Téma: Heti hetes

Zolkó 2006 okt. 29. - 21:30:24 Előzmény Falconmaster
(47/14087)
Húú, végigküzdöttem magam rajtatok. Az egyik adást meg lehetne telíteni az itt leírtakkal, szerintem nem lenne rosszabb... Mondjuk Petra lehetne a Hernádi, Mejoc a Farkasházy, stb...
Falconmaster 2006 okt. 22. - 12:59:28
(46/14087)
Oh, még annyit szeretnék mindehhez hozzáfûzni, hogy alapvetõen a mûsor hírekre épül, márpedig - kiváltképp az utóbbi idõben - a híreket nagyrészt a politika generálja. Kérdem én, ezek után nem természetes hogy a mûsorban Politizálnak? És mindezen felül persze úgyszintén természetes hogy mindenki _saját_ politikai beállítottsága szerint fog hozzászólni a hírekhez - az lenne a baj ha nem így tenné. Következik tehát mindebbõl, hogy akinek mindez tetszik, az nézi. Akinek pedig nem, az nem nézi, s alkalomadtán, ha valami furcsa véletlen folytán ki is köt itt, akkor bizony leírja, hogy márpedig neki akkorsem tetszik. Köszönjük hozzászólását, és ezúton is kívánunk neki további tartalmas televíziózást és jó szórakozást más mûsorokhoz. Éljen, éljen még soká a szólás szabadsága...
Falconmaster 2006 okt. 22. - 12:49:47
(45/14087)
Sziasztok.

Most látom csak hogy itt a mûsorokhoz hozzá is lehet szólni - "Igen elmés dolog..." - gondoltam magamban. Az elsõ néhány hozzászólás után azonban már szinte vártam, hogy mi fog ebbõl kisülni - és lám, épp úgy lett, ahogyan azt elõzõleg gondoltam.

Én személy szerint szeretem a mûsort. Ha nem felejtem el és ráérek, igyekszem megnézni, s olyenkor általában jókat is derülök a hülyeségeiken. Természetesen azonban vannak olyanok is akik nem kedvelik a mûsort - s ennek tanúságot is teszik itt a fórumon - ugyebár erre lett kitalálva - ki ki vérmérséklettõl, szókincstõl, politikai beállítottságától és egyéb, személyes gondolatvilágától függõen. Megint másoknak persze van hogy mindez nem tetszik más máris oda jutunk hogy 10-20 hozzászólás után mindenki a saját igazát bizonygatja hogy "Én szeretem, te meg hülye vagy. Nem, nem, te vagy a hülye mert ez egy nagy kupac patásállatürülék." satöbbi, satöbbi.

Szerintem - és ujfent hangsúlyozom ez a saját véleményem - valaki Csak és Kizárólag akkor ossza meg személyes véleményét ezen és az ehhez hasonló helyeken másokkal ha 1, elfogadja hogy mások talán nem úgy gondolják ahogy õ, s ezt képes tiszteletben tartani; valamint 2, lesznek olyanok akik ennek ellenére Nem tartják majd tiszteletben az õ véleményét.

Bízom benne hogy vannak akik egyetértenek velem. Én mindenesetre továbbra is nézem majd a mûsort, mert szerintem színvonalas.
Realizer 2006 okt. 22. - 12:49:21
(44/14087)
mejocnak teljesen igaza van csak a magyarok ennyire szánalmasak hogy nem veszik észre mi megy
10/10
Venos 2006 okt. 21. - 21:02:58 10/10 Előzmény Gulyo
(43/14087)
Kedves Gulyo amit írtál abból látni is, hogy milyen primitív vagy, ez nem az a hely ahova neked írni kell !!!
vizinyúl 2006 okt. 18. - 10:04:16
(42/14087)
Ezek szerint mégis nézed... :DDDD

Ez valami olyasmi, mint a Gyõzike show... Valahogy senki nem nézi, mégis mindenki tudja, hogy mennyire s**r... :DDD

Egyébként meg való igaz, itt ne politizáljon senki... Ott van rá kismillió fórum az origon, indexen, figyelõneten, párthonlapokon, stb...
Jah... meg neked... van egy elég jó nagy fórum a Kossuth téren esténként, ott kedvedre szidhatsz mindenkit...
Gulyo 2006 okt. 15. - 17:28:26
(41/14087)
Mi az hogy " na idefigyeljetek.... " ki a f*sz vagy te ???

Nézd meg az RTL programigazgatóját és azután már nem kell gondolkodni ...
Egyébként Bajor egy 0 pontos pojáca, szintúgy Gálvölgyi elvtárs, csak õ hithû talpnyaló komcsi is.
Farkasházy úrról pedig inkább nem írnék semmit ....
Az összes pártkatonát fel kéne húzni és megsütögetni !!!

Ez a mûsor egy hányás !!!!!!!!!
petra 2006 okt. 08. - 23:19:24 Előzmény Kaja Ibrahim
(40/14087)
Kedves Petra!

Persze ha Dobos Attila, Eperjes Szamóca, Kovács Kokó és még néhány orbánista nemzetrontó osztaná itt az észt, akkor Neked is tetszene. Viszont hogy az évekkel ezelõtt nézett 2 adásból ilyen épületes kritikát sikerült írnod, azért az nem semmi...

Üdv.
Kaja Ibrahim

Kérlek ne haragudj, hogy csak most válaszolok, nem vettem észre eddig a reagálásodat.
Igen, szeptember harmadika, amikor írtál, már régen volt. Azóta sok víz lefolyt már a Dunán...

Te azzal ne foglalkozz, hogy én kit kedvelek, meg kit nem. Látom bántja a lelked, hogy van még FIDESZ támogató ebben az országban. Az vagyok.

Ne haragudj, nem is fogok egy olyan pártot támogatni, aki a demokrácia álarcába bujtatott DIKTATÚRÁT vezetett be hazánkban.

Tudod mit?
Egyezzünk meg. Ha Fleto marad, akkor kifizeted helyettem az összes áremelkedést, meg a fizumhoz is pótolsz majd.

Ellopják az ország pénzét, aztán rajtam követelik?????
Követeljék azon,aki ezekre szavazott!!!!!!!! Én nem, az biztos.

Na kajalj egy jót Ibrahim, aztán feküdj le aludni, és gondolkozz el magadon.
x-tro 2006 okt. 08. - 12:22:19
(39/14087)
Ja rendet tehetnél te is... fõleg a fejedben.
mejoc 2006 okt. 07. - 23:02:08
(38/14087)
hú ez fárasztó, és nem is néz ki jól, kár hogy nem lehet módosítani vagy törölni x órán belül, saját véleményt.
Akkor a helyes sorrend a : 38,(40) 39, 41 és bocsánat a kupiért.
mejoc 2006 okt. 07. - 22:57:37
(37/14087)
...Akkor még egy utolsó elõtti szó: Jaj, sajnálom szegény Gyurcsány édesanyját, nincs mivel fûtsön, de Gyurcsány már csak tudja "milyen megélni minimálbérbõl" :) .

Közben elnézést kérek mindenkitõl, emiatt a hosszú és nem idevaló szövegtõl, de szerintem naggyából mindenki vágja mirõl szól a heti hetes, amúgy nem kötelezõ ezt elolvasni.
mejoc 2006 okt. 07. - 22:55:33
(36/14087)
látom limit van :( kár hogy nem szólt hogy nem fér bele:

Sziasztok!
Gondoltam...

...Na nem akarok regényt írni ezért nem folytatom csak pár rövid kis sztorival. :)
Jó hogy magyarországon építik...
mejoc 2006 okt. 07. - 22:49:28
(35/14087)
...
Jó hogy magyarországon építik az egyik legdrágább autópályát még a hegyekben is olcsóbban csinálják a legtöbb országban, lehet azért ilyen drága mert közben hegyet keresnek? :) Nem! De sokat számít ha pályázat is bûzlik, és odaadjuk olyan cégnek aki a haverünk és megsuktuk mi volt az eddigi legdurvább ajánlat. Amit persze nem is muszáj hiszen az a pár nagycég(építkezés) ami van magyarországon eléggé ismerik egymást, elég ha felhivják egymást ilyen demokratikus országban és odaszólnak hogy figyelj Ödön most ezt mi akarjuk megcsinálni, de a következõt neked hagyjuk.

Szeretem ezt a közmondást, mert olyan jól illik a mai politikusokra: "FEJÉTÕL BÛZLIK A HAL". Ezalatt pl. azt értettem hogy nem akarják felszámolni a feketegazdaságot, mert a politikusok is televannak olyan cégekkel ami kiskapukon valamint feketemunkaerõn át egyébb ravaszságokat alkalmaznak, mivel ez hozza a legnagyobb nyereséget. Ezért nem fogják azt megszavazni, (sõt egyeltalán ilyen rendeletet szavazásra bocsátani, mert nem hülyék) hogy olyan mértékû birságot rójanak ki a feketemunkaerõt alkalmazó cégre hogy annak még a fejében se forduljon meg az alkalmazása és akkor lehetne adót csökkenteni elég drasztikusan és akkor nem a lengyelekhez meg a szlovákokhoz vagy keletázsiába mennének a hatalmas cégek, meg talán a helyiek is megélnének. De hol érdekli a politikusokat, nekik megvan a saját kis cégük, saját parlamenti autójuk, mobil, stb. amit az adófizetõ pénzébõl használ anyuci, apuci, gyerekek, nagyi, unoka, rokonok, na meg néha a szomszéd ha jóba vagyunk vele :) .

Ja, egyébként nem is értem hogy minek kellett a parlamentbe 150db laptop egyenként 400.000 Ft-ért a Hp-tól. Ezen már a legdurvább játékok is futnak, (ne feledjük 150db után van egy kis kedvezmény) talán még se a heves szavazási kézmozdulatokban fáradnak el? :)
De ne mennyünk messzire, nem tudom minek kell a képviselõ javának a leguljabb BMW modellek, nem lenne nekik elég a trabi, na jó az ellen még a zöldek tiltakoznának, de akkor elég lenne eggyel feljebbi kategória, de nem BMW!

A kedvencem az uniós pénzek felhasználása, itt is bûzlik valami. Az egyik ilyen amikor arra kaptak támogatást hogy egy vasúti szakaszt felújítsanak, dupla felsõvezetékes sinekre ami eddig egysávos volt, konkrétan elfelejtettem hogy melyik szakaszon, de nem ez a lényeg hanem az hogy megint csak valami baráti cég csinálhatta mert addig stimmel hogy duplasávos lett csak hogy nincs felsõvezeték, ezt a pénzt zsebrerakták, a legjobban az tetszik hogy megvolt rá a stratégiájuk hogy mit csinálnak ha az EU egy ellenõrt küld, elviszik egy másik helyre ahol van dupla felsõvezeték. Szóval nem csak minket magyarokat néznek hülyének a politikusok hanem külföldet is, persze mindent az országért azaz akarom mondani a "saját országomért" amit építek :) Nem baj majd a hosszú és megérdemelt munka után talán elmehetünk a Fülöp szigetekre kipihenni a kemény melót.

Akkor még egy utolsó elõtti szó: Jaj, sajnálom szegény Gyurcsán
mejoc 2006 okt. 07. - 22:47:07
(34/14087)
Sziasztok!
Gondoltam hozzászolok én is. Végig olvastam amit írtatok, és van egy pár dolog amiben egyetértek:
Én az elsõ adástól kezdve néztem kb. 3 éve nem nézem, már arra sem emlékszem mikor kezdödött, de rég volt.

Meguntam, egyre unalmasabb lett a mûsor, de nem emiatt hagytam abba a nézését, hanem mert meguntam hogy õk is hazudnak, mivel az Orbánt fikázták és erre egy nézõ írt nekik hogy miért az Orbánt, erre a válasz, mert õ van kormányon, majd ha MSZP-s lessz akkor õt fikázzák, csak hogy nem így történt, de akkor minek mondanak valótlant.

Na szóval közben megtudtam egy-két érdekes dolgot a társaságról, hogy Zsidók, baloldali az egész társaság, és még mindég az égi mannát várják, amit szerintük a baloldal tud megcsinálni, de ha nem is õk legalább jól elvannak ebben a RENDSZERBEN, ami annyit jelent hogy nekik kapóra jön ami magyarországon történik, (feketegazdaság amiben jól lehet forgatni a lóvét, stb.) egyetértek Ferivel,
(Feri!
Jó, hogy említed Hofit. Na õ pont olyan "bátor" seggnyaló volt, mint a mostani heti hetes gárda, és neki is megérte. Sokkal jobbamn élt, mint a többi ember, akiket mellesleg kinevetett, hülyének nézett. Halálra is zabálta magát. Szétpukkadt a vadhústól, a nagy szocializmusban.)
Sokan ezt a kritikát elitélik, mert nem látnak a szinfalak mögé.

Ebben is egyetértek: És újabban talán mdf-eseket is idesorolhatjuk. (baloldal). imádom az Ibolyát csak nehogy a két szék közül a padalá essen.

Mint kitalálhatjátok jobboldali vagyok(FIDESZ-es), nem azt állítom hogy ez fasza párt csak egy hajszállal jobb.
Sajnos, sokan nem látták át a baloldali kormány cselekvését (mostanában elég szép kis vidóanyagok és hanganyagok látnak napvilágot). Aki aktív a politikai hírekben és nem csak Magyar Nemzetet vagy Népszavát olvas hanem a külföldi és belföldi, ha már itt tartunk elég csak a számvevõszékrõl beszélni, ami évek óta írja a jelentést arról hogy bajban van az ország halad a csõdfelé bajban van az államhiány, csakhogy ez nem került a média figyelmébe, de minek is ha a legtöbb TV baloldali és egyébbkébt is dübörög az ország.

Az se rossz hogy olyan jó ötleteik vannak. Drágul a gáz, erre tartályt építenek, jó is az nem kerül olyan sokba pár milliárd és talán elég 1-2 nap országos szinten De fasza mert jól viszi a pénzt, vagy nem is ez itt a lényeg? Hanem a haver akinek odaadjuk a pályázatot?.
Szeretem hogy a politikusok mindig magukon kezdik a megszorításokat. Sokan nem tudják hogy egy képviselõ a fizetésén kívül milyen extra jövedelmet kapnak, csak felsorolok párat hátha valakit feldühít hogy a közpénz hová tünik.
Elöször is a legtöbb képviselõ egy Bp-tõl jó távoli helyre jelenti be magát mert ha jól tudom 50 km-enként 35-40 ezer FT kapnak, támogatásként, persze emelett, Bp-n lakást bérelnek ha esetleg a napi kézmozdulatoktol elfáradnának, ne keljen olyan sokat utazzanak, ami szintén 70-tõl felfelé kapnak támogatást ösz-visz 200ezer forintot tesznek zsebre.

Na nem akarok regényt írni ezért
Rebus 2006 szept. 17. - 20:12:48 Előzmény ananász1
(33/14087)
Megnéztem a videot. Összességében egy jó kis fricska a balosok orra alá - gondolom annak is szánták. Persze Orbán megnyilvánulásaiból is egy hasonló szösszenetet lehetne összehozni - csak hogy jusson valami a jobbosoknak is.
marton 2006 szept. 17. - 20:12:26 Előzmény ananász1
(32/14087)
Muszáj minden fórumot megszállnia a pártkatonáknak? Egyébként a baloldalt is hasonlóan kiosztják ha kell, mint a jobboldalt. Az, hogy kevesebbszer, abból ered, hogy _szerintük_ a jobboldal többet hibázik. Ez ilyen egyszerû. Abba kellene hagyni végre a lejáratókampányok (és itt teljsen mindegy hogy melyik oldalról) terjesztését a fórumokon. Tessék felnõni.
ananász1 2006 szept. 07. - 21:22:28
(31/14087)
Helyesbítenék, mivel moderálták a linket.

A pontos link:

<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ" title="www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ">www.youtube.com</a>
Best of Gyurcsány-csomag

Illetve egy másik link:

<a target="_blank" href="http://www.bestofgyurcsany.dox.hu/" title="http://www.bestofgyurcsany.dox.hu/">www.bestofgyurcsany.dox.hu</a>
ananász1 2006 szept. 07. - 21:17:20
(30/14087)
Kedves Kaja Ibrahim!

Megütötte egy nagyon rosszindulatú hangnem a fülemet!
Kérlek tekintsd meg ezt a kis videot!
<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ" title="http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ">www.youtube.com</a>

UI:Ne a minõséget nézd, hanem a mögötte lévõ tartalmat.

Üdvözlettel: Varga Tamás
(Én még a nevemet is felvallalom!)
jaku 2006 szept. 03. - 20:04:32
(29/14087)
lol, ez a musor egyertelmuen baloldali. En megis nezem, es tetszik. Miert? Mert lehet, hogy csak orbant es a fideszt szidjak, de szerintem azt is jogosan. Mert annyi hulyeseguk van, hogy az mar nekem is faj. Igaz jobb lenne a musor, ha a bal oldalt is szidnak, de sajnos nem ezt teszik, es velemenyem szerint ez inkabb a muveszek hibaja. Ennek ellenere jogosan szidjak a fideszt, mert ok sem csak jok, de ismetlem, hiba, hogy csak oket szidjak.
Persze ebbol egy elvakult baloldali semmit nem fog fel, mert szerinte csak a bal oldal a jo, es ugyan ez vissza is. En kicsit jobb oldali szemleletu vagyok, de mar csalodtam azokban is.
A mai politikai helyzetett a magyar focihoz tudnam hasonlitani. 16 eve van, mert kell hogy legyen, de sz*rt se er.
Kaja Ibrahim 2006 szept. 03. - 19:19:30 Előzmény petra
(28/14087)
Kedves Petra!

Persze ha Dobos Attila, Eperjes Szamóca, Kovács Kokó és még néhány orbánista nemzetrontó osztaná itt az észt, akkor Neked is tetszene. Viszont hogy az évekkel ezelõtt nézett 2 adásból ilyen épületes kritikát sikerült írnod, azért az nem semmi...

Üdv.
Kaja Ibrahim