10/10
kazsagx 2013 aug. 27. - 22:14:57 10/10
(112/152)
Szerintem nagyon jó sorozat,kiváló színészekkel... nem értem,hogy miért van ennyire leszavazva! Nem rajongok annyira a magyar sorozatokért, van amikor nagyon mellé nyúlnak,de ezt szeretem! :)
9/10
katica52 2013 júl. 27. - 12:09:17 9/10
(111/152)
Anger Zsolt nagyon jól játszik, miatta nézem.
-csengõzoli-- 2013 júl. 14. - 13:35:33
(110/152)
Gubik Ági miatt szeretem ezt a sorozatot.
Szeretném kérni a rendezõt és forgatókönyv írókat,hogy többet szerepeljen Ági!
Sõt, felõlem a többieket ki is írhatják a történetbõl. :)
Egyébként összességében véve ez egy teljesen jó kis sorozat, jó brigáddal.
Anger Zsolt kiemelkedõen tehetséges színész.
Nade Ági..., õ még sokkaldesokkal jobb :D
offtopic
Aki bújt, aki nem 2013 júl. 14. - 12:55:28 Előzmény szamarhegy
(109/152)
na te ezt a fost nézed, akkor ne merészelj az éjjel-nappal budapestnél pofázni, ez a szar olyan mértékû fostenger, h azt emberi szavakkal kifejezni se lehet!
Pötyidanon 2013 júl. 01. - 17:41:20
(108/152)
Nem tudja valaki, hol találhatnám meg a 4.évad 13. részét? Esetleg én számoltam valamit rosszul és csak jövõ héten jön ki? Nagyon ideges vagyok már :S :DD
Andromeda 2013 jún. 26. - 18:35:46
(107/152)
Egyre jobbak voltak az Újratöltve részei! Egy idõben elgyengültek, de most megint jók lettek. Éva laraktere borzalmas volt, örülök, hogy lebukott. A vége nagyon izgalmas lett, remélem, továbbra is jó részek lesznek, gondolom, szeptemberben folytatják.
Én az Oroszlán Szonjás részeket pár rész után abbahagytam. Nem jöttek be, és egyáltalán nem értettem az összefüggéseket.
Norbacsi 2013 jún. 20. - 11:27:27
(106/152)
Nem azt mondom hogy nem lett jó ez az úrjatöltve, de jobban szerettem azt amikor egy ügy több részen át bonyolódott. Ettõl függetlenül ezt is néztem végig és érdekel is a folytatás, úgy érzem megint nagy kérdõjel lett az évad végén. Nagyon várom a folytatást!!! 10/6
10/10
M41 2150 2013 jún. 18. - 18:12:51 10/10
(105/152)
Tök jó lett a negyedik évad is! :) Ez a csavar a végén elég érdekes volt.
far vik 2013 jún. 01. - 21:00:44 Előzmény Quarker
(104/152)
Nekem is ez a véleményem. De lehet, hogy ez szándékos húzás. A színésznõ egyéként nem hiszem, hogy ilyen, de a szerep maga borzalmas. Képzeld a szájába ezt: "Gondoltam, hogy csak ekkora..." Brrr...
remsteve 2013 máj. 28. - 09:47:25 Előzmény Quarker
(103/152)
Arról nem is beszélve, hogy a második évad végén micsoda szálat hagytak félbe.
Quarker 2013 máj. 06. - 21:36:03
(102/152)
Amúgy meg hiába forgatnak nyílt terepen, utcán stb. Az elsõ évad nagyságrendekkel jobb volt. Még Oroszlán Szonja tehetségtelenségével együtt is.
Quarker 2013 máj. 06. - 21:34:36
(101/152)
Ezt a kimért szõke picsát (Éva) nem lehet sokáig elviselni. Ahányszor csak megszólal, kinyílik a bicska a zsebemben. Szerintem ez nõ a valóságban is ilyen.
Az biztos, nálam kasza a sorozat, ennyi volt.
far vik 2013 ápr. 29. - 16:17:42
(100/152)
Bordán Irén most is gyönyörû és most is megáll a levegõ, ha megszólal! Ezt ott és akkor elfeljtettem, hát pótolom.
zora 2013 ápr. 28. - 13:15:26
(99/152)
4x05:

Na, ez is jó volt. De most komolyan: tényleg kiírták Grétát? Éva kicsit unszimpi az állandó kacarászásával, de Szondi legalább kicsit fél tõle. Petra meg jól kiosztotta Kornélt, igaza volt!
zora 2013 ápr. 28. - 11:58:16
(98/152)
4x04:

Most komolyan, olyat írni a szereposztáshoz, hogy "Molett nõvér: ..." ??? Egy, nem volt molett, 2, nem lehetett volna neki valami nevet találni?, 3, ez sértésnek számít a mai világban.

Amúgy a történet nagyon jó volt, Ingrid halálát megkönnyeztem. De azért arra számítottam, hogy Szondi kapja a képet.
zora 2013 ápr. 27. - 18:32:13
(97/152)
4x02 elment.
4x03:

2 dolog volt, ami nem tetszett:
Amikor Petra rögtön elõveszi a horgászatot. Legalább lett volna elõtte pár mondat, hogy mondjuk az életrajzában kutakodnak. De már csak utána mondta, hogy horgászbajnok volt.
A másik: Mikor Mehmet elmegy Zsuzsához, elõtte még rendel egy pizzát? Inkább úgy kellett volna, hogy megnézik, kit hívott utoljára, és így találnak rá Zsuzsára, meg a lakcímére.

Amúgy tényleg: Hol volt Maya az elmúlt 20 évben? Vagy tényleg csak a 30-on felüliek tudják, mi az a Pristina?
zora 2013 ápr. 26. - 21:26:28
(96/152)
4x01:

Na, amikor Szondi azt mondta, hogy itt valami bûzlik, akkor kezdtem gyanakodni.
Az jó poén volt, mikor Kornél azt mondja:
- Bújj elõ, te patkány!
Tomi: Most éppen nincs kedvem...
Szondi meg: Na, mivel ezt kibírtuk röhögés nélkül...
Nagyon röhögtem!
Meg mikor a tábornok megdicséri õket, hogy jó csapat, Szondi meg: és akkor milyen egy rossz csapat?

Elég langyosan indult, de aztán belelendült.
mulao 2013 ápr. 23. - 15:23:13
(95/152)
Szerintem összességében nem rossz, csak arra kell ügyelniük, hogy ne akarják soha elamerikaisítani. Eddig elhittem, hogy ezek a dolgok itthon megtörténhetnek, remélem ez a jövõben is így lesz, ennyi. Amúgy meg Anger zseniális! :)
King Diamond 2013 ápr. 23. - 13:41:49
(94/152)
Na, úgy érzem, eljött az ideje, hogy írjak a Hacktion Újratöltve elsõ (a sorozat harmadik) évadjáról. Nem most volt, amikor írtam az elsõ két évadról, aztán jött a harmadik, aminek egyszer csak vége lett, és rá nem is olyan sok idõ elteltével kezdték is a negyedik évadot (amit a Port érdekes módon még a harmadik évad további részeinek tüntet fel, pedig a többi helyen már negyedik évadként van írva). Most néztem meg a tegnapi részt (negyedik évad ötödik része), és részben ennek kapcsán is döntöttem úgy, hogy akkor írok az eddigi részekrõl.

INNENTÕL SPOILER HARMADIK ÉVAD!!!
Nagyon sajnálom, hogy nem teljesen a második évad fináléjától folytatódott. De ez nem is történhetett meg, mivel Bettit kiírták. András feltûnése jó volt, csak nagyon kevés. De legalább õt beletették az elõzõ két évad fõszereplõi közül, hogy láthassuk még egy kicsit, mielõtt kiírják. Az új szereplõk közül Szondi abszolút telitalálat, rengeteget lehet nevetni rajta, az évad 2/3-ának részeiben folyamatosan sajtburgert meg sültkrumplit kajál, haláli. Viszont egy dolog nekem még mindig nem tiszta, nevezetesen, hogy azt írták, hogy Szondi Gréta volt férje, de ez nem lett igazán megerõsítve (vagy csak én nem figyeltem valamelyik résznél elég jól, de szerintem nem), azt tudjuk, hogy a kórházban dolgozó csaj Szondi volt felesége, de, hogy Szondi Grétának a volt férje lenne, ez nem derült ki. Vagy ez csak nekem nem egyértelmû, mivel voltak erre utaló jelek? Itt szerintem valami össze lett kavarva, és Szondi nem Grétának a volt férje, csak együtt dolgoztak 8 évvel ezelõtt. A többi szereplõ közül Grétának jóval kisebb szerepe volt az évad folyamán, mint a másodikban, az újak nem rosszak, de semmi extra. Mayának és (most már) Tamásnak (Wotan) nagyjából hasonló szerepe van, mint az elõzõekben, Petra szerepére jó választás volt Erdélyi Tímea, Kornél pedig szintén nem rossz. Nagyon örülök, hogy minden részben láthattuk feltûnni Hajnal tábornokot, habár neki is kevesebb szerepe van, mint az elõzõ két évadban, és az is nagyjából mindig ugyanaz. Az egyes epizódokban jó volt látni feltûnni ismert személyeket különbözõ mellékszerepekben.
A részek nem voltak rosszak, most már nincsenek meg az egész évadon átívelõ szálak, de számomra majdnem mindegyik rész egy-egy jó témát dolgozott fel és jól is oldották meg õket. Néhol ugyan lehetett volna izgalmasabb is, illetve, amit már többen is írtak elõttem, hogy lehetett volna még több külsõ helyszín, külsõ jelenet. Számomra az évad legötletesebb részei ezek voltak: az öngyilkosos (3.); a szervkereskedelmes (5.); az álomvilágban élõ gyilkosos (7.); az árvaházas se volt rossz--itt amikor Szondi eljátssza a pedofilt, az valami zseniális (9.); a festményes sem (10.); illetve a további három sem. Én viszont nem a tizenharmadik résszel fejeztem volna be az évadot, mivel annak a végén gyakorlatilag semmi sem volt, viszont a tizenkettedik vége az olyan jó lett, amikor a Tábornok meg akarja ölelni Szondit, az tökéletes lett volna zárásnak (ha már cliffhanger nincs). Persze, a csótányos rész sem volt rossz, de az elõzõnek a vége az jobb lett volna egy esetleges évadzáróhoz.
Mindent összevetve egyáltalán nem nézhetetlen a harmadik évad sem, igaz, már nem sok köze van az elõzõ kettõhöz, de ha ettõl eltekintünk, akkor tökéletesen élvezhetõ. A sok fanyalgó meg nézze az amerikai sorozatokat, nem muszáj nézni a magyarokat.
A harmadik évad értékelése: 8/10.

SPOILER NEGYEDIK ÉVAD!!!
Érdekesen indult az évad, egy olyan résszel, ami nem is volt tényleges ügy, csak egy teszt, hogy mennyire is összeszokott eddig a csapat. Örültem egy ilyen résznek is. A további részek is hasonlóak, mint az elõzõ évadban, viszont a negyedik (múlt heti) kórházas rész vége megint csak érdekes lett. Már éppen alakulóban volt egy kicsit Szondi és Gréta kapcsolata, amikor Kornél bezavar. És már azóta láttam a következõ részt is, ennek következményei is lettek, amik viszont remélem nem véglegesek. Remélem, hogy Gréta nem végleg ment el, bár sajnos nagyon úgy néz ki, hogy igen. És akkor kijelenthetjük, hogy a 'régi' szereplõk közül már szinte senki sincs benne a sorozatban (kivéve Wotant). Az mondjuk még érdekesebb lett volna, ha az új fõnök mondjuk András lett volna (így visszahozva Hujber karakterét), persze, Gréta megtartásával is. Az új fõnökasszony elment, majd kiderül, hogy milyen. Azt is szomorúan hallottam és láttam, hogy Hajnal is nyugdíjba megy, így Gáspár Sándor karaktere is eltûnik...csak nem. Jó rész volt az ötödik is. Érdekes, hogy több Tûzvonalban és Barátok közt/esetleg Jóban rosszban szereplõ is feltûnik egy-egy szerep erejéig az Újratöltve epizódjaiban. Viszont jó õket látni. Kíváncsian várom a negyedik évad további részeit, azt olvastam, hogy 12 részes lesz. Majd meglátjuk.
far vik 2013 ápr. 22. - 21:26:13
(93/152)
Hááááááát..... ezt a váltást kicsit meglepve, de örömmel néztem, egészen addig, ameddig Éva el nem kezdett beszélni, akkor annyira lelassult a cselekmény, hogy a tüdõm is alig mûködött, már alig kaptam levegõt... Kerekes Éva - hogy is szokták mondani? - nyomokban - még - jó nõt tartalmaz, sõt van egy különös, kicsit medveczkyilonás fílingje, de nekem nem jön be... na, majd meglátjuk...