CsengoZoli 2009 okt. 01. - 23:40:37
(51/211)
Évek óta az egyik legszinvonalasabb mûsor a kereskedelmi tévékben, remélem még sokáig láthatjuk!
Nadie3 2009 máj. 30. - 11:55:27 Előzmény Tévémoly
(50/211)
Lehet hogy lehetetlen idõpontban van pont az elõbb említett dolgok miatt.. de ismétlik szombat délelõtt. Aki nem tud fentmaradni még arra sem panaszkodhat hogy hétköznap délelõtt van és dolgozik, illetve arra se hogy túl reggel van és szombat lévén még aludna :) Tök jó ez a szombati idõpont, sokan bepótolhatják, ha igazán akarják! ;)
Én remélem nem szûnik meg.
Tévémoly 2009 máj. 02. - 13:02:01
(49/211)
A HÁZON KÍVÜL c. mûsor régebbi adásai egy, az RTL Clubra nem jellemzõ megközelítést mutatott fel. Megjelent a mûsorban a nemzeti gondolat, a nemzeti érdek, a valóság, az igazság, avagy igazságtalanság bemutatása, nem törõdve azzal, hogy ez milyen érdekeket sért. Természetesen lehetetlen idõpontban, hogy azért sokan ne lássák. De még így is meglepõ volt, hogy az RTL Clubon láthatunk ilyen mûsort.
Nemrégiben az egyik mûsor azzal kezdõdött, hogy szponzorokat keres(!) a mûsor mert valószínüleg meg fog szûnni. (Vajon miért...?)
Nos nem szûnt meg de a mûsor témája, mondanivalója abszolút megváltozott.
A mostani adásban pl. azt látjuk, hogy a cigányok dolgoznak :)
A magam részérõl én a sci-fi filmet nem szeretem :)

"persze lehet tévedni, meg lehet mellé lõni,
de kedves Magyarország, fel kéne már ébredni!"
- Fanka Deli -
offtopic
tiborz007 2009 ápr. 17. - 22:08:56
(48/211)
Miért is kellett itt vagy húsz hozzászólást eltüntetni? Valaki azt írta nekem , hogy menjek aludni és mondjanak nekem esti mesét és én erre válaszoltam. Vajon ez veszélyes volt az internetre, az országra, vagy iszonyú terrorveszélyt rejtegetett amit el kell csírájában folytani. Most arról írok amit eltöröltek. Te aki ott ülsz és eltörlöd az írásokat vajon tárgyilagos vagy? Vajon egyedül döntöd el, hogy mit tartasz meg? Gondolom ezt az írást is el fogod törölni. Lelked rajta. Én tegnap este semmi olyant nem olvastam, ami uszító, vagy nyomdafestéket nem tûrõ lett volna.
tiborz007 2009 ápr. 16. - 23:39:53
(47/211)
Megyek és bizony hallgatok is esti mesét
tiborz007 2009 ápr. 16. - 23:02:03 Előzmény Sallala
(46/211)
Olvastam,hogy ez az egy hozzászólásod volt, de ez velõs, szerintem jól látod
Hilaryfan17 2009 ápr. 16. - 22:21:07
(45/211)
nagyon jó, tanulságos mûsor!!!
(remélem most egyesek ebbe nem kötnek bele!!!)
9/10
VIZIPÓK 2009 ápr. 16. - 19:13:18 9/10 Előzmény Sallala
(44/211)
Ugyan már mirõl beszélsz, szétosztották a szegény éhezõk között. ( igaz, hogy ez csak a miniszteri rokonokra értendõ)
Hilaryfan17 2009 ápr. 11. - 12:28:25
(43/211)
ez tök egyszerû. az az újabb pénzhalom, amit felvettek, az mind-mind zsebbe ment!! Ez ilyen egyszerû!!!!
Nem a "mamikák 13.havi nyugdíját kell elvenni, hanem a kb 360 fõs parlamentet kellene lecsökkenteni kb 100-ra!!! A 40 millió fõs törököknek is 120 fõs a parlamentje, akkor nekünk minek közel 400???
HÜLYÉK GYÜLEKEZETE!!!!!
Sallala 2009 ápr. 11. - 12:25:00
(42/211)
Az április 11. adáshoz szolnék néhány szót.

Mindig elfelejtem, hogy ne nézzem az RTL hírmûsorait, de most elkövettem a hibát.

Forr a vérem ahogy megint a kormányt mosdatják.
Azt elfelejtették megemlíteni, hogy 2002-ben 8500 milliárd
volt az államadóságunk.
Tehát e jelenlegi kormány vett fel még hozzá 11500 milliárdot amit nem arra fordítottak, hogy azt a 8500 milliárdot kifizessék ezek szerint.
Hogy mire? Hát azt is elfelejtették megkérdezni.

A másik, hogy ha már a családomhoz hasonlítja az állami költségvetést a mûsor, akkor az így:

Van egy család.
Az apuka állandóan játékgépezik, iszik, bulizik a haverokkal, mindig kiveszi a közös kasszából a pénzt a
család megkérdezése nélkül.
Ha kérdõre vonja az anyuka akkor az a felelet:
Ehhez neked nincs semmi közöd. És hogy mered ezt megkérdezni.
Aztán amikor elfogyott az apuka pénze, akkor felvesz
kölcsönt a családi házra a család megkérdezése nélkül.
Aztán amikor megkérdezi az anyuka: Miért vettél fel kölcsönt és miért a haverokkal költöd el?
Az a válasz: Semmi közöd és különben is rasszista vagy mert nem szereted a haverjaimat akivel eliszom a pénzünket.

Amikor nagy a baj és vinnék a házat akkor az apuka elõször eladja a kisgyerek biciklijét aztán a TV-t
Aztán a hátsó kertet. Persze a család megkérdezése nélkül.
És a jelenleg éppen azt mondja az apuka az anyukának, hogy fizessenek több pénzt a közösbe, a gyerekek iskola helyett dolgozzanak, az anyuka vállaljon másodállást, mert
hát ugye a haverok....
saibor 2009 ápr. 02. - 20:03:26
(41/211)
Ami engem illet, pécsi lévén, jövõre kijelentkezem innen más városba, mert ha igazoltatnak valahol, nem akarok azzal égni, hogy európa kultúrális fõvárosában lakom.
10/10
idõjós1010 2009 ápr. 01. - 21:01:42 10/10
(40/211)
A következõ adás is érdekes lesz, ahogy elnéztem az elõzetest.
8/10
offtopic
BonFire 2009 márc. 19. - 22:03:26 8/10 Előzmény Teoleofil
(39/211)
off

Igen, és vannak mindig jóakarók jobbnál jobb tanácsokkal. Pl: "Szedd már össze magad!" - Depressziós: "De én nem tudom magam összeszedni, mert depressziós vagyok, és ez a betegség ezzel jár - többek között."

Vagy: "Csak akaraterõ kérdése..." - Depressziós: "De bennem nincs akaraterõ, te nagyon hülye, nem bírod felfogni a csökött agyaddal, hogy a depresszió kiirtja az ember minden kezdeményezõkészségét és felmorzsolja az akaraterejét."

Erre mondják, hogy ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

/off
Millagro 2009 febr. 13. - 09:17:58
(38/211)
Tudod, vannak olyan emberek is, akik hajlamosak a depresszióra, többször gondolnak öngyilkosságra, érzékenyebben reagálnak a nehézségekre, kritikákra. Ez is olyan, mint az elhízásra, allergiára, húzódásokra, légúti-fertõzésekre való hajlam. Hiába mondod, hogy tegye túl magát rajta, nem tudja megtenni szakszerû segítség nélkül.
Teoleofil 2009 febr. 13. - 08:50:23
(37/211)
Helló Mindenkinek!!
elõre is elnézést kérek nem akarok megsérteni/megbántani senkit!!!

2009.02.12-i mûsor:
Egy 14 éves lány tragédiája, akit csak utólag értettek meg.
Biztos bennem van a hiba de én az ilyen és ehhez hasonló hírek, riportok hallatán csak legyintek egyet és magamban azt mondom: ostoba fiatalok. Én sem múltam még 21, de 14 évesen nem jutott volna eszembe soha. Azt sem tudtam mi az az öngyilkosság(mert nem néztem/nézek híradót, mert 10-böl 7 hír erõszakos vagy olyan dolog ami semmi jóságra nem utal). Örültem, hogy lyuk van a... nos hát ahol lennie kell.Furcsa ezt mondani de a mai "fiatalok"
100-szor durvábban nyomulnak, mint én vagy a bármelyik ismerõsöm.
Mi is "tintázós gyerekek" voltunk(de ettõl függetlenül elvégeztük a sulit tisztességesen) a barátokkal és mai napig jókat röhögünk viselt dolgainkon :D ez van.
Meg amikor mi kezdtük nem volt ilyen, hogy öngyilkos gondolatok meg stb.
Én 9.-10. osztály közti nyári szünetben rúgtam be elõször.
Manapság ez már inkább égõ meg gáz ha valaki még "szûz" ilyen téren.
És ebben az a szép, hogy ez így megy tovább.A szórakozóhelyekre meg lassan kiteszik a Körzeti Ált. Isk.
vagy inkább Körzeti Óvoda táblákat.
Végül pedig annyi, hogy mindenkinek van az életében 1 bizonyos korszak, amikor nem úgy mennek a dolgai ahogy õ szeretné. Ezen túl kell esnie mindenkinek és.
És ha valaki nem bírja leküzdeni az elé gördülõ akadályokat az nyugodtan meneküljön
opel16v 2009 febr. 06. - 00:06:55 Előzmény BonFire
(36/211)
Sziasztok!
Tudja valaki, a február 5-i mûsorban, a kórházas témánál milyen zene ment?
Elõre is köszönet, ha valaki mond legalább egy elõadót ;)
8/10
BonFire 2009 jan. 30. - 00:00:13 8/10
(35/211)
Szegény tintázós gyerekek, okosak voltak, jól kivágták maguk alatt a fát. Az ilyet még sajnálni sem tudom. Valószínûleg azért megy útépítésre dolgozni, mert egyébként szakképesítése nincsen, magyarán nem válogathat a különféle munkák között. Erre kiborítja a bilit, és még utólag csodálkozik, hogy a vállalkozó leadta a drótot, hogy ne alkalmazzák õket, mert megbízhatatlanok.

Ej, gyerekek, szép dolog a becsületesség, de ne a csóró játsszon Robin Hoodot, mert felkopik az álla. Ésszel kellett volna csinálni.
8/10
BonFire 2009 jan. 29. - 23:54:31 8/10
(34/211)
Láttam biza, nem is egyet! Néhány éve egy általános iskolában dolgoztam. Mint tudjátok, az iskolák a tantermeiket bérbe szokták adni különféle felnõtt-képzéseknek délutánonként. Több személygépkocsi-vezetõi tanfolyam is volt egyidõben, és a nebulók 75-80%-a cigány volt. Ez tény; nem ritkaság; nekik is le kell vizsgázniuk valahogy. Az már persze más kérdés, hogy a fizetõs tanfolyamokon nagyon tukónak kell lenni, hogy valaki megbukjon. A vezetés az más tészta.
10/10
salapapa 2009 jan. 08. - 10:18:45 10/10 Előzmény BonFire
(33/211)
Tudod Bon, anno volt a KMK. Jó találmány volt! Nemcsak a nyomoronc romák, de sok lusta dög hazánkfia is copott miatta. Viszont nem is volt ekkora % munkanélküliség! Nem volt olyan, hogy "Kérem nekem diplomám van, nem adom el magam 50ezeré'!", mert ment a drága dolgozni. Közt.
Nem mondom, hogy szuper volt a 70es-80as évek. Nem volt 6féle tej egymás mellett. Nem volt egy hajónyi margarin egymás mellett. Nem volt 20féle párizsi, 30féle paprikásszalámi. De ami volt, az IGAZI volt, nem génkezelt meg égtuggyamilyen. Bele sem akarok gondolni...
De élhetõbb, tisztább volt.
8/10
BonFire 2008 dec. 12. - 00:11:36 8/10
(32/211)
Na, most a cigányok be fogják bizonyítani, hogy képesek elvégezni a 8 osztályt, amit pár évvel ezelõtt bebizonyítottak, hogy 16 éves korukig képtelenek voltak. Magyarán beismerik, hogy anno eltrehánykodták az egészet. Még a '90-es években bejött egy olyan rendelet, hogy akinek nincs meg a 8 osztálya, attól elveszik a jogsit. Érdekes módon akkor is cigányok jártak iskolába, elsõ kézbõl tudom, mert apám is tanította õket. És bizony amikor a jogsi forgott kockán könnyedén megcsinálták, amire egyébként másképp sehogy sem lehetett volna rávenni õket. Jó módszer. Ettõl még nem lesz automatikusan munkahelye valakinek, de hát valahol csak el kell kezdeni. Még diplomával vagy szakvizsgával is nehéz olykor elhelyezkedni. De akinek nem felel meg a mai élethelyzete az változtathat rajta. Csak tovább kell tanulni. És sosem öreg hozzá az ember. Én 33 vagyok, és minden áldott nap tanulok.

A másik téma a csecsemõk védõoltásának megtagadása. Baromira szeretem az olyan embereket, akiket nagyon könnyen hatalmába kerít valami csürhe, vagy szekta, és két perc alatt úgy telebeszélik a fejét olyan dolgokkal, hogy inkább nekik hisz, nem a szakembereknek. Mint az a szegény házaspár, akiknek bebeszélték, hogy ne vegyenek magukhoz táplálékot, mert õket majd a fény fogja táplálni. Szegény magyar család nemes egyszerûséggel éhen halt. Szép és jó dolog a hit, ami hegyeket mozgat, a böjtölés, ami olykor hasznos, mert méregtelenít, csak nem szabad túlzásba esni. A fényevõk legalább elgondolkodhattak volna azon, ha tényleg nincs szüksége az embernek táplálékra, akkor miért van emésztõrendszere?

Aki a saját gyermekét a védõoltás esetleges mellékhatásaitól félti, és nem magától a betegségtõl, ami sokkal nagyobb bajt okozhat, egyszerû struccpolitikát folytat. Továbbá egy másik ember életét veszélyezteti szándékosan, ami már büntetõjogi dolog. Aki már kapott védõoltást (ami nem egyéb, mint legyengített baktérium), az tudja, hogy utána biztos megbetegszik az ember. De a szervezet legyõzi a gyenge bacikat. Az hogy fog esni az anyukának, ha a gyermeke tuberkulózist, gyermekbénulást, májgyulladást meg egyebeket kap, amibe belerokkan vagy belepusztul?! Legközelebb verni fogja az asztalt, hogy az õ gyerekének soron kívül biztosítsanak májdonort, vesedonort, csontvelõdonort, csak mert õ fütyült a törvényre, és nem adatta be a védõoltást?! Ez rendjén való? Szerintem az ilyen ember nem érett meg a gyermekvállalásra. Még jó, hogy a "szülõség" nem tantárgy az iskolában, mert az emberek 75%-a megbukna belõle, és akkor tényleg kipusztulna az emberiség, ha tényleg csak az nevelhetne gyereket, aki arra alkalmas.