vesz a fesztiválon.

Itt a vele készült interjú, ha érdekel:
http://www.tvblog.it/post/1233348/sanremo-2016-conferenza-stampa-diretta-vallette
10/10
Pink Pearl 2016 jan. 04. - 21:27:12 10/10 Előzmény Bilancia
(266/413)
Szia :)

Elóször is BUÉK :)

Köszi a cikket :)

Hát most akkor "biztosan" megtudtuk, hogy NEM volt esküvõ :D Csak "szimbólikus" az a gyûrû rajtuk :D
(noha mi eddig se hittük el :P)

De akkor maga a viszony az tényleg igaz....engem mondjuk az is meglep...mert vhogy nem illenek össze (szerintem)...

Szerinted Garko részérõl ez tényleg szerelem?
Mert szerintem abban "is" lehet igazság, (amire a cikk is céloz)hogy Garko ezzel akarja cáfolni a homoszexualitásáról szóló pletykákat....

De...persze én is tévedhetek :)

Amúgy...Garko akkor tényleg 1972-ben született?! Mert Adua nem tiltakozott amikor "22 évnyi" korkülönbséget mondott a riporter....

Nekem mondjuk tök mindegy mikor született :) Csak felfigyeltem rá :)

A "Non é stato mio figlio" bemutató idejérõl én még semmit se találtam...azóta se....
Te tudsz vmi újat errõl? :)
10/10
Bilancia 2015 dec. 29. - 19:15:52 10/10 Előzmény Pink Pearl
(265/413)
Szia:)

Ma kerültem újra internet-közelbe és rögvest találtam egy cikket.
Hátha nem olvastad, mert Te sem éppen Garkoval kapcsolatos hírek olvasgatásával töltötted az ünnepet:))))

Na, ugyehogyugye???

http://www.vanityfair.it/people/italia/15/12/24/fidanzata-garko-adua-del-vesco-intervista-amore-foto-gossip

Nem bánnám, ha megtalálná a boldogságát kedvencünk, de továbbra sem gondolom, hogy ez a lány lesz élete párja...
10/10
Pink Pearl 2015 dec. 22. - 00:35:56 10/10
(264/413)
Szia :)

Köszönöm szépen! :)

Én is Boldog Karácsonyt és vidám Szilvesztert kívánok Neked és szeretteidnek! :)

Jövõre Veled ugyanitt! :)
10/10
Bilancia 2015 dec. 21. - 21:36:09 10/10 Előzmény Pink Pearl
(263/413)
Szia:)

Linkelek egy videot az Ares Film oldaláról.

Ezzel kívánok boldog Karácsonyt Neked és azoknak, akiket szeretsz...

Remélem jövõre veled ugyanitt:))))

http://www.aresfilm.com/buon-natale-dal-set-di-non-e-stato-mio-figlio/
10/10
Pink Pearl 2015 dec. 17. - 01:32:31 10/10
(262/413)
Szia! :)

Kösz a képet! :)

Hát én is kíváncsi vagyok már :D Vajon tényleg leadják jövõre?! :)

De már a másikat is megnézném! :) A "Non é stato mio figlio"-t :)) Még mindig nem tudok semmi konkrét idõpontról :((
10/10
Bilancia 2015 dec. 15. - 22:02:59 10/10
(261/413)
Szia!
Régóta nem jártunk erre, de ma találtam az Ares Film oldalán egy bejegyzést és egy képet.
Gondoltam, beteszem, hátha nem olvastad/láttad:)))

A bejegyzés:"Ultimo Ciak per "L'Onore e il Rispetto- Parte Quinta" .
Non vediamo l'ora di mostrarvi il risultato di tutti questi mesi di lavorazione !"

Kíváncsi vagyok mikor kerül rá sor, ha már õk is alig várják:))
10/10
Bilancia 2015 nov. 10. - 21:42:34 10/10
(260/413)
Én is inkább afelé hajlok, hogy a médiának szól a dolog. Egy darabig mutatkoznak együtt, aztán szépen elhal az ügy.
Lehet, hogy az új sorozat számára is jó reklám lehet:)))

Nekem is másnak tûnik Adua, de nagyon elegáns. Mindenesetre jól mutatnak együtt....

Megint találtam egy rosszindulatú kommenteket tartalmazó oldalt, bemásolom az egyik hozzászólást:

"Avranno fatto il casting come fa Scientology quando deve scegliere la moglie per Tom Cruise. In fondo questo ragazzina è perfetta, così graziosa, poco appariscente e silenziosa. Hanno fatto le prove l'anno scorso quando la spacciavano per fidanzata di un altro attore dell'agenzia con tanto di finte scazzottate per gelosia. Immagine che funziona."

Lehet, hogy van benne igazság?
:((



(Mondjuk én nem tudom, hogy választottak Cruise-nak asszonyt:))
10/10
Pink Pearl 2015 nov. 10. - 20:27:31 10/10
(259/413)
Hát ez több szempontból is fura :D
A címben azt írják, hogy Garko és Adua "elõször mutatkozik nyilvánosan FÉRJ-FELESÉGként..."..
késõbb meg már csak "barátnõ"-ként írnak róla :D

EGyébként Adua valahogy annyira más ezeken a képeken...én elõször nem is ismertem meg :)
A másik dolog:Azért mert gyûrût vesz valaki a barátnõjének,még nem jelenti azt, hogy házasok. Sõt! Még azt sem, hogy jegyesek. :)

Ha tényleg összeházasodtak volna,azt nem hinném, hogy titokban lehetne tartani....még ha akarnák se :)

Az is lehet, hogy Garko csak a "Médiának játszik szerepet"....hogy ezzel "bizonyíthassa"...hogy õ bizony nem homokos....mert régóta ezzel piszkálják, hogy évek óta nincs fix nõje....
A celeb világban NAGYON SOK férfinak és nõnek NINCS évekig fix kapcsolata....noha nem "melegek"....
Lehet,hogy Garko megunta, hogy "lebuzizzák"....

Vagy tán tényleg beleszeretett volna Adua-ba? Háát nem tudom....valahogy nem hinném....de persze én is tévedhetek :D

De a "házasságot" akkor se hiszem el. Ilyesmit nem lehet titokban tartani....legalábbis nem sokáig :)
10/10
Bilancia 2015 nov. 10. - 19:34:44 10/10
(258/413)
Érdekel ez minket???
Elhisszük mi ezt?

Persze nem azt, hogy nyilvánosan megjelentek-e egy Virna Lisi emlékére rendezett eseményen, mert az nyilvánvaló.
Csak a körítés.....

http://www.oggi.it/gossip/amori/2015/11/09/gabriel-garko-e-adua-del-vesco-prima-uscita-da-marito-e-moglie-o-almeno-con-le-fedi-al-dito/

Mi van abban, ha együtt járnak vagy éppen együtt élnek most?

Láttunk már ilyet és nem lett "nozze" a vége:)))
10/10
Bilancia 2015 nov. 06. - 19:43:52 10/10
(257/413)
A cikk írója szerintem eleve feltételezi GG homo-vagy biszexualitását, ezért beszél heteró esküvõrõl.
A kommentek pedig ehhez igazodva meglehetõsen malíciózus hangvételûek:(

Egyébként máshol is cikkeznek a gyûrûvásárlásról, de nem rosszindulatúan, inkább kíváncsian...

Na, majd kiderül az igazság:)))

Nem mintha bárkinek bármi köze lenne hozzá rajtuk kívül.:))
10/10
Pink Pearl 2015 nov. 05. - 21:35:55 10/10 Előzmény Bilancia
(256/413)
Huhh! A kommenteket észre se vettem :D Nem tekertem le addig :D

Õszintén szólva azt felül (a cikkben) se igazán értettem, hogy mi az, hogy "nozze etero"???
Ez szószerinti fordításban "hetero esküvõ"....de hát mi ez?! Mi az, hogy "hetero esküvõ"???
Ilyen kifejezés NINCS! Legalábbis a magyar nyelvben nincs....de én még olaszul sem hallottam...
De ez most valahogy úgy hangzik mintha egy esküvõ lehetne "homo" is....
Jó, hát bizonyos országokban van olyan is de...az olaszoknál NINCS! A nagy katolikusoknál ilyen soha nem is lesz. :)

Vagy szerinted nem így értették?! Te tudsz vmi más jelentését ennek a szónak?!
10/10
Bilancia 2015 nov. 04. - 22:55:02 10/10
(255/413)
Szerintem sem bizonyít semmit, hogy együtt mennek egy ékszerboltba... Inkább a kéz a kézben-t furcsállom, de nem vonok le messzemenõ következtetéseket:))))

Hanem a kommentek megérnek egy misét... Olvastad?
:((
10/10
Pink Pearl 2015 nov. 04. - 22:12:24 10/10
(254/413)
Hmm...úgy érted,hogy szerinted TÉNYLEG a csaja Adua? A valóságban?
Hát nem tudom...ki tudja...Lehet,hogy szeretõk...(habár meglepett)...
De azt továbbra sem hiszem el,hogy feleségül vette volna,vagy eljegyezte volna...
Egy gyûrû semmit se bizonyít....és azt különben sem lehet megállapítani, hogy az egy jegygyûrû-e vagy sem...

Szerinted? :)