buncow 2010 jún. 27. - 18:30:23
(169/209)
Nekem nagyon tetszett a film, fõleg azért, mert végre egy film ahol faszául eltalálták a fantasy lényeket, néhány résznél volt egy kis warcraft-os érzésem:) Az elsõ részhez képest pedig 100x jobb..
10/10
duckshoot 2010 máj. 11. - 14:27:17 10/10
(168/209)
Vasembernek fémdoboz kell. Nekem tetszik és úgyis megvettem volna.

Hacsak nem kell egy Quo Vadis xkluzív kiadás.
Vagy egy Sötét lovag Bat pod csomagolásban vagy Park Chan-wook - Bosszú-trilógia esetleg egy Hellraiser kocka vagy mind egyszerre és a vámpírkoporsó feleannyiért mint mind külön-külön :)
10/10
sakit felut 2010 máj. 10. - 23:11:34 10/10
(167/209)
O F F

Hha he, van valami igazad, de azért nem olyan nagy film az a Vasember sztem, a második most jobbnak tûnik, meg is várom az eggyel jobb hang és képminõséget, vagy talán még mozi is lehet ebbõl :) Viszont a tegnap megnézett Hulk se volt rosszabb, voltak benne jó ötletek, csak a szinészi alakítással, párosítással nem vagyok teljesen kibékülve. Azon röhögök a legjobban aki azt mondta hogy nem volt sok akció benne, ha az jól is volt megcsinálva. Azt a hülye gyereket, akienk ez kevés akció, valamit be is írok oda ezután most. A fõpoén hogy a Vasemberünk Stark bácsija biza megjelenik a végén és ha annak harmadik része találkozik Hulk másodikjával, akkor iit nem biztos hogy jó oldalon lesz mindenki, lehet drukkolni bárkinek ? :D Csak a rendes ember fog hullani és civilizációja, kultúrája és technikája fog bomlani széjjel mint a szemét hhah ehh ..

Nahhh a képet örülök hogy kitaláltad, azért ilyen kicsiben nem olyan zavarók azok a pixelek... vháá hhá látom érzékeny vagy rá :)

Az Xpress- re való válaszodat köszönöm !... akkor azt nem emelted ki hogy most valami kivételesen kihagyhatatlan akció lenne .. azt hiszem akkor még várok jobb filmeket, Hulk nem volt olyan remek :-`
10/10
duckshoot 2010 máj. 10. - 22:48:33 10/10
(166/209)
Néztem a Vasembert. Ah 4790 nincs rá pénz gondoltam akkor. Erre másnap reggel mit látok új akció a Vasmeberre 1690. Még aznap megrendeltem másnap 100-sal felment, de én annyiért kaptam amennyiért rendeltem.
Az Xpress-nél SOHA nem tudhatod mikor lesz az akció csak hirtelen lesz ezért nem is árt 2-3 naponta megnézni az oldalt.
A limitált díszdoboz írás meg nem számít ha nem volt kelendõ mer drága volt akkor maradt belõle jópár példány.
Most is rengeteg exkluzív díszdoboz van olcsóbban drágábban csak meg kell találni õket mer hiába írod be a keresõbe nem adja ki a találatot. Ami értelmetlen mer ha beírod a steelbook szót arra dobja ki a termékeket mint ahogy arra is ha azt írod digipack. De a legszebb az, hogy nem az összes steel-t meg digi-t dobja ki csak egy részét. Vagyis keresni kell rendesen mer rohadt sok film van a rendszerükben.
A filmek adatlapja meg furcsa mert valóban van olyan, hogy nem írják ki az extrákat mégis 2 lemezes a kiadás vagy az 1 lemezeseknél is elõfordul. Mint ahogy az a triviális hiba, hogy 2.0 írnak hangnak mikor az 5.1
Nem szoktam hallgatni a kritikákra az itt lévõekre meg fõleg nem, sokan csak okoskodnak. Eddig egyszer bántam meg, hogy nem figyeltem a lehúzásra a Bloodrayne esetében. Ez viszont nekem kevés, hogy ne a magam feje után menjek :D
Cseppet pixeles nem gondolod? :) Lizzie megsüti a kis fognyûvõ tündérkéket :D
10/10
sakit felut 2010 máj. 10. - 21:20:27 10/10 Előzmény duckshoot
(165/209)
na erre már nem válaszoltál pedig csak megkérdeztem ... mert még érdekelt, milyen gyakran van ilyen méretû és minõségû akcióhalom az Xpress- en :)

... lehet hogy a kép zavart meg, akkor.. boccs, nekem nagyon tetszett így lekapva .. azt vágod hogy mi van rajta ? a filmbõl vágtam ki :)
10/10
sakit felut 2010 máj. 09. - 22:30:08 10/10
(164/209)
jahhh ja úgy van, de ez most itt valami kivételes "májusi nagytakarítás", vagy ezen a honlapon folyamatosan ilyen akciók vannak, volt sokkal több különleges doboz is ? ;)

amire nem írnak extrákat, lehet hogy abban is van ?

nahhh mostmár nekiállok a Hulk- nak, nézzük milyen film, azért itt láttam leosztották páran kommentbe ! :)
10/10
duckshoot 2010 máj. 09. - 20:27:56 10/10
(163/209)
Az is szép árban meg azért mégiscsak 2 lemez, belseje is díszített, megéri :)

Látod az aktuális akciókat balon van lentebb ott jobban tudsz tájékozódni vagy ha a fõlapot frissíted ott is váltakozva bejönnek az épp akciós filmek.
Sztem most a legjobb az xpress, de ott van még a dvdabc is.

Hú Hulk-ot látatlanban is megvenném tudom úgyis, hogy tetszeni fog házimoziszaggató film :D kikapcsolom agyam és kiskölyök leszek, ezek a full akciókat sosem unom meg :)
Trek is jó bár azt sem láttam, de sokan jó filmnek tartják abból is sima és fém is van viszont azt már blu-ray-n venném meg a kép meg a hang miatt.
Ja csak a HB I-II díszdoboz bizonytalan meg kell nézni mediában, electroban.
10/10
sakit felut 2010 máj. 09. - 19:47:15 10/10
(162/209)
OFF

A legjobban a Butch és Cassidy régi filmen lepõdtem meg. Ha itt nem látom, lehet hogy leszedni se akarom soha, mert nem jut eszembe. Viszont így pár perc utánaolvasással rájöttem hogy melyik ez a legenda és nagyon régen láttam és csoda hogy ilyen régi 70es film, mert nagyon jól meg van csinálva, épphogy nem a mai színvonal. Szóval ezrest ilyen jó szinészek extráival simán megér 2 lemezen !! ! :)

Egyébként régóta vannak már akciók ? Kevés már az ilyen fém, karton vagy :) fa doboz.... vannak még ilyen jó oldalak vagy az Xpress most ennyire üti a többit :) ..

Most leszedtem a Norton&Roth- os Incredibel Hulk- ot netrõ, mindjá nézem, hogy megéri e talán megvenni ... vagy még a mostani Star Trek- et láttam megvehetõnek 2dvdén jó áron, az neked hogy tetszett :D .. a legjobban a Hellboy I-II- es csomag csomagolása tetszene fémdobozban, de abban igaz, nincsenek extrák :-`
10/10
duckshoot 2010 máj. 09. - 19:10:58 10/10
(161/209)
Igen érdemesebb a meglévõket figyelembe venni. Bár HB-ból is van még pedig már rengeteget rendeltek belõle. Már akció kezdete elõtt egy héttel is toppon volt meg napokig utánna.
DE sosem lehet tudni, ha hirtelen meg 1-5napra vált vagy bizonytalanra. Ha utóbbi akkor az 1 hónapot is jelenthet vagy még többet.
Jobb abból összeszedni ami van, a többibõl késõbb lehet, hogy szállítmányt kapnak, akkor meg azokra is lehet figyelni.
Egyre érdekesebb,tartalmasabb filmeket szedel össze :D
10/10
sakit felut 2010 máj. 09. - 18:55:52 10/10
(160/209)
O F F még mindig

Hellboy 2 meg Münchausen báró pakkot ... picit elírtam de nhha, szóval érted :D
10/10
sakit felut 2010 máj. 09. - 18:53:27 10/10
(159/209)
... azt mondod, hogyha pár napig nem nem jön meg ez a csomag, akkor tegyem félre az 1-5 napigosokat és azonnaliakból gyüjthetek esetleg 8000 ft- nyit ? :)

Mert gyébként elég rossz lenne most már hogy ha közben a fõ legjobb Hellboy pakk meg pakkot meg levennék a listámról és megvenné más ..

nhhha elgondolkodom rajta kössz :-`
10/10
duckshoot 2010 máj. 09. - 18:17:51 10/10
(158/209)
Tudom nem valami jó ha választani kell :) Sok film kéne egyszerre :D Pénz meg alig :(
Jobb ha az azonnal száll. filmeket nézed, az 1-5 napra írtak nembeszámíthatóak. Lehet több lesz mint 5 nap mire megérkezik attól függ, hogy tudják beszrezni a forgalmazótól.
Nem is meglepõ, hogy jó pár akciós nincs raktáron durván rá tudnak rendelni ezekre. A toplistán jól is látszik ez.
A szuper limitált díszdobozosok között is vannak jó árban pl. a vámpírkoporsó, Nosferatu meg A vámpír árnyéka filmek vannak benne. Vagy a Wanted díszdoboza.
10/10
offtopic
sakit felut 2010 máj. 09. - 16:51:08 10/10
(157/209)
én most azon a 8- 9000- es vételen vagyok és állandóan variálom :D ... kiesett a Thelma és Louise és a Farok csoválja a kibszott jó extrákkal bíró Ph. Dick regény mozikért Különvéleményért, Kamera által homályosan :) meg egy Irigy Kutyáért ..

meg beállítottam fokozatosan a 7 terméket egy csomagban és azt hiszem mostmár nem fogom piszkálni, bár a Thelma és Louise- t nagyon sajnálom, hogy nincs rá pénzem > ;-` ....

A Különvélemény és a Monthy Python harmadik évad még 1- 5 napig beszállítható kategóriában van, de már küldhetnék ...

Szerinted mikor fogják ? :)
10/10
duckshoot 2010 máj. 09. - 16:21:09 10/10
(156/209)
Mer amúgy is 990 8-tól, elnéztem. Nem hiába, nem tudtam még ennyiért rendelni egyszerre.
10/10
duckshoot 2010 máj. 09. - 16:19:07 10/10 Előzmény sakit felut
(155/209)
Az biztos nem semmi akciókat dobnak jó filmekre. Be is zsákoltam még 3 fémdobozt az Aranyhadsereg mellé.
Érdemes is több filmet összetenni egy csomagba, úgy legalább bekartonozzák.
Nem tudom, én eddig amit rendeltem kiválasztottam és indítottam a rendelést, akkor kiírja, hogy 1db raktáron(persze van hogy akár 100 is) azt már levonja a gép a készletbõl és megrendelõhöz csatolja, aki elõbb rendelt az elõbb kapja meg. Aki meg késõbb és elfogyott az így járt.
Gondolom a gls miatt ilyen beállítású a szállítási tarifa. Mondjuk átkalkulálhatnák, hogy 8e-tól 990, 12e-tõl meg 500 az is egész jó lenne.
Ez viszont a gyûjtõnek olyan mint narkó könnyen lehet rendelni sokféle filmet :)
Én sem igazán akarok többet így rendelni mégis ha lenne még pénz... :D
10/10
offtopic
sakit felut 2010 máj. 09. - 15:09:11 10/10 Előzmény duckshoot
(154/209)
OFF

Köszi a helyet, nagyon tele vannak 50-70%- os akcióval nem valami rossz filmekre, összegyüjtõk 6- 7 filmet. Remélem aközben nem fogyhatnak el ha már lefoglaltam ! :)

Bár a szálítási akciójuk lehetne egy kicsit engedékenyebb, 10000 ezres vétel környékén lemehetnének max 500ra ... így csak a 8000es határt értem el a 200 forintos engedményért :)
10/10
duckshoot 2010 máj. 06. - 17:39:32 10/10
(153/209)
Ja értem :) Én sem igazán szeretek rendelni netrõl. De nem választhatok mer Debrecenig kéne mennem. Persze senki nem megy olyankor a családból amikor van pénzem hogy bevigyen, meg a busz is többe kerül jóval és körülményes.
Így meg kapuig hozzák. Inkább az idegesít, hogy addig nem látom a filmet míg ki nem bontom a csomagot. Bár az xpress korrekt kicserélik ha baja van.(kíváncsi lennék hogy egy karc miatt is kicserélnék ami a tokon van)
Viszont ilyen jó akciókat sem lehet mindig találni üzletekben.
Egy gyors reg után már megy mint a karikacsapás és másnap/harmadnap meg is van a film :) Meg le is írnak mindent mit hogyan kell ;)
10/10
sakit felut 2010 máj. 06. - 15:36:34 10/10
(152/209)
nem úgy értettem, az a ritka hogy én veszek valamit a neten, ezért még nem is nagyon értek hozzá... de ezt akarom, már próbálgatom érteni, csak ne lenne még egy ezres a szállítás :)
10/10
duckshoot 2010 máj. 06. - 09:22:24 10/10 Előzmény sakit felut
(151/209)
Ne tudom mennyire ritka, de legalább egyedi fémdoboz. Nem tudom, sztem csak készpénzes. De legalább gls-el küldik(8e alatt csom és szállkölts 1199). Jó párat gyárthattak belõle ha bõ egy év alatt sem fogyott el. Az elején majd 5e volt, így részben érthetõ is :)

Az angyal szárnyát teljesen elektronika mozgatja. Ez a legdurvább benne. Egy gyors felcsatolás és kész. Erre rátettek egy lapáttal mer az alsó és a felsõ része külön mozgatható így két szárny hatását kelti.

Az aranyhadsereggel is elszórakoztak. Azzal nagyon, hogy a belsejükben lévõ fény izzásnak hasson meg ennek a fénynek a digitális kivetülése is jó legyen.

Goss helyett is volt beugró aki jó pár ugrást harcmozdulatot végrehalytott helyette. De õ is becsületesen betanult több mozdulatot is.

Ott a terembejáratánál két oldalt ilyen emelvényszerû dolgokon álltak még elfek.
Az elemi lény megölése után Hellboy is elgondolkozott azon mi értelme van öldökölni õt nem szórakoztatja. Meg annak a jelenetnek a végén az emberek is nem tetszésüket fejezik ki iránta. ez sem lehet jó érzés.
Így el is gondolkodhat mi értelme van megmenteni az embereket ha úgyis veszélyesnek tartják és félnek tõle.
Meg nem is figyelnek oda a világra pedig ez nem csak rájuk hat ki hanem a többi lényre(ezekre a fantasy-kra) is. Kivágják az erdõiket meg a föld alá kényszerítik õket.
Az is érthetõ, hogy a herceg most már lépni akart.
10/10
sakit felut 2010 máj. 05. - 22:46:51 10/10 Előzmény duckshoot
(150/209)
Kössz az infót, nagyon elgondolkodtató hogy ritka dolgot én is szerezzek pénzért a netrõl, akkor ez egy bádogdoboz ? Lehet OTP- vel fizetni érte ? ..

Az angyalra én is mondtam hogy roppan egyedien hatásos és félelemgerjesztõ. Még jó hogy felsõbbrendû olyan szövegekkel hogy neki mindegy, már porral és homokkal van tele a szíve, a feje meg hogy néz ki, egy nagyon durván kinézõ repedt megkövesedett cserépkagyló darab ? Azért nem találkoznék vele sehol kettesben ;D ... Durva hogy az egészt jelmezzel és maszkkal megoldották !! Azért animációval bõven dolgoztak emellett a filmben, de azt is rendkivül eredetien, nagyon jó ez a nyersessége Del Toro fantáziavilágának, hogy valamikor nincs nagyon kidolgozva ez vagy az a lény. És hát ahogy belemegy a :D "fogas kérdés"- ek rendszerébe az animáció, ahogy az aranyhadseregmûködik ;-` ..

--- * * < SPOILER > * * ---

Az egész film nagyon eredeti, ahogy mindent ilyen iszonyat jól vegyít és összekapcsol. Ahogy váltja egymást a kemény izgalom és félelemkeltés a humorral amikor az elf rátalál a nõvérére míg a többiek az egyik leghumorosabb bebaszás végén járnak. Piszok durva ahogy komolyba vált a film és még röhögsz egyet még ahogy Hellboy- t a jószépnagy fotelba üti Nuada majd legurítja a tüzhely mellett, aztán meg annyit kérdez :) "Biztos tûnõdsz rajta, hogy halandó vagy... már igen .. "

A harcoknál is látszik hogy Luke Goss is valószinû nagyon felkészült és ért a dologhoz, de azért erõsen rásegítettek a nagy ugrásokra, pörgetésekre többszöri felvétellel, nagyon jó kameravágásokkal, szögekkel és animációval fõleg az aranyhadsereg gyárában :)

Meg az is durva ahogy kialakították azt a helyet, ahol többezermillió év alatt megöli apját az ügyért a herceg. Tényleg elfek vajon voltak még a terembe vagy õk voltak az utolsók ? Az se semmi amiket Nuada Hellboynak mondott miközben ráküldte az erdõelementált. Azt is hogy lehet sajnálni hogy megpusztult Hellboy lövésétõl, kevés film van ahol ennyi "gonosz" szereplõ halálát ennyire sajnálod, mindegyiket nagyon durván megcsinálták. Wrink is ahogy nézegeti a vasöklét és nem érti amiután összeütöttek a Trollpiacon. Jöjjön már a harmadik rész és féljünk attól hogy mennyire durva lesz !?! ?! ? #D D D D

nhha meg az a rész ... " Eine kleine kranken schwester zu stadt mit dir gehen ! " pedig nem is tudok németül, de erre most pár nap alatt sikerült rájönni :)