offtopic
handi99 2012 okt. 23. - 10:17:39
(294/2174)
Pótoltam. :D Nagyon jó! Bernardo bácsi hol van ilyenkor? :D
... viszont a photoshopot nem vállalom, ahhoz lusta vagyok. A képzeletedre bízom a dolgot. :D

Egy kérés: írsz egy összefoglalót az ERDLV-ról?
Neli 2012 okt. 22. - 22:43:50
(293/2174)
:D :P Rambo :D :P

na ja, már csak õ hiányzik :D :P
kivi leszek a maira, hogy festenek majd a csörte után :D :P szegény Verdugo :D :P
na de nem marad adósa Miguelnek, Jane lehet most nem menekül... :S
ez is izgi lesz, de mondjuk a mait fõleg a CC-ügy miatt várom :P meg hát WS, az alap :D :P na és a kis harcos :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 22. - 21:29:29
(292/2174)
jó hogy nem Mr.és Mrs. Smith és bérgyilkosok mint abban a filmben :D katona-dzsungelharcos-bérgyilkosok xD még a végén Rambo is beállít
Neli 2012 okt. 22. - 20:41:32 Előzmény juan-ZSU
(291/2174)
:D :D hehe, G. I. Joe, ez jóó :D :P na igen, öszeillõ páros, Mr. és Mrs. G. I. :D :P
Neli 2012 okt. 22. - 20:35:14 Előzmény handi99
(290/2174)
:D :P hú, sürgõsen pótold, azóta már 100-nál tart és le is szedtem :D :P nagyon állat :P
photoshop: :D :P hehe, ez nagyon jó, csináld meg ;) :D :P mondjuk nekem anynira Titi fejével sincs bajom :D :P de tényleg az lenne az igazi, amit írtál ;) :D :P
megnézném :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 22. - 13:36:13
(289/2174)
úgy is katonáskodik meg minden xD Miguel meg G.I. Joe csak hogy párban legyenek :)
offtopic
handi99 2012 okt. 22. - 12:56:38 Előzmény Neli
(288/2174)
Miért, nem volt az? :D Egyszerûen visszautasíthatatlan ajánlat volt. :D
V-M: Az én választásom, hogy Gabriel feje és Gregorio teste. Egy photoshop megoldja a dolgot. :D
Az exkluzív cuccot még nem néztem meg.
Neli 2012 okt. 21. - 23:43:17
(287/2174)
:D :P ez jó :D :P tényleg, eszembe se jutott még így hívni, nekem simán Dzsungel Jane :D :P de ez se rossz :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 21. - 21:05:15
(286/2174)
G.I. Jane xD
Neli 2012 okt. 20. - 18:38:34
(285/2174)
hehe, szíves meghívás, ez jó :D :P na igen, a kiscsaj már gyanakodott a nõre, persze a papi ügyeit inkább annyira nem firtatja :D :P

V. és M. jók voltak, a két kiskakas halálig küzd :D :P
hát tényleg végre adtak vmit nekünk, nekem legalábbis nagyon bejött :P :D nyálcsorgatás kipipálva :D :P
neked tetszettek Verdugo szép kockái? ;) :D :P netán Miguel kissé leharcoltabb felépítése? ;) :D :P
csípem M-t, de azért V. most jobban nézett ki :D :P

CC: na igen, Camilo is tökösödik :D :P a kopasz megint mekkora színházat adott elõ... :D :P mint aki megijedt, pedig tuti nem :D nem az a fajta...
Camilo bekeményít, tetszett nagyon :P hát még hétfõn hogy fog :D :P az exkluzív cucc megtekintése simán jár már 20-nál, annyira bejön :P :P :D te már láttad? :P
Neli 2012 okt. 20. - 18:28:19 Előzmény juan-ZSU
(284/2174)
nem engedett még neki, de egyszer V. elrabolta és majdnem rákényszerült a csaj... most úgy néz ki, már nem kerülheti el, de talán még egyszer szerencséje lesz :P remélem...
offtopic
handi99 2012 okt. 20. - 17:44:13 Előzmény Neli
(283/2174)
... és Sammy már emlékszik, hogy mit mondott Clara: Bernardita az õ lánya. :)

"és volt egy szuperjó kis kakascsörte is a két pali közt (M. és V.), azok a testek, wow :P :P bár Verdugo-é jobb, jó szálkás meg kockás :D :P Miguelé kicsit löttyedt... :D :P a végén mind2 elterült," :D Valamit adni kell a nõi nézõknek, nem? :D

Kíváncsi leszek, hogy Jessica mikor jön rá arra, hogy Verdugo és Fernanda szíves meghívására vendégek érkeztek a házba.

Camilo nagy volt, amikor fegyvert szegezett Bernardora. Hiába meg kell védeni Clarát. :)
juan-ZSU 2012 okt. 20. - 11:21:35
(282/2174)
de jó :D örülök Saméknek, végre egy normális név Valentin még tetszik is :) milyen romantikus hogy Willy csókjától ébredt fel, jó h nem 100 év után :O xD
sok az akció itt nem lehet unatkozni amúgy Fabiola volt olyan h összejött Verdugoval? Fernanda is mindig lendületben van :D
Neli 2012 okt. 20. - 06:36:50
(281/2174)
egyetértek :D :P

na igen, lehettek volna M és Jane elõbb is, talán, de sztem pont jókor, idejében kerültek be, elõtte máson kellett lennie a hangsúlynak... mondjuk most kicsit túlhúzták már...
az elõbb csekkoltam vissza a mait, mert megint vacakolt az adás és csak az elsõ félórát láttam kb., hát megint volt itt minden... :D :P na de a hétfõi lesz az igazi csemege :D :P

elõször is Sammy mint Csipkerózsika felébredt, na mitõl? :D :P W.csókjától, mi mástól :D :P aztán megismerte a kisfiát, Valentint, tök cuki :P még inkubátorban van, betolták hozzá... igazi kis harcos, mint anyuci :D :P mivel ugye koraszülött meg kisebb is, mint kéne, de a balesetben sem halt meg, kis túlélõ :D :P

Miguelt meg közben leláncoltatta és elraboltatta Verdugo, és Jane is odatart a háborúból (a pasi tájékoztatta telón a helyzetrõl)... :S Angie már ott van (illetve volt, de elvitték), kikészült a "hamvaktól", Fernanda meg mocskosul élvezte, na de jó hír: JM él :D :P bezárva tartja a nõ... :S

és volt egy szuperjó kis kakascsörte is a két pali közt (M. és V.), azok a testek, wow :P :P bár Verdugo-é jobb, jó szálkás meg kockás :D :P Miguelé kicsit löttyedt... :D :P a végén mind2 elterült, hétfõn meg Jane-nek valszeg szexelnie kell Verdugo-val Miguelért (de tuti nem engedné el õket akkor se)... :S Miguel zabos, kérdezi a csajt, hogy miért cserébe szabadítasz ki, és ha az övé leszel, én meghalok... :S

ja és mi lesz még? :P CC szex :P :P végre belecsapnak a lecsóba :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 19. - 19:49:18 Előzmény Neli
(280/2174)
hát igen SW miatt nézem én is de Fernanda és a kopasz is jól játszanak mert kellenek ilyen gonoszok a sorozatba, késõbb még Miguel és Fabiola is jók (Miért nem tették be õket elõbb?)
offtopic
dzsanna3 2012 okt. 19. - 16:58:14
(279/2174)
küldtem linket priviben
Neli 2012 okt. 19. - 15:02:36
(278/2174)
ja amúgy azért ment el, hogy távol legyen M-tõl, mert fél Verdugo-tól (hogy végez M-lel, mert fenyegette a pali), miatta nem ment el az esküvõre se... idõt akar hagyni maguknak
Neli 2012 okt. 19. - 14:58:21
(277/2174)
aha, volt már ilyen gyakorlaton (kiképzés), most meg háborúba ment... Miguel sík ideg :S :D :P
sztem amúgy tuti nem ölték meg JM-et (F. csak szórakozik), kizárt, hogy ne vele hagynák Angie-t... Gus cuki, de hát nem õ a fsz., sztem nem változtatnak... sajnálom mondjuk, mert nagyon aranyos, de Angie nem szereti igazán... bár az õ szála JM-mel kb. a legérdektelenebb az egész soriban, kémiát én nem sokat láttam... SW viszi a hátán az egészet (a kopasz és F. is mondjuk kell bele, genyának végül is jók, bár mind2t utálom, na meg persze Verdugo a szexi testével :D :P) és Miguel, amikor megjön (bár most kicsit visszavett Jane miatt) :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 19. - 11:18:00
(276/2174)
így halt meg Isabel http://www.youtube.com/watch?v=XbJNIA_r2wo
szerintem csak szívatja Fernanda amúgy megölhetik a fõszereplõt láttam már olyat de nekem mindegy csak SW-t hagyják meg :D Fabiola légióba van vagy mi?Miért lett katona?
Neli 2012 okt. 18. - 23:28:46
(275/2174)
ne is mondd :S nekem is, én is vele sírok már :S úgy sajnálom :S :S térjen már magához Sammy :S
a kisfiúnak viszont szép neve lesz, láttam a holnapi exkluzív elõzetest (sima most nincs) :P ma ugyanis nincs rész, mivel megint díjátadnak...

amúgy vajon Fernanda mit tett JM-mel? annyira kivi vagyok... tuti nem ölte meg, a "hamvak" csak szívatás... nem? elvégre a pasi fõszereplõ, nem akarhatják megölni... :S

ami Miguelt illeti, hát igen, mostanában csak Jane-re koncentrál, kicsit nagyon szerelmes... :D :P bírom õket, de már kezd sok lenni... azért a tökösségbõl megint villantott vmit, mikor azzal a két palival szórakozott :D :P
de bírtam :D :P