offtopic
Anditos 2008 aug. 21. - 16:11:31
(15/395)
Szívembõl szóltál.
Anditos 2008 aug. 21. - 16:08:32
(14/395)
Talán pont ebben a filmben hangzott el, már nem emlékszem, hogy minden embrió négy hetes koráig nõnemû. Ez után az anyán múlik, hogy hogyan érez, mit szeretne, stb, hogy a gyermek megmarad e nõnemûnek, vagy elindul a férfi nemi jelleg kialakulása. Az anya szervezete kezd el olyan anyagokat termelni, ami ezt a folyamatot beindítja. Ám elõfordul, hogy a férfi nemiszerv kialakul ugyan, de az agy megmarad nõi agynak, és ekkor születhetnek olyan gyermekek, akik fiútestben de nõi aggyal, és ezáltal nõi gondolkodással és érzelemvilággal jönnek világra. Én el sem tudom képzelni, hogy ez milyen érzés lehet, fõleg, ha nincs senki a környezetemben, aki megértene, elfogadna, szeretne. Én nem sajnálom tõlük sem a TB-t sem a nyugdíjamat, nem õk viszik el a nagy pénzeket.
Abban egyetértek, hogy némely férfi kiakadhat azon, ha kiderül, hogy egy férfit csókolt. A film is tulképpen errõl szól. Csak az a helyzet, hogy akivel a fõszereplõ járt, az a férfi tényleg szerette, szakított vele ugyan, amikor kiderült az igazság, de nem alázta meg, nem gyûlölte és nem akart neki ártani, sem bosszút állni a helyzet miatt. Akik a srácot megölték, azoknak semmi intim kapcsolatuk nem volt a fiúval, ami indokolta volna a tettüket.
És a fiú nem meleg volt, mert akkor, ahogyan a filmben is elhangzott, egy lánnyal járt volna. Mivel nõnek érezte magát, a férfiak tetszettek neki.
offtopic
pozsizsuzsi 2008 aug. 21. - 16:05:42
(13/395)
Jó nagy katyvasz van a fejekben a homoszexualitás, a transzvesztitaság és a transzszexualitás körül. Jó lenne elõbb tájékozódni. De egyik esetben sem megengedhetõ az ítélkezés, nézeteim szerint; az önbíráskodásról aztán nem is beszélnék.
Vanipipi 2008 aug. 08. - 19:05:47
(12/395)
Miért kell erre nevet alkotni?
Nem kell rá semmit mondani,egyszerûen nem beteg volt csak rossz testbe született...
Azaz belül lány,a teste meg férfi test...
Ez nem homoszexualitás,nem transzfesztitaság,egyszerûen rossz testbe születés:)
De ezen nem is kell veszekedni,de nem kötekedésnek írtam eleve...
Vanipipi 2008 aug. 08. - 19:01:40
(11/395)
Ezt a filmet néztem,és azért nem ítélték el mert buzinak tartották a "Gwent",és azt mondták rá hogy alsóbbrendû vagy mi...és hogy az alsóbbrendû bántalmazásáért nem ítélték el a fiukat...bocs...
Rika 2008 aug. 03. - 22:26:30
(10/395)
Nem betegség. Már a tudomány is kimondja.
Az hogy más a már említett nõi agy miatt van, egyszerûen csak nem fejlõdött tovább, nem 'mutálódott'.
Sajnos nincs igazán olyan szó rá, ami nem hangzik rosszindulatúnak:(
Nah majd alkotok egyet:D
vans 2008 júl. 04. - 23:58:52
(9/395)
eléég durva,h ez valós események alapján van :S én sajnáltam Gwent(eddiet)és elgondolkodtató hiszen õ "beteg" volt :S nem tehetett róla..elég "találó" a magyar cím
Anditos 2008 júl. 04. - 15:00:09
(8/395)
Ha az emberek elõbb magukba néznének bele jó mélyen, és legfeljebb csak azután foglalkoznának másokkal, nem kerülhetne sor olyasmire, mint ebben a filmben. Ha valaki más mint én, akármiben, de nem zavarja a köreimet, nem árt nekem, nem hátráltat, és ártalmatlan a világra nézve is, stb, akkor miért érdekelne, hogy hogy néz ki, hogyan éli az életét? TOLERANCIA.
A másik meg a vallás kérdése, ami ebben a filmben is megjelent. Templomba járunk, imádkozunk, de amikor a gyakorlatban is követni kéne amirõl nap mint nap beszélünk és amit hallaunk a paptól prédikáció alatt, egybõl becsõdölünk. "Mert mit szólnak majd mások, ha megtudják?" Vadidegen emberek véleményére adunk, ahelyett hogy elfogadnánk az unokánkat, akit elvileg szeretünk, olyannak, amilyen.
pozsizsuzsi 2008 júl. 04. - 14:06:10 Előzmény iszatyi
(7/395)
Nem értem, mit kell ezen elgondolkodni.
Katlee 2008 júl. 04. - 13:58:51
(6/395)
Szerintem is jó volt! Elgondolkodtató!!Tényleg furcsa dolog ez a transzcucc... :)
Rika 2008 júl. 03. - 22:52:04 Előzmény Vanipipi
(5/395)
Te melyik filmet nézted...? Ott volt róla szó, hogy miért ítélték el õket, egyedül a rasszizmusért nem.
sonb 2008 júl. 03. - 20:30:20
(4/395)
Nem rossz, de lehetett volna jobb is.. Egyszer megéri megnézni.
Vanipipi 2008 máj. 17. - 22:36:10
(3/395)
Megdöbbentõ,fõleg hogy a végén a fiúkat nem ítélik el,pedig szegény fiút(lányt:)) agyonverték,rúgdosták és a holttestét elásták...
Amugy nagyon jó film.
Mahurian 2008 ápr. 27. - 00:39:33 Előzmény iszatyi
(2/395)
Most néztem meg... Rég láttam ennyire jó filmet. Odavág.
iszatyi 2008 ápr. 11. - 12:31:58
(1/395)
Elgondolkodtató film nagyon,hogy most valóban ki a jó és ki rossz: a másság vagy a vad "emberi" gyûlölet!