Téma: Heti hetes

amatõõr 2006 jún. 13. - 00:13:17
(27/14087)
Itt aztán hevesen folyik az élet.
A heti hetes politikai mûsor, jó, néha elkalandoznak. Kormánypárti, ez is tény. Pontosabban fidesz-fikázó. Errõl sem kell vitát nyitni.
Aki nem szereti a Fideszt, meg Orbánt, annak nyilván tetszik, akár pártfüggetlen, akár munkáspártos, akár szdsz-es. És újabban talán mdf-eseket is idesorolhatjuk.
Ha valaki politikai nézetekkel átitatott véleményt fûz ehhez a mûsorhoz, akkor szerintem az nem meglepõ dolog.

Ezen olyan sok vitáznivaló nincs. Én fideszes vagyok, nekem nyilván nem a szivem csücske a mûsor.

No, csak hogy egy kultúráltabb, kevésbé heves vérmérsékletû nemtetszõs vélemény is legyen itt.
kucus 2006 jún. 04. - 13:26:38 Előzmény bebe68
(26/14087)
Jaja nézzük a heti hetest... nem tudom miért kell osztani az észt... Hofit, meg szerintem nem kelll bántani...
bebe68 2006 máj. 16. - 19:53:21 Előzmény Ádám Db.
(25/14087)
Igazad van Ádám!
A kis kakasok hogy egymásnak estek.Jó politikusok lennének belõlük.Nem tudom mit kell hülyeségeken vitázni így ismeretlenül is.Nem jobb a békesség?Nézzétek inkább a heti hetest.Többet értek vele.
lorinczne 2006 máj. 16. - 08:51:14 Előzmény Ádám Db.
(24/14087)
NÉZZ TÜKÖRBE SÜRGÕSEN ÉS PRÓBÁLD MEG AZ OLVASOTT SZÖVEG ÉRTELMEZÉSÉT!!! DE LEHET? HOGY CSAK OLVASNI KELLENE MEGTANULNOD!
Ádám Db. 2006 máj. 14. - 18:10:00
(23/14087)
Látjátok (Petra és lorincze) "a két Szent" !!! Tipikus példája az ország kettészakadásának az , ahogy megnyilvánultok. Egy Talk Show forumán ti politizáltok, és egymásnak estek hogy Jobb vagy Bal! Hát tudjátok meg hogy az olyanok miatt nem épül az ország mint ti vagytok, és ez húzza visszafelé. "Az én ORSZÁGOMMAL ne játszatok"! Két buta ember vagytok, s ha nem szoltaltatok volna meg , talán okosabbak maradtok :)
HAJRÁ HOFI GÉZA!!!!!!!!!!!!
Állatbarát 2006 máj. 12. - 00:25:34
(22/14087)
Feri!
Jó, hogy említed Hofit. Na õ pont olyan "bátor" seggnyaló volt, mint a mostani heti hetes gárda, és neki is megérte. Sokkal jobbamn élt, mint a többi ember, akiket mellesleg kinevetett, hülyének nézett. Halálra is zabálta magát. Szétpukkadt a vadhústól, a nagy szocializmusban.
lorinczne 2006 máj. 10. - 10:01:57
(21/14087)
Kedves Petra!
Ha azzal vádolsz, hogy mszp-s vagyok tévedsz. Aki nálam függetlenebb az festi magát. Én már nem hiszek egyiknek sem, a saját zsebükkel vannak elfoglalva mind. Te pedig szavaidból itélve fideszes vagy , lenne egy kérdésem . Tényleg elhitted hogy jön Viktor a varázspálcával és jobb lesz bármi is? Az összest le kellene váltani és eltörölni a juttatásaikat amivel gyengén tönkrevágják az államháztartást biztos nem ölnék a mandátumokért egymást. Csakhogy õk már nem tudnak megélni a minimálbérbõl szegények- DE NEKÜNK MEG KELL? HOGY NEKIK LEGYEN MIT ELOSZTANI!
petra 2006 máj. 07. - 19:47:06 Előzmény lorinczne
(20/14087)
Kedves lorincze21!

Ha van, ha nincs rajta......
Örülök, ha téged ez még megnevettet.
Sajnos engem már nem. Ugyanis bocsássa meg a világ, de el fogom mondani, le fogom írni a véleményemet. Ha van rajtuk sapka, ha nincs.
Igaz réges rég nem láttam egy adást sem, de a politikai beállítottsága a mûsornak, az enyémtõl igen távol áll.

Ha nem vennétek észre a mûsor a hétköznapi emberek nyomorán nevet! Most meg aztán majd lesz min nevetniük, nevetnetek!

Éljen a szocializmus, a gázár emelés, meg minden hasznos dolog!
Quasi 2006 máj. 06. - 13:35:36
(19/14087)
Évekkel ezelõtt én is néztem rendszeresen a Heti Hetest, és szerettem is, egy részt sem hagytam ki. De beleuntam. Ugyanazt fújják már évek óta.
Nem értem hogy nem lehet beleunni.
Egy óra alatt körülbelül 5 percet röhögök, a maradékban meg halálra unom magam. Ja és nem mindenkinek van Spectrumja meg Animal Planetje... Lehet hogy én is inkább azokat az állatokat nézném.
lorinczne 2006 ápr. 25. - 23:08:13
(18/14087)
Bele kukkantottam a hozzászólásokba és eszembe jutott Jáksó egyik kedvenc vicce: " Ha van rajta sapka azért, ha nincs azért..." Kérek mindenkit ne süllyedjünk ovis szintre.! A kezdettõl jót derülök a mûsoron és olykor elér a szomorúság engem is velük együtt. Van egy-két újabb szereplõ akiért én sem vagyok oda, de ez nem róluk szól. GÖRBE TÜKÖR- rólunk, az életünkrõl, a politikáról, a hétköznapokról- CSAK EZT KELLENE EGYESEKNEK FELFOGNI. Én csak gratulálni tudok és KÖSZÖNÖM a vidám perceket. Tisztelettel egy hûséges nézõ.
Zsófijja 2006 ápr. 16. - 18:38:01
(17/14087)
szerintem jó kis mûsor én jókat tudok rajta derülni.de jobb volt amikor szombat este ment.
Zsuzsanna 2006 márc. 25. - 15:26:19
(16/14087)
Jó a filmekben, a legtöbbet hozza ki, amit lehet.
Intelligens, sokoldalu mûvész, sajnálom, hogy te nem érted az intelligenciáját, tehetségét.
petra 2006 márc. 21. - 20:05:14
(15/14087)
OlyanDrágák vagytok, hogy így foglalkoztok vele, hogy én melyik mûsorokat nézem meg!
Köszönöm, nagyon figyelmesek vagytok.
Csak egy dolgot ne felejtsetek el!
Azért mert ide beírtam, nem azt jelenti, hogy nézem ezt a mûsort!
Évekkel ezelõtt láttam max.2 adást!
Bõven elég volt.
Ám a reklámok között rengeteg bemutató megy, amiben látom a témákat, és a hozzászólásokat.
Hihetetlen undorító a mûsor, és annyira nem érdekel hogy mit gondoltok, mert nem is bírnám 50 percig nézni ezt az undormányt.
Ez az én véleményem.
Leírtam, ha nem haragudtok meg ezét!

bebe68!
Gondolom magadra értetted, hogy minden mûsort leszolsz!!!
Nézz körbe, hogy a többi mûsoros fórumokon miket írtam!

Ez viszont nem tetszik.
Ennyi.
Éljen a szólásszabadság!!!

Petra
x-tro 2006 márc. 21. - 08:40:10
(14/14087)
igazad van, ha csupán az ezen a fórumon elterjedet "nekem nagyon tetszik-nagyon utálom"-típusú hozzászólásokról van szó.

azonban ha valaki azt is megvillantja, hogy MIÉRT nem tetszik, vagy MIÉRT tetszik neki valami, az már egészen más tészta.

:D az már filmestészta...
bebe68 2006 márc. 20. - 19:48:35
(13/14087)
Hát azt hiszem igazad van.Minden mûsort leszólunk,de azért nézzük.Én is írom a véleményemet de azért megnézem.
Igazából elég sok csatorna van ami között lehet válogatni.De ha a Spektrumot vagy az Animal Planetot nézzük arról igazából nem lehet rosszat írni.Hát akkor nem tudom miért háborgunk.Nálunk van a távirányító,nem?
'Ferenc 2006 márc. 19. - 17:38:03
(12/14087)
Kedves Petra és Mások!
Ha ennyire nem tetszik a mûsor, miért nem kapcsoltok át egy másik csatornára a Heti hetes mûsor idejére. Szét szenveded magad 50 perc alatt, vagy mégis csak érdekes? További jó szórakozást kívánok!

TV-csatornák

Heti mozipremierek Összes premier

  • Blue Lock The Movie – Episode Nagi
    A 2018-as foci-világbajnokságon a japán csapat csak a 16. helyezést érte el. A helyi futballszövetség alkalmaz egy titokzatos, kiismerhetetlen mestert, akinek egyetlen feladatot ad: egy...
    Időpontok
  • Hang nélkül: Első nap
    A nap, amelyen a világ elhallgatott.
    Időpontok
  • Horizont: Egy amerikai eposz
    Íme, a régi vadnyugat, ahogy mindenki imádja! A Horizont: Egy amerikai eposz az amerikai polgárháború korában játszódik. Egy tizenötéves időszakot ölel fel az 1860-as években, a háború...
    Időpontok
  • Szent
    1986. A kommunista Lengyelország. Ismeretlenek betörnek a gnieznói székesegyházba és ellopják a lengyel kereszténység alapítója, Szent Adalbert hamvainak életnagyságú, ezüst...
    Időpontok
  • Zöldhatár
    Egy pszichológus drámai események önkéntelen szemtanújává és résztvevőjévé válik a lengyel-fehérorosz határon. A nő a kockázatok és a jogi következmények tudatában csatlakozik...
    Időpontok