Mermaid. 2010 nov. 23. - 13:45:47
(373/973)
Ok, ez igy rendben is van. Nem is irtam volna neked én sem ha a hozzászolásod nem nekem cimezted volna. De ha visszaolvasol, nekem cimezted , én meg csak reagáltam rá :)
Mancsi22 2010 nov. 23. - 13:45:27
(372/973)
Sztem nayon egyszerû, h miért is szedték ketté a filmet: Mert, a film így is 2 és fél órás, és sztem az ennél hosszabb filmeket nehéz végig ülni a moziban és mivel, ez az az utolsó rész, amiben mindenre magyarázatot kell adni, érthetõ, h ez 2 és fél órába nem fog beleférni... A másik meg, h aki olvasta a könyvet, az tudja, h a könyv elsõ fele nem vmi esemény dús, mert a nagy részét az teszi ki, h Harryék mennek, sátoroznak, megvitatják a horcrux-ok ügyét és megint mennek.... Ha a könyvben ennyi van, akkor a filmbe hogyan tehettek volna több akciót? Ha úgy lett volna, akkor meg az lett volna a gond, h mennyire eltértek a könyvtõl....
Sztem, akik olvasták a könyvet, azok sejthették, h több nem lesz ebben a részben, mivel nyílván a 2 rész fogja feldolgozni a csatát.....
8/10
offtopic
Anditos 2010 nov. 23. - 11:57:24 8/10
(371/973)
Ha olvastam volna a könyveket, biztosan rajongó lennék, a filmek alapján viszont nem lettem az, de érdekel annyira, hogy ezt a részt is megnézzem, így vasárnapra jegyet vettünk. Más fórumokon inkább kap hideget mint meleget a film a rajongóktól, de szeretem magam eldönteni, hogy tetszik e egy film, avagy sem. A látványvilág állítólag most is nagyon ütõsre sikerült.
Ivy66 2010 nov. 23. - 10:32:47
(370/973)
Egyetértek.
Speciel nekem ez a film nem is éri meg egy mozijegy árát (az alapján, amit eddig láttam). Lehet kövezni, de így vagyok vele.Majd a második részre lehet, hogy elmegyek, az szerintem jobb lesz.
offtopic
robicsek2 2010 nov. 23. - 09:54:16
(369/973)
Egyet értek. Rengeteg olyan ember van akinek nem telik ilyesmire, Most akkor az nem szórakozhat?NA meg sok olyan film mese stb van amiket nálunk ki se adnak vagy pl amikor kiadják dvd-n akkor a régi szinkront lefelejtik rola. Pedig az emberek többsége régi szinkron párti.
Ugyanez van az amimékkel is. Ha némelyik animénél arra várnánk hogy megjelenjen nálunk bizony max csak öreg korunkra nézhetnénk meg , vagy még akkor sem. Meg sajnos nálunk inkább az olcso animéket vetitgetik ,amik nemigazán olyan jók. Igaz szerencsére kezd változni a helyzet úgy néz ki.
offtopic
Charles Foster Kane 2010 nov. 23. - 09:41:20
(368/973)
OFF

Nem hiszem, hogy pitiáner, pancser dolog, ha valaki pl. 3-400 filmet megnéz egy évben (ebbõl kb. 100-at moziban), és erre történetesen nincs mondjuk 2000 fontja (700ezer forint), vagy otthoni viszonylatok szerint mondjuk 300ezer magyar pénze. Kurva nagy pénz, ha filmzabáló vagy, de persze ez nem jelenti azt, hogy pl. Te nem engedheted meg magadnak. Csak ettõl nem szükséges automatikusan pancserezni.
A másik, hogyha az ember anyagilag bármit meg is tudna engedni magának, a filmek 30%-hoz pl. nem tudnék DVD-n hozzájutni, amit megnézek; másoknak, akiknek meg nálam sokkal alternatívabb ízlése van, még "rosszabb" az arány.

Szóval torrent RULZ, csak annyi a lényeg, hogy ha valamit szeretsz, akkor áldozz is rá. Mindenki annyit, meg úgy, ahogy tud.
robicsek2 2010 nov. 23. - 09:24:06
(367/973)
Egyet értek, nem szükséges csak ajnározni egy filmet azért mert esetleg nagy HP fanok vagyunk. Speciel szerintem annyira azért nem volt rossz hogy azt írjam róla hogy kaki, de azért többet vártam volna ha már ketté osztották a filmet. Sok volt benne a duma és kevés az akció.
Mármint a könyvbõl inkább a párbeszédekre fektettek nagyobb hangsúlyt.
Jó tudom hogy azok nélkül nem értené meg az aki nem olvasta a könyvet.
Nekem speciel nagyon hiányzott az a (bocs a neve nem jut eszembe, a halál erekjéiröl mesélõ csávó.)események amiket ott leírtak a könyvben.
Tul leegyszerûsítették.
8/10
borkasztik 2010 nov. 23. - 09:18:04 8/10
(366/973)
Így van teljesen egyet is értek hogy negatív kritika is létezik! De nem is a te hozzászólásodra értettem, ha így lett volna neked címzem, mint most ezt is! Igen elolvastam a kritikád és normálisan leírtad hogy neked nem tetszett ezért meg azért,de ettõl függetlenül láttál benne jó részeket is ami tetszett! Teljesen korrekt el is fogadom..

Nekem csak azokkal van a bajom akik elintézik egy szóval hogy sz*r volt és ennyi! Mert ezt én nem nevezném logikusan érvelt negatív kritikának!

Mellesleg ezekkel a véleményekkel engem nem is lehet befolyásolni maximum csak reagálok rájuk úgy ahogy.. de a végén úgy is megnézem és majd eldöntöm hogy nekem tetszik e vagy sem! Függetlenül attól hogy most ajnározzák vagy éppen szidják e a filmet majd én eldöntöm saját magam!

pl a anno a Fõnix rendjét is mindenki szidta, de nem érdekelt mert nekem tetszett és kész!

Most ha felmegyek egy külföldi Harry Potteres rajongói oldalra, a rajongók nagy többsége aki csak látta az új részt nagyon dicséri a filmet és egyfolytában arról beszélnek mikor nézik meg többször is! Ezért is furcsa egyesek ennyire negítiv kritikája a filmmekkel, míg mások az eddigi legjobbnak tartják! Persze nem vagyunk egyformák és más az ízlésünk de ez akkor is nagyon ellentmondásos!
De különösképpen ez se érdekel a lényeg akkor is az hogy majd én eldöntöm magamnak! :D:D:D
Mermaid. 2010 nov. 23. - 08:27:45 Előzmény borkasztik
(365/973)
Nem szokásom letölteni filmeket, mert elég pitiáner , pancser dolognak tartom. Mindent megveszek dvd-n. :) Amúgy meg ez egy filmes fórum és a negativ kritika is ide tartozik. Kedvellem a Potter filmeket, de én képes vagyok az elfogulatlanságra is. Ha valakinek az én véleményemtõl megy el a kedve a filmet megnézni, az meg is érdemli! :)
Felõlem amúgy mondhat akárki akármit erre a filmre milyen jó, akkor is az a véleményem sok más emberrel egyetemben ahol lakom, hogy ez minden idõk leggyengébb Potter filmje! nem kellett volna kettészedni a részt, mert szörnyen unalmas volt és nem túl eseménydús. Voltak benne jó részek, de ez a filmnek kb a 10 %-át tette ki. Sokan vakaróztak már a film alatt, ami korábban azért nem volt jellemzõ. Nekem nem tetszett!
jennyinthesun 2010 nov. 22. - 22:55:21
(364/973)
jennyinthesun 2010 nov. 22. - 22:49:25
(363/973)
Kattrin 2010 nov. 22. - 21:03:56
(362/973)
Szerintem abban igaza van, hogy Voldemort használja az egyetlen értelmes dologra a mágiát, bár túl messzire megy.
10/10
offtopic
szekfuandras 2010 nov. 22. - 20:46:45 10/10 Előzmény nojcsykaaa
(361/973)
Ha ennyire várod a filmet, akkor miért nem a moziban nézed meg? Sokkal gyorsabb, és legalább legális(nem mintha sokat jelentene)... Nekem az jött le az írásból h már nagyon szeretnéd látni magyar szinkronnal meg minden, és ne mondd h az a 8-900 Ft sok :D
10/10
offtopic
szekfuandras 2010 nov. 22. - 20:37:41 10/10
(360/973)
Ne floodolj vagy legalább OFFba írd...
Viki1080 2010 nov. 22. - 15:02:29
(359/973)
LOL konkrétan még nem is megy és máris van 380 hozzászólás,aztán ha bemutatják gondolom jön a kövi 500 de a legtöbb majd arról szól h jaj de izgi ez a film és juj de nagyon várom már az utsóó utsóóó/Nahh végre mááár!/filmet és jaj de cuki mindenki benne...EEEHH
offtopic
twillight 2010 nov. 22. - 12:06:45
(358/973)
úúúú, törõdj velem gazdám! Acc pici legyeckét, pókockát? :DDDDDD
offtopic
Charles Foster Kane 2010 nov. 22. - 12:03:05
(357/973)
Óvoda szint ez, amit produkálsz, twillight (két "ll", csak, hogy érezd a törõdést).
twillight 2010 nov. 22. - 11:55:39
(356/973)
A linked nem tudom minek, de visszautasítom a javaslatod hogy olyan szavakat használjak, amiket nem ismerek.
offtopic
Charles Foster Kane 2010 nov. 22. - 11:37:55
(355/973)
http://hu.wikipedia.org/wiki/Rekl%C3%A1m

ha egy szót nem ismersz, használd nyugodtan.
twillight 2010 nov. 22. - 11:25:43
(354/973)
Csak az ott nem vélemény.