Zrwinch13 2006 júl. 15. - 08:20:55
(223/743)
Egy kis visszaemlékezés :-)
kiscsillag1 2006 júl. 14. - 11:40:07
(222/743)
Azt meg nem hiszem el,hogy vki úgy mond vélemény minden egyes epizódról,hogy nem nézi meg...Errõl csak ennyit!
kiscsillag1 2006 júl. 14. - 11:26:42
(221/743)
Én nagyon szeretem ezt a sorozatot és sajnálom,hogy mindjárt vége lesz!Azt elfogadom,hogy vannak olyan emberek,akik nem szeretik a Hetedik mennyországot,de hogy ezt miért kell mindenkinek az orra alá dörgölni,azt nem értem!Oké,hogy elmondod a véleményed,de ugyanazt ne írd már le 100x!!!És a véleményedet kultúráltan is lehetne közölni...
kiscsillag1 2006 júl. 14. - 11:23:39
(220/743)
És ezt is,ha már annyira szereted ezt a sorozatot!
kiscsillag1 2006 júl. 14. - 11:22:02
(219/743)
Ezt direkt csak neked sok szeretettel!: P
babacica87 2006 júl. 14. - 10:28:02
(218/743)
Egyik sorozat se tökéletes...szerintem egyikõtök se tud oan sorozatot mondani amiben nincsenek hibák...most képzeljétek el ha minden sorozat oan lenne mint a mindennapok akkor senki nem nézné...lássuk csak! van Józsi bácsi meg Juci néni, nekik van 2 gyerekük Lacika meg Icuka. Reggel 6kor mindenki felkel, megmosakodik, elvégzi dolgát és megy dolgozni meg iskolába...délután 4 körül hazajönnek dög fáradtan, leülnek a tv elé és azt bambulják estig, amikor is esznek valamit, megfürdenek és mennek aludni, másnap ugyanez ismétlõdik. Hétvégéken pedig hol az egyik nagymamához hol a másikhoz mennek látogatóba.
Most szerintetek egy ilyen sorozatot hányan néznének? mert engem tutira nem érdekelne...
pont az a lényeg egy sorozatban hogy ne legyen hétköznapi!
Pemp 2006 júl. 13. - 11:26:04
(217/743)
Sziasztok!
Most,h olvasom mindenki hozzászólását egy kicsit rádöbbenek,h ez a sori télleg nem a legjobb. Ok azt már eddig is tudttam,h nem teljesen reális,de vannak benne télleg olyan dolgok amiktõl a normális ember kikészül. Én pl. a tegnapi részig utáltam Rozt[bizti nem így kell írni] mer mindenkire csak ráerölteti a saját döntését, s télleg kezdtem megsajnálni szerencsétlen Simont. Na mind1 szóval visszatérve sztem nem igzán létezhet ennyire tökéletes család, hisz nincs semmi nagyobb vita náluk,s télleg mindenki tudja, mi a dolga (tanulni,gyereketnevelni, dolgozni) ha az élet ien 1* lenne ak sztem mindenkinek csodás napjai lennének, s senkinek nem fájana a feje a 7köznapi gondok miatt.
Na ennek a "csodás" kiritikának ellenére én szeretem ezt a sorit, mer egy kicsit már olyanok mintha a családom lennének és amikor leülök megnézni ak 1kicsit álomvilágban élek s azt kívánom, bárcsak minden család hasonlóképp mûködne 1-2 bakit leszámítva :D
Omachel 2006 júl. 12. - 20:11:51
(216/743)

Szerintem sincs már semmi köze a sorozatnak a saját alapkoncepciójához...

Az elsõ kettõ, vagy talán három évad nagyon jó volt: újszerû, figyelemreméltó és nagyon érdekes, sõt, életszagú és akkoriban még bátran kimondtam volna, hogy talán ez a legjobb amerikai sorozat jó rég óta, és tényleg úgy tûnt, hogy a Farm ahol élünk és a Váratlan utazás óta ez az elsõ igazán hiteles családi sorozat...

És milyen lett?

Tényleg undorító, milyen amerikai, a szó legrosszabb értelmében és mennyire nincs köze már azokhoz az értékekhez, amelyeknek a védelmében indult...

Kész röhej... A karakterek hiteltelenné, a történet ötlettelenné és az egész egy nyálas vacakká vált, már csak a zenéje és az operatõre jó...

Elcseszték az egészet, na!
saco 2006 júl. 12. - 11:45:58
(215/743)
Tegnap nem tudom hány rész kihagyásával, de megnéztem a Hetedik Mennyországot. Pfúúj. Egy nyálas f**tenger lett belõle. Egy az élethez semmilyen közõ S**R. Dõl belõle amerika, a nyál, a családhoz semmilyen közûség. Az elején (úgy az elsõ évad) talán még jól indult, de aztán elfajzott. Idejében kellett volna abba hagyni, amikor még van értelme. Nekik ne sikerült a csúcson abbahagyni. Lett Lucy, aki a sorozatban egy hisztizõ feleség-anya-hitoktató, és nem nevel, nem fõz, nem csinál semmit, és Ruthie?! Meg ez az egész mobilos dolog. BORAZLOM. UNDORÍTÓ!
elysa 2006 júl. 12. - 11:22:58
(214/743)
kedden júl 18.án vége a hetedik mennyországnak! :((((
babacica87 2006 júl. 11. - 15:06:49
(213/743)
17:30 Édes élet olasz módra (am. filmsor., 1. rész, 2000) - Bevezetõ rész
Lydia DeLucca egy belevaló lány, aki 32 éves korára szinte már minden munkát kipróbált, ami létezik a földön. Nyolc éve járnak már együtt a võlegényével, Lou-val, amikor egyszer csak becsap a ménkû. ...
ez lesz jövõ7 szerdától :(( de hátha ez is jó lesz...végülis nem szappanopera...de ennél biztos nem lesz jobb
babacica87 2006 júl. 11. - 15:04:12
(212/743)
Hagyjátok vincentet! Ha nem foglalkozik vele senki akkor egy idõ után megunja a baromságait és mást fog boldogítani...de ennyire hogy lehet valaki primitív barom???!
vincent te utálod a sorozatot, mi meg téged! Van egy új fórumötletem: Csináljunk egy UTÁLJUK VINCENT fórumot! :))
Edith555 2006 júl. 11. - 10:18:47
(211/743)
az oké, h nem szereted a sorozatot senkise kérte tõled, h szeresd de nem tudom minek kell irogatni, h "remélem megszunik a sorozat emg a forum is".most mit zavar ez a fórum téged?ez még midnig értelmesebb sorozat mint a szar csicska csacska és ha már nagyon akarsz valamit kritizálni akkor irogass arra oda azért joval tobben ruhellik mint a 7th heaven-t.
Edith555 2006 júl. 11. - 10:14:30
(210/743)
Igen!Annak ellenére , h nagyon szeretem a sorozatot úgy gondolom énis , h ez már túlságosan tökéletes család...ez már irreális, h ien sokan vannak és nagyobb bajok nincsenek,mindenki jó tanuló meg hasonlók.
FredT 2006 júl. 11. - 08:21:39
(209/743)
Vitatkoznék azzal, hogy a valóságot tükrözi! Imádom ezt a sorozatot, de van egy óriási hibája: túlzásokba csap át és ettõl egyre kevésbé lesz valósághû. Egy családi "idillt" próbál mutatni, mint egyfajta sablont, az alkotó saját család ideáljáról.
Most mondjátok meg õszintén, ki találkozott ilyen jámbor gyermekekkel egy 7 gyermekes családban? Ki az, aki ismer ilyen "modern" felfogású és életstílusú tiszteletest?, stb...

Másik pedig az anyagi háttér. Többször hallottam, hogy ezt meg azt nem engedhetik meg maguknak. Aztán mégis mindenük megvan, pedig csak Eric "aktív keresõ fél". Legjobb példa a tegnapi epizód: Ruthie elhatározta: Nekem laptop, internet és mobil kell. (Oké, már megyünk is és vesszük meg, mintha olyan olcsó mulatság lenne.)

Nem tudom, ti hogy vagytok ezekkel, de engem roppantul zavar (fõleg ez a túlzott jóság és nevelõi szándék.). Pont ez teszi az egész sztorit irreálissá.
dorinka 2006 júl. 10. - 17:30:35
(208/743)
óóó ne legyen már vége annyira szerettem mondjuk most már nem nagyon értem mi van de mindegy akkor is szerettem!!
an-chaa 2006 júl. 09. - 14:39:18
(207/743)
Nagyon sajnálom,hogy nemsokára vége lesz...még most nyáron is az az elsõ dolgom,hogy meló után megyek haza és nézem...nem vagyok nagy TV-s,de az egyetlen sori amit ki nem hagynék....pedig minden részt veszek...:P...jó lenne,ha megint elkezdenék vetíteni....az elsõ 4 évad már nagyon hiányzik:(...én azért még reménykedem...(többek közt abban is,hogy simon és rose megutálják egymást,martin rájön,h mindvégig ruthiet szerette,h mary teljesen megjavul és az ikrekkel nem lesz akkora gond,mint az összes többivel:P:D)...puszi minden HETEDIK MENNYORSZÁG rajongónak,akik értékelik ezt a sorozatot:)))
Rose-# 2006 júl. 08. - 18:21:08
(206/743)
Vincent..ennyire unatkozol?:S Na mind1..hálisten lesz 11.évad..haha!Amúgy én ezt a Rose-t nagyon enm bírom..tök oan,mint az egyik csaj az osztályból..amúgy nem si szép ez a Rose..a fogai például..fogszabályzó!!:DN ajó az életben reméljük aranyosabb
anitana 2006 júl. 08. - 13:38:46
(205/743)
a forum nem szünik meg, de az agyad már rég megszünt. Amúgy ha látnád, sok olyan sorozat van aminek már vége és még mindig írnak bele!!!!! úgyhogy ne reménykedj!!!!!
Amúgy már vágom azt a csütörtöki részt!
gabor004 2006 júl. 07. - 21:54:55
(204/743)
most akkor mi van?
Martin volt, vagy van vagy nem is tudom már, hogy mivan :)

vki világosítson fel ezügyben mer összekavarodtam!

off. elolvastam az utolso rész ismertetõjét...és..hát szal :) érdekes lesz! már várom!!