3/10
aa194545 2009 aug. 09. - 01:16:24 3/10
(7/67)
Uhhh ... ekkora baromságot... Általában megnézem az IMDb pontot. Jó támpont. Most valahogy elfelejthettem. Utólag látom 2,3 ... dehogy néztem volna meg...
4/10
szingh 2009 febr. 28. - 11:20:25 4/10
(6/67)
Rossz film. Két ok, amiért mégis érdemes megnézni: John Travolta és Forest Whitaker.
ZoleeL 2009 jan. 30. - 19:08:33
(5/67)
szerintem iszonyat, megpróbálom hátulról nézni, hátha sikerül. :)
leopard26 2008 szept. 18. - 19:36:59 Előzmény mikehodges
(4/67)
aki nem azt a tipikus scifi környezetet várja,az nem is csalódik benne,de persze vannak benne érdekes dolgok,azért nem olyan szörnyû
4/10
mikehodges 2008 szept. 08. - 22:36:15 4/10
(3/67)
Szerintem nem egy filmet néztünk,vagy cserélhetnétek szemüveget...
sznúp 2008 szept. 06. - 12:11:32 Előzmény mikehodges
(2/67)
Sztem ku.va jó film :)
4/10
mikehodges 2008 máj. 16. - 00:47:52 4/10
(1/67)
Nolám,nolám...nem csodálom,hogy ide sem írt még senki:D..hát ez is sci-fi,de ritkafajta..olyan ritkafajta,hogy nemhogy sci-finek,de filmnek is csak erõs jó indulattal nevezném.Több "rossz"film is akad,amiért rajongok,de van egy masszív határ,s ez fényévekre a határvonal alatt lapul.Kár,mert úgy érzem,ebbõl kilehetett volna hozni egy jó mozit is,habár az alapanyag jellege miatt nem lett volna könnyû,s lám stábunknak,Roger bácsival az élen nem is lehetett az,láthatjuk a végeredményt.Az a gond,többek között,hogy ma már sajnos alapból ciki ilyen filmet csinálni,mint ez,s ezt még megfejelték azzal,hogy ez a film még ráadásul teljességgel élvezhetetlen azok számára is,akik egyébként fogékonyak az ilyen sztorik iránt,s örülnének,ha ma is gyártanának hasonló filmeket,mint a régi(70/80-as évekbeli) fantasy filmek.
Hát ennek nem lehet örülni,a psziklók küllemével sem egyszerû megbarátkozni,de akkoris lehetett volna ebbõl "jó,jobb"mozi...gyenge rendezés,forgatókönyv+párbeszédek minõsíthetetlenül röhejesek,a színészi játék úgyszintén az.de ezeken legalább ha jókat mulatni lehetne!de nem:S..a film végén ugyan van valami akció,de úgy összességében az egész kivitelezés rémesen rossz,s úgy ahogy van borzasztóan unalmas is.:S...egyetlen pozitívum,amit felvéltem fedezni,az a zene,ami sci-fi viszonylatban különösen hangsúlyos,s itt sem olyan rossz.Továbbá a díszletek egész normálisak voltak,noha néhány közülük nem volt épp hiteles,dehát ez van...(pl.a film eleje felé a romos bevásárlóközpont,vagy mi a szösz volt,3000-ben picit másképp képzelem el az ilyesmit..)najó,Christian úr menjen inkább kapálni.de sok szót pazaroltam erre a filmre,wááh:P