Téma: Havas Henrik

gladiolus 2017 dec. 09. - 09:57:20
(4/44)
És az is jellemzõ történet, ami most van. Ki nem állhatom Havas Henriket, a tenyérbemászó gõgössége és hanghordozása, meg a mindenkit lenézõ attitûdje miatt, és most úgy tûnik, hogy valaki rászállt. Valakinek hirtelen útjában van, mert a mostani történet is nagyon direkt szerkesztettnek tûnik.

Egyre több különféle VV-s celeb kerül elõ, és azzal vádolják, hogy zaklatta õket. Baukó Éva állítja, hogy az asszisztense volt. Havas tagadja. Hogy lehet ilyen marhaságokon vitatkozni? Ha volt munkaszerzõdés, akkor minden egyértelmûen bizonyítható, ha meg nem volt munkaszerzõdés, akkor a nõci feketén dolgozott Havasnak. Kac, kac. Ja, meg mostmár az egész életét is Havas tette tönkre, õ maga cseppet sem felelõs a történtekért. Minek kell egy alapvetõen is perverznek kinézõ emberhez beállni dolgozni? És miért nem lehet az elsõ kezdeményezés után hangszalagra venni, és idõben pereskedni, nem 8 év múlva? Érdekes. Kac, kac.
Aztán mostmár elõkerült a nem túl értelmes, de annál nagyobb méretekkel rendelkezõ Molnár Anikó is, akinek Havas állítólag vibrátort adott a kezébe, és kérvényezte, hogy fogja meg a nemi szervét. Mármint a nõ. Havasnak.
:-)
Szóval az az érdekes, hogy ez az egész egyik oldalról egy öntelt és hiteltelen, másik oldalról pedig vulgárisan beszélõ és feszítõ, enyhén szólva is primitív celeb hõsökkel történik, akik szerintem megérdemlik egymást. Mert erõsen elgondolkodtató, hogy miért éppen velük történik mindez, és bármi is az igazság, csak magukat járatják le. Mindannyian.
filoszemitabélus 2016 okt. 11. - 12:19:51
(3/44)
Jellemzõ történet! Mesterségesen felfújt médiaceleb, aki "Tanár Úr"-nak címezteti magát. A témaválasztásai is sokat elárulnak a lelkivilágáról. Nem tudom, mi vitte rá, hogy K. Anna k-ról könyvet írjon? Pedig már az is túldimenzionálja a szóban forgó "hölgyet", hogy én (aki senki vagyok) leírtam a családneve kezdõbetûjét.
1/10
Nótárius 2016 okt. 11. - 12:02:14 1/10
(2/44)
Néhány évvel ezelõttrõl egyik nagyon jellemzõ, "kedvenc élményem" volt vele kapcsolatban, amikor a rádiómûsorában egy irodalomtörténész hölggyel "beszélgetett" a régmúlt magyar íróinak és költõinek magánéletérõl. A tények biztos ismeretének pózában minduntalan tudálékosan félbeszakította az irodalomtörténészt, mire a hölgy MINDEN alkalommal kénytelen volt (nehezen tartható, kulturált udvariassággal) a lazán odavetegetett tárgyi tévedéseit helyre igazítani.

Önjelölt mérceként magába feledkezve számos neves írót leminõsített már; ezért kíváncsiságból elolvastam egy könyvét. Hiba volt, többször nem fog elõfordulni. Színvonaltalan mondathalmaz volt, pedig jóformán csak mások kész történeteit kellett volna rögzítenie, szerkesztett formába öntenie.
1/10
LajtaJ 2014 ápr. 15. - 22:26:22 1/10
(1/44)
Jé, ismét mûködött a cenzúra!!!