Dantes 2008 máj. 27. - 15:58:36
(182/422)
XD...Állítólag még idén jön Ingolorius Bastards az új filmje...de én nem hiszem, bár jó lenne.

Amúgyhol volt ez az interjú?
9/10
norton15 2008 máj. 27. - 14:47:09 9/10 Előzmény Brambilla
(181/422)
"Ennyi hülyeségrõl, ennyi hülyeséget beszélni...."

Tarantino ebben verhetetlen, egy interjúban 2 oldalon keresztül a kedvenc gabonapelyhérõl beszélt.:D
Brambilla 2008 máj. 27. - 14:45:00 Előzmény Dantes
(180/422)
Engem nem csapott le:)
Dantes 2008 máj. 26. - 16:43:27
(179/422)
Hát ez pontosan így is van...az a sok duma direkt idegesítõ is szándékosan megy vele Tarantino az ember agyára.

***SPOILER***

Ezért üt nagyot amikor Kaszkadõr Mike keresztül megy rajtuk...XD
Brambilla 2008 máj. 26. - 16:10:35
(178/422)
Valahogy végig bírtam nézni, de az elsõ háromnegyed órában az a pofázás már nagyon kikészített. Ennyi hülyeségrõl, ennyi hülyeséget beszélni....
Olyan volt, mintha egy kocsmában be kellene ülnöd egy olyan társaságba, ahol senkit sem ismersz és ráadásul a téma is érdektelen számodra.
Sok értelme nincs a filmnek, de hát Tarantino ilyet is akart csinálni.
eugénia22 2008 máj. 12. - 23:32:01
(177/422)
Elég jó film.És a vége,hogy a csaj ott lebeg a motorháztetõn.Az elej lassú,de aztán beindul.Biztos megnézem még.
10/10
Guj György 2008 ápr. 06. - 14:46:27 10/10
(176/422)
Szerintem nagyon nagy film,ostanában nem láttam ilyen jó autós üldözést,na és az a tánc....De fõleg Kurt Russel nagyon nagy volt,elismerésem!
MosFet 2008 márc. 05. - 20:42:47 Előzmény Peter005
(175/422)
Az 1-2 hosszadalmasnak tûnõ dögunalmas részt kivéve, vannak olyan részek, melyeket filmszeretõ bármilyen típusú fórumolvasónak nagyon erõsen javaslok megnézni!!! A film borult és trash és nem megszokott, de Tarantinotol mindig ezt várjuk! Ezért nézzük! Csak fanatikusoknak ajánlom... mellesleg van életszaga is, mert miért ne lehetne efféle autós õrült, a nõkrõl nem is beszélve, mert effélékbõl meg van bõvan :)
7/10
Peter005 2008 márc. 02. - 11:24:07 7/10
(174/422)
Azt mingjárt az elején leszögezem, hogy ha a Grindhouse verseny lett volna Tarantino és Rodriguez között, akkor azt az utóbbi csont nélkül nyerte volna. Mert a trashfilm az tényleg benne van a Terrorbolygóban. A Halálbiztos pedig... Nos, meglehetõsen furcsa ez a film, és bár Tarantino a kedvenc rendezõm (Ponyvaregény, Jackie Brown és Kill Bill klasszikus), a Halálbiztos nem fog fõ mûvei közé bevonulni.
A szereplõkkel semmi gond, a nõi egylet színes-szagos, mindenki választhat magának kedvencet (én Rose McGowan fan vagyok :), Kurt Russel meg jól játsza ezt az õrült karaktert. Az utolsó üldözéses jelenet igazi klasszikus, de nekem tetszet a frontális karambol négyszer egymás utáni lejátszása is.
A dumarészbõl is kettõ van. Én azt mondom, hogy a film elején lévõ csajbuli nem árt az egészségnek, itt jók a párbeszédek, vannak humoros részek, feltûnik Tarantino és Eli Roth (a Motel filmek rendezõje) is, van wgy kis szexy tánc is stb, stb. De. Aki eddig nem látta a filmet, a következõt ajánlom. A második lány team-nél, mikor Zoe megérkezik a reptérre, pörgessétek el addig, amíg egy kocsit akarnak venni egy tanyán. Mert ami a kettõ között van, az dögunalom és lényegtelen.
Dantes 2008 jan. 22. - 08:47:46
(173/422)
Hm, mivel ez eleve egy Grindhouse, vagyis ócska, ,,b"-kategóriás filmek kliséibõl épül fel, természetes hogy ilyen.
Egyébként, ez alegjobb autós üldözés amit évek óta láttam
zee944 2008 jan. 21. - 20:00:02
(172/422)
Én azt az autós-üldözõs klisét "szeretem" (konkrétan falra mászok tõle, és lekapcsolom a filmet), amikor autók versenyeznek, vagy üldözik egymást, és amikor az egyik a másik mellé ér (hosszú egyenes szakaszon persze), na AKKOR nyomja le tövig a gázt az üldözött. Mert addig ugye csak félgázzal ment, végülis kár az autót kínzoni a nyomorult kis életedért, vagy az 50ezer dollárért, amibe fogadtatok.
Dantes 2008 jan. 21. - 19:29:52 Előzmény Mr.Smith
(171/422)
Bocs, nem kötözködés képen, de lõttek már meg? És próbáltál utánna vezetni?
Na ügye. Akkor honnan tudod, hogy ha az ember golyót kap hogyan vezet.
Az eszedbe se jut, hogy ha valaki sérült, fájdalmai vannak, akkor nem tud rendesen koncentrálni?

Mellesleg, már megbocsás, de ez már tényleg fölösleges szõrözés. Nem akarlak kioktatni, de ilynekor mindig el kell mondanom: ez egy Tarantino film, az észszerûség gyakran hiányzik a filmjeibõl és nem is kell õket komolyan venni.
Az összes többi filmjénél is lehet hozni tucatnyi hasonló dolgot, de szerintem ez fölösleges szõrözés
1/10
Mr.Smith 2008 jan. 20. - 15:03:37 1/10 Előzmény Dantes
(170/422)
Mike a vállába vagy a kezébe kapott golyót, nem a lábába és nem volt olyan vészes az a seb. A gázpedál nyomásához meg láb kell, nem váll és a gázpedál nyomásával lehet az autót gyorsítani és a fékkel lassítani, amihez szintén csak a lábát kell használnia. Mivel Mike autója autómata váltós, ezért még a sérült kezét sem kellett használnia. A nem sérült kezével kormányzott és mivel autómata váltós az autója, ezért csak sebességbe kellett raknia induláskor az autót, de az nem szólt bele abba, hogy hogy gyorsult az autója. Na ezért baromság, hogy elösször ment nagyon Mike autója és utána nem.
NeonGreenFire 2008 jan. 19. - 22:43:19 Előzmény zee944
(169/422)
Teljesen igazad van. Már ha jól értem a felháborodásod okát. Szerintem is a helyén kell kezelni Tarantinot és nem õt kell használni etalon ként, hogy meg ítéljünk más alkotókat. Egyszerûen csak szeretem amit csinál és ahogy csinálja azt. A Kill Bill-rõl meg ne is beszéljünk. Erõs fenntartással kezelem azokat, akik rajonganak érte.
A múltunk meg tényleg nem olyan mint egy amerikaié, nekünk sokkal több van. De azt sem jelenti, hogy ne érdekeljen minket az övék vagy az, hogy õk, hogy viszonyulnak hozzá.
Dantes 2008 jan. 17. - 13:59:18
(168/422)
Ez nem ellentmondás amint mondasz, Kaszkadõr Mike gyolyót kapott, te sem tudnál golyóval a testedben jól vezetni.
1/10
Mr.Smith 2008 jan. 17. - 13:04:38 1/10 Előzmény zee944
(167/422)
Ez a második rész elején volt, amikor Kurt Russel pont a bolt parkolójában volt a verdájában és megérkezett a 3 ritka tirpák csaj és az eggyik bement közülük a boltba és feltünt Kaszkadör Mike-nak a 3 csaj és a kulcsát a Mustang mellé dobta és közben Rosario Dawson lába kilógott a Mustang-ból, szemellenzõ volt rajta, aludni próbált épp a hátsó ülésen, a szellemileg visszamaradott pom-pom ruhás csaj meg épp zenét hallgatott fülhalhgatóján nagyon hangossna és énekelgetett.
Érdekes volt a film második részében, hogy a Dodge-ot simán lenyomta Kurt Russel autója (ha jól emlékszem Camaro), utána meg nem. Nem tudta lerázni a Dodge a Camaro-t, nagyon hamar mindig ott volt a hátsó felében. Számomra az ilyen ellentmondások tesznek egy filmet idegesítõvé.
Kurt Russel-nek tényleg nincs gonosz feje, de jó választás volt a "gonosznak", szerintem azonban nem volt gonosz, csak hülye p*csa ellenes. :)
Dantes 2008 jan. 16. - 16:20:55
(166/422)
No igen de az ismerõseidet nem gázolja halálra egy õrült kaszkadõr(remélem).

De, tudod szerintem nem kell komolyan venni a filmet teljesen, mellesleg az üresfeû libáktól pont az ilyen videlkedést várja el az ember...
Na és persze, Tarantino-ról van szó, az õ szótárából hiányzik a ,,normális" meg ,,észszererû" és a hasonló szavak.
Dantes 2008 jan. 16. - 16:09:27
(165/422)
ÖÖÖ, nem.
Szerintem megvolt az értelme annak hogy a végén volt benne cska nagyon izgis rész, és annak is hogysokáig unalmasan és idegesítõen fecsegtek a csajok.

Szerintem ez így jó.

HA csak akció lenne benne, akkor az nem QT film lenne.
Dantes 2008 jan. 16. - 15:55:27
(164/422)
Szerncsére(?) te nem vagy filmrendezõ, ügye?
Dantes 2008 jan. 16. - 14:15:04
(163/422)
Én meg már le írtam itt párszor hogy nem tetszet.
Jó film, tavaly a mozi filmek közül ez volt a legjobb számomra.