7/10
szucsgyula 2018 máj. 23. - 11:39:29 7/10 Előzmény cellasto
(17/137)
Ne csúsztass, a Star Wars VIII szerintem a legrosszabbak között van, és ennek a Port kritikájában is hangot adtam, bármikor elolvashatod! ;)
7/10
szucsgyula 2018 máj. 23. - 11:38:36 7/10 Előzmény gandalf1
(16/137)
Egyáltalán nem vészes a srác, de azért annyira nem megnyerő, karizmatikus figura, mint Ford volt fiatalon.
9/10
gandalf1 2018 máj. 22. - 22:03:03 9/10 Előzmény szucsgyula
(15/137)
Szia
Ezek szerint te már láttad ! Tudom, hogy Harisson Fordot és azt a nem mosolygós mosolyát nem helyettesítheti senki és semmi, de a srác tényleg nagyon gáz ? Mert a trailerből ő nem igazán jött be.
3/10
cellasto 2018 máj. 22. - 16:48:28 3/10
(14/137)
nyomtam gyorsan 1 csillagot erre a dizni fosra is :)
7/10
szucsgyula 2018 máj. 22. - 16:40:43 7/10 Előzmény János Magyar Jr.
(13/137)
1/10
János Magyar Jr. 2018 máj. 19. - 17:36:50 1/10
(12/137)
Eddig elég rosz vélemények jöttek a filmről...
Nergal0203 2018 febr. 13. - 13:10:35
(11/137)
Régebben itt lehetett pontozni filmeket úgy, hogy azokat még be sem mutatták a mozikban. :D Ahogy látom ez az opció már nem mûködik, pedig mindig jót nevettem az önjelölt \"hozzáértõkön\" akik már akár egy trailer alapján meg tudták mondani, mennyire nagy SZAR lesz a film. :D Mindegy, azért itt is látok vérprofikat, akik aztán meg tudják jósolni a dolgokat...
ati002 2018 jan. 03. - 14:19:52
(10/137)
Studiónak sok gondja volt ezzel a sráccal Han Soloként még beszélni is alig tud, ráadásul újra kellett szinkronizálni mert csak jiddishül makog a kis díszpéldány!
jani-wan 2017 dec. 12. - 21:39:19 Előzmény szucsgyula
(9/137)
"Értem."
Pedig abból amit írsz nagyon úgy tûnik hogy mégsem.
Iderángatsz mindenféle tévés dolgot a "kõkorszakból,"amit nyilvánvalóan "kb. 20 forintos" költségvetésbõl "néhány nap" alatt kellet elkészíteni, és amiket nyilvánvalóan semmiféle értelmes kapcsolatba nem lehet hozni többszáz millió dolláros költségvetéses mozi filmekkel (szar Disney).
Mintha a 60-as évek tévés Batman sorozatát hasonlítanám a Nolan féle mozis Batman-hez, ezzel bizonygatva hogy milyen jó lett.
Szánalmas.

Az hogy mennyi pénzt hozott a TFA egyáltalán nem mérvadó, és a TFA topikban le is lett írva tételesen hogy miért. Lényeg hogy mindenki jó filmet várt, mert Star Wars és ész nélkül megvette a jegyet. ÉN is. Attól nem lett jó a film, hogy pénzt adtam a mozijegyért, szóval a bevétel lófaszt sem bizonyít.
Hogy mennyire volt jó az a 2 milliárdot hozó TFA, jól mutatja hogy a Rogue One már csak fele annyit hozott.
És rengeteg anyagilag jól hozó hulladék film jött ki mostanában.

A régebben kiadott hulladék minõségû Star Wars regények szintén teljesen más téma. Azokat a Disney alatt kiadott könyvekhez lehet csak hasonlítani. Én az újak közül csupán néhányat olvastam olvastam, de nem lehet mondani hogy most ezek annyival jobbak, mint a régiek. A Catalyst gyenge, a Lords of the Sith elég jó, a Tarkin egy gagyi, a A New Dawn elég jó, a Smuggler's Run egy hulladék. Szerintem.
És egyik sem jobb mint pl. a kiváló Thrawn trilógia, vagy pl. a nem olyan régi, de mégsem kánon (mert nem Disney?) Dark Plagueis. Vagy említhetném pl. a Rogue Squadron sorozatot is.

Szóval errõl ennyit.
caseyjones 2017 dec. 11. - 13:10:02
(8/137)
http://ovibankenobi.blog.hu/2017/10/18/240_nap_utan_veget_ert_a_han_solo-film_forgatasa

Kíváncsi vagyok. Mondjuk a jó öreg Harrison Ford nélkülözése miatt kicsit szkeptikus vagyok.
7/10
szucsgyula 2017 febr. 22. - 12:45:55 7/10
(7/137)
Értem. Tehát George Lucas fõnöksége idején nem készült 1979-ben egy csapnivaló Star Wars Holiday Special, két gyengus ewok-tévéfilm, egy felejthetõ ewokos és egy totál érdektelenségbe fulladt, droidos rajzfilmsorozat. Nem zúdult ránk kismillió, egymásnak is ellentmondó Star Wars-regény, -képregény és -videojáték... Mindez csak a szarszemét Disney óta van így, aki ráadásul sorra forgatja az anyagilag orbitálisat bukó Star Wars-filmeket. Milyen érzés egy párhuzamos univerzumban élni, srácok? :D
Vinnie731 2016 jún. 02. - 16:00:38
(6/137)
sajnos ez az...de itt szerintem van esély a bukásra, mert a 7. rész kíváncsiságból érdekelte az embereket, mert a régieknek a folytatása, de mivel amúgy is bûn rossz lett, könnyen lehet hogy alábbhagy az érdeklõdés a diznis SW-k iránt.
1/10
nyugiss 2016 jún. 02. - 15:51:18 1/10
(5/137)
a diznit szerinted ez hol érdekli?
jöjjön a pénz,a többi nem számit...
Vinnie731 2016 jún. 02. - 15:28:03
(4/137)
erre meg mi a franc szükség van?! A Disney aztán végleg megerõszakolja a Star Wars univerzumot ezzel. Ha már valaki eljátszotta ezt a szerepet egyszer, akkor ne barátok közt színvonal szerûen cserélgessék a szereplõket.
offtopic
jani-wan 2016 jún. 02. - 07:55:10
(3/137)
"Amúgy, ha a IV. epizód "Csillagok háborúja" címmel került mozikba, akkor "Star wars" címmel sosem fog oda kerülni. - =vagyis, biztos, hogy le fogják fordítani..."

Szerintem túlságosan alábecsülöd az emberi hülyeséget.
zora 2016 jún. 01. - 20:53:57 Előzmény somersby
(2/137)
Most ezt nem értem. Elõször azt írod:

"A film a Csillagok háborúja-antológiasorozat (Star Wars Anthology) második epizódja lesz, címmel egyelõre még nem rendelkezik,"

Utána meg ezt:
"A film várhatóan a Han Solo: A Star Wars Story címet kapja, így szinte biztos, hogy itthon Han Solo - Egy Star Wars történet címen kerül majd a mozikba."

Most melyik?

Amúgy, ha a IV. epizód "Csillagok háborúja" címmel került mozikba, akkor "Star wars" címmel sosem fog oda kerülni. - =vagyis, biztos, hogy le fogják fordítani...
somersby 2016 jún. 01. - 17:50:26
(1/137)
Véget ért a több hónapos hercehurca, döntésre jutott a Disney: a jelenleg huszonhetedik éves Alden Ehrenreich játssza majd el Han Solót a 2018-ban mozikba kerülõ, az ûrcsempész fiatalkoráról szóló Star Wars-filmben.
Ehrenreich több nála jóval ismertebb színészt ütött ki a válogatás során. 2500 színészt néztek meg a Disney-nél, versenyben volt Milles Teller, a Whiplash c. film dobosa, Emory Cohen a Brooklyn c. mûbõl, plusz Logan Lerman is, aztán március közepére három névre szûkült a lista. Ehrenreich-ot végül a legutóbbi Transformers-filmbõl ismert Jack Reynor és a Kingsman fõszereplõjeként feltûnt Taron Egerton ellenében választották ki a 2018-as Star Wars-mozifilm fõszerepére.
A fiatal színészt Francis Ford Coppola fedezte fel, aki fõszerepet adott neki a Tetro címû filmjében, fõszerepelt a Lenyûgözõ teremtményekben és a Vonzások c. produkcióban is, majd késõbb szerepet adott neki Woody Allen 2013-as Blue Jasmine c. filmjében, legutóbb pedig a Coen-fivérek alkotásában, az Ave, Cézár!-ban láthatták a nézõk.

A film a Csillagok háborúja-antológiasorozat (Star Wars Anthology) második epizódja lesz, címmel egyelõre még nem rendelkezik, és A Lego-kaland, a Derült égbõl fasírt, valamint a 21 Jump Street rendezõi, Phil Lord és Chris Miller készítik el. A történet a csempész egyik régebbi kalandját fogja elmesélni, a forgatókönyvet Lawrence Kasdan és Jon Kasdan írja, a sztori pedig arra a folyamatra fog fókuszálni, ahogy a fiatal suhancból csempész, tolvaj és csirkefogó lett, vagyis az az ember, akivel Luke Skywalker és Obi-Wan Kenobi elõször találkozott Mos Eisley-ben.

A film várhatóan a Han Solo: A Star Wars Story címet kapja, így szinte biztos, hogy itthon Han Solo - Egy Star Wars történet címen kerül majd a mozikba.

Bemutató dátuma: 2018. május 25.