offtopic
handi99 2012 okt. 07. - 18:56:31 Előzmény juan-ZSU
(234/2174)
Miután Sammy és Willy összeházasodtak, Bernardo azt állította, hogy Sammy az õ lánya.
Meghamisították a DNS-tesztet. (Fernanda is aznap adott vért és kicserélte a két üveget.) Lorena nem akarta elmondani nekik, hogy testvérek, ezért hazudott a teszt eredményérõl. Késõbb kiderült, hogy Lorena hazudott és Sammy és Willy tényleg azt hitték, hogy testvérek. Végül kiderült, hogy mit tett Fernanda és Miguel elvégeztette a DNS-tesztet, ami igazolta, hogy Sammy az õ testvére.
offtopic
handi99 2012 okt. 07. - 18:51:21 Előzmény Neli
(233/2174)
Fabiola leugrott a hajóról és kiúszott a partra. Felhívta Miguelt, aki éppen jól megverte Ringot. A hívás közben Ringo fegyvert rántott, de Miguel lõtt elõbb.
A végén Fabiola elmondta Miguelnek, hogy Javier Falcón Verdugo.
Clara Bernardo iránti rajongása már idegesítõ, jöjjön már végre Camilo. :)
juan-ZSU 2012 okt. 07. - 13:33:31
(232/2174)
Most Samynek a volt võlegénye is elõkerült?és ahogy látom ez volt a lcdal-be a spermás fickó akitõl Ignacia gyereket akart xD mondjuk nem néz ki rosszul
juan-ZSU 2012 okt. 05. - 14:08:23
(231/2174)
igen azt észrevettem hogy sok a vendégszereplõ és nem sajnálják õket megölni majd jön helyettük más
meg az a jó hogy a vendégszereplõk mind ismert arcok nem ilyen kis nevemsincsszínészek :D
juan-ZSU 2012 okt. 05. - 14:05:57
(230/2174)
hát nagyjából értettem annyit hogy azt hitték testvérek de elmagyarázhatod részletesebben hogy volt ez az egész ha akarod persze :)
Neli 2012 okt. 05. - 13:50:14
(229/2174)
:D :P hát ja :D :P a vége felé meg elõtte is hoznak be új embereket, kb. folyamatosan :D :P az elején is vannak, de azok hamar elhullanak :D :P és még mindig van min izgulni :D :P ettõl jó az egész :P :D
Neli 2012 okt. 05. - 13:48:45
(228/2174)
:D na magyarul majd fogsz ;) :D :P de most akkor értetted, amire utaltam és ne írjak vagy...? nem értettem...
juan-ZSU 2012 okt. 05. - 07:42:46 Előzmény Neli
(227/2174)
Jessica így elõtérbe került?Ez egyre izgalmasabb mindig kitalálnak valami újat.
juan-ZSU 2012 okt. 05. - 07:37:47 Előzmény Neli
(226/2174)
már írtam hogy Willy és Samy jeleneteit néztem mert valaki csak azt teszi fel YT-re megvágva, ha meg nem tette fel akkor tekertem csak sok mindent nem értettem belõle
Neli 2012 okt. 05. - 04:12:29
(225/2174)
ma megint szórakozott, így csak a végét láttam, kb. 15 percet, de a legvége megint ütött...
elõtte Miguel szétverte a kopaszt meg Rodrigo-t, totál begõzölt, mert Verdugo elraboltatta Fabiolát... aztán kapott egy vörös Ferrarit Nataliától, de nem izgatta, csak a kiscsaj, de rossz eheyen keresi.. .:S azt hiszi, Ringo Verdugo :S ja az igazi meg mit csinált a végén? levette a maszkját Fabiola elõtt :O :S de csak azok elõtt veszi le, akikben "megbízik" ugye, viszont tutira vehetõ, hogy aki látta az arcát, az meghal... :S
Fabiola meg sajna hajlik rá, hogy Miguel életéért cserébe enged a pasinak (az hozatott neki vmi ruhát és elcipelte vacsorázni egy hajóra, meg adott neki orchideát :D :S)... :S

kivi vagyok, mi lesz :P de holnap nem látom (pedig tök izgi lesz, mint mindig :D :P :S), meg most úgy két hétig csak hézagosan, mert nem leszek, de majd írjatok ;) :P
Neli 2012 okt. 04. - 04:08:06
(224/2174)
most már csak az érdekelne, ki Jessica igazi anyja és mi ez az egész... aki elárulta az igazi apának, megígérte, hogy hallgat, de most elmondta, és az apa se tudta eddig... vajon mi áll a háttérben?
Neli 2012 okt. 04. - 04:05:50
(223/2174)
na mai rész... hát most lett vége, és még mindig meg tudnak lepni :D :P :O hihetetlen :P
és az utolsó fél percig nem is sejtettem, ami kiderült... erre nem gondoltam volna... na mit tippelsz, Handi, ki Jessica igazi apja? mert ugye nem Victor, akit a kopasz kinyírt... most nem szívesen lövöm le rögtön, de dobtam egy hátast... :O :S
ja és a holnapiban elrabolják Fabiolát :S Camilo-t meg majdnem lelõtték, és mindig nem múlt el a veszély... :S szegény, itt izgultam, hogy ne legyen baja, remélem, nem is lesz :S
holnap a tonta is elkezd kipakolni amúgy a kicsirõl, izgi lesz :P
Neli 2012 okt. 04. - 00:53:26
(222/2174)
Ringo-ról egy kép :P ha már szóba került :D :P
Neli 2012 okt. 03. - 23:55:24 Előzmény handi99
(221/2174)
:D :P ugye? ;) :P sztem se :P :D már tök rég kiszúrtam :P
amúgy Miguel most azt hiszi, hogy õ Verdugo? mintha ilyesmit mondott volna "Javiernek", meg hogy a kamu fotón kiszúrt vmit, amivel lebukott az "igazi" V., de ugye mi tudjuk, hogy nem egészen így van (de sajna csak mi :S)... amúgy tökre meglep, hogy Miguel, a nagy gyanakvóember nem rakja össze a képet :S ennyire jó lenne Verdugo? :D :P :S

ami a kislányt illeti, hát igen... :D :P :S de volt neki is egy hülye szakasza régebben, amikor a nagyija (asszem)Angie ellen fordította... meg ugye Fernanda... :S
szerencsére ezen túl van :P

amúgy most az egyik új mexikói soriban láttam a kiscsajt, meglepett... de aranyos :P
Neli 2012 okt. 03. - 23:44:57 Előzmény juan-ZSU
(220/2174)
mármint most a CV-re gondolsz? én tuti írni fogok, imádom :P
Neli 2012 okt. 03. - 23:44:07 Előzmény juan-ZSU
(219/2174)
:D :D :P :P áááá, de állat :P
emlékszem erre... ha esetleg akarsz spoilert, szólj ;) :D :P

tudom, hogy nem mindenki szereti, én pl. nagyon, szóval magamból indultam ki, de azért inkább megkérdezem, mielõtt rögtön írnék :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 03. - 21:23:03
(218/2174)
ez jó kép :)
juan-ZSU 2012 okt. 03. - 20:51:01
(217/2174)
én a magyar részekrõl többet tudok írni mert már régen láttam spanyolul és le vagyok maradva ,meg nem is nagyon értem de ha úgy is leírjátok kb. mi volt akkor érteni fogom
offtopic
handi99 2012 okt. 03. - 20:39:28
(216/2174)
Szerinted, hogy lehet az, hogy Génesis még normális? ... azok után, ami vele történt...

Tuto Patiño: valóban nem rossz, sõt ... :D
Neli 2012 okt. 03. - 18:09:59
(215/2174)
:D most már megtalátad ;) :P írj nyugodtan, legalább nemcsak én hozok regényeket ;) :D :P

ált. élõben szoktam nézni, akkor vannak a beszámolók, de tegnap pont vacakolt és még nem néztem vissza...

az ajtósat nem nézem, régen se láttam, nekem ott Varoni és Porras annyira nem jött be (ettõl fügegtlenül jók, azt nem vitatom :D :P)... meg az az rémesen zavaros sztori :S de David jó (egyetértek :D :P) :P és Ximena is, a CV-ben meg fõleg, Willyvel :D :P tényleg õk ott a legjobbak, meg itt már Porrast is sokkal jobb nézni, hát még Fabiolával (kiscsaj) :D :P õk viszik a hátukon az egészet, genyavonalon meg Fernanda az apjával, és most Verdugo... :D :P
amúgy az a segédje vagy kicsoda nem is rossz, már mikor bejött a képbe, felfigyeltem rá :P Ringo vagy mi a neve a soriban :D :P