Téma: Ha ölni kell

Noncsa 2007 márc. 07. - 11:51:46
(10/170)
Szerintem is jó film, csak én nem Matthew McConaghey-t tettem vna bele, szerintem nem illett a szerepbe
Attrax 2007 márc. 06. - 21:26:17 Előzmény amatõõr
(9/170)
Jó film de a sztori mégjobb.Nemrég olvastam és már alig vártam hogy megnézhessem.Így kerek a dolog.
Brambilla 2007 márc. 06. - 18:26:10
(8/170)
Nem rossz film, nem kis nevekkel, és azért valaki már elég nagy sztár vot közülük. Nem akarok sokmindent felssorolni, csak a legnagyobb addigi alakításokat:
Samuel L. Jackson: Ponyvaregény (BAFTA-díj, Oscar-jelölés)
Kevin Spacey: Hetedik; Közönséges bûnözõk (Oscar-díj)
Na és Donald Sutherland, aki az egyik legismertebb és legelismertebb színész a világon és nem kis filmekben szerepelt, nem is férne ki ide mind.
Szóval azért nem kis színészek játszanak benne, Joel Schumacher sem rossz rendezõ, és a film sem rossz, bár nem is egy utánozhatatlan remekmû. Figyelembe véve a kerekedelmi csatonák mûsorait ez kifejezetten jónak számít.
Zolkó 2007 márc. 06. - 16:52:23
(7/170)
Igen jó film ez. Na azért a zseni kifejezés túlzás, de nem hiábavaló idõtöltés. Grishamrõl már több helyen is leírtam a véleményem, csak annyit, hogy eddig még egy regényét se tudták elrontani, bár ezt a könyvét nem olvastam.
Az igaz, hogy show-k, de azért halivúd szereti ezeket még jobban "megshowzni" az amcsik kedvéért.
kevinspéci 2007 márc. 06. - 07:58:05 Előzmény mollo888
(6/170)
A védõ- meg vádbeszédek tulajdonképpen show-k. Pláne a záróbeszédek, ahol az érdemi dolgok eldõlnek. Nem értem, mér' kell ezen meglepõdni. Amerikában sokkal furcsább dolgok is esnek ennél.
Jó kis ügyvédes-kutatós-tárgyalós film.
amatõõr 2006 aug. 26. - 09:33:15 Előzmény Marcellus
(5/170)
Nekem is tetszett, szerintem jó film.
Marcellus 2006 aug. 18. - 16:15:51
(4/170)
Phu, hát tökéletesen nem értek veled egyet. Vagy nem errõl a filmrõl beszélsz, vagy félálomban láttad. Nekem nagyon is tetszett (és még nem voltam sandrafan, amikor megnéztem!)
Lisa111 2006 aug. 18. - 08:52:46 Előzmény Marcellus
(3/170)
Szia!!!
Szerintem is jó kis film ez, nekem tetszett...:)))
mollo888 2006 aug. 17. - 21:55:48 Előzmény Marcellus
(2/170)
hát én nem tudom, hogy te arról a filmrõl beszélsz-e, amit én láttam, merthogy az valami rettenet volt. na jó, ez azért egy picikét túlzás, de mindenesetre rém unalmas volt, a történet ennél sablonosabb nem is lehetne, a színészek pedig szerintem maguk se vették komolyan a forgatókönyvet. ez tipikusan azon filmek csoportjába tartozik, amelyeknél a producer összeszed (ki tudja, hogyan...) néhány nagy nevet, és várja a kasszánál, hogy dõljön a lé, mondván elég ha néhány Sandra Bullockhoz hasonló emberkét tesz ki a plakátra, és aztán dõlni fognak a moziba. azt nem tudom, hogy végül is mennyit szedett össze a film, még utánanézni is lusta vagyok, de én átkozom a napot, amikor megnéztem. ja, és a végén, amikor M. McConaughey (aki végig elég gyengécske volt) elõadta azt a "védõbeszédet", ami az esküdtek szerint valami frenetikus lehetett, hiszen azon nyomban szabadon engedtek egy gyilkost, a film legnevetségesebb része volt... sztem....
Marcellus 2006 aug. 10. - 20:30:29
(1/170)
Ez egy remek krimi; zseni volt, akinek eszébe jutott Matthew McConaughey-t, Samuel L. Jacksont és Sandra Bullockot bele tenni. Ja és zseni volt az is, aki megírta a könyvet: John Grisham.