10/10
keane01 2011 dec. 09. - 12:13:25 10/10
(453/513)
Nekem nagyon hiányzik a Hazudj, ha tudsz!!!! És a két fõszereplõ is :). Nagyon bírtam õket. Mikor óhajtja már folytatni végre az RTL Klub? Minek kell valamit félbeszakítani, miért nem lehet leadni teljesen, ha már egyszer elkezdték vetíteni? Miért kell ezt csinálni a tévénézõkkel? Az utolsó két mondatom költõi kérdés volt. Hm... De az elsõ nem! :D
10/10
bitten 2011 nov. 11. - 10:36:39 10/10 Előzmény zora
(452/513)
Nagyon szépen köszönöm a kielégítõ választ. Ezek szerint még egy jó ideig nem fogom látni szinkronnal Tim Roth-ot, és csapatát. Pedig már nagyon vártam a befejezést. Az RTL pedig csak az 5. részig játszotta. kíváncsi leszek hogy folytatják-e.
zora 2011 nov. 10. - 20:53:40
(451/513)
Minden szinkronos sorozatot - kivéve, ha régi -, két anyagból raknak össze. Az eredeti amerikában levetítettre ráteszik a magyar tévében leadott szinkront. Tehát a FOX-os képet látod, de a magyar tévés hangot hallod. A tévék az elkészült szinkront nem teszik közhírré neten, inkább hét lakat alatt õrzik, aztán ha úgy gondolják, leadják tv-ben, amit a feltöltõk felvesznek, kettéválasztják a hangot a képtõl és így dolgoznak tovább. De létezik olyan is, hogy dvd-rip, ott a boltban megvásárolt sorozat-dvd-t - amin ugye nincs semmilyen reklám - használják, amire a magyar szinkront teszik. Tehát letöltõ oldalon csak és kizárólag akkor fogsz találni szinkronos sorozatot, ha tv-ben leadták.
10/10
bitten 2011 nov. 10. - 18:14:06 10/10 Előzmény zora
(450/513)
Nem, épp ezaz. Ahonnan én szedem ott a foxról van felvéve magyar szinkronnal. Még ott is csak az 5. részig jutottak el asszem Legalábbis ennyi rész van feltöltve. Elég gáz ez így, mert nem tudom hogy mi a sorozat vége.
zora 2011 nov. 09. - 21:02:52
(449/513)
Csak akkor van letöltõoldalon szinkronos rész, ha az már lement magyar tévén. Vetítették már a 3x06-ot?
10/10
bitten 2011 nov. 09. - 20:14:34 10/10
(448/513)
Valaki megmondaná hogy most mi a fene van? Mert nem ment le végig a 3. évad. Nekem ezzel nem is lenne gondom, de magyar nyelvûen se tudom letölteni, csak a 3. évad 5. részéig, onnantól meg csak feliratos változat van. Arra meg megmondom õszintén hogy nincsen sok szükségem, mert már nagyon megszoktam a szinkron hangokat. Mindenesetre úgyse fogom megtudni a sorozat végét, szóval valaki elspoilerezhetné nekem privátban hogy ****SPOILER*** mi történt Ben ügynökkel miután lelõtték? Valamit hogy mi a sorozat vége, ****SPOILER***vége.
9/10
Stockes 2011 okt. 28. - 13:45:10 9/10 Előzmény greghouse
(447/513)
Nem adja már a retekklupp? Lement már a 3. évad 6. rész?

@greghouse:
Nekem akkor sem jön be a karakter ezen része. Nem tudom, mit látott meg benne a producer.
DjMcMaster 2011 okt. 20. - 14:51:49
(446/513)
Már más sorozatnál (nevezetesen a Mentalistánál és még régebben az Odaátnál - jé mind eRtéeL) kifejtettem a kereskedelmi TV-k impotens mûsorpolitikáját és ezt itt csak megerõsíteni tudom ! A világ fejletteb részén már rég hanyatlóban vannak ezek a néphülyítõ tahóságsók, de nekünk jóóó az ! Nem tudsz úgy elkapcsolni, hogy ne kapj a képedbe egy adag viselkedészavaros, feltûnési viszketegségben szereplõ jövõbeni mûsorvezetõt. Ami meg nézhetõ mûsoruk lenne azt beteszik este 11-re. "Kûgyed, kûgyed már azt a nyomorék emeltdíjas esemeset !"
10/10
Geschichte 2011 okt. 14. - 11:15:16 10/10
(445/513)
Sziasztok!:-))

Szerintem is jó sorozat:-)) Nem a legelejétõl nézem. Azt hiszem a 2. évadtól. De így is jó:-)
Tim Rothot nagyon bírom. Nagyon jót alakít benne:-)))
10/10
greghouse 2011 okt. 10. - 01:29:17 10/10 Előzmény Stockes
(444/513)
Megkövetlek, bocs. Összevágtam hirtelen felindulásból kettõtöket, Kabalát és téged. Kabala írta, hogy "rossz szinész, Al Pacino detto." Te pedig, hogy "150 centisen derékmagasságban osztja az észt". Nem tudom, a magasságának mi köze a tehetséghez. Akcentusa meg ugyan miért ne lehetne. A világon Magyarország azon kevés ország közé tartozik, ahol a budapesti tájszólást (én így hívom) fogadják el hivatalos kiejtésnek egyedül. Nézd meg a BBC-t, hányféle akcentussal beszélnek, pedig a BBCt sok mindenre jó példaként lehet felhozni. De hogy ne azt mondd, "nagy országokban" van így, akkor nézd meg Svájcot, egy Zürichi nehezen ért meg egy Genfit, még akkor is, ha netán mindketten németül beszélnek (jó, én is tudom, hogy Genfben inkább franciául, de azért...). London nem nagyobb mint Magyarország (sokkal...), de egyetlen egyetemen belül is, a tanárok is más más akcentussal beszélnek. Az, hogy téged idegesít, ugyan mitõl jelentené azt, hogy rossz szinész? Honnét veszed, hogy nem eleve így volt megírva? Minden színész meg tud bármilyen akcentust tanulni, és nem csak mondjuk Meryl Streep aki többek közt arról is híres, hogy a Sophie Választása kedvéér tanult meg lengyel akcentussal beszélni németül. A Dadusban az inast, Nilest játszó amerikai szinész olyan tökéletes brit akcentussal beszélt, hogy senki nem hitte el, hogy nem angol, és beszédórákat adott utána szinészeknek. Cal Lightman karakterének excentrikusságához, különcségééhez nagyon is illik a kissé zavart brit akcentus. Semmi kivetnivalót nem látok benne. gondolod, hogy a producer hülye volt mikor alkalmazta, és eleve egy rossz filmet akart csinálni? (Tudom, most már Tim Roth a producer is a legtöbb résznél).
xzibit2010 2011 okt. 09. - 16:39:05 Előzmény sziszkó69
(443/513)
Mert miért hagyja abba a sorozatot?
hol láttad te ez?

Ha minden igaz, akkor most, holnapi napon lesz az 5.része a 3.évadból.
De mivel sajnos az USA-ban elkaszálták már a sorozatot, így a 3.évad csak 13 részes!
Kár érte, mert nagyon szeretem...

Tervezem is ,h valamikor meglesem elõröl, mikor Ria Torres még táskaellenõr volt, az jó rész volt pl!
10/10
sziszkó69 2011 okt. 08. - 18:56:00 10/10 Előzmény böbe12
(442/513)
Egyetértek Veled, szerintem is nagyon jó szinész.
Azt láttátok, hogy a nagyszerü RTL klub megint abbahagyja a sorozatot????
9/10
Stockes 2011 okt. 06. - 13:05:47 9/10 Előzmény greghouse
(441/513)
Benézted. Egy szót sem írtam Al Pacinóról és a többiekrõl te keverted õket ide. Ha már szóba hoztad, szerintem Al jó színész. DeVito is jó, õ teljesen az adottságainak megfelelõen játszik, a vígjáték mûfajban, teljesen más elvárásoknak kell megfelelnie. Õk nem játsszák túl az eszüket. Roth igen, mintha az alacsonyságát akarná állandóan kompenzálni pszichológiailag. Én sem vagyok túl magas, kemény 165 centi, szóval nem nézem le a kicsiket.

Zavar a brit akcentusa. Egyszer érdekes, de aztán zavaró. Filmet nem azért nézek eredeti nyelven, hogy ne lehessen belõle tanulni nyelvileg, vagy csak igénytelenséget. Azért brit Lightman történetbeli karaktere, mert nem vállalta amerikai akcentussal, ahogy Laurie. Muszáj volt neki emiatt brit karaktert kitalálni. Amatõr húzás vagy nagy lustaság részérõl. Brit létére nem lenne nagy szám amerikai akcentussal beszélnie. Roth ráadásul a brit angolt is némi tájszólással beszéli, a hate szót [hEIt], azaz *héjt* vagy *hejt* helyett ásítva [hæIt] *hájt* formában ejti, és minden ilyen hasonló szót is, ami Angliában sok embernél bevett (pl. Gordon Ramsay is így beszél), de attól még nem igényes nyelvhasználat. Semmi munkával menne neki a szabvány amerikai. Ha forgatásokon elrontja, nem mondja elsõre jól, tudják korrigálni. Kicsit olyan, mintha egy magyar színésznek a szabvány pesti kiejtés után nougrádi okcentussal kéne játszania vagy fordítva. Kicsit furcsa elsõre, de simán megszokható. Volt több interjú, ahol Roth elmondta, hogy majdnem nem kapta meg emiatt a szerepet, nagy nehezen sikerült kiharcolnia, hogy használhassa a saját akcentusát. Nem akarta, hogy House módra nyelvileg átneveljék, õ az akcentusváltást az egyénisége feladásának tekintette volna. Nincs igaza. Akcentusváltásra nagy szükség szokott lenni, nem csak a szabvány nyelvjárások között, hanem mikor angolul alig tudó bevándorlót alakítanak, mint pl. Sacha Baron Cohen a Boratban, meg biztos van rá kevésbé extrém példa is, de most más nem ugrik be.
böbe12 2011 okt. 04. - 18:02:13
(440/513)
Igen megértem hogy idegesít, nekem nagyon bejön és nehogy dobj egy hátast,de még mint férfi
is tetszik nekem :DD. De ajánlom, hogy nézz meg tõle vmi más filmet is, hogy meglásd mekkora színész :).
böbe12 2011 okt. 04. - 14:25:49
(439/513)
Különben nem hibáztál nagyot, mert kabala is azt írta, hogy "kis paprikajancsi" ami gondolom szintúgy a magasságára célzott....
böbe12 2011 okt. 04. - 14:13:05
(438/513)
Nekem nagyon bejött ez a sorozat, bár eltudom képzelni, hogy vkit idegesíthet a fõszereplõ stilusa, én egyszerûen imádom. Amit viszont nem tudok felfogni, hogy tudják azt mondani egyesek, hogy Tim Roth rossz színész?
Na ezt nem tudom megérteni, sztem a generációja kiemelkedõ színésze, akinek nem tetszik ebben a sorozatban, annak ajánlom, hogy nézze meg másba is pl. Kutyaszorítóban, Az óceánjáró zongorista legendája vagy a Hazug c. filmben.
10/10
greghouse 2011 okt. 04. - 12:05:33 10/10
(437/513)
Bocsánat, õszintén megkövetlek. Tényleg nem te írtál róla, én ütöttem mellé, "Stockes" 608. sz. hsz.-re válaszoltam, melléütöttem. Õ kifogásolta, hogy "Tim Roth derékig sem ér fel és osztja az észt", meg kifogásolta Tim Roth brit akcentusát, utána kijelentette, hogy Al Pacino is rossz szinész.

Még egyszert, kabala NEM írt ilyesmit, elnézést kérek tõled mindenki elõtt.
Stockes írta. (Számomra most is érthetetlenül).
Bocs.
gh
9/10
Bogoj 2011 okt. 04. - 11:37:58 9/10 Előzmény greghouse
(436/513)
én nagyon bírom Tim Roth-t. fenomenális, amit ebben a sorozatban alakít.
az a rém idegesítõ karakter (a járása, ahogy dobálja a végtagjait, a ferdén tartott fejjel való figyelés, ahogy közel megy az emberhez és belebámul az arcába :-)
egyszerûen felülmúlhatatlan. zseniális színész.
a sorozatot meg mintha neki írták volna...
10/10
greghouse 2011 okt. 03. - 23:18:54 10/10
(435/513)
Szerintd Al Pacino rossz színész. Mert nem magas. Tim Roth is. Mert nem magas. Hát, nekem nem sok több tárgyalnivalóm van azzal, aki szerint a szinészi tehetséget centiméterben mérik.
Csak azt nem tudom, miért nem az NBA kosárlabdázói kapnak mindig Oscar és Golden Globe díjat...vagy õk sem elég magasak? Szegény Chaplin, biztos tök hülye volt. Rajz János meg Zenthe Ferenc nyilván együtt sincs olyan jó szinész neked, mint mondjuk Növényi Norbert, hiszen szerinted aki alacsony, nem lehet jó szinész.
Te vagy egy kiscsaj vagy, vagy ... finoman fogalmazzak... pasi aki a magas pasikat szereti.
Én ezzel befejeztem.
Krix67 2011 okt. 03. - 22:03:42 Előzmény cirmuli
(434/513)
Imádom ezt a sorozatot, de nem értem miért ilyen késõi órában??? Normál nézhetõ idõpontban nem lehetne megnézni? Az RTL-t nem is értem, talál a szerkesztõt le kellene váltani!!!