Neli 2013 márc. 06. - 04:46:36
(574/2174)
Rostro: elvileg nagy drámai rész, de konkrétan szétunom a fejem, sokszor már nem is figyeltem :S bár lehet mert álmos is vagyok már... :S
a lényeg: Martin utánarohant a csajnak és számonkérte, így az végül nem ment el, M. meg követelte a bocsánatkérést... sokra megy vele így 20 év után :D Luciano ellen meg elvileg egyre több a bizonyíték, már Mariana halálával is vádolják... tény, hogy nagy simlis a csávó, de vmiért 100-ra lefogadnám, hogy köze nincs hozzá... Diana viszont kiakadt és már hallani se akar róla, Alex meg jól szétverte a börtönben a pasit... az év vicce meg: Eva beviharzott a rendõr fickóhoz, hogy csukja le, meg akar fizetni :D jókor jut eszébe :D :P
Neli 2013 márc. 06. - 04:08:03
(573/2174)
húúú, nem semmi volt a megjelenés :D :P de csak a legvégén mutatták az arcát a csajnak... viszont tök szép :P szõke rövid hajú, elegáns... de egyesek rögtön sejtették, hogy G. az, Antonia is, aki meglepõen higgadtnak tûnt, míg a szenátor fél... David is tök meg van zavarodva, G. mostoháját kérdezgette az anyjáról a sírnál... meglepõen jó kölyöknek tûnt ott :P
a legvégén pedig befutott Alejandro is, aki eddig a kicsi miatt nem volt ott, és abban a pillanatban mutatták a csaj arcát, ahogy megfordul... és pont akkor robbant a tûzijáték is :D :P és vége lett... tetszik, tetszik :P :D
Neli 2013 márc. 06. - 03:35:54
(572/2174)
na meglepett a csávó, hazudott a nagyijának, hogy védje Maxot... :O :D :P mégis van benne jóérzés :D :P
viszont Alejandro felesége... :S lázas lett a kislány, de ezt csak a buli érdekelte :S miért nem szereti a lányát?
amúgy már elkezdõdött a hepaj, megérkeztek az "asszisztensek"- csadorban :D :P na és kik azok? :D :P Lucho meg az idõsebb nõ :D :P haláli :D :P
Neli 2013 márc. 06. - 03:19:31
(571/2174)
az anyja miatt lehet, de azért ez oknak kevés, nem? vagy ennyire a másik családja ellen fordította volna a nagyanyja? :S az a nõ borzalmas :S és ronda is :S
Neli 2013 márc. 06. - 03:17:10
(570/2174)
:D :D na eszedbe jutott? :D :P nem is egy, de három ;) :D :P minimum :D :P persze csak viccelek, írsz, amikor tudsz ;)

örülök, hogy tetszenek a beszámolóim, amikor tudom nézni (mostanában sikerül :D :P), lesznek is ;) :P

most volt a PP, hát a tegnapihoz kéepet eléggé untam, kb. az utolsó 5 percet pörgették fel csak... :S amit amúgy tegnap már éreztem, hogy kamu lesz, mert még nem bukhatnak le, be is jött: nem volt BB csók, egyszerûen csak Bianca álmodta :S :D :P nagyon szeretné már :D :P Bruno közben kibékült a barátnõjével, aki múltkor bosszúból összetörte a pasi kocsiját... és a vége ütött: Bruno hazaállított a csajjal, és közölte, hogy elveszi :D :P Bianca és Ninácska fejét sztem nem is kell ecsetelnem a hírre :D :P

és most a várós LP végre megkezdõdött :P Lucho szokás szerint keveri a kevernivalót, szinte már imádom :D :P amúgy elég jól fest öltönyben :P :D na és az a napszemcsi :D :P
és itt van cuki Max is :P hoppá, jött David és a falazó cselédlányt jól kiosztotta, aztán nekiugrott Maxnak... miért utálja? visszanéztem tekerve az elsõ 5 részt (bizony :D :P nem is olyan rossz :D :P), és régen elég jóban voltak, úgy tûnt...
suxel 2013 márc. 06. - 02:11:53
(569/2174)
Köszönöm, akkor csak van valami kötelék közöttük, mert Poncia nagyon hû az asszonyához! :)
Sajnos megint kifulladtam egy hónapra tuti a LP-val. :S :S Amíg ennek a szakdolgozat mizériának vége nincs, addig nem is tudok eredetiben semmi sorozatot nézni. :S :S Viszont Neli, jók ezek a kis szösszeneteid az eseményekrõl, az ilyenek jól jönnének addig olvasatként, hogy kicsit képben legyek, na meg heti összefoglalót azért megnézem, azt a 15 percet. És tudom, tartozom neked egy....egy....egy...levéllel. Be van állítva a sorba, nem tudom mikor küldted, jó régen, de sajnos van, akinek még január eleje óta az adósa vagyok egy egész regénnyel. :S :S
offtopic
handi99 2013 márc. 05. - 23:38:18 Előzmény Neli
(568/2174)
Köszi a beszámolót! :D Ezt valószínûleg csak hétvégén tudom majd megnézni.
Megnézem majd PP jelenetet is, amit ajánlottál... bár így a leírás alapján vannak fenntartásaim... az eredetiben Bihter(=Bianca) nem volt ennyire rámenõs... (legalábbis ekkor)... Az biztos, hogy más módon szempontból közelítik meg a kérdést, mint a törökök...
offtopic
handi99 2013 márc. 05. - 23:28:58 Előzmény Neli
(567/2174)
A mai rész várós. Kíváncsi leszek G. belépõjére...
Igen, azt mondta. Itt a válasz Suxel kérdésére: Antonia Poncia rokona.
Valószínûleg szegény volt ... eddig csak a férjei haláláról voltak visszaemlékezések.
Cecila-David: Lehet, hogy Aníbalnak igaza lesz, (...hogy jó kezdet...) csak a hölgy személyében tévedett. :D Õk viszont rokonok, még ha csak távolról is. Max. másodunokatestvérek lehetnek.
offtopic
handi99 2013 márc. 05. - 23:20:09 Előzmény Neli
(566/2174)
lájk :D
Neli 2013 márc. 05. - 17:47:37
(565/2174)
és utolsó :P :
Neli 2013 márc. 05. - 17:47:12
(564/2174)
és ezt még :P :
Neli 2013 márc. 05. - 17:46:51
(563/2174)
na meg õt :D :P :
Neli 2013 márc. 05. - 17:46:22
(562/2174)
hehe, már az acasán is azt tippelik, amit én, Davidra meg a cselédlányra :D :P erre én is kivi leszek, kihoznak-e belõle vmit :P

amúgy találtam ott pár képet is, ezt muszáj beraknom :P :D :
Neli 2013 márc. 05. - 05:01:42
(561/2174)
na a taxiban volt még a végéig M., olvasta a levelet... összerakta végre a képet :D :P ideje volt... elkezdi: hogy lehettem ilyen vak?? :D :P hát bizony... :D :P :S vége... na holnap számonkéri a csajt...
Neli 2013 márc. 05. - 04:52:14
(560/2174)
Eva lelépett és hagyott egy levelet Martinnak, most kapta meg... megfordította a borítékot, a feladó nevének Eva Samaniego volt írva :D :P Martin nem érti és elrohant... megy megkeresni a csajt a reptérre, gondolom...
Neli 2013 márc. 05. - 04:31:08
(559/2174)
Rostro: húú, Felipe most célozgatott M. anyjának, hogy Martin is az övé :O (akkor ezért utálta Juan M-t?) most ez többször megerõszakolta?? :O :S mert Omar a fia, az oké... de az összes gyerek is az övé? :O mert ugye M. és D. ikrek... és mik derülnek ki, a nõ a pasinál meg a feleségénél dolgozott... :O
ezt a jelenetet légyszi majd nézd vissza, nem értettem mindent jól, és érdekelne...
Martin meg megtudta, hogy Eva a gyilkos helyette, de azt még nem, hogy Alicia az... elkezdi Ezequielnek: mondd meg, miért a fiad (Marcost) keverted gyanúba Eva helyett, miért Evát védted a fiad helyett? :D :P
E. kissé meglepõdött :D :P Eva meg le akar lépni Párizsba, fél az igazságtól, nem akarja elmondani...
Neli 2013 márc. 05. - 04:05:15
(558/2174)
az LP most uncsi volt :S de holnap megjelenik G. az új külsõvel, szóval az várós lesz :P most küldte szét a meghívókat a "bulijára" :D :P és Lucho is beszambázott öltönyben :D :P

ja meg megjelent egy új cseléd, egy kiscsaj... vmiért az az érzésem, talán Daviddal lehet itt vmi :P már találkoztak, nem sült el jól, de sztem alakul ez még :P persze iszonyat nagy klisé lenne, de vmiért mégis tetszene :P egyébként ez a csaj vmi másiknak az unokahúga, aki A-nál szolgál, és mintha azt mondta volna az idõsebb nõ, hogy rokonok, de jobb meghúzni magukat... Antonia szegény volt? vagy ez mi? kije a nõ?
Neli 2013 márc. 05. - 03:04:47
(557/2174)
ááá, a vége :D :P már van "nosotros dos" :D :P Bruno követelte B-tól, hogy mondja el az igazat, miért akadt ki :P múltkor Bruno volt szerelmes az istállónál (határozottan látszott, hogy már kezd érezni vmit :P), most meg Bianca féltékeny :D :P és holnap az elõzetes szerint lesz csók :D :P amit a kis Nina meglát :D :P ez nagyon várós :D :P
Neli 2013 márc. 05. - 02:56:03
(556/2174)
na hazaértek, Bianca meg idegesen (totál féltékeny :D :P) várta õket, de gyorsan elbújt, nem látták meg... aztán Bruno elköszönt és elkezdett vetkõzni ( :P), de ekkor berontott Bianca, teljesen kivolt és követelte, hogy B. tartsa távol magát a kiscsajtól :D :P az meg pont vissza akarta vinni Bruno telóját, ami nála maradt és meghallotta a szöveget :D :P amilyen szemekkel nézte Biancát... :D :P
Neli 2013 márc. 05. - 02:39:40
(555/2174)
ez egyre jobb :D :P megjelent Bruno barátja és flörtölt (próbált) Ninával, mire B. tök kiakadt, Nina meg élvezte :D :P aztán az újdonsült házaspár is hazaért, és Bianca ott tettette a szörnyülködést, hogy N-ék még nem értek haza :D :P elkezdi jaj, drágám, túl késõ már, hogy Nina ilyenkor kint legyen az utcán :D :P mire Ariel csak derûsen annyit mondott, ugyan már, ne túlozz, jó kezekben van :D :P az tuti :D :P