offtopic
handi99 2012 júl. 11. - 20:16:57
(54/2174)
Az UMEM-nek még nincs vége. kb. 25 perces részekkel adja a Telemundo. 8-kor: UMEM, 8:30-kor: RD.
Most volt a tûz a börtönben. Természetesen Fernanda keze van a dologban.
Willy megtudta Migueltõl, hogy Nora az anyja.
Miguel átadta a cd-t Sammy-nek, így most már õ is tudja, hogy testvérek. (A vérvizsgálat eredménye még nincs meg.)

Rating - 18-49 (forrás medialifemagazin):
UMEM: 0.7 ; RD: 0.5 ; CV: 0.6 ; PE: 0.9
Jó napja volt a Telemundonak.
Neli 2012 júl. 11. - 13:23:28
(53/2174)
az nem érdekel :D :P a szobalányos cuccnak vége? úgy olvastam, a rosásat tegnaptól már adják, kb. a másik helyén...
a CV-t most nem láttam, vagy 2 részt, a tegnapit már visszacsekkoltam, a hétfõit majd késõbb... zajlanak az események :D :P a vérteszt izgat, hogy mi lesz ma... sajna hogy Miguel az apa, elmondásból nem bizonyítható (vidi), tuti bekavarnak még... :S fõleg hogy az elõzetes szerint Lorenához kerül a cucc... :S amin mivel Fernanda kicserélte a címkét, tuti az áll majd, hogy SW tesók :S
offtopic
handi99 2012 júl. 11. - 06:14:27
(52/2174)
Hétfõn (este 10-kor) kezdte el adni a Telemundo a kolumbiai Pablo Escobar, el Patrón del Mal c. sorozatot. Kb. 9 ponttal nyitott. :) Ez az adat már nem olyan, mint az RP-é. Ha így marad az jót fog tenni az El rostro de la venganzanak.
offtopic
handi99 2012 júl. 10. - 19:30:06
(51/2174)
Miguel megnézte a cd-t. Most már tudja, hogy Sammy a testvére.
offtopic
handi99 2012 júl. 09. - 18:58:54 Előzmény Neli
(50/2174)
??? Bukás??? A LRDS és a DEE után a Telemundo 3. legnézettebb novellája. ... illetve most már lehet, hogy csak a 4. (valószínûleg a cselédlány megelõzte.)
JM hülye. Erre nincs jobb szó. :(
Mikrofon: azt én is hiányoltam.
Nicolás: õt a Jefe nevelte fel. ... és látszólag jó apa volt, persze, hogy szereti.
Miguel és Cecilia: Cecilia gyorsan hagyta magát meghódítani. :D
Úgy emlékszem, hogy a kazetta (v. cd?) Ceciliánál volt.
Luis és Camilo: Camilo a fegyverhez kapott és sikerült lefelé irányítani, így nem találta el õt.
Fabiola-ügy: ez számomra se tiszta, de gondolom, hogy idõvel majd az lesz.
Nicolás és Jessica: igen, szerintem is azok. :-)
Pablo Azar: olvastam, hogy most, hogy vége az El Talismánnak visszatér a Telemundohoz. Amikor olvastam a hírt, azon gondolkodtam, hogy vajon hány éves lehet Ofelia és Dario fia. Valamiért az ugrott be, hogy õ lesz az. ... de majd kiderül, hogy mi lesz a szerepe.
Neli 2012 júl. 08. - 13:58:49
(49/2174)
na, ezek díjat nyertek? :D pont az ajtóért? hát, az nem lett bukás? mondjuk magamból indulok ki, én nem bírtam összerakni... :S
amúgy megnéztem a pénteki CV-t, kb. sokk... :S
Bernardo a DNS-kavarásával, kedves Fernanda besegít, ez a hülye JM meg összejött a csajjal? :O :S ne már... :S
hogy fog ez még kúszni Angelánál :D :P
Sammy meg beköltözik Nicolasékhoz? :O Willyt senki se veszi figyelembe, Nicolasnak levegõ, utálja (ez is milyen, Willy meg õ nem éreznek semmit, bezzeg Sammy... W-nek nem kéne, hogy õ az apja, semmi "vér szava"-dolog? :O :S)... a jefe meg folytatja a harcot, mondta Lorenának... :S vallott is Sammynek :S az is nem igaz, hogy eddig nem látta, hogy bele van esve a hapsi :S
és azt se folytatták az egyéves ugrás elõtt, mi történt azután, mikor felfedezték a mikrofonokat a házban... :S

ezt a Fabiola-szálat amúgy nem értem, ki lenne õ, és tényleg halott? az ál_-abiola RP Yesi volt, az tiszta... Miguel hogy lecsapott rá, most meg a hülye titkárnõt vette célba :D nincs nehéz dolga :D :P
hétfõn az átadja neki az apja kazettáját (de hogy került hozzá? Bernardo-nál volt? ugye amit A-ék néztek, meg volt vágva, ez lehet az eredeti)... amibõl végre kiderül, hogy Sammy is tesó :D :P

ja amúgy Camilo hogy maradt életben? Emma is meghülyült, rámászott, szegény Pablo :S

mik lesznek még itt... :S

(amúgy Nicolas Jessicával meg az egész elrablás-dolog tök a WS-sztori ismétlése, nem? :P :D olyan arik :P)

ja azt olvastad, hogy Pablo Azar is csatlakozik majd? kivi leszek a szerepére...
handi99 2012 júl. 07. - 13:16:56
(48/2174)
2012. január 28. Miami Life Awards 2012.
Best Male Protagonist: Gabriel Porras (Gonzalo - LCDAL)
Best Supporting Male Actor: Gabriel Valenzuela (Emilio - LCDAL)
Neli 2012 júl. 05. - 23:51:48
(47/2174)
:O :S OMG :O :S amúgy én erre már régóta gyanakodtam, hogy majd ezt mondja... :S fúúú, mi lesz még itt :S :S
szegény SW :S na és S. duplán, sõt triplán, el is vetélt (ha jól sejtem), meg nem lehet több baby, ráadásul Lorena is béranyának, pfff... :S :S
a kölyök barátnõjét hogyhogy elvitték? miért? szegény srác :S õ meg duplán, ha meg is sérült... :S :S
na megyek visszanézem a részeket...
offtopic
handi99 2012 júl. 05. - 19:25:27
(46/2174)
Oké, akkor egy rövid összefogaló /nem feltétlenül az események sorrendjében ;)/: Ami a lényeg: Megtörtént Sammy mûtétje. Nem lehet gyereke (legalábbis Lorena szerint). Úgy néz ki, hogy Lorena béranya lesz. Sszívességet tesz S&W-nek - nem hiszem, hogy ebben sok örömük lesz. :(
Luist lelõtte Fernanda, hogy megmentse JM-t. Közben kiderült, hogy Camilo életben maradt.
Az Ál-Fabiola rendõr.
Eltelt 1 év és visszajött Bernardo tolószékben.
Ángela fiának a börtönben volt az elsõ születésnapja. Aztán átadta a gyereket JM-nak.
Nicolás barátnõjét elrabolták, a fiú vérzõ fejjel ott maradt a földön.
Ángela anyja kijelentette, hogy õ a felelõs Miguel V. haláláért. Miguel G. meglátogatta a börtönben Ángelát és elmondta neki, hogy mit mondott az anyja.
A tegnapi rész csúcspontja: Bernardo elment S&W-hez és kijelentette, hogy õ Sammy apja!
Neli 2012 júl. 05. - 13:04:51
(45/2174)
na, a kölyök becsajozott? :D :P nofene :D :P de min csodálkozom, apuci (Willy) fia :D :P
Neli 2012 júl. 05. - 13:03:42 Előzmény handi99
(44/2174)
nem láttam még, mostanában nem tudok élõzni éjszaka, csak visszacsekkre nézem a cuccokat ált. másnap (nem mindig), és most a tegnapelõttit se láttam, úgyhogy 2 résszel le vagyok maradva :S
mi volt?
csak este tudom sztem visszanézni, akkor se biztos...
offtopic
handi99 2012 júl. 04. - 20:08:25 Előzmény Neli
(43/2174)
Láttad a tegnapit? Szegény Sammy. :(

Nicolás-nak barátnõje van, aki nem más, mint az Eva Luna Lauritája, Gaby Borges. :)
offtopic
handi99 2012 júl. 03. - 22:51:58
(42/2174)
Aha, én is láttam. Úgy néz ki, hogy Sammy-nek lesz egy mûtétje. :(

SPOILER:

Van fenn egy elõzetes az új szakaszról: el fog telni egy év. A gyerek születésnapját a börtönben ünneplik Ángeláék. Aztán lesz egy tûz. A következõ jelenetben pedig Ángela mamája már feketében van.
Gondolom jön a szokásos klisé, hogy mindenki halottnak hiszi a fõszereplõ(nõ)t.

SPOILER vége

Nagyon bírom Miguelt és ezt az ál-Fabiolát. :) Ezt a párost is jól eltalálták.
Neli 2012 júl. 03. - 22:16:58
(41/2174)
most néztem vissza a tegnapit... még a legvége nincs fent, de már tudom, hogy Sammy végre terhes, viszont ma lesz vmi baj a babával... :S

amikor elájul S., pont akkor jött a fia :P, olyan édes volt a kölyök, mikor átölelte :P elkezdi nem akarom, hogy bármi bajod legyen, anya se ment el idõben orvoshoz és meghalt.. :S közben a jeféék ott bámultak :D
Willy is csak furán nézett, õ nem jön ki a sráccal, annak se szimpi... és az apja még bujtogatja is ellene, hogy vele, a jefével jobban meglenne a csaj, aha :S :S de szemét :S :S nem bírom :S
Neli 2012 júl. 02. - 00:46:02
(40/2174)
na mégis megvan, véletlenül rábukkantam, mégis péntek volt :P elkeresgélek itt :D :P
tényleg nagy :D :P
nyomozás örve alatt zajlik a dolog, ahogy sejtettem, persze azért a jefe nem mulasztja el a kocsányon lógó nyálcsorgatásait :D :P na és Willy feje :D :P halál :D meg ahogy mutogatja a csajnak, hogy öltözz fel :D :P kész :D :P

az nem világos, hogy RP Yesi mint Fabiola (már ha igazából F., mert elvileg csak kamuzik, amúgy talán JM igazi tesója, mert elvileg Emma nem az) mit akar? fõleg Migueltõl... jól elvannak amúgy :D :P
egy kis szex ott, egy kis pisztoly amott... :D :P
Neli 2012 júl. 02. - 00:31:44
(39/2174)
a tánc viszont még mindig kimaradt, rájöttem... az tuti vmelyik korábbi rész, nem a pénteki...
esetleg emlékszel, melyik? az alapján meg tudnám majd keresni... :P
ja és hogyhogy táncolt a csaj? mi vitte rá? :D :P az A-s nyomozás része volt, mint a bunyó? :D :P
Neli 2012 júl. 01. - 23:49:32
(38/2174)
na rájöttem, miért nem láttam... nem az átpörgetés miatt, hanem még nem volt feltéve az 5-ös part, csak 4-ig, mikor néztem tegnap, azóta nem voltam fent, most láttam az 5öst :P és tényleg kiderült, amit régóta sejtünk (a kötésen át is lehetett látni), Bernardo nem Bernardo volt, de akkor ki és hol a pali? :O és fõleg miért ment el?
és hogy halt meg az álkopasz?
ja a szülést is láttam, tök cuki a baba :P és JM is bent volt, õ fogta kézbe elõször :P
na hétfõn jön a feketeleves A-nak... :S
Neli 2012 júl. 01. - 23:15:13
(37/2174)
:D na ez most nem tudom, melyikben volt, asszem péntek, azt eléggé átpörgettem, vissza fogom nézni...
nem akartam Angela szenvedését hallgatni a bíróságon, meg hogy bûnösnek vallja magát kényszerbõl... :S
JM úgy látom, már kételkedik benne ezek után, hétfõn... :S az elõzetes szerint... már ha jól jött le...
amúgy Luis bevallotta A-nak, hogy õ Luis, nem Camilo? mikor a kislányról beszélt, úgy rémlik, azt mondta, "a mi lányunk"...
és Vicente megint gyilkolt, ezt is csak utána láttam, már a végén, hajszárítóval... :S szóval már csak azt, hogy a csaj halott (Paula)... :S elkezdi F-nak nem akartam... :D mire a csaj rezignáltan, te sose akarsz senkit megölni, mégis ez már a 2. eset, még olyanná válsz, mint én :D :P ez nagy volt :D
de amúgy különbség, hogy Fernanda tudatosan gyilkol... :S
Paulával is jól összekeveredett a pali, aztán kinyírta... :S nem tudom, miért, talán mert elmondta a dolgait és nem akart tanút? de akkor minek mondta el?
offtopic
handi99 2012 jún. 30. - 17:56:47 Előzmény Neli
(36/2174)
Pótoltam a lemaradást. Tetszett "Bernardo két feleségének" a találkozása.
Természetesen a legjobb jelenet megint a Sammy-Willy-Miguel hármasé. :) Jó volt, amikor Sammy elment a bárba és táncolt. Ez a szerep már ismerõs lehetett neki az ERDA-ból. Willy féltékenysége és Miguel harciassága. :)
Megszületett Ángela gyereke és meghalt "Bernardo", akirõl Willy leszedte a kötést, így már kiderült, hogy nem a papa.
offtopic
handi99 2012 jún. 29. - 19:25:04 Előzmény Neli
(35/2174)
A hétfõit és a keddit már láttam. Jó volt az a jelenet.
Luis megölte az ikertestvérét. Miért nem lep meg?

Az RP-t nem láttam.