Neli 2012 nov. 14. - 23:39:11
(354/2174)
;) :D :P ugye mondtam ;) :D :P

Rostro:

nekem nincs semmilyen infóm ezekrõl :S
most Liz mégis marad? :O és akkor Favela Eva? :O :S de azt hogy? :O :S Eva halott, nem? a valeriás viszony mint ok a bosszúra oké, ezt értem is, de a többi? :O :S vagy a csaj vmi házasságon kívüli gyerek? de akkor meg kitõl? Leon imádta Evát, a fiát alig veszi észre... kivel keveredett volna össze? :O :S
offtopic
handi99 2012 nov. 14. - 22:19:24 Előzmény Neli
(353/2174)
Szia!
Én is láttam a videót. Favela "Leon" lánya lesz. Ha jól emlékszem Erika néven fog visszatérni.
Igazából nem tudom, hogy miért akar bosszút állni. Már nem tudom, hogy hol olvastam, de Valeriának és Ezequielnek viszonya volt, lehet, hogy ezért; bár ez nem magyarázza, Marianát és Lucianot.
Volt olyan pletyka, hogy Favela Mariana szerepét veszi át, még akkor amikor Elizabeth ki akart szállni; de aztán Elizabeth maradt és Favelánra Eva szerepét osztották. Kb. 1-1,5 hónapja volt szó errõl.
CV: Lemaradtam ezzel is. Még csak ma láttam az álarcos bált. Jó volt. :)
Neli 2012 nov. 14. - 19:57:36
(352/2174)
most néztem meg egy Rostro-vidit, amiben már promózzák Favela érkezését... de õ ki lesz? nem értettem a vidit, amiben bosszúról beszél, és Leon feleségének, E-nek, Marianának meg Lucianónak is áthúzza a fényképét tollal meg kést vág bele :S és ez a szöveg: nem tudjátok, ki vagyok (vmi ilyesmi)...

Andi, te írtad Evát, akkor átsiklottam fölötte, de hát õ nem lehet, Eva halott... nem?
engem az is érdekelne, vajon Liz hogy távozik (nem úgy volt, hogy Favela Marianát veszi át?)...

ja ma nagy lesz, Martin hazamegy, hogy követelje, az apja kérjen bocsánatot tõle, mert õ nem csinált semmit :D :P hehe :D :P
Neli 2012 nov. 14. - 19:45:02
(351/2174)
hát igen, elvileg tesók, én se értem, akkor miért cselédféle ott... :S az meg fõleg necces, hogy Fernanda a lánya, a saját tesójától... :S :S azért ilyen õrült :S :D :P
egyébként Ofeliának Dario-tól (Sam nevelõapja) is van egy fia, õ késõbb jön (Rodrigo)...

Nicolas szegénykém :S egyelõre még küzd, de nincs jól, mindenütt csövek állnak ki belõle :S Sammy totál kikészült :S most azt hiszik, Verdugo keze van benne, mert az õ embere volt, aki lõtt, de ez F. magánakciója volt, ami rosszul sült el (Sammyt akarták, de N. beállt a képbe)... csakhogy ezt nem tudják... F. tõle szokatlan módon kiakadt, hogy N-t miért kellett és elzavarta a másik emberét...
aztán arra akarja kényszeríteni JM-et, hogy vegye el :S
Jessica meg bõgve berontott apuhoz, hogy gyilkos, mert megtudta N-t :D :P :S és már másodszor szakította félbe a kiscsajos akcióját a pasinak, mert Jane elkezdett közeledni V-hoz, miután Miguel a szeme elõtt csókolózott Yvonne-nal... :S :D :P na most hogy ezek után hogy fognak ezek visszatalálni egymáshoz, egy jó nagy rejtély :D :P :S
juan-ZSU 2012 nov. 14. - 17:27:07
(350/2174)
szegény Nicolast lelõtték :(( Azt akarom kérdezni hogy Bernardo Ofelia testvére?Most azt mondta Ofelia a magyarba, akkor Fernanda hogy lehet Ofelia lánya vagy hogy van ez az egész?És miért szolgáló a saját testvérénél? :O
Neli 2012 nov. 13. - 19:28:45
(349/2174)
;) :D :P

hát a félmeztelen pasiknál az az egyik legszembetûnõbb, csak észreveszem ;) :D :P
különben díjazom, hogy sokat vannak így benne, Verdugo meg Camilo fõleg :P :D na és Willy persze :D :P
JM és Miguel hát kevésbé hoz lázba ilyen téren, Miguel nem edzett eleget :D :P õ másban jó :D :P
Neli 2012 nov. 13. - 19:24:33
(348/2174)
:D :D :P

na ja, a kopasz már vén csonttá avanzsált, hehe :D :P azért Yvonne-nak van esze, naná, hogy inkább Miguelre fáj a foga :D :P minden épeszû nõ õt akarná :D :P

majd nézd meg a bált, nagy volt :D :P azért a pasi rátukmálta a névjegyét Yvonne-ra, de a nõ nem igazán harapott rá :D :P ja és azt mondta, Inesnek hívják :D azon is vagy 2 percig gondolkozott, mit mondjon :D :P meg elõadta, hogy a párja nem örülne, ha õ elmenne a kopasszal :D :P mire az lazán: ha vmikor megunnád és úgy döntesz, én itt leszek :D :P a nõhiány mikre képes :D :P

Canario: igen, rá gondoltam :D :P sztem aranyos, bár Ringo tényleg jobb, ez tény, egyetértünk :D :P
tudom, hogy genya, de annyira bejön :P :D


ERDLV:


:D :P a tippek között van a helyes megoldás, de nem tudom, akarsz választ vagy majd ha odaérsz? ;) :D :P
és tényleg nem Luciano volt, ennyit talán elmondhatok ;) :P
amúgy tegnap nem bukkant fel, szinte már hiányoltam :D :P

az egyértelmû csúcs az Ezequiel-Martin és Leon-Martin jelenet volt, azokat mindenképp csekkold majd ;) :P

ja meg a levél rejtélye izgat még :P

amúgy a gyerekek anyja már tudatta velük, hogy él, nem tudom, ezt láttad-e... a fiúk örülnek, de Caterina elutasítja...

sztem amúgy maradt még itt jócskán titok, amit fõleg E. meg az anyja rejteget :S még a mészárlásról se tudunk mindent... :S
offtopic
handi99 2012 nov. 13. - 07:04:08
(347/2174)
"ma is volt szex :D :P Camilo kockái is figyelemreméltóak :P :D"
Aha, mostanában csak a kockákat nézed, :DDD
offtopic
handi99 2012 nov. 13. - 07:02:05
(346/2174)
ERDLV: szándékosan nem kérdeztem rá, mivel még nem tartok ott... és így még megmaradt a tippelés varázsa. ;)
Valamiért az az érzésem, hogy nem Luciano volt.
Két tippem van (v. inkább 3):
1. Marcos tette. Ezequiel ebben az esetben is a fiát védené.
2. Eva Samaniego (Favela) tette. Ebben az esetben meg Valeria nyilván a lányát védi és ezért nem szeretné, hogy kiderüljön az igazság.
+ 3. Marcos és Eva együtt. Miért ne lehetne két "szörny"?

CV: már várom a bált. :D
Ha Canariora gondolsz, akkor egyértelmû, hogy Ringo jobb. :D

"és a csúcs a kopasz bõrmaszkban, hát az nagyon büntet :D :D :P rögtön rá is repült miguel másik nõjére, aki finoman elhajtotta a fenébe :D :P"
Bernardo bácsit visszautasította egy nõ? Mik vannak! ... és milyen sokat kellett rá várni. :D Így a végére veszített a vonzerejébõl: elõbb Clara hagyta el, most meg Yvonne-nak nem kell. :D

ma is volt szex :D :P Camilo kockái is figyelemreméltóak :P :D
Neli 2012 nov. 13. - 05:15:18
(345/2174)
jav. álarcosbál + a többit most nem írom le :P
bocs a hibákért, késõ van :D :P vagy inkább korán :D :P
nem néztem át eléggé, siettem...
Neli 2012 nov. 13. - 05:10:24
(344/2174)
ma is volt szex :D :P Camilo kockái is figyelemreméltóak :P :D

na és az az álarcosbûl, húú :P Miguel nem volt semmi :D :P
és a csúcs a kopasz bõrmaszkban, hát az nagyon büntet :D :D :P rögtön rá is repült miguel másik nõjére, aki finoman elhajtotta a fenébe :D :P
SW kibékült (W. kicsit berágott a másik pasi miatt, de S. megoldotta :P), viszont holnap lelövik Nicolast :S :S
ma hívták S-t, hogy megfizetnek neki és a családjának, mert Angie a tesója és az egész arra megy ki, hogy Angie megölte Verdugo egyik emberének tesóját a meghiúsult gyerekrabláskor... és az bosszút akar (most F. cinkosa, egyébként sztem helyes :P bár Ringo jobb :D :P) :S
Fernanda meg elraboltatta megint JM-et, és teljes harci díszben (menyasszonyi gönc :D :p) bevonult elé :D :P :S hogy ez még nem unja :D :P :S totál megszállott :S :S


amúgy a Rostro ma elég érdekes volt, majd az elejét mindneképp nézd meg... Martin nekiesett E-nek, aki kénytelen volt elismerni, hogy hazudott, kellett nekik egy bûnös, és M. ártatlan, nem õ a "szörny"... és ott annyira drámai pillanat jött, M. lehunyta a szemét és elsírta magát, hogy mondja ezt még egyszer... :S :S az nagyon megfogott :S
aztán E. bocsit kért és eléggé emgrendültnek tûnt, még át is akarta ölelni M-t, aki elõször bénultan hagyta, aztán dühösen ellökte...
Mariana meg kutakodott E. padlásán, és a pasi elkapta, mikor lejött :S a csaj talált pár régi levelet Diego-nak címezve, de nincs ötletem, ki írhatta õket... gyerekírásnak tûnt, de passz... esetleg ha lesz majd ötleted, kíváncsian várom ;) :P
ja még ami fontos és drámai volt, hogy Martin elment Leonhoz, hogy elmondja az igazat, persze kételkednek... annyira bírtam, ahogy a pasi felesége nézte közben M-t... ha az tudná, hogy a nõ Antonia gyilkosa :S vagyis hát konkrétan nem õ ölte meg, hanem vmi nõvér, de õ bérelte fel, és elõtte õ lõtte hasba a nõt :S
ja és az elõzetesben az volt, hogy Marcos megkérdezi Martint, ha nem õ (mármint Martin) volt a gyilkos, akkor ki :D :P ez nagy lesz :D :P
egyébként nem krédeztél rá a gyilkosra, elmondjam? ;)
ja és amúgy most hiába van ez, hogy "na kiderült a nagy titok", sztem még nem minden, és vmi nekem itt még nem kerek... :S nem tudnám teljesen megmagyarázni, de továbbra se tiszták a dolgok :S
offtopic
handi99 2012 nov. 12. - 19:27:44 Előzmény Neli
(343/2174)
Willy és Clara beszélgetett Camiloról, közben megjelent Bernardo bácsi és meghallotta.

CC: szerintem is aranyosak együtt. :D
Neli 2012 nov. 10. - 04:04:41
(342/2174)
na vége... Clara szolgált némi infóval, hogy este hepaj, mert jön a trónörökös, Miguel persze rögtön, hogy na ott a helyünk, ha hívtak, ha nem :D :P
Willy meg leskelõdött Sammy után, aki vmi fickóval találkozott, nem tudom, miért... ennél lett vége...
hétfõn álarcos buli a droglakban és a slusszpoén: Miguel Verdugo hajdani bõrálarcában nyomul és lesz csók Jane-nel :D :P valamint egymás mellé kerül a két maszkos figura, Verdugo és Miguel, mindketten ugyanabban :D :P elkezdi V. (õ nem tudja, hogy M. a másik): csodálja a feleségem szépségét? :D :P Jane-en is maszk, a szemén...
ez mekkora lesz :D :P
Neli 2012 nov. 10. - 03:46:51
(341/2174)
szerencsére Jane közölte, hogy nem lenne képes...
és megint volt CC szex, ezúttal nem a padlón, az ágyban :D :P olyan édik :P
egyébként hogy derült ki, hogy Camilo nem Luis? mármint Clara és a kopasz elõtt...
ja JM-et meg leütötték a sötétben, mikor a gyertyával szöszölt, mert áramszünetet csináltak a házban... :S és megint reklám :S :S
Neli 2012 nov. 10. - 03:38:27
(340/2174)
na Hawaii, együtt kocsikáznak Miguellel :P jane-rõl faggatja M. C-t, hogy biztos boldog, de a nõ azt mondja, szte nem...
Verdugo meg most meglepett... :O :S Jane-nel dumál, és látja, hogy a csaj szomorú, elkezdi neki, ha nem akarod a gyereket, vetesd el... :S :S persze, mert Miguelé, ezért ez jól jönne neki, nem szenvedne úgy... :S de én azt hittem, nagyobb bosszú lenne neki M. gyerekét úgy nevelni, hogy majd az õ, V. örököse lesz, ez lenne a legjobb visszavágás...
Neli 2012 nov. 10. - 03:31:07
(339/2174)
na megvolt az akció, de brutál volt, wááá :P mikor Camilo megtudta, mit csinálnak, elkezdi hogy micsoda?? :D :P és milyen fejet vágott :D :P az orvos meg hogy parázott, mikor M. és Camilo elkapta :D :P de sajna kamuzott, és M. összetört, sírt :S akkor kicsit sajnáltam :S
Verdugo meg ott virult Jane-nek meg Jessicának, hogy jön a kistesód, köszönj neki, és tuti fiú lesz, érzem, Javiercito :D :P Jane meg csak bõgött...

na most volt AJM közt egy szép jelenet, az tetszett :P

Sammy meg csak kibökte, hogy nem akar menni, de kamu indokkal, W. meg elkezdi: akkor nem azért, mert nem akarod? á, az kizárt, hiszen mi rokonlelkek vagyunk, mint két vízcsepp, egyformák :D :P Sammy feje :D :P

Clara megszökött a kopasztól, miután az megmutatta neki Camilo állítólagos sírját, C. meg pont leskelõdött Miguellel és látták a csajt :D :P mire M., rohanj már utána, mozgás :D :P C.: megyek is, persze hogy megyek :D :P és elrohant :D :P

Laura összehozott egy menetet drága exével, Verdugo-val :D :P õ kezdte, a nõ :D :P legalább lehetett megint csodálni a gyönyörû kockákat V-n :D :P díjazom :D :P végül is a pasinak bármikor emgvan egy ingyenmenet, mert a kis feleségétõl ugye nem kap ilyet :D :P

Clara meg elbújt, és jött Camilo, hátulról befogta a száját, aztán megfordult :D :P és volt pofájuk ide bevágni reklámot :S :S
Neli 2012 nov. 10. - 02:55:24
(338/2174)
Ringo-t csak ne lõjék le, elég volt egyszer :D :P irtó nehezen hevertem ki a sokkot, még egyszer nem akarom :D :P elnézegetjük még õt, nem? ;) :D :P

poénrész: Willy meg a farmja :D :P szegény Sammy :D :P

amúgy már kezdem én is azt gondolni, Miguelhez jobban passzol a másik nõ, de azért akkor is annyira tipikus pasireakció volt, amit M. csinált... :S ezt nem bírom :S
Verdugo pártjára is sokan (át)álltak, sztem a teste jobb (meg néhol a dumája is, csak nehezen értem, úgy hadar meg elharap szavakat), de a feje nem annyira :D :P végül is Andival értek egyet, ezért kellett a kép ;) :D :P

ami a tesódolgot illeti, na jó, tényleg nem erre lehetne gondolni elõször, na de hát csak rá kell nézni F-ra, ezért lett ilyen õrült... :D :P :S amúgy erre nagyon kivi lennék, ha egyszer rendesen elmagyaráznák, hogy is volt ez anno, hogy a kopasz és a nõ, és utána meg úgy éltek a házban, mintha mi se történt volna, sõt a nõ még házvezetõnõfélét is játszott :S mintha csak cseléd lenne :S és végig szerelmes volt a kopaszba és simán tûrte a nõit? akiknek nem mellesleg elég kifacsart ízlésük volt, hogy a pasit nézték ki... :S :D :P

amúgy mindjárt kezdünk, alig várom Miguel akcióját símaszkban :D :P
juan-ZSU 2012 nov. 09. - 21:43:16
(337/2174)
én kinyúlok SW-n még elképzelték magukat a farmon xD Willy a lovon, Sammyék meg fogják a gyerekeket :D lehet biztonságosabb lenne nekik ott amúgy,sok pénzük lehet egyet gondolnak "ó veszek már egy farmot" :D
az nem tetszett hogy Miguel lefeküdt azzal a csajjal :S szegény Fabiola már annyit szenvedett lehet élveznie kéne a dolgot Verdugoval amúgy is jobb pasi mint Miguel vagy nem tudom már...
offtopic
handi99 2012 nov. 09. - 07:47:59
(336/2174)
Szia! Köszi!

"na megnyugodhatunk, nem volt semmi, élnek :P Ringo a levegõbe lõtt, lefogadtam volna :D :P"
Ez annyira várható volt... Érdekesebb lett volna, ha a "LRDS" emberei lõtték volna le Ringoékakt, nem?...

"viszont vannak rossz hírek, Miguel meglátta Jane-t Verdugo-val smárolni, és rögtön el is kapta egy menetre azt a másik nõt... :S"
Erre kíváncsi leszek. Korábban már csókolózott a nõvel. Szerintem jobban illik hozzá...

"ja és a slusszpoén, amit annyira bírok: hogy ezek miért nem ismerik fel soha egymás hangját a sorikban?! de senki... :S "
Bizonyára beépített hangtorzító van minden telefonban. Mi más oka lehet?... :D

"F. is kérdezgette a fickót (szépen fojtogatta :D :P), ki az anyja, mire az közölte, egy prosti (és egymás torkát fogták közben :D :P szép is a szeretet :D :P)... de hogy hogy nem képes összerakni az a rafkós nõci az igazat, nem vágom... :S :D :P annyira nyilvánvaló... nem?"
Annyira azért, nem... Úgy értem, hogy nekünk nézõk számára nyilvánvaló, de normális esetben arra nem gondolsz, hogy a szülõk testvérek.
Neli 2012 nov. 09. - 04:17:36
(335/2174)
breaking news mai rész:

na megnyugodhatunk, nem volt semmi, élnek :P Ringo a levegõbe lõtt, lefogadtam volna :D :P

viszont vannak rossz hírek, Miguel meglátta Jane-t Verdugo-val smárolni, és rögtön el is kapta egy menetre azt a másik nõt... :S a rész végén pedig Ringo betáncolt a kocsmába, ahol Miguel dekkolt álruhában, és közölte, hogy Verdugo mindenkit meghív, mert papa lesz :D :P Miguel feje :D :P :S
elõtte mesélte el V. végre Jane-nek a hírt, persze azt már nem tette hozzá, hogy kamu... ugyanis a kicsi Miguelé... és holnap M. sísapkában elkapja a lefizetett dokit, hogyhogy Jane terhes V-tól... és irtó dühös volt ma M., Jane meg hívta V. otthagyott telójáról, de nem tudta, hogy õ az, mert a telóról Matamoros nevében jött sms, hogy él, persze Miguel volt... Jane meg felhívta, hogy mégis ki az, M. meg lerázta, nem mondta el, hogy õ... ja és a slusszpoén, amit annyira bírok: hogy ezek miért nem ismerik fel soha egymás hangját a sorikban?! de senki... :S pedig hát ha a szerelmem hangját hallom, csak tudom, hogy õ az, nem? ennyire csak nem torzít az a vacak... :S
egyébként poénrész is volt, Willy kitalálta, hogy õ vidékre akar költözni és vett is egy farmot, hát Sammy kevésbé volt lelkes, sõt :D :P de nem volt szíve elmondani... ja közben ugye hazajutottak :D :P
JM meg sajtótájékoztatót tartott, F. meg felhívta, hogy elfogadja a kihívást (azt mondta, már LA-ben van)... mert JM róla beszélt a tv-ben, hogy elrabolta meg ilyenek... közben a kopasz is befutott V. rezidenciájára feleségestül, aki csak Camilo-ról faggatja, mire a pali közölte, halott, de Clara látni akarja a sírt :D :P végre némi bátorságot is magára szedett a kiscsaj, ideje volt :D :P közölte, hogy nem fél a pasitól, ha az meg is üti (az ürge elõtte felpofozta), õt csak Camilo érdekli :D :P szép :P :D
F. is kérdezgette a fickót (szépen fojtogatta :D :P), ki az anyja, mire az közölte, egy prosti (és egymás torkát fogták közben :D :P szép is a szeretet :D :P)... de hogy hogy nem képes összerakni az a rafkós nõci az igazat, nem vágom... :S :D :P annyira nyilvánvaló... nem?