Téma: Grimm

9/10
Dhampire 2012 febr. 07. - 08:33:49 9/10
(5/345)
Én Supernatural helyett kezdtem nézni,amíg szüneteltették.Akinek bejön az Odaát,annak ez is tetszeni fog.Nálam 9/10
Tök jó,még csak 10 résznél tartanak, és már elkezdik adni nálunk is...bár a szinkronhangokra kíváncsi leszek.
7/10
Hopegirl 2012 febr. 02. - 13:34:44 7/10
(4/345)
Nem egy rossz sorozat :) én a neten nézem a részeket, és bár általában marad bennem 1-2 kérdés az epizód után, de összességében tényleg élvezhetõ :) Nekem a 7. rész vitte eddig a pálmát, és ha emlékeztem még a Prison Break-es õrült csávóra, nah, õ itt nagyot alakít. Imádom :) Zseniális :)

Amíg nincs Gyilkos elmék új rész, addig simán megteszi :)
7/10
offtopic
robicsek2 2012 febr. 02. - 11:37:34
(3/345)
Én is várom kíváncsi vagyok.
10/10
Gyûjtõ 2012 jan. 30. - 17:51:08 10/10 Előzmény Gábor 32
(2/345)
Én ezt olvastam róla,pozitív hozzáállással várom:

Grimm – új misztikus sorozat a TV2-n!

Megelevenednek a Grimm mesék furcsa lényei a TV2 vadonatúj sorozatában. Az utóbbi idõk egyik nagy durranása, a Grimm február 10-én, 22:35-kor debütál a képernyõn.
...
Hátborzongató történetek, lebilincselõ fordulatok, fantasztikus képi világ. Február 10-tõl megelevenedik a Grimm-fivérek mesevilága a TV2 országos sorozatpremierjében. A 2011-ben készült misztikus sorozat a Grimm-testvérek klasszikus meséinek adaptációja, amely a történetek sötétebb oldalát mutatja meg a nézõ számára. A sorozat fõszereplõje, Nick Burkhardt gyilkossági nyomozó, aki egy erdõben elkövetett gyilkosságsorozat után kutat, miközben lépten-nyomon farkasemberekre bukkan. Miután a nevelõanyja visszatér a ködös kisvárosba, ahol élnek, rövidesen az is világossá válik számára, hogy õ a híres meseírók leszármazottja. Rájön, hogy az õsök meséibõl ismert lények nagyon is léteznek, ám nem sokat lehet róluk tudni, épp ezért védekezni is nehéz ellenük. Ettõl a perctõl kezdve annak szenteli az életét és a hivatását, hogy a természetfeletti lényekre vadászik. Új küldetését megpróbálja eltitkoln i menyasszonya és társa elõl, ám eközben egyre jobban beépül Grimm világának õsi riválisai és szövetségesei közé. Bizalmasa, Monroe segítségével - aki maga is egy Grimm-teremtmény – kell eligazodnia a természetfeletti erõk, a jó és a gonosz közt. A nyomozás során kiderül, hogy a szálak egészen a Grimm õsökig nyúlnak vissza…
offtopic
Gábor 32 2012 jan. 29. - 12:49:24
(1/345)
Ez a sorozat eléggé bugyutának tûnik.
Legalább is ez jött le nekem a tartalom elolvasása után...