Neli 2013 márc. 05. - 02:27:54
(554/2174)
most nézem a PP-t, ma nagyon szórakoztató :D :P feltétlenül csekkold majd, istenien elvagyok rajta :D :P
JC elvitte kajálni a kis hülyét, aki elõadta, hogy minden nõ õt irigyli most, mire JC ahogy ránézett, hogy de én csak egyet veszek észre, õk nem érdekelnek, a kis naiv csaj azonnal olvadozott :D :P
elõtte meg ahogy a dühös Bianca mesterkedett, hogy négyesben menjenek vagy ne is legyne randi, Ninácska meg határozottan közölte, hogy felejtse el gyorsan, és erre Bianca arca, hát haláli volt :D :P
közben a kertész fickó meg totál szerelmes a kis hülyébe és csak rá gondol :D :P a cseléd csajok meg versengenek érte, de neki nem kellenek :D :P
Neli 2013 márc. 04. - 23:59:27
(553/2174)
jó cucc :P

ja várj, leesett, Valentina az Max nõje :D :P akkor tényleg nem jön be a dolog :D :P pedig ismerem, de nem gondoltam rá... kár végül is, bár bírom Maxot, de már elkezdtem szövögetni a regényes szálakat :D :P
offtopic
handi99 2013 márc. 04. - 23:33:44
(552/2174)
Antonia terve nem lesz nyerõ... :D Valentinának Max tetszik...

Nem láttam a sorozatot, de tudom, hogy játszik benne. Ott is az Argos a gyártó.
Neli 2013 márc. 04. - 23:19:48
(551/2174)
utolsó megjegyzés: hehe, ez nagyon tetszett, ahogy írtad :D :P nem láttam, viszont most már érdekel :D :P
amúgy nem rokonok, nem lehet gond :D :P mert asszem a lány A. nevelt lánya csak, D. meg az unokája... kb. mostoha nagynéni :D :P vicces :D :P vajon lesz köztük vmi? máris kivi vagyok :D :P

egyébként nem tudom, hallottál-e róla, de a srác egy argentin soriban is játszik most (fsz.), Az utolsó év-ben... szoktam nézni :P bár nem jön be a gyerek túlzottan, de vannak még ott jó arcok :D :P
offtopic
handi99 2013 márc. 04. - 23:11:47 Előzmény handi99
(550/2174)
1 rész alatt háromszor kiírni, hogy "napokkal/hetekkel/hónapokkal késõbb", azért egy kicsit túlzás...
offtopic
handi99 2013 márc. 04. - 23:05:08 Előzmény Neli
(549/2174)
Nem.
David gyerekként pont úgy nézett ki, mint Fernando. Antonia a maga módján szerette a fiát és mivel õ meghalt, David lett a pótlék. David nem alkoholista, mint Fernando és nem is lázadó, mint Alejandro. (Fernando kisgyerekként látta, ahogy Antonia megölte F. apját, tulajdonképpen F. Antonia bûntársa lett.)
Gabriela "még élt" amikor Patricia probálta becserkészni A-t, de elõször nem sikerült neki, de nem sokkal késõbb, már igen. Mivel Davidról azt írták, hogy leérettségizett (vagyis most már kb. 18 éves), így már 2-3 éve lehetnek szeretõk.
Két igazán jó jelenet volt:
1. amikor G. lehülyézte Luchot, az meg szólt, hogy ez megértette. :D
2. Antonia és Aníbál arról beszélt, hogy David vegye el Valentinát. Megérkeznek a fiatalok, akik dühösek egymásra, mire Aníbal megjegyzi, hogy ez jó kezdet... :D
offtopic
handi99 2013 márc. 04. - 22:53:41 Előzmény Neli
(548/2174)
- :DDDD Sokan Nihalt (Nina eredetije) is idegesítõnek tartották. :DDD (Mások meg szerették az ártatalan virágszálat.)
- Lucho jó karaker. Egyre jobban tetszik. :D
- David: Nehéz megmondani. Az elején nem volt túl jóban az anyjával, de volt olyan szakasz is amikor kiállt mellette. Aztán amikor G. kórházba került, akkor Antonia befolyása alá került. Szereti és utálja. Gyerekként nyilván nem volt könnyû feldolgozni, hogy az anyja gyilkos és megõrült...
offtopic
handi99 2013 márc. 04. - 22:44:36 Előzmény Neli
(547/2174)
Nincs mit! :)
A LP-nál úgy terveztem, hogy csak az elsõ 4-5 részt fogom megnézni (a JLP-Argos páros mitatt kötelezõ), mert a CV-hosszabbítgatások után egy kicsit elment a kedvem a telenovelláktól, ráadásul idõm se nagyon volt... + bármilyen jó véleménnyel is vagyok az Argos-ról nem tudtam elképzelni, hogy egy ennyi klisés történetbõl türhetõ novellát sikerül összehozni... aztán rám cáfoltak, a 3. rész után döntöttem úgy, hogy van olyan jó ez a novella, hogy idõt szakítsak rá.

"hát, így idõzítettem ;) :D :P azért majd az elsõt is megnézem, ha már ennyire ajánlod ;) :D :P"
... még emlékszem mit mondtál annak idején a LRDS-ra... ;) :D
Neli 2013 márc. 02. - 05:06:22
(546/2174)
na a végére kicsit bealudtam, de amit kihámoztam, hogy az elõbbi nõ elment Martinhoz uyganazzal a hírrel a pisztolyról... Ezequiel meg rákérdezett Aliciánál, hogy megölte-e Marcost vagy miért tette, bosszút akar-e és most Caterina jön-e... itt lett vége. az elõzetesben meg a pszicho fazon figyelmezteti Dianát, hogy mentse meg Martint Aliciától, aki hagy a pasinak (M.) egy levelet... talán fél, hogy le fog bukni és elmegy...

amúgy visszaolvastam kicsit figyelmesebben az LP-s dolgokat, amiket írtál 8akkor még annyira nem tudtam, ki kicsoda és csak átfutottam), és láttam, hogy amiket a mairól írtam, azokról már volt szó, csak nem figyeltem... a kérdések meg a M. Cristo-dolog :P az tetszik :P
Neli 2013 márc. 02. - 04:37:43
(545/2174)
Diana bement a pszicho fazonhoz... de az honnan a halálból tudja, hogy ki ölt (Carolinát pl.)?? :O :S neki mi köze hozzá??

egy nõ meg viszi a hírt Valeriának, hogy kiderítette, Ezequiel meghamisította anno a fegyver leírását, és az igazából Federicóé volt... nem tudom, mit akar...
Neli 2013 márc. 02. - 04:29:19
(544/2174)
a Rostro eddig unalom :S egyedül az elején az ijedt Luciano képe tetszett a börtönben :D :P majdnem olyan elveszett volt, mint mikor az elején az apja kihajította és Martin lakásában kötött ki :D :P szeretem így :P
na Martin megtalálta a leveleket és számonkérte Aliciát... ajaj :S ja és elõtte azon filózott, mert vki sugallta neki asszem, hogy a leveleket egy nõ írta... közel jár :P mondta is A-nak... annak a rettegõ pofája tök árulkodó volt, de persze Martin még nem tud semmit... az azért fájt, mikor elkezdte neki, hogy te vagy életem nõje... :S és a másik kettõ? :D :P mindig rosszul választ :S bár Antoniát sajnáltam :S
Neli 2013 márc. 02. - 04:05:05
(543/2174)
na vége... nem mutatták G. arcát, de úgy nézem, hétfõn jön az összecsapás az anyóssal :D :P akkor talán meglátjuk :P
Neli 2013 márc. 02. - 03:41:30
(542/2174)
van itt egy-két furcsaság... :S Antonia, az anyós nem szereti a lányunokáját? kb. rá se bagózott, mikor Daviddal visszajött Európából... csak Alejandro-t ölelgette... pedig a kislány annak a lánya, mégse érdekli? :S nem Alejandro a kedvenc fia? a másik volt? azért szereti jobban Davidot? vagy azt se annyira? és Alejandro-nak mióta van szeretõje? :O azt hittem, rá se néz másra... :S Gabriela olvasta a magánnyomozói jelentésben, amit kért róluk...
Neli 2013 márc. 02. - 03:27:08
(541/2174)
na jön végre az izgi szakasz :D :P Lucho meg az idõsebb nõ szereztek egy csomó tanárt G-nak, hogy teljesen megváltozzon és tanuljon (nyelveket, protokollt, ilyesmit) :P és a csaj kitalált magának egy új nevet, ami alatt majd visszatér: Veronica Dantes :D (ez emlékeztet a Monte Cristo-ra, asszem Edmond Dantes volt a pasi neve) de ennek amúgy mi értelme? tudják, hogy ki, az arcát nem mûtteti át :D vagy Rosalinda 2 lesz, elhiteti, hogy õ nem Gabriela? :D :P
most meg Lucho is tanul, behalok :D :P G. ráparancsolt :D :P kicsit nehezen megy a pasinak, mire G. lehülyézte franciául :D :P elkezdi Lucho a tanárnak, ezt értettem, lehülyézett, és mondja spanyolul ugyanazt a szót :D :P
Neli 2013 márc. 02. - 03:10:04
(540/2174)
hehh, a "halacska" felhívta Bruno-t a házból (miközben az a szobájában püfölte a bokszzsákot :P), hogy mégis hogy képzelte ezt a randit a kis hülyével :D :P csak simán Ninát mondott, de én utálom a csajt, azért hívtam így :D :P és vége :D :P

LP kezdés: Lucho szerelmet vallott, G. meg hitetlenkedett :D :P jól indul :D :P megcsókolta a pasi, mire a csaj pofonvágta :D :P aztán mégis ölelés lett a vége :D :P

egyébként G. fia milyen? asszem David, mintha negatív lenne (hogy megnõtt egyébként :D :P olyan 17-nek nézem -bár ha az elején 10 volt és 5 év telt el, 15-nek kell lennie, nem?)... most vitázott vmin Alejandro-val a temetõben, aztán otthagyta... biztos hasonlít az apjára, aki bántotta G-t...
Neli 2013 márc. 02. - 02:55:37
(539/2174)
na a végére alakul ez :D :P Flavia elintézte, hogy Bruno elhívja "randira" a kis naiv Ninát (kihallgatta BB-t és biztos fél, hogy lesz vmi), aki persze tök odavolt, a döglött hal Bianca meg kb. felrobbant a féltékenységtõl :D :P az anyja nem akarta, hogy Bruno bekavarjon a gazdag kis házasságba, gondolom, azért szervezkedik...
Neli 2013 márc. 02. - 02:31:04
(538/2174)
köszi :)

hát, így idõzítettem ;) :D :P azért majd az elsõt is megnézem, ha már ennyire ajánlod ;) :D :P

elájulva nem vagyok így 2 rész után, bár persze nem ismerem úgy az elõzményeket, csak pár dolgot olvastam, de határozottan akadnak szórakoztató pontok :D :P
Neli 2013 márc. 02. - 02:28:16
(537/2174)
bassz, bealszok a PP-n most, legalábbis az elején... :S történjen már vmi, különben nehezen fogom bírni 5-ig :S még az LP-t is nézném pedig, Lucho Vampa már komolyan várós így laza 2 nap után rögtön :D :P

még mindig nem hiszem el amúgy a streameket, váratlanul erõre kaptak :D :P már 3. napja rendesen mennek :D :P hihetetlen :D :P
offtopic
handi99 2013 márc. 01. - 23:19:01 Előzmény Neli
(536/2174)
Nincs mit. :)
LP:
Gastón rádiós volt a városban és a Suárez-család barátja. Jelenleg hajléktalan és sok idõt tölt Franciscaéknál. A múltkori részben Alejandroval ebédelt. Jól nézett ki a koszos ruhájában az elegáns étteremben. :)
(Lagarto megerõszakolta és megölte Gastón barátnõjét... majd az mindezért Gastón vádolták... Amíg G. a szanatóriumban volt, addig Gastón börtönben...)
Pihenõhét: Általában a sorozatokat két esetleg több szakaszra lehet osztani. A LP 1. szakasza az volt, amikor G-val elbántak Antoniáék. Nálam ez a szakasz ott ért véget, hogy megszökött az intézetbõl. Ez volt múlt héten A 2. amikor visszatér bosszút állni. Ez lesz jövõ héten. A kettõ között van egy kis lyuk: G. készülödik a bosszúra, a nézõ meg pihenhet egyet a sok izgalom után, meg a várható izgalmak elõtt. Nem mondom, hogy ilyenkor nem történik semmi, mert azért, igen (pl. David balesete), de szerintem ez a felejthetõ része.... (Legtöbbször ilyenkor írják ki, hogy "hónapokkal késõbb" v. nem írják ki, de a fõhõsnõ közben szül egy gyereket.) Na, ezt hívom én pihenõhétnek. :D

ERDLV:
Szerintem Tomas azért vitte ki, hogy segítse a nyomozást. Leyton meg kihasználta az alkalmat és megszökött.
Neli 2013 márc. 01. - 05:04:08
(535/2174)
na most mindenki ott tart, hogy Luciano a gyilkos, és másokat is megölt... :S az elõzetesben Martin leveleket talál és kérdõre vonja Aliciát, Diana meg kérdezgeti a pszicho fazont, ki ölt, elkezdi az: a jövendõbeli sógornõd (ha jól értettem)... azaz Alicia... hoppá :D jó lesz :P