Neli 2012 aug. 07. - 00:18:02
(114/2174)
:D és szted ez mit jelent? én nem akarom elhinni, hogy ilyen tudatos lenne (sztem ez az arcáltozás tudatosságot tükrözött, nem?)... :S régen is zavartnak tûnt, nem gyilkostípusnak... :S olyannak, aki nem szándékosan öl, hanem bekattan és úgy... szted?
Neli 2012 aug. 07. - 00:15:52
(113/2174)
jav. változáson
Neli 2012 aug. 07. - 00:14:37
(112/2174)
:D csak nem Porrasra célzol az ajtók mögött? ;) :D :P

én az elejétõl kezdve meg voltam róla gyõzõdve, hogy Diego ölt, de mivel elég zavart volt régen is, nem gondoltam szándékosnak... vagyis hogy volt alapja, bármilyen szörnyû is... most már nem tudom... :S
szóval nem olyan tudatos gyilkos, mint Porras volt... bár ma elég durva váltzosáon megy át, ahogy láttam, szinte semmit nem lehet már kizárni sztem... :S alig várom a mait :P
csak lenne korábban :S az a hülye P. Escobar kit izgat?? :S :D amiatt van késõbb, osztoznak a sávon és felezve adják... :S persze jó, csak félóra, de akkor is :S nem tudod, azt meddig húzzák még? :S
offtopic
handi99 2012 aug. 06. - 19:00:41 Előzmény Neli
(111/2174)
:DDD Ez a jelenet haláli volt ... és igen, én is így láttam.
offtopic
handi99 2012 aug. 06. - 18:59:27 Előzmény Neli
(110/2174)
Az elsõ gondolatom az volt, hogy Luciano a gyilkos, de én nem zárom ki azt sem, hogy tényleg Diego ölte meg a gyerekeket. Nem ez volna az elsõ eset a Telemundonál, hogy a látszólag szimpatikus fõszereplõ a gyilkos. ;)
offtopic
handi99 2012 aug. 06. - 18:54:48 Előzmény Neli
(109/2174)
Kirúgja? :D Luciano nem ismeri a papát. ;)
Neli 2012 aug. 04. - 16:54:07
(108/2174)
elkezdi E. Martinnak, profi gyilkos vagy (ösztönös?), ezért hoztalak ki a börtönbõl... :O azta :O :S
azt akarja, hogy öljön neki (legyen bérgyilkos?), meg a hûségrõl papol, hogy azzal tartozik a pasi... :S pfff :S
Neli 2012 aug. 04. - 16:48:46
(107/2174)
azta, Martin pofánvágta Marianát :D :P (elõtte a csaj õt, mert M. beszólt, hogy ne játsszon egyszerre a két palival, apa-fia :D :P) nem rossz :D :P
amúgy abban a pillanatban mintha megváltozott volna az arca, olyan hidegnek tûnt, mint az igazi pszichopata gyilkosok... :S és a kövi mp-ben már megint a zavart, félénk kisfiú volt, és ez az arcára is kiült... szted?
jól láttam?
Neli 2012 aug. 04. - 16:42:40
(106/2174)
heh, elkezdi E. fia a tesójának:
"légyszi hazudj, hogy együtt adtuk az ajándékot... én adtam a fülbevalót Marianának, és nem akarom, hogy apa kirúgja ezért Benitezt" :D
hö, ezzel kicsit elkéstél, már meg is ölte :D :P
Neli 2012 aug. 04. - 16:39:20
(105/2174)
na most néztem vissza a tegnapit... hétfõn, ha nem is az eredeti óhajom szerint, de lesz végre fight :D :P, Willy vs. don jefe :D :P várós :P
a többire most nem térek ki, mi volt (kivételesen nem izgultam halálra magam :D F-t jól összekaszabolták...)...

most nézem a tegnapi új cuccot, ezt figyeld (yt):

"Luciano es el verdadero asesino de los niños en la escuela por eso su padre protege a Martín por lo que hizo su hijo" :O :S

komment (gyanú)...

hm-hm, akkor is más hasonló véleményen van... szted?
Neli 2012 aug. 03. - 20:59:17
(104/2174)
CV: láttam, ja, sajna az a nõ sose fizet meg eléggé, több élete van, mint egy macskának... :S
nem érdemli meg az anyja védelmét, de hát az csak szereti... de hogy megdöbbent már F.: mama? :D :P
WS egyre rosszabb, hülye csaj rá akarja erõsakolni Lorenát W-re, mert nem aakrja elveszíteni a babát... :S
Camilo kissé rosszallta a dolgot :D :P olyan édes :P
W. annyira jókat mond :P

Miguel szegény... :S a csaja meg JM ügye bonyolódik :D :P azt vártam, mikor futnak össze 3an :D :P
képzelem M. arcát: honnan ismeritek ti egymást? csak nem...? mi, te? a sógorommal? szinte a testvérem és te lefeküdtél vele? :D hogy tehetted ezt?? álnok r..., takarodj elõlem!! :D :P JM-nek: te uolsó szemét, az én nõmmel?? volt pofád, he?? :D :P és itt jön némi fight scene :D :P tudnám rendezni, nem? ;) :D :P
Neli 2012 aug. 03. - 20:51:58
(103/2174)
Ezequielé? :o vagyis a fia tõle nyúlta le, aztán eltüntették, miután a gyerek Diego kezébe adta? akkor az öreg tudná, hogy a fia sáros? és ha az ölt? nem, ez már meredek lenne, csak spekulálok... szerinted?
kivi vagyok, szerinted mi történt, és ha tényleg nem D. ölt, miért vannak olyan emlékei, és miért olyan zavaros a feje? bár a konkrét gyilkosságokat sose mitatták, és neki volt oka... nem tudom, mit gondoljak, úgy meg tudnak kavarni... :S

ja amúgy a fegyveres papírt láttam, igen (szerinted mi történt a pisztollyal?)... ez azt erõsíti meg nálam, hogy az öreg a fiát akarta kimosni (ha õ volt, aki eltüntette, mert hát máshogy hogy tûnt volna el a cucc? ha alkalmazta a srácot, az csak bûntudatból kellett legyen, nem? bár a mai elõzetese szerint elég durva lesz vele, elkezdi azért adok fegyvert, mert már öltél, profi gyilkos vagy... :S meg ideje meghálálnod, hogy alkalmaztalak, új lehetõséget adtam... :S bah :S
és itt elkezdi sorolni a dolgokat, itt sztem kijön rajta is vmi traumaféle... késõbb meg a fián, szóval amit tegnap írtam, hogy nem látszik rajtuk, az csak pókerarc lehet... mert most majd megnyilvánulnak, ha nem is teljesen...
szerinted? rosszul látom?

atléta: Jimmy, mi? ;) :D :P hogyhogy nem Angel? ;) :D :P nem hódoltál be a közízlésnek? ;) :D :P csak vicc :D :P
nálam szinte holtverseny volt, nagyon szoros az állás :D :P na de hát Angel az Angel... ;) :D :P
offtopic
handi99 2012 aug. 03. - 19:38:00
(102/2174)
Szerintem a fegyver Ezequielé volt. (Nem tudom, hogy figyelted-e: Diego aktáján volt egy felirat, hogy a fegyvert nem találták meg.)

Igen, Topo, Diego testvére.
Szerintem továbbra is Mike-nak áll a legrosszabbul és Jimmy-nek a legjobban. ;)

A CV-t láttad már: Fernandát szépen elintézték volna a börtönben, de sajnos megjelent a mama ...
Neli 2012 aug. 03. - 19:12:09
(101/2174)
na az elméletem mások szerint is igaz lehet (yt)... :

"Segun mi intuicion quien le dio la pistola a Diego en la escuela cuando cometio los asesinatos fue Luciano y por eso Ezequiel esta ayudando a Diego para tenerlo controlado... recuerda algo del pasado :S"

mit gondolsz?

ja láttad Topo barátunkat? :D :P õ Diego egyik tesója (talán a bátyja? annak nézem)...
azt kamuzták neki, hogy D. meghalt, ha jól vettem ki (most nézem a tegnapit, nem láttam)...
amúgy szegény, most fekete atléta van rajta, ettõl visszaemlékeztem a Diablo-s "atlétaversenyre" (mindenkire ezt adtak :D :P imádom :P), és akkor arra jutottam, Mike-nak áll a legrosszabbul, és persze legjobban Angelnek (szorosan mögötte a 2. hely Jimmyé :D :P) :D :P de a legrosszabbról szóló vélemény módosult Topo-ra (õt akkor asszem nem láttam abban) :D :P

szerinted? :D :P
Neli 2012 aug. 02. - 17:46:17
(100/2174)
:D ilyesmi... nekem az volt a megérzésem, hogy azért segít, mert talán bûntudata van (mert amúgy mi magyarázná, hogy felkarol egy bûnözõnek vélt srácot? akirõl mindenki azt gondolja... nem lenne érdeke)...
az volt a gyanúm, hogy a fegyvert a fia adta D. kezébe, õ is sulitárs volt, ezért ismerõsek egymásnak Diego-val... csak egyelõre nem tudják a másikat hova tenni, E. fia nem emlékszik pontosan, honnan ismerõs neki Diego...
de sztem a suliból (volt egy visszaemlékezés, mikor D. vmi tûzre gondolt vissza, és bár homályos volt, mintha a másik srác is ott lett volna- de akkor õk is érintettek a dologban, nem? a "mészárlás"... és mégse látszanak traumatizáltnak, nem beszélnek róla...) vagy szted rosszul gondolom?

ja meg eddig nem gondoltam genyának E-t, csak gyanakvónak, de tegnap simán lelõtte az egyik emberét, mert sztem a fia ráterelte a gyanút, hogy õ vette a nõjének a fülbevalót... :S csak néztem egyet, mikor kinyírta E. a palit :S
mert mikor fegyvert adott D-nak, azt még kimagyarázta és lehetett is érteni, na de ez... :S
ja az komoly volt, mikor a bárba odament az újságírónõ A-ékhoz, hogy ki a barátod, nem mutatsz be? :D :P
mire E. lánya, a kiscsaj (vmire): mit tettél? :D D-nak :D :P heh, csá, én vagyok a tömeggyilkos :D :P
A. meg benyögte, hogy a barátom, és lesmárolta D-t (2. csók :P :D) :D :P heh :D :P

ja a CV is nagy volt, láttad? :D hülye Vicente... de csak benyögte, hogy Angela él :D :P Fernanda ma lecsekkoltatja apucival, aki közli majd Sammyékkel :D :P

na és Camilo-éknál is megint volt csók :D :P olyan cuki :P

szegény Miguel meg... :S a nõje jól kicsinálta :S

a jefe meg vallott, de sztem Sammy nem fogja megtudni sajna... :S

Angela olyan, mint egy debil, a csaj egyáltalán nem tud játszani... na de Gustavo cuki, tetszik :P
offtopic
handi99 2012 aug. 02. - 08:20:15
(99/2174)
Ezequiel papa sáros. Már az ismertetõ során elmondták, hogy az aki segít Diegonak, az talán a legnagyobb ellensége. Erre gondolsz? :D
Neli 2012 aug. 02. - 00:07:28
(98/2174)
gyengén? :O nofene... :S :O RP-szindróma? ezek nem tudják, mi a jó? :O :S bah :S
pedig tök izgi :P
szted nem ölt meg senkit? na de a kamera, a fegyver? vki meg a kezébe adta, most ezt akarja felderíteni a nõ (Antonia), nem? és mitõl zavart a srác, miért nem emlékszik? a régi kínzások? tök szenyák voltak vele, most meg az apja is megtagadta :S és akkor csodálkoznak, hogy ölt (ezt feltételezik, én is ezt gondoltam, csak azzal, hogy nem õ tehet róla)... :S meg még bosszúért lihegnek, fõleg az az újságírónõ... :S

amúgy van egy feltevésem, de addig nem akarom leírni, amíg nem közlöd a véleményed Ezequiel papáról és a kisfiáról :D :P velük kapcs.
offtopic
handi99 2012 aug. 01. - 20:11:48 Előzmény Neli
(97/2174)
ERDLV: Természetesen, nézem. :D Kezdettõl fogva érdekelt a történet. Szerintem Diego nem ölt meg senkit (de a Telemundot ismerve az sem lepne meg ha tényleg gyilkos lenne).
Ami viszont nem tetszik az a nézettségi adata. Elég gyengén nyitott, remélem nem megy majd a történet rovására :(
Neli 2012 aug. 01. - 16:22:26
(96/2174)
Alexnél megnyugodtam :D
viszont V. üzit küldött annak a barom JM-nek telón, és persze hogy az az idióta összetörte vmiért a mobilját... :S nehogymár kiderüljön, hogy Angela él... :S :D :P
viszon V. elmondta, miéert rabolta el A-t: JM-en akart bosszút állni azzal, hogy megöli a csajt...
micsoda sablonmentes fordulat :D

ma meg kiderül, hogy WS nem tesók, de sajna csak a jefe mondja el a kölyöknek... :S az meg tuti nem szól... :S bah :S

ja amúgy az új cuccot nézed (ERDLV)? állat :P
nem érdekelt eleinte, még a promóit se követtem, néha láttam, de kivibõl hétfõn fentmaradtam (jó késõn van, de megvártam) és megnéztem, hát nagyon tetszett :P ez a krimiszál, hogy homályos, mi volt a múltban, ez izgi :P
amúgy szted mi történt? nekem vannak elképzeléseim, de sztem nem az volt...
Neli 2012 aug. 01. - 14:03:33
(95/2174)
jaaa... na ez a képcucc kimaradt akkor, de tegnap megint látta, néztem... :P
és a végén találkoztak (véletlenül) Alex és Miguel :D :P itt mi lesz :D :P
ja és közben a csajnál bent van JM :D :P csak Alex kijött vmiért a szobából, Natalia meg beküldte a bárba M-t és vele is ment, hogy ott lesz Alex... erre meglátják egymást :D :P amúgy a csajnak mi a sztorija, miért lett prosti? a visszaemlékezésébõl lejött, hogy Miguel a sofõrje volt, úgy jöttek össze...

ja és nagy esemény: Angela és Gustavo terén megvolt az elsõ csók :D :P hinnéd? :D :P
az elejét nem láttam, de M-nek sikerült kihoznia a csajt :D :P nemhiába tökös, mindent megold :D :P
ma meg az a lúzer V. rálõ F-ra, aki öngyilkos akart lenni, leugrott a tetõrõl (meglépett elõtte), de még él... :S

Lorena és Camilo esetében is alkulnak a dolgok :P :D a csajt továbbra se bírom, de már kevésbé pszichopata, Camilo meg tök édi, ahoggy vágyakozik urtána :P és már volt 2 csók :D :P