Neli 2013 febr. 23. - 00:04:51
(494/2174)
SPOILER

ja meg ilyeneket látok, hogy Marcosék anyja "in love with Federico" :O :D :P na ne :D :P bár mondjuk már néztek egymásra "úgy" :D :P jobb is éppen az a nõ, mint az a rémes Valeria :S

SPOILER-kérdés: amúgy Eva anno miért lõtt? neki mi baja volt? õt tuti nem alázták meg...

most böngészem a gyilkosságokat...
Neli 2013 febr. 22. - 23:57:51
(493/2174)
ja, most akartam írni... Federico meg hogy imádta... :S :D :P erre nem is az övé :S :D :P
Neli 2013 febr. 22. - 23:55:44
(492/2174)
:D azaz mi? csak nem a sarkára állt a csaj? :D
Neli 2013 febr. 22. - 23:55:10
(491/2174)
:D :P utolsó mondat: lásd a CV-t :D azt sztem ez kicsit kinyírta... a hosszabbítások :S

az LRDS-t még nézem, vagyis otthon néztem, de mostanában kevesebbet, itt meg majd ha fent lesz vhol... az elején jobban bejött, de még érdekel :P most szökött meg Ratas, Teresa pedig meg akarta öletni...
offtopic
handi99 2013 febr. 22. - 23:54:00
(490/2174)
La Patrona: A tegnapi részben végre megtörtént az amit, azóta várok, hogy Romina elvette Gabrielától a nyakláncát...
offtopic
handi99 2013 febr. 22. - 22:43:08
(489/2174)
UMEM: én se voltam oda érte, de kint nagyon népszerû volt. Olyan 1,5 milliós nézõszám rémlik. Az utolsó rész 2 millió körül lehetett.
DEE: az eleje "csak" jó volt, a végén már 9 pont körüli eredménye volt. Az meg már nagy sikernek számít.
Attól, hogy egy sorozat rövid még lehet sikeres. Pl. LRDS a maga 63 részével. :) Nézed még?
DEE: az eredetije sem volt sokkal hosszabb, a RP eredetije meg úgy rémlik, hogy rövidebb volt. Ennyi volt a történetben. Nem kell feleslegesen hosszabbítgatni.
offtopic
handi99 2013 febr. 22. - 22:28:54
(488/2174)
Bizony, az ERDLV bukás...

SPOILER:

Eva Ezequiel lánya és igen, õ Alicia... a wiki szerint...

SPOILER VÉGE
Neli 2013 febr. 22. - 22:17:00
(487/2174)
ja és az UMEM mint annyira nézett? hát, amit én láttam, attól nem jöttem lázba... ettõl függetlenül lehet jó...
és az Elisa is ennyire nézett volt (vagy csak itthon rossz a nézettség a "dobálás" miatt? gondolom azért lehet...)? alig volt 100 fölött... azok nem bukásfélék? ugye az RP is alig volt 105 asszem, és már 76-tól harangozták a végét...
Neli 2013 febr. 22. - 22:14:23
(486/2174)
bukás? mondom én :D :P pedig sztem jól indult, izgi volt az a fura rejtély meg Martin is, de nagyon hülyén változott, aztán vmit nagyon elrontottak :S :S

SPOILER-kérdés: Eva? :O most akkor õ amúgy Alicia? nem néztem még a wikit... és hogyhogy õ? :O és akkor mi volt az a szöveg, hogy Marcos meg Martin meg már mindenki magára vállalja lassan (és azok vjaon tudják?)? :S és miért védi ennyire Ezequiel, végül is semmi köze hozzá, nem? ezt anno a csaj anyjával beszélte meg vagy mi? és kihagyták a férjet? ekkora katyvaszt :S mondom én...
offtopic
handi99 2013 febr. 22. - 21:38:01 Előzmény Neli
(485/2174)
Szia!
ERDLV: Nézeted az angol nyelvû wikipediát:

lehet, hogy SPOILER:

Eva a gyilkos.


SPOILER VÉGE
offtopic
handi99 2013 febr. 22. - 21:34:17
(484/2174)
Jobban belegondolva: lehet, hogy a SSNHP a 2.
offtopic
handi99 2013 febr. 22. - 18:15:39
(483/2174)
Szia! A Rostro most fölötte van, de összességében bukásnak számít...
A legnézettebb: természetesen a LRDS. 2 millió feletti átlagnézettség, az utolsó részt több, mint 4 millióan látták.
A 2. hely valószínûleg az Elisá v. a manhattani cselédlányé, nekik volt kirívóan jó nézettségük.
Az MSED elõtt ott van a CV és LCDAL is. MSED: a 2. felének volt jó a nézettségi adata; az elején volt, hogy ez 3-4 ez pont körül volt, az meg ront az átlagon...
Neli 2013 febr. 22. - 17:42:55
(482/2174)
mivel a Rostro fölötte van, nem bukott meg (gondolom)... ami számomra hihetetlen, ugyanis egyre rosszabb sztem :S bár lehet csak mert tekerem, de ezen ki igazodna ki?? :S persze hogy nincs türelme az embernek :S

amúgy ha már nézettség és az LP a 2. legnézettebb, mi volt az elsõ eddig a TM-nál? az LRDS? és a CV? :D :P ne már, hogy nem döntött csúcsokat az a fantasztikus, hülyeségektõl és húzásoktól mentes történet :D :P de komolyan :D
ja és ki ne hagyjam a MSED-t :D :P ha az nem volt nézett, akkor semmi :P :D
offtopic
handi99 2013 febr. 22. - 17:06:17 Előzmény Neli
(481/2174)
Szia!
Köszi a beszámolót. :)

Rating: Ha már a LP-nál a keddi (2012.02.19.) adatot írtam, akkor jöjjön a többi is errõl a napról:
PP: 1 264 000 fõ (0.5) ; ERDLV: 1 038 000 fõ (0.4).
A PP nézettségi adata jónak számít.
(1 millió alatt: bukás.)
offtopic
handi99 2013 febr. 22. - 16:57:43 Előzmény suxel
(480/2174)
Szia! Igen, több. Ha maradnak ezek a számok, akkor szerintem jó az esélye, hogy a Telemundo második legnézettebb novellája legyen. A LRDS nem fogható.
Neli 2013 febr. 22. - 16:17:02
(479/2174)
nekem így nem mond semmit, nem nézem...

a PP-t nem nagyon néztem vissza, amit levettem, hogy Bruno meg a csaj egyre jobban összehaverkodik, át is ölelte a pasi a nõt, mikor Ariel lelépett és a csaj szomorú volt, és pont meglátta az öreg :D :P ezzel lett vége tegnap. elõtte Bianca elvetette a babát, akit a férjétõl várt, gondolom, ezen balhéztak össze és a pasi üzleti út címén összepakolt és csá...
amúgy ha ismerném jobban a szereplõket, biztos tetszene, de eddig se rossz, csak nem igazán tudom a szálakat, az eredetit is ritkán néztem...

a Rostro úgy, ahogy van, felejtõs, egy oltári nagy katyvasz :S most Martin megkérte Aliciát, aki lehet, hogy Eva, de errõl még a pasi nem tud, ez csak gyanú... Caterina meg direkt teherbe esett a vele egykorú sráctól, aki a haverja és mindig vele lóg, de el akarta vetetni a gyereket... na aztán meglátva egy abortuszra váró vagy azon túlesett nõt szenvedni rögtön meg is gondolta magát. a srác nagyon örült, õ nem akarta, hogy a kiscsaj elvetesse a babát... anno ugye C. kitalálta, hogy Martintól terhes, de le se feküdtek, csak beadta neki, elkábította... ez vhogy kiderült, aztán a másiktól akart teherbe esni a csaj, de utána már nem kellett neki a gyerek... Eva apja meg megtudta, hogy él a csaj, a nejétõl és most apácák közt keresi, ez nekem homályos... ma elvileg találkoznak, de hogy Alicia-e, nem tudom.
Alex, Martin haverja meg magára vállalta a gyilkosságokat, mert asszem vhogy képbe került a szeretõje és õt védi, vagy a feleségét... de ez nekem már túl zavaros :S persze Martin nem hisz neki.
Marcost meg elvileg megölte sztem ugyanaz a titokzatos gyilkos, aki Marianát, de ez régebben volt, nem láttam, csak mikor elkapta... elment a pasi piásan autókázni, mert a riportercsaj megtudta az igazat, hogy Marcos a gyilkos és kiakadt, kidobta. na most "igazat", ez itt eléggé relatív, hát mi úgy tudjuk, de ezek után én már nem tudok semmit :S :D csak azt várom, hogy ne húzzák már tovább :S az eleje sokkal jobb volt, már lassan megõrjítenek ezzel a sok kavarással meg titokkal, mindenki gyanús, na de ki a gyilkos?? :S ki ölte meg Marianát is pl.? válasz persze semmi :S amúgy már egész részekkel megy, mióta a PE-nak vége. tényleg, nézettségrõl lehet tudni vmit? ez meg a PP mondjuk :P
suxel 2013 febr. 20. - 21:48:31
(478/2174)
Ha jól sejtem ez már így is több, mint a CV idején. De hát egyértelmû a siker, nagyon izgalmas. :)
offtopic
handi99 2013 febr. 20. - 21:46:07
(477/2174)
La Patrona rating - tegnapi rész: 1 908 000 fõ (0.8): Kíváncsi leszek, hogy képes lesz-e átlépni a 2 milliós küszöböt. Persze ez már így is siker. :D
offtopic
handi99 2013 febr. 20. - 08:09:21
(476/2174)
Nincs mit! A tegnapi rész sem volt rossz.
Úgy is hívják: Lucho Vampa.
Dumas-regényben szerepel Luigi Vampa. Lucho=Luis=Luigi: erre céloztam. :)
suxel 2013 febr. 19. - 22:50:06
(475/2174)
Köszi szépen mindent, szerintem mindenre választ kaptam és nem sokára nézem vissza a tegnapi részt, mert nagyon érdekel! :) :)
Amúgy azért Luchoztam, és nem Luigiztam, mert a TM oldalán Luchonak van feltüntetve. :)