Téma: Hajsza

7/10
-greghouse- 2012 jún. 17. - 13:59:00 7/10
(24/44)
Ha nem is vacak, de kicsit unalmas. Talán hozza a mûfaj átlagát, nem sokkal többet. Rourke ekkoriban mászott ki az alkoholfüggésébõl és kezdett el utcai harcos vagy mi lenni, lehet, hogy az alkoholizmusa miatt, de elég jól hozza a könyörtelen, de teljesen hidegvérû bérgyilkost, nincs érzelem az arcán. Inkább a forgatókönyv gyenge, kiszámítható.
adamnagysweetmovie 2012 jún. 16. - 10:03:41 Előzmény gahu
(23/44)
mondo:)
Ismered a zsánert?
:)
6/10
tyrichie 2011 márc. 09. - 21:21:49 6/10
(22/44)
Teljes mértékben egy másodrangú gyenge film.
gahu 2011 jan. 28. - 20:17:56
(21/44)
Vacak,semmit mondo film,értelmetlen cselekedek.....
markoh 2010 szept. 06. - 14:16:30 Előzmény mszabi
(20/44)
Hááát, én sokkal jobbat vártam, amikor megláttam a fõszereplõt. A sztori is szimpatikusnak tûnt (egyszerû, szokásos, de mindig élvezhetõ:). Engem pl idegesített a mellékszereplõ bûnözõ idiotizmusa. A film maga pedig logikátlan, felejthetõ, kicsit unalmas, max egyszer nézhetõ.
mszabi 2010 jún. 25. - 01:09:37
(19/44)
jó film volt:D
10/10
Kendy 2010 febr. 21. - 19:22:32 10/10
(18/44)
Ez a film nekem nagyon tetszett!
Bejött!
:)

Mickey Rourke nagyon jó a bérgyilkos indián szerepében.
Szuperûl hozza a fõgenya figurát.

Diane Lane meg most is nagyon jól néz ki.

A többiek is jók és jól játszák a karakterüket.
Talán Joseph Gordon-Levitt kicsit gyenge vagy nekem nem annyira tetszett.
shdise 2010 jan. 18. - 12:04:32
(17/44)
Tényleg nem illik hozzá a cím. Mickey Rourke szereplésérõl annyit, hogy az agyonbotoxozott arca tökéletesen megfelelõ volt ehhez a szenvtelen szerephez... még majdnem hasonlított egy indiánhoz is... Joseph Gordon-Levittet a 10 dologból ismerem, ahol málészájú lúzert játszik, elég nagy váltás. Engem sokszor idegesített, mintha túljátszott lett volna a karakter. A történet tetszett, néhány váratlan csavar elõfordult benne, emiatt 10/6
6/10
Keba 2010 jan. 15. - 22:19:30 6/10
(16/44)
Ebben a filmben annyi hajsza volt mint hóemberben a vérkeringés, szóval tökéletes a magyar cím. Ezt leszámítva is végtelenül egyszerû és kiszámítható az egész, pedig az eleje tényleg jól kezdõdött. Csak egyet tudok érteni az elõttem szólokkal... na meg az a Richie gyerek is borzalmasan idegesítõ és szánalmas figura volt, igen sok nevetséges dolgot csinált.+ összességében is túl sok a szerencsétlenkedés. Én azt hittem vmi izgi kis akciófilm lesz, de nem sokat kaptam. Nem tudom miért nincs kiirva de a film még másfél óra sincs, bár imdb szerint 95min.
Nálam csak M.R. miatt 6-os.
6/10
Rahar 2009 nov. 30. - 01:58:40 6/10
(15/44)
Nekem nem tetszik ez a film, a színészek játéka jó, de a történet annyira, de annyira primitív. Szerintem teljesen felesleges bárkinek is ezt megtekinteni. Egy elõzõ hozzászóló már részletesen leírta, hogy még ez az egyszerû forgatókönyv is mennyi logikai hibát tartalmaz. Egyszerûen unalmas ez a film.
6/10
King Diamond 2009 nov. 08. - 13:42:44 6/10
(14/44)
Erre is csak azt tudom mondani, mint oly sok filmre mostanában: egyszer meg lehet nézni. Ez is egy újabb Mickey Rourke film, de lényegesen gyengébb, mint a Pankrátor. Nem lehet összehasonlítani a két filmet, ez egy egyszerû thriller, de annak megteszi. A fiatal srác engem nagyon idegesített végig, nem is bántam, SPOILER hogy agyonlõtte a végén Mickey. SPOILER VÉGE
Diane Lane eléggé jól nézett ki, Rosario Dawsonból meg alig láttunk valamit-sajnos.
6/10
8/10
primsal 2009 nov. 02. - 12:16:28 8/10
(13/44)
Nagyon jó kis film. Nem értek egyet azokkal, akik lepocskondiázzák. (Meg kéne próbáljatok filmforgatókönyveket írni, gyerekek, ha annyi fantázia és szépérzék van bennetek...)
Nem tudom, hogy más hogy van vele, de én, amikor a napi "Hajsza" után este hazaérek és beteszek egy DVD-t, nem a Hamlet-re vagy az Ember tragédiájára vágyom, hanem egy olyan filmre, ami könnyen emészthetõ és kellõképpen szórakoztató. Ez a film mindenben megfelel ezeknek az elvárásoknak. A karakterek jók, a szereposztást pedig nagyon jól eltalálták.
Nem fogja alapjaiban megrengetni a filmvilágot, de én mindenkinek ajánlom!
wiliwonka 2009 okt. 31. - 01:02:26 Előzmény kerekgyar
(12/44)
Egyet értek. Sokkal jobb is lehetett volna a film.
apavagyok 2009 okt. 22. - 22:48:14 Előzmény kerekgyar
(11/44)
unalmas a végtelenségig. DE VÉGIGSZENVEDTEM. ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy ki ad erre pénzt?max 4
1/10
kerekgyar 2009 júl. 09. - 18:10:01 1/10 Előzmény feeco
(10/44)
Kedves feeco!
Amennyire én tudom ez egy fórum, ahol mindenki nyíltan véleményt mondhat.
Szubjektív hozzászólást olvashattál tõlem, és ha ez nem tetszik, akkor meséld el, hogy TE miért tartod jó filmnek! Én leírtam gondolataimat a film kapcsán, amikor még frissek voltak, mert gyanítottam, hogy sokáig nem fogok rá emlékezni és így is lett.
Amennyiben nagyobb "filmértõnek" gondolod magad írd le, hogy szerinted milyen a jó film. Mondjál példákat, mert abból leszûrhetõ, hogy kinek milyen az ízlése e téren. Én ezt tettem és ha ez nem tetszik, akkor egyszerûen felejtsd el a hozzászólásomat... :)
Vagy ha folytatnád a társalgást, akkor keress meg privátban, mert azt hiszem, hogy a továbbiak már nem kapcsolódnának a Killshothoz, így mit keresnének a fórumán?
Tehát ha érdemleges, normális beszélgetésre késztetést éreznél, várlak.
feeco 2009 júl. 09. - 10:10:09 Előzmény kerekgyar
(9/44)
Huh, micsoda filmértõ.. Látom magvas hozzászólásodban igyekeztél felsorolni az összes mozit, amit valaha láttál, s ellentmondást nem tûrõ stílusban hoztad a köz tudtára, hogy ez a film x.ar; nem érdemes senki figyelmére, nem ér többet 1 pontnál..
Hát, ha így vélekedsz, alaposan megbuktál KisHuszár.. Azt hiszem mindenképpen meg kell nézned még jónéhány filmet, hogy objektívebb képed legyen ezekrõl a szürke homály helyett, s akkor talán nem hasonlítgatod Mickey Rourke-ot Steven Seagal-hoz, akinek talán egyszer majd a nevét is le fogod tudni írni helyesen. Az 1/10 neked jár!
A film - szerintem - minimum 6/10..
4/10
Lacquo 2009 jún. 03. - 11:54:29 4/10
(8/44)
Szeretem M.R. filmjeit, de ez a film nem tetszett. Talán 10-bõl 5.
1/10
kerekgyar 2009 ápr. 22. - 04:01:02 1/10
(7/44)
Emberek! Hova az a 9,8/10??????????
Mire lett ez így felpontozva? Na mindegy...
Ez a film... Hát, nem tudom, hogy mit akartak ezzel csinálni. Akciófilmnek gagyi. Pedig annak van titulálva. Ha egy kis thrillert akartak volna bele csöpögtetni, akkor az is balul sült el. Ha pedig a dráma kategóriát is célba vették volna, amit erõsen gyanítok, azt is elszúrták, mert a Barátok Közt-ben több a dráma, mint ebben.
Az a huzavona meg a válással, vagy együttéléssel rendkívül erõltetett volt. Persze, jól van. Kellett bele, hogy "élethûbb" legyen???
A történetrõl összességében annyit lehet mondani, kiszámítható és stagnál. Stagnál és kiszámítható, mert sejted elõre, hogy mi lesz a következõ lépés, és már várod, hogy megtörténjen. "Csak legyek már túl rajta!"
Végig olyan érzésem volt, hogy egy lépéssel elõrébb járok... De legalább a képek szórakoztatóak lettek volna. De nem. Halál unalmas, már 1000szer látot képkivágások... Legalább kitalálhattak volna valami újat. "ha már a történet sz*r, legalább jól essen nézni" címszó alatt...
Mickey "játékáról" valahogy az Ezerarcú Steven Segal ugrott be... :) - Többet nem is mondanék.
Az idióta gyilkos-kezdeményt meg bármelyik B kategóriás színész eljátszhatja... Mindenki tud idegesítõ lenni!
Jane pedig valahogy még a 2004-es Punisherben is nagyobbat "alakított"... - Bár ez megint lehet a forgatókönyv hibája.
Rosariot bedobták, mint ügyeletes jó nõt, mert a Sin Cityben meg a Shop-stop 2-ben már megismerhettük. Kellett egy fiatal eyecandy a dologba. Megjegyzem a Sasszemben már szívesebben láttam...
Diana Lanere nem tudok rosszat mondani, õ rendben volt. Hozta a neki szánt szerepet, ami mellesleg nem volt túl összetett. Úgy ahogy az összes többi sem...

2007ben kiadták és még nem kapott szinkront... Ennek lehet valami oka. Lehet, hogy nem csak én vélekedek így errõl a filmrõl??? :/
Valamiért nagyon nem éri meg leperkálni azt az X összeget egy szinkronért...
Szaki 2009 ápr. 15. - 20:36:33 Előzmény sipka
(6/44)
A hétvégén néztem meg a filmet és tetszett, igaz itt kevesebb érzelmi karakterrel van felruházva Mickey Rourke mint a pankrátorban de egy bérgyilkos ettõl hiteles. Sokat nyom a latba Rourke és Diana Lane játéka. Nagyon jól eltalált párosítás.
Szaki75
sipka 2009 ápr. 14. - 08:07:58
(5/44)
SPOILER
Milyen vád hozható föl a "Fekete Rigó" ellen? Semmi. Zsebre dugott kézzel, (látszólag) fegyvertelenül álldogált a dühöngõ kölyök mellett. Erõszakos cselekvésnek semmi nyoma nem volt a tetteiben. Az állítólagos bûntárs pozíciót pedig simán kilehetett volna dumálni egy esetleges kihallgatásnál, hogy rákényszerítették, meg hasonlók... Bár a zsaruk tudták, hogy rengeteg embert tett már hidegre, ám ez mit sem számított érdemleges bizonyíték nélkül. A bérgyilkosnak csak annyit kellett volna tennie, hogy kicsinálja azt az idiótát (egy ellenszegülõ vallomás elkerülése végett).
Amúgy észrevetted, hogy amit írok az egy hülyeség? :) Na mindegy.
De ettõl függetlenül tartom azon álláspontomat, miszerint a véghezvitt álhalál után, teljesen banális volt a házaspár elleni hajsza :)
SPOILER VÉGE