far vik 2012 szept. 24. - 21:41:24
(32/152)
Ez ma jó volt!
7/10
Egyszervolt 2012 szept. 24. - 21:09:28 7/10
(31/152)
Én csak most kezdtem el nézni, nem tudom eddig milyen volt.
Szerintem egész jó, az biztos, hogy simán ér annyit mint a kereskedelmi csatornák azonos idõben vetített kínálatából bármi.
Megnézem a köv. részt is, majd kiderül.
BBDesign 2012 szept. 20. - 19:56:09
(30/152)
Nem láttam az elsõ két évadot, viszont erre az új formátumra kíváncsi voltam, mert jó lenne végre egy normális magyar krimisorozat. Anger Zsolt nagyon jó választás volt, rá tényleg lehet építeni egy sorozatot, a karaktere, a szövegei kerek egész, szerethetõ, és elhiszem, hogy egy (filmes) zsaru. A többiek rendben vannak, ha még fejlõdnek egy kicsit mind karakterben, mind az alakítást tekintve, akkor nézhetõ lesz, de ehhez arra van szükség, hogy a sorozat is fejlõdjön körülöttük. Ez még elment egy bevezetõ résznek, bár szerintem éppen az elsõ részt kellett volna nagyon megnyomni, hogy kíváncsi legyek a következõre. Sem izgalmasnak, sem töprengõsnek, sem meglepõnek nem mondanám a történetet, de ezen még lehet javítani. Ami viszont nagyon kiábrándító volt, hogy szinte végig bent voltak a szobában. Az irodán kívül csak az iskolában játszódott, ami megint belsõ helyszín és összesen egy pár másodperces jelenet fért bele az 50 perces részbe, amikor az utcán volt a kamera és az Octaviával csikorogva megérkeztek a suli elé. Ha nem lesznek benne rendes külsõ jelenetek, érdektelen lesz az egész. Szerintem muszáj, hogy látszódjon a város, az utca, egy krimisorozatban szokásos száguldó rendõrautókkal, menekülõ tettesekkel együtt. Komolyan, a mai híradóban több akció volt, anélkül bukás lesz ez is. A Kisváros is béna volt, de abban legalább zajlott az élet és nem a monitor mögött okoskodtak.
1/10
Lacikaaa007 2012 szept. 20. - 19:15:24 1/10
(29/152)
Hát szerintem ezt nagyon benézték a készítõk. Persze, állami pénzbõl sok mindent lehet csinálni, de azért ennyire mélyre süllyedni egy Volt nézhetõ sorozattal... Az elsõ két rész alatt a tavalyi nézettség 90%-át még elvesztik, és jövõre már csak nem engednek ilyet leadni. Legalább egy szakértõ lehetne ott a stábban vagy az íróknál, mert olyanokról beszélnek, ami nem úgy van/nem lehetséges/lehetetlen. Valósághoz csak annyira van köze, hogy a szereplõk élnek, semmi más.
Én is belenéztem az elõzõ végébe, hogy ez most itt mi, és tényleg az az utolsó rész, amikor a bombával vannak. Hát ez mekkora szánalom, hogy 5 másodpercben sem emlékeznek vissza vagy mutatnák mi volt? Ilyet nem tehetnek a nézõkkel, ennyire lenézni õket, hogy ideteszik elénk, azt Jónapot! Adjanak egy kamerát, egy nap alatt jobbat csinálok!
mindscream 2012 szept. 20. - 17:19:03
(28/152)
Szépek a képek, jó a díszlet, jó a "nerd" srác, de ennyi. Anger jó színész, de most Tim Roth akar lenni a Lie to me-bõl (vagy a rendezõ kérte ugyebár) Az írás, rendezés nagyon gyenge. A kemény srác hiába játszik a késsel, ez 79ben is kevés lett volna, nemhogy 2012ben. Meg az ilyen apróságok, hogy a merénylõt 12 mp ámokfutás után lelövi a kommandó. Azért na! Ha 15 perc alatt kiér a SWAT már kezet lehet fogni velük. A rosszfiú mindentbevallása is "remek" írói képességekre vall. Viszont a 2,8/10 túlzás! Ez minimum egy 5,3 itthoni viszonylatban. Adok rá egy hetest csakazért is. Gubík Ági lazuljon le és jó lesz ez!
zora 2012 szept. 19. - 18:13:19
(27/152)
Én is arra gondolok, amire Eerika, hogy talán késõbb akarják kifejteni, hogyan is történt. Amúgy, ha Betti annyira hú-de-nagy-CIA-s, akkor remélhetem, hogy ért a bombákhoz. Vagy leállította, vagy valahogy késleltette, míg a régi csatornarendszerbõl átvágták hozzájuk a betont.
...Vagy még egy lehetõség: maguknak az íróknak sincs még halvány lila gõzük sem róla...
Eerika 2012 szept. 19. - 17:26:04
(26/152)
Én arra gondolok, hogy majd a késõbbiekben utalnak a megmenekülésükre. Talán valami visszaemlékezés vagy ilyesmi... Mert én sem értem ezt a bombás, IVO-pusztulásos, életben maradásos megoldást.
janderka 2012 szept. 19. - 16:29:37
(25/152)
Annyiban igazad van, hogy a csatorna meglovagolva a Hacktion eredeti hírét, átemelt pár szereplõt és épített köréjük egy teljesen új történetet, egészen már esetekkel. Igazándiból ez már egy tök más sorozat - csak a név maradt.
sithlord 2012 szept. 19. - 12:01:38
(24/152)
Megnéztem, az elsõ reakcióm: hát ez meg mi volt...

A Hacktion elõzõ részének utolsó jelenete: Gréta az IVO romjai alatt a másik csajjal, mellettük egy ketyegõ idõzített bomba.
A mostani elsõ 5 perce: felelõsségre vonják Grétát és Andrást. Szóba került az IVO pusztulása is. És ennyi, arról, hogy mégis hogy a fenébe jutott ki a romok alól a csaj, szó nem esik.

Elég sokan várták, hogyan fogják azt a helyzetet feloldani és mit kapott a szerencsétlen hülye, aki nézte eddig a sorit? Semmit, nuku válasz. Én szeret(t)tem a Hacktion-t, de ez a nézõk semmibe vétele. Ennél azért többet vártam volna a készítõktõl. Oké, új csapat, új szituáció, ez még tetszik is. De a francba is, a nyitott kérdésekre ugyan adjanak már választ...
janderka 2012 szept. 19. - 04:03:45
(23/152)
Nekem ez az új Hacktion nagyon bejön. Nem akar több lenni mint ami. Egy adásnyi minikrimi. Bevezetés-tárgyalás-befejezés. Nem éveket átívelõ, raktártelepen baszakodós, álhájtek hókuszpókusz, ezernyi kiismerhetetlen unottpofájú álkarakterrel. Hujbert szépen elbúcsúztatták, a többi ostobáért meg nem kár. Az egyetlen bajom csak, hogy erre ennyit kellett várni.

Éljen az új Heksön! Na jó, felõlem lehetne akár tök más címe is - csak hogy a régi fanok is lenyugodjanak. Anger meg mindenvívõ!
janderka 2012 szept. 19. - 04:02:28
(22/152)
Nekem ez az új Hacktion nagyon bejön. Nem akar több lenni mint ami. Egy adásnyi minikrimi. Bevezetés-tárgyalás-befejezés. Nem éveket átívelõ, raktártelepen baszakodós, álhájtek hókuszpókusz, ezernyi kiismerhetetlen unottpofájú álkarakterrel. Hujbert szépen elbúcsúztatták, a többi ostobáért meg nem kár. Az egyetlen bajom csak, hogy erre ennyit kellett várni.

Éljen az új Heksön! Na jó, felõlem lehetne akár tök más címe is - csak hogy a régi fanok is lenyugodjanak. Anger meg mindenvívõ!
kmarci 2012 szept. 18. - 18:14:18
(21/152)
Hát ez kimondhatatlanul silány...komolyan mondom, néhol mintha egy amerikai krimisorozat paródiáját látnánk.
A sorozatcím (Újratöltve) és az epizódcím (A harag napja) annyira elcsépelt, hogy ennél közhelyesebb, lerágottabb már nem is lehetne. Az elején az akciójelenet annyira képtelen és nevetséges volt, hogy hangosan felnevettem közben.
Arról már nem is érdemes beszélni, hogy mennyire elrugaszkodott a cselekmény a valóságtól. Például: a katonai hírszerzés tábornoka áll egy olyan osztag felett, ami egyszerû, közönséges rendõrnyomozóknak való ügyeket old meg. ennek a csapatnak a tagja egy fiatal matematikus és egy mezei hacker, akit annak idején gyanúsítottként vittek be. Nem szoktam számon kérni a realitást egy filmen sem, de ezek már ordító képtelenségek...
Lehet, hogy néhány részt megnézek, de csak azért, hogy legyen min röhögni hétfõ esténként. Ilyen szempontból jobb, mint egy kabaré :)
zora 2012 szept. 18. - 09:49:33
(20/152)
SPOILER
Tetszett! Új csapat - jó, félig -, új akció, Szondi igazi bunkó, maradjon is ilyen, a végén meg Gréta a gyerekes sztorival... Jót röhögtem!

Nem ennek a forgatása miatt mentek a kommandósok 2 hete valamelyik egyetemre?
zora 2012 szept. 18. - 09:09:01
(19/152)
SPOILER!
A 13. percnél tartok, már most tetszik, és szerintem a szakállas Gréta volt férje. Valahogy nagyon olyannak tûnik! Na, megyek, nézem tovább!
10/10
tonec 2012 szept. 18. - 06:55:36 10/10
(18/152)
Szerintem jó volt! Más volt mint az elõzõ évadok , azok is jók voltak bár picit sok volt bennük a dráma és megoldatlan dolog . Ezt vidámabbra vették . Örülök , hogy a Gubik Ági maradt !
1/10
fogjunkössze 2012 szept. 18. - 05:37:46 1/10
(17/152)
Hát ez nagyon gyenge!A Hujber csak egy epizódszerepre tûnt fel!Hová lett a Szente Vajk???
Bele néztem az elejébe,- Na azt hiszem ennyi volt!
zolee65 2012 szept. 17. - 23:03:12
(16/152)
Eddig ez nagyon gyenge... de ennél csak jobb lehet a folytatás...;)
csupaszem 2012 szept. 17. - 22:18:28
(15/152)
háát ez gyenge volt amugy ha nincs bekapcsolva a laptopp,hogy a fenébe ment a pendriv-ra vagy az ur bekapcsolva hagyta ott nekik se jelszo sem semmi.
mulao 2012 szept. 17. - 22:04:30
(14/152)
Egész jó, bár engem leginkább a poénok meg Anger fogott meg. Ez kiszámíthatónak tûnik, míg az eredeti folyton váratlan eseményeket, fordulatokat hozott. Nem volt túl jó a nézettsége az eredetinek és a fórumokon is leszólták, úgyhogy a nézõk maguknak köszönhetik, hogy ez a változtatás létrejött a sorozatban. Együk meg, amit fõztünk. :)
vitkovits 2012 szept. 17. - 21:11:47
(13/152)
A slusszpoén valóban nagy volt. Amúgy szerintem is gyengébb a réginél; vissza kellene hozni Fonyódi Tibort forgatókönyvírónak!

Kálomista azt gondolta, hogy ha lebutítják a valóban jó csavarokkal, szellemes megoldásokkal teli régi forgatókönyvet, majd többen nézik? Ez tévképzet.