offtopic
tomi911 2009 júl. 04. - 13:20:15
(283/743)
Non Stop Dance Party.Ez egy Hannah/Miley renix album,ahol valóban popzenéket találsz.Ezen az eredeti dalok pop feldolgozásai találhatók.Olyanról hogy popzenét popzenésítenek még nem hallottam.De ilyen a Fly On the Wall-Dance Remixes is,ahol az eredeti mellett különbözõ pop feldolgozások vannak.Vagy ott van Miley-Hits Remixes albuma is.
10/10
Cullangka 2009 júl. 04. - 12:14:44 10/10
(282/743)
jahh na meg a Miley Cyrus - 7 Things (Official Music Video (HQ)) sem elhanyagolható:)
10/10
Cullangka 2009 júl. 04. - 12:12:14 10/10
(281/743)
nekem még van 2 nagy kedvencem ami sztem nem épen pop: a Miley Cyrus - Girls Just Wanna Have Fun Live és a Miley Cyrus - Fly On The Wall
xzibit2009 2009 júl. 04. - 11:53:43
(280/743)
Ebben nagyon tévedsz!!!!
Nézek én néha H.M-át és hallom benne a zenéjét!!!
Tehát rosszul tudtad!!!
S az összes száma POPZENE! (nem rockpop, nem csajrock, stb.... SIMÁN: POP!!!)
offtopic
tomi911 2009 júl. 04. - 10:33:04
(279/743)
A hivatalos veboldalakon:linkinpark.com,greenday.com,és az összes többit sorolhatnám,a zenekarok egyik kategóriába sem sorolják magukat.Ennek több oka lehet,vagy a mögöttük álló üzleti gépezet(menedzser,lemezkiadó,stb)nem engedi ezt,vagy õk nem akkora gyökerek hogy magukra húzzanak olyan sablonokat amelyekrõl igazi zeneszakértõk,és kritikusok sem tudnak megegyezni.A rajongói oldalakat,meg a wikipediát meg olyan senkik írják mint én vagy te.Egyébként a tegnap 19:37-es válaszodból egyértelmûen kiderül hogy úgy alkottál véleményt,hogy nem is hallottad még az általad popnak ítélt zenét.Szerintem ez sok mindent elárul rólad.
xzibit2009 2009 júl. 04. - 07:24:51 Előzmény tomi911
(278/743)
De a zenei stílusok, amiket leírtam, h mi mi, az úgy van!
Nézd meg a hivatalos oldalukon, meg egyéb helyeken, hogy miként "nevezik" õket!
offtopic
tomi911 2009 júl. 03. - 21:03:47
(277/743)
Bocs hogy megint írok,de te írtad a rocklexikont hogy ennyire ismered a zenei stílusokat,és be is sorolod az elõadókat.Tudod a legjobban az háborít fel hogy ezt így kijelented,és ez pedig így van,vitának helye nincs.16 éves korom óta hallgatok rockzenét,ezen kívül a szinte minden zenei stílust.Mégsem írom azt hogy ez márpedig ez-vagy az!!!!!!!!!!!!
offtopic
tomi911 2009 júl. 03. - 20:44:06
(276/743)
Még egy nagy kedvencemet a Rammstein-t elfelejtettem megemlíteni.Õk elég sok szintetizátort használnak,ezt csak azért írom mert azt írtad hogy "csurig van gitárral és dobbal" az a rock.Elég jó fülem van,és a legtöbb Hannah és Miley dalban én nem hallok mást.Tudom hogy nem igazi dob csak dobgép,de az is dob.
xzibit2009 2009 júl. 03. - 20:35:44
(275/743)
oké, te dolgod!

Akkor maradjunk annyiban, hogy:
Evanescence + Nightwish = "Rockopera" (fõleg utóbbi)
Green day, Good Charlotte = punkrock
Linkin Park, AC/DC, Led Zeppelin = rock
Hannah Montana/Miley Cyrus + Brintey = pop!!!!!!!!!!!!!!!!!

A tetszik, ha nem ez így van!!!!!
A popzenének is van sok fajtája!
Az egyik fajta a Brintey = nyálas, másik meg a Hannah! :D
offtopic
tomi911 2009 júl. 03. - 20:12:30
(274/743)
Bocs hogy lenyálasoztam a Linkin Park-ot,az valóban nem az.Bár a What I've Done elég csöpögõs,azt hiszem az a Transformers egyik betétdala.De nekem már az In the End sem jött be.Nekem olyan lélektelen a zenéjük.Egyébként a Rage Against The Machine is mai.Ha nem ismered ajánlom figyelmedbe.Persze a RATM-hoz képest Hannah egércincogásnak tûnik,de megint csak a célközönséget hozom fel,mert nekik Britney Spears-hez képest ez "keményrock".A stílusokkal meg lehet dobálózni,mert követhetetlenek.Az Evanescence-t lehet hívni darkpop-nak,a Greenday-t meg punk-nak.Tudom hogy nem tudlak meggyõzni,és ezzel nincs is baj.Mármint hogy másképp látjuk ezt a dolgot.Egyébként a rockzenének ma annyi fajtája van hogy arra itt kevés a hely.És szerintem a HM zenéje simán belefér az egyikbe.Valaki itt írta hogy poprock,tegyük fel hogy az.Az is rock.Nekem tetszik ez a zene,és a Metallica,Juno Reactor,Jean Michel Jarre,Chemical Brothers,Prodigy,és a Beastie Boys zenéi mellet szívesen meghallgatom.
xzibit2009 2009 júl. 03. - 19:37:48
(273/743)
***moderálva***

Nos!
Megnéztem a youtube-n az általad említett "Start all over" és a "We got the party" c. számokat!

EZ MIND_MIND popzene!!!!!!! Elég baj, hogy ennyi évesen ezt nem érted meg!
Attól, hogy egy számba beleraknak 1-2 gitárt és dobot, attól az még nem lesz rockzene! S "keményrock" se!!!!

Hannah / Miley egy popénekes. S az összes száma popzene! Annyi különbséggel, hogy némelyik lassú, némelyik meg nem!

DE MIND POPZENE!!! SE EZ A LÉNYEG!!
xzibit2009 2009 júl. 03. - 19:01:14
(272/743)
Senki nem mondta, hogy az AC/DC nem rock! Csak a mostaniak közül is írtam párat!

Linkin Park nyálas?? Te beteg vagy!!

A felsoroltak közül egyedül a Good Charlotte-t és a Linkin Park-ot szeretem!

Az ég világon senki nem mondta, hogy a(z) Pink Floyd,AC/DC,vagy Chuck Berry nem rock!!! SENKI NEM MONDTA!!

Nem érted meg ahogy látom!!!
Minden elõadónak legyen az akármilyen mûfaj, vannak különbözõ számai!! Attól h Hannah-nak van 1-2 "ütõsebb" száma, attól õ még nem "rocksztár".

Lola a magyar Hannah!! Ez van el kell fogadni! Zenei stílusra értem!!!
xzibit2009 2009 júl. 03. - 18:53:52
(271/743)
legalább te jól látod!!
xzibit2009 2009 júl. 03. - 18:53:18
(270/743)
Ezt a részt már 5x leadták!
offtopic
tomi911 2009 júl. 03. - 13:59:19 Előzmény xzibit2009
(269/743)
A válaszodból azt szûrtem le,hogy az AC/DC,vagy a Led Zeppelinnem játszik rockot,csak akiket te felsoroltál.Gondolom te ezeket szereted.A Foo Fighters,RHCP,meg az Evanescence nekem is nagy kedvencem,de a tõbbit kicsit nyálasnak tartom.De ez ízlés dolga tudom.Nos a The Killers "Human",vagy a "Read My Mind" c. számait te rocknak tartod,a nagy öregeket mint pl:Pink Floyd,AC/DC,vagy Chuck Berry(mint már korábban említettem õ találta ki a rockzenét)pedig nem,hát te nem értesz a zenéhez.A Good Charlotte "Boys and Girls",vagy a "The World is Black",és a Fall Out Boy "20 Dollar Nose Bleed" c.számaihoz képest Miley "Start All Over" vagy Hannah "We Got the Party" c.dala szerintem kõ kemény rock.De most komolyan,azért egyszer meghallgathatnád a zenéjét.Vannak valóban lassabb,és lágyabb hangzású dalok pl:Make Some Noise,de ilyen van a Metallica-nak is.A Good C.,meg a FOB azért mert a klippekben feketében vannak,fekete a hajuk,és rázzák a fejüket nem lesznek olyanok mint a Megadeth,vagy a Deep Purple.Szerintem ezek a mai "rockerek" elég nyálas zenét játszanak.A Lola témát meg fejezzük be.Egy helyes kislány,aki kornyikálgat a színpadon.Nem is értem ki,és miért hozta fel példának
Naphinel 2009 júl. 03. - 12:55:41
(268/743)
Ilyen hülyeségen vitázni!
ÉS pláne ilyen értéktelen vackon, mint ez Hannah montana. Mylie meg egy beképzelt tuskó, semmi több!
xzibit2009 2009 júl. 03. - 09:03:02
(267/743)
baromi rosszul látod!!!

A rockzene az ott kezdõdik, hogy Linkin Park, Good Charlotte, Fall out boy, Green day, Red hot chili peppers, The Killers, Foo Fighters, Evanescnence, Nightwish.............

Hannah Montana és egyben Miley Cyrus = popénekes!!

A rock fõleg attól rock, hogy "csurig" van gitárral és dobbal!
S ez Hannah és Miley zenéjében nincsen meg!!!

Nincsen olyan, hogy "kislányrock", csajrock! Nem léteznek! S nem is fognak attól még, hogy te leírod!

Lola is popénekes pl. S Hannah is! Csak annyi különbséggel, hogy egyik magyar, másik külföldi! Ennyi. A zenéjük ugyan az, annyi különbséggel, hogy Hannah-nál van pár dob és gitár is, de az nem jelent egybõl STÍLUSBELI különbséget is!

Hannah Montana és egyben Miley Cyrus = popénekes!!
----------------fogjátok már fel!-----------------------------
offtopic
tomi911 2009 júl. 02. - 21:31:59
(266/743)
Mirõl is folyik a vita? Hannah egy rocksztár,vagy nem.Volt aki azt írta nem úgy öltözik,tehát nem az.Vagyis tetkók,fekete bõr,meg szegecsek.Szerintem attól rocksztár valaki hogy rockzenét játszik.Sokféle rockzenét hallgatok pl:Led Zeppelin,AC/DC,Pink Floyd,Rage Against the Machine,és még sorolhatnám.Sokféle stílus van a rockon belül.Chuck Berry is rockzenét játszott,sõt õ találta ki.Szerintem Hannah egy-két számát akár õ is írhatta volna.Miley az megint egy más kérdés,mert ugye külön kell választani Hannah-t mint sorozatbeli karaktert,és Miley-t mint létezõ személyt.A zenéiket is külön-külön kell kezelni.Visszatérve a zenei stílusokhoz popzenét Játszik,vagy játszott például Kiley Minogue,a Pet Shop Boys,vagy a Girls Aloud stb.Másrészrõl rocknak nevezik Bon Jovi meg a Tokio Hotel "zenéjét".Ami szerintem elég gáz.Ja és mitõl is rockzene valami? Szerintem a gitár és dob,meg a rock-os stílus elég.Egyébként ezt a zenét 10-14 éves lányoknak csinálták,szerintem õk az AC/DC stílusáért nem rajonganának.Tehát ez nem is csajrock,hanem "kislányrock",de attól még rockzene.
n_katica 2009 júl. 01. - 14:19:18
(265/743)
nos akkor most már én is beleszólok. az tény, hogy miley cyrus nem rocksztár :) miley egy tinisztár, aki poprock zenét énekel vagy játszik a zenekar mögötte. de nem is pop zene. ahhoz nem elég gagyi. szóval poprock. de nem rocksztár
xzibit2009 2009 júl. 01. - 09:46:26
(264/743)
akkor te nem értesz a zenéhez!
Rosszul látod!!

Pl Avril Lavigne elõbb lenne poprock, mint Hannah!
Hannah Monata - Miley EGY POPÉNEKES!!