8/10
borkasztik 2010 nov. 10. - 14:04:30 8/10
(193/973)
"Olyan lesz majd, mint kétszer egymás után megnézni a Titanicot"
Miért mert szerinted a második részénél ugyan azt fogják levetíteni mint az elsõnél?? lol ugye ezt te se gondoltad komolyan. Teljesen más fog történni a két részben!

Miért felejtenék el félév után? Ráadásul pont a Harry Potter-nél? Ez ugyan olyan mintha bármilyen sorozatos filmet néznél ésa részek között van hogy akár több év is eltelik mégse felejtik el!! Vagy te igen, ilyen rossz a memóriád?

A Harry Potternek még most is nagy rajongó tábora van és nem csengett le.. ráadásul a 7. könyv megjelenése idején pont akkor annak a kötetnek volt a legnagyobb érdeklõdése világszerte, sokkal nagyobb mint az elõzõeknek és szerinted nem fogják érdekelni hogy hogyan filmesítették meg pont ezt részt?

Azért jövök folyton az Alkonyattal mert a felhasználónevedre nézve az jön le hogy szereted azt a sorozatot!Amit el is fogadok ha neked tetszik, de szerintem ne hasonlítsuk össze a kettõt :D

Nem vásárol senki filmeket mert letöltik igen ez igaz én is azt csinálom, de engem most nem is a DVd megjelenése izgat hanem a mozifilmé! Én meg ezt a filmet moziban jó minõségben akarom megnézni és nem mozisváltozatú rosszminõségû monitoron keresztül ahol még az is hallatszik ki köhög éppen a film alatt!Minõség!!

Nem történik semmi a 7-ben? Biztos hogy egykönyvet olvastunk?Nem hiszem vagy te csak valami rövidített tartami vázlatot olvastál el vagy csak hallomásból tudsz róla mik történtek benne?
Spoiler(bár már szerintem nem kell :D)

Már rögtön az elején kimenekítési akció van! Aztán az esküvõi támadás után rögtön elindulnak megkeresni a tárgyakat ott van a Minisztériumi betörés menekülés, aztán ott lesz a sátorozás aminél érzékeltetik a reménytelneséget hogy milyen nehéz helyzetük van( de ez csak egy kis része) aztán ugye a veszekedés után elmennek Godrics Hallow-ba ahol felkeresik a sírt és rögtön mindjárt összetûzésbe kerülnek a KÍgyóval, a közbe kiderítik hogyan lehet elpusztítani a tárgyakat és rögtön a Az ezüst suta megjelenésénél végeznek is eggyel a tóból kihúzott karddal,.. aztán még csak tovább fokozódik de nem sorolom tovább (Halálereklyéi történet, Malfoly kuria Hermione kínzása.. Dobby este Gringots betörés csata, tiltott rengeteg, Félvér herceg meséje st..) De ugye nem történt semmi :D
Csobi95 2010 nov. 10. - 11:50:24
(192/973)
figyelj.ugy dumálsz egy dologról h fogalmad sincs róla.az alkonyat egy szar,mind könyvben mind filmben.A HP meg mindkettõben jó.És most itt dumálsz(nemtudom itt éled ki a vágyaidat)arról h a HP már nem érdekel semmit,figyelj a youtube-on már több mint 13 millióan nézték meg a csak a trailert.azthiszem ez mindent elárul.te...
twillight 2010 nov. 10. - 10:10:46
(191/973)
Az eddigi részek akkor lettek vetítve mikor még volt a HP_nak rajongótábora. Ám a hype évekkel ezelõtt lecsengett.

Azon kívül a 7. részben SEMMI nem történik. Ülnek egy sátorban és nem csinálnak SEMMIT. Oh, a végén van egy csatajelenet, és a kviddics pótlására egy egyperces sávhkányeregetés, de azér az korántsem annyi akció hogy ketté kéne bontani miatta a filmet.

Mondom: a kétfelé bontás kétféle minõségben katasztrófa. Moziban fél év alatt talán elfelejted, de a DVD-kiadás nagyon megsínyli majd.

Mi a faxom jösz folyton az Alkonyattal, áruld már el?

Megjegyzem manapság senki nem vásárol filmet. *khm* letöltés *khm*

A dupla hosszúságnak meg ne örülj. Olyan lesz majd, mint kétszer egymás után megnézni a Titanicot, ami már elõszörre is élvezhetetlen, ugye.
8/10
borkasztik 2010 nov. 10. - 08:36:21 8/10 Előzmény twillight
(190/973)
Csakhogy a Harry Potter rajongók nem úgy gondolkodnak mint te! Mi örülünk hogy ketté vágják mert tényleg nagyobb lesz végre az esélye hogy eddiginél sokkal könyvhûbb részt kapunk mint eddig bármikor! Nem is szólva ennél a résznél ami tényleg nagyon összetett és sokminden történik benne!

Az elsõ felét azért nem csinálják 3D-be mert nem akartak közepes minsõégû konvertûlt 3D-t! Hanem csakis kiválóminõségû látványt, ami meglesz még így is 2D-ben vagy IMAX-ben! Az eddig részeke-ket is így néztük és nagy sikerük volt 3D nélkél is szóval a HArry Potter már eleve bebizonyította hogy nem az a történet amit a 3D technológia miatt néznek meg hanem a története miatt! Mert ennek van is nem úgy mint az Alkonyatnak.

Attól nem kell félned hogy nem lesz sikeres a film bevétel szempontjából se!Már rég meg van a maga órisi rajongótábora világszerte sokkal nagyobb mint a Nyálas Vámpíros történetnek!

Meg különben is te Alkonyat utolsó részét is ketté szedik, nem tudom miért vagy ezen meglepve ennél is! Bár gondolom a féléves várással van a bajod a két rész között! Legyél türelmes! Nekünk rajongóknak ez lesz az utolsó várakozása Harry Potter filmre és én inkább várok, hiszen tudom hogy így sokkal jobb és összetettebb filmet kapunk a könyvbõl,mint eddig bármikor! Inkább két részes jól felépített film, mint egy részes összecsapott és kapkodott alkotás!
10/10
Africaan:) 2010 nov. 09. - 19:32:42 10/10
(189/973)
szerintem jó lesz. abból itélem amennyire az elõzõk tetszettek tehát nagyon:)

hülyeség h évszázad bukása.

sztem eddig talán a Hp filmek azok amik a legjobb 50-ben benn evan sõt talán az elsõ 10 filmbe is.

ja minden 3D-ben már a csókjelnetet is a szájából néznénk. ezt KurtWagnernek irom: xD

HP FOREVER!
Yenna 2010 nov. 08. - 07:53:18 Előzmény twillight
(188/973)
Azért én még bizakodok, hátha jó lesz a film. :) Elõre még úgy sem lehet kijelenteni, hogy milyen lesz, majd utána. :)
twillight 2010 nov. 07. - 22:49:00
(187/973)
Na, nem tudom hogy jött ide az Alkonyat, de annak is félbevágták valamelyik részét? Én már azt is csodáltam hogy egynél több része lett igazándiból.

Az meg kifejezetten "elõnyös" lesz ennél ha fele 2D. Kijön DVD-n, elkezded megnézni egybe (mer' moziba nem mész el fél évnyi reglámér és egy 2-BenHúr hosszúságú tespedésért), és okádsz mind a róka.
twillight 2010 nov. 07. - 22:45:28
(186/973)
Jah, pl. ebbe a filmbe.
8/10
Móni Póni 2010 nov. 07. - 22:37:14 8/10
(185/973)
Nem-nem-nem, félreértettél! Eleve átkonvertált 3D-rõl van szó, szóval a 2. rész konvertált 3D lesz, az elsõ is az lett volna, csak kifutottak az idõbõl, nem akarták olyan gagyira, mint a Titánok harcát.
Amúgy szerintem nem volt olyan rossz ötlet a kettévágás, sokkal jobb gondolat volt, mint az Alkonyat utolsó részének két részre bontása, mert ezzel ellentétben a Harry Potterben legalább történik is valami. :D
KurtWagner 2010 nov. 07. - 22:36:33
(184/973)
De most öszintén ki nem szarja le, hogy az elsõ rész nem teljes 3D lesz. Ez számít a film sikerénél, vagy az hogy jó története legyen, jól megcsinálva. Nekem személy szerint úgyis elegem van már ebbõl a 3D mániából, mert lassan még a legunalmasabb, legnyálasabb romantikus filmet is abba tesznek, csak mert úgy jobban néz ki, de attól a film nem lesz jobb.
10/10
grigori 2010 nov. 07. - 21:43:46 10/10
(183/973)
Valaki tudja mikortól lehet a premierre rendelni jegyeket???
twillight 2010 nov. 07. - 19:45:28
(182/973)
Na most komoly hogy a 2. rész echte 3D, az 1. meg konvertált lesz? Egyben forgatott részeknél ekkora baromságot még nem hallottam.

Amúgy a WB már akkor megbukott ezzel mikor úgy döntött két darabba vágja.
8/10
Móni Póni 2010 nov. 07. - 17:43:23 8/10 Előzmény twillight
(181/973)
Azért ne írd le még ennyire! :)
Nem lesz 3D-s az elsõ rész, mert ez csak átkonvertált 3D lesz - ellentétben az Avatarral -, csak nem sikerült idõben elkészülni vele, a Warner Bros. pedig úgy döntött, szar munkát nem ad ki a kezei közül, és a rajongók idegeit sem tépázzák tovább.
8/10
Móni Póni 2010 nov. 07. - 17:39:50 8/10
(180/973)
Nem tudja vki, mikortól lehet jegyet rendelni a mozikban?
8/10
Móni Póni 2010 nov. 07. - 17:39:10 8/10
(179/973)
Igen, remélhetõleg még a premier napján! :)
Ford Mustang 2010 nov. 07. - 17:35:48
(178/973)
Nekem sem tetszenek nagyon ezek a Harry Potter filmek, de már kezdettõl fogva nem. Igaz az 1. és a 2. rész még talán nézhetõ volt, aranyos fantáziafilm meg minden de onnantól kezdve elcseszték.
twillight 2010 nov. 07. - 17:14:43
(177/973)
Egy újabb sz@r ötlet a HP-hez. Csak így tovább. Az évszázad bukása lesz ez a trutyi.
Yenna 2010 nov. 07. - 16:58:05
(176/973)
Én úgy tudom, hogy nem, és asszem csak a második rész lesz 3D-s.
offtopic
JetiRulez 2010 nov. 07. - 14:59:58
(175/973)
Nem értem miért értékelte 45 ember összesen 9 pont fölé ezt a filmet, mikor még meg se jelent.
9/10
Jancsi14 2010 nov. 07. - 14:58:33 9/10
(174/973)
3Dsen fogják vetíteni?