Téma: Heti hetes

4/10
offtopic
meszag 2010 jan. 24. - 10:59:21 4/10
(9967/14087)
A tönkretett ország meg így ostobaság. Mi a bajod, részletezd
4/10
offtopic
meszag 2010 jan. 24. - 10:58:08 4/10
(9966/14087)
Jut eszembe! Milyen volt az a párt fegyelmi?
4/10
offtopic
meszag 2010 jan. 24. - 10:56:16 4/10
(9965/14087)
B.U.É.K. neked is. :)
4/10
offtopic
meszag 2010 jan. 24. - 10:55:28 4/10
(9964/14087)
Ez baj, hogy Te ebbõl gyûlöletet érzel. Állandóan valami sértett pozicióból beszélgetsz. Nem tudom megérteni. Mit kell azon megsértõdni, hogy a másik mást szeret?
offtopic
filiszteus 2010 jan. 24. - 10:52:33
(9963/14087)
Olyanok vagytok mint egy pártfegyelmi az ötvenes években. Mit nem lehet ezen érteni? Nem szeretem a trágár beszédet, de vannak például olyan viccek, amiket szalonképes kifejezésekkel nem lehet hatásosan elmondani, mert a szalonképes kifejezések kiherélik a viccet.
Próbáljátok már felfogni. 2002 elõtt, amikor fogalmam sem volt Fábry plitikai nézeteirõl, állítólagos antiszemita megnyilvánulásairól), (amiért egy jobbikosnak ugye kötelezõ lelkesedni), sõt azt gondoltam Fábryról, hogy zsidó, nos akkor is szórakoztatott és nagyon kedveltem a humorát.
Azt hiszem tényleg most jött el az ideje, hogy érzékeny búcsút vegyek egysíkú, elfogult és fanatikus brancsotoktól, mert most már ott tartotok, hogy még azt is elõírjátok, hogy szerintetek, mit gondolok. Néha azt hiszem undok elvtársnak elcsábította a barátnõjét egy fideszes, vagy maga a zorbán, olyan engesztelhetetlen gyûlölet sugárzik minden sorából. Én egy tönkretett ország miatt nem tudok ennyire gyûlölködni.
4/10
offtopic
meszag 2010 jan. 24. - 10:52:24 4/10
(9962/14087)
bõvebben?
4/10
offtopic
meszag 2010 jan. 24. - 03:41:14 4/10
(9961/14087)
Még egy bukta Gabica. :)
4/10
offtopic
meszag 2010 jan. 24. - 03:40:41 4/10
(9960/14087)
"plasztikussá tette vele a mondanivalóját" - nem hiszem el, amit olvasok.
Senki nem írja még elõ neked, mit szeress (vagy legalábbis így vélem), de ennyire túlfútött részrehajlást.. :)
9/10
ondok 2010 jan. 23. - 23:41:03 9/10
(9959/14087)
Hát úgy nehéz megítélni valaminek aminõségét ,hogy nem nézed,és dícsérni azt akit egyedül nézel.Nade ,aki nézte pl Fridi 90-es évek elejétõl produkált mûsorait(és itt hosszú lista jöhetne)az nem említi egy napon a két sómant)és igen ,ha kellet világsztárokat hívott meg Fridi ,mindig annyi pénzbõl ,amit ki tudott gazdálkodni ,mert õ nem nyelte le magának a suskát mint Fábri.De minden mûsorának más koreográfiája volt .volt ,hogy becsengettek egy lakótelepre ,volt hogy az utcán valakit megállított és elküldte azonnal a Maldív szigetekre.Egyszóval igazi sómûsor volt nem beszélve pl az Én mozimról ,amelyik felvette a versenyt Vitrai hasonló ajnározott és istenített mûsoraival is.Mert õ nem szégyelt tanulni ,ha kellett Vitraitól ,ha kellett a leghíresebb amerikai sósztároktól sem.Ezzel szemben Fábri egy öntelt faszkalap,az egyetlen erénye,hogy slágfertigen löki a sódert ,és amit Fridi is írt róla ,hogy amikor a mûsoraiban alkalmazta mint gegment,akkor eleinte jó volt ,csak aztán egyre gusztustalanabbul kezdett zsidózni,úgyhogy kirúgta .namármost azt elismerem ,hogy ez egy jobbikosnak szimpatikus ,nade erre alapozva kijelenteni ,hogy "nem becsülöm semmire Fridit"(aki mellesleg a Pulitzer díjtól kezdve csomó elismerést kapott szakemberektõl is),az téged minõsít nem Õt.Elfogult vartyogás politikai alapon.
Ezért aztán valószínû én is úgy viszonyulok hozzád a jövõben mint kgyuri az ilyen "okosokhoz",hiszen úgyis reménytelenek vagytok
filiszteus 2010 jan. 23. - 23:27:40
(9958/14087)
Igaz, elereszt néha altesti humort a Fábry, de soha nem öncélúan. Utálom a trágár beszédet, különösen a b.meg kötõszóként való használatát, ennek ellenére nála soha nem zavart, mert inkább csak plasztikussá tette vele a mondanivalóját. A Friderikusz véleménye nem befolyásol, mert sosem becsültem semmire. Nem tartom nagy érdemnek azt, hogy valaki elég sok pénzt tud felhajtani arra, hogy világsztárokat hívjon meg a mûsorába. Ha Frey Tamást említetted volna, mint példát, akkor egyetértenék. A heti hetessel sem tudom összehasonlítani, mivel nem nézem. Gálvölgyi kivételével még a látványát sem bírom elviselni az ott ülõknek és, ha jövõre a zorbánt fogják agyba-fõbe dicsérni és a gyurcsányon élcelõdnek, akkor sem fogom õket nézni, megigérem.
9/10
ondok 2010 jan. 23. - 23:24:30 9/10
(9957/14087)
Te csak gondolod ,hogy meg tudod ítélni ,hogy mi az off és mi nem.Talán az lehetne egy támpont ,hogy unalmas szalon duma,lehetõleg száraz érzelemmentes véleménynyilvánítás egy mûsorról az mehet.Ja és vannak kiváltságosok ,akiknél semmi nem off,és ha lebarmozzák a másikat ,akkor is a másikat törlik ,mert tényleg miért is barom az illetõ:)
filiszteus 2010 jan. 23. - 23:17:37
(9956/14087)
Mivel állítólag Fábry szerepelt már a Heti gennyes-ben, nem offtopic a téma.
Bár lehet, hogy a barátom a moderátor csak az én hsz-eimet hagyja meg.
9/10
ondok 2010 jan. 23. - 23:15:56 9/10
(9955/14087)
Te minek neveznél olyan embert ,aki a mûsorába meghívott vendégekkel üvöltözik,akinek minden mûsorában jóformán az a poén ,hogy hogyan szokott hugyozni meg szarni?és sorolhatnám ,amire nyilván azt mondanád ,hogy urbanlegend,csak az aprobléma ,hogy túl sokan állítják ugyanazt ,akik közelrõl ismerik.Akik védik azok meg kizárólag azért szinte mindnyájan ,mert olyan jól leköpdöste Gyurcsányt stb... Ezeknek másodlagos ahumor minõsége ,és sajnos jól mondod pl a Heti Hetesen nem mernek nem akarnak röhögni ,mert nem az a szempontjuk ,hanem az ,hogy "egyoldalú bérencek az illetõk".A firnyákos Fábri meg ezt kihasználja ,mert tudja ,ha nem tenné az alpári megjegyzéseket ,már rég kimult volna unalmas mûsora .Amire Te is utaltál az elöbb,azt részletes szakmai elemzés keretében elolvashatod Fridi könyvében ,hogy mitõl szar lett a Fábri só .És az õ véleményére érdemes figyelni ,mert amûsoraival kb 100x annyit letett az asztalra mint a Fábri.
10/10
Rahel 2010 jan. 23. - 23:11:57 10/10
(9954/14087)
-Ja és kíváncsi leszek, hogy ezek a kommentek holnap még olvashatóak lesznek e??:))
10/10
Rahel 2010 jan. 23. - 23:08:58 10/10 Előzmény ondok
(9953/14087)
-Okes!

-Akkor maradjunk annyiban, hogy a férfit néztem benne a természetes humorával, de azért azt én is elmondanám, hogy a szemetebb beszólásait nem csípem, és elítélem!!

-Na jó éjszakát Mindenkinek!!:))
offtopic
filiszteus 2010 jan. 23. - 23:07:25 Előzmény ondok
(9952/14087)
Parancs! Értettem! Mától Fábry a szememben S.ggfej, mert Undok elvtinek ez a véleménye. Legközelebb, ha arra vetemedem, hogy megnézzem szinvonaltalan mûsorát, igérem visszatartom a nevetést. Számodra pedig lenne egy életvezetési tanácsom: próbálj meg belépni a jezsuita rendbe, kitûnõ inkvizitor lehetne belõled!
9/10
ondok 2010 jan. 23. - 23:06:11 9/10 Előzmény filiszteus
(9951/14087)
Mûveltségét!?? Ne má,hogy összehord tücsköt bogarat,de tipikusan egy felszínes zagyvalék formájában attól vagy elalélva? Mondj már egy példát ,hogy mi volt az ,amivel villogtatta a mûveltségét .Kb úgy ,ahogy Hofi ki szokott szólni a nézõknek:"hogy figyelik hogy vágom ,mert mûveltség van betáplálva:":))
9/10
ondok 2010 jan. 23. - 23:01:41 9/10
(9950/14087)
Hát sajnos pont az a baj veletek ,hogy nem igazán tudjátok felmérni ,hogy kit érdemes becsülni és értékelni.mert pl ,amikor Fábrit behozta Farkasházi a rádióba ,akkor indult el a karrierje és volt egy humorista klub ,ahol kb négyen beszélgettek.Namármost akkor feltünt nekem ,hogy ki ez a szófosó ellenszenves dumaberci ,aki másokat egyáltalán nem hagy szóhoz jutni ,és ahumora is elég eröltetett?
Nos én az ilyen típusú embereket nem igazán csípem ,és amiket lehet róla hallani magánemberként az tökéletesen alátámasztja ,hogy egy seggfej.nem beszélve errõl az átlátszó politikai megvilágosodásáról ,amit pl a Kádár rendszerben feltûnõen jól leplezett.,sõt...
Néhány kis adalékot a jellemérõl elolvashattok mondjuk Fridi könyvében ,aminek ha a negyede igaz már az is sok.
De a Havas is elég jól jellemzi õt ,mondjuk a havas is eléggé seggfej ,de mi érdeke lenne ,hogy Fábrit fikázza?
Akinek van egy kis emberismeret az tökéletesen látja ,hogy ki a Fábri.Ami Rachelt illeti ,õ mivel a nõi lélek az egy bonyolult dolog ,teljesen irracionális okokból is csípheti a pl kifejezetten antiszemita megjegyzéseket is eleresztõ médiaszerencselovagot,aki kb olyan szinvonalú mûsorokat produkál ,mint Pl Benkõ ,a Gyõzikét nem említem ,mert az szinvonalasabb egy picit..,
Nos gondolkodj el ezen ,hogy ahogy ahumoristákat sem tudod helyesen megítélni ,valószínû a politikusokat sem...
10/10
Rahel 2010 jan. 23. - 22:56:03 10/10
(9949/14087)
-Jaj akkor most nagyon boldogan megyek alukálni, hogy így meglettem dicsérve!!!:))
offtopic
filiszteus 2010 jan. 23. - 22:48:59
(9948/14087)
Egészen objektív tudsz Te lenni, ha akarsz. Mondtam én mindig, hogy kedves lány vagy.
Undoknak üzenem, 2002 elõtt, mikor még sejteni sem lehetett milyenek Fábry politikai nézetei, nos már akkor is nagyra tartottam a humorát, a mûveltségét és az intelligenciáját.
Nem azt mondom, hogy minden mûsoráért odavagyok, nem értem például mi a francnak hívott oda transzvesztitákat meg kelemenannákat.