norton15 2009 ápr. 19. - 20:02:38 Előzmény csancsy
(300/380)
Mondom, szülõtõl is függ a dolog. Ha szülõ vigyáz a gyerekre, szerintem az nem fog thrillereket nézni. Részben korfüggõ a dolog persze, de 15 év fölött, ha olyan a gyerek, és szereti a mûfajt, akkor nézze, de csak módjával persze.

Hogy mi a baj ezzel a filmmel? Az, hogy minden gondtalan, mindenki boldog, semmiféle bonyodalom nincs. Ez sincs valami jó hatással a gyerekre. Könyörgöm, annyira életszerûtlen az egész, és ez nem musical. Ott a Hair, a Chicago, a Jézus Krisztus Szupersztár.

Egyik nagyon jó barátom mondta, hogy a testvéreivel óvva vannak szinte mindentõl, és teljesen megdöbben mindig, ha Irakról beszélnek a hírekben, vagy az afgán harcokról, vagy más terroristákról. Az sem jó, ha bezárjuk a gyereket.
Hilaryfan17 2009 ápr. 19. - 08:35:42
(299/380)
háát pl thiller helyett bõven jó ez 10-en éves kor (elején).
csancsy 2009 ápr. 19. - 00:24:14
(298/380)
Nem értek veled egyet. Az rendben, hogy 16 éven felüliek néznek thrillert, még én is nézek, de egy 10-11-12 éves gyerek az ilyet nem érti meg, fél tõle (megjegyzés: például, egyik ismerõsöm öccse nézte a Harry Pottert, és a vérfarkastól megijedt, úgy hogy nem tudott aludni), szóval részben kortól is függ. Meg mi a fenének kell egy 10-12 éves gyereknek gyilkolós filmeket néznie?
Nézze ezt!!! És mi baj van azzal, ha szép és jó, és rózsaszín álomvilág? Semmi gond nincs, miért baj, ha arra veszik rá az embert, hogy legyen önmaga, és teljesítse álmait. Mi a gond ezzel???? Szerintem igenis jó film!!! És nézzék ezt!!! Én abszolút HSM mellett vagyok! Elfogadható, rendes értékeket képvisel!!!

De felesleges vitatkoznunk, mert én véleményem nem fog változni, és gondolom azokké se, akik ellene vannak. Ez van, kész, elfogadom, hogy valaki nem szereti, nem lehetünk egyformák. Én szeretem, és elmondtam véleményem, hogy miért jó ez a film!!! Ennyi!!!
offtopic
norton15 2009 ápr. 18. - 22:52:05 Előzmény csancsy
(297/380)
Ennyi erõvel a gyerek semmit se nézzen, mert ez még jobban árthat, mint egy egyszerû thriller. Borzasztó nyál, álomvilág, minden szép és jó, ugyan már. Agyszívó.

A szülõtõl erõsen függ, hogy a gyerek mit néz. Én pl már pár éve nézegetek thrillereket, a kedvenc mûfajom, mégsem lettem sorozatgyilkos, esetleg depressziós. Nem.

Nem az életkortól, sokkal inkább attól függ ez a dolog, hogy megérti-e a filmet.
offtopic
Hilaryfan17 2009 ápr. 18. - 22:47:35 Előzmény monnci
(296/380)
akkor az jó arány!! :D:D
monnci 2009 ápr. 18. - 14:04:40
(295/380)
Hát ezt is elszúrták a filmmel kapcsolatban. Hogy nem egy helyes srácot raktak be.:S Hanem Zac Efront. Akinek ráadásul nincs is sok köze a színészkedéshez.:S úgyhogy.:|
De amúgy nem csak én vagyok ilyen "gnóm" h nem tetszik nekem a nagy Õ= Zac Efron (xPPP), az a meglepõ, hogy az osztályomban kb úgy 1 lány szereti, a többi nem.:P
Hilaryfan17 2009 ápr. 18. - 13:58:07
(294/380)
ok. Ezt nem tudtam. Akkor "gratulálok", hogy "normális" maradtál! :D:D

Én is láttam már musical-okat. (Rómeó és Júlia pl!)
Azok 10000x jobbak!! Jobb dalokkal, jobb színészekkel...

A forgatókönyvírónak és az embereinek könnyû mostanság a dolguk. Betesznek egy "helyes" srácot és minden tinicsajszi belezúg. = teljes a siker. SZÁNALMAS!!!
monnci 2009 ápr. 18. - 13:53:16
(293/380)
:D én még pont benne vagyok a 10-15-ben, de engem ez nem "tévesztett meg".:P Láttam már sok jó, és hiteles filmet, meg musical-t is, de ez egyik sem a kettõ közül. A musicalben sokkal jobb dalok vannak, a történet is ezerszer jobb.
Mert ha belegondolunk, ha nem lennének a HSM-ben dalok meg táncjelenetek, akkor arról szólna, hogy van egy csaj meg egy fiú akik egy suliba kerülnek és ENNYI! nekem ez nem egy forgatókönyv.:|
Hilaryfan17 2009 ápr. 18. - 13:48:07
(292/380)
hááát jah!! IGAZAD VAN!!!!
S én se értem, hogy lehet ezért "rajongani"?

Az is igaz, hogy a sok 10-15 éves kiscsajt "meg lehet téveszteni"...
monnci 2009 ápr. 18. - 13:41:39
(291/380)
Hû, ennek örülök, hogy mostmár egyre több ember gondolkozik így.:) Jobban nem is tudnám jellemezni ezt a filmet, mint ahogy az elõbb leírtátok.:D minden benne van, amit tudni kell.:P
Hilaryfan17 2009 ápr. 18. - 13:37:27 Előzmény FrancziskaAaAa
(290/380)
tökéletesen egyetértek veled!!! MAX 1x lehet megnézni mind1ik HSM-t, mert semmi értelme sincsen 1iknek se!!!

Éneklés és "táncizás" és ennyi. Közte meg 2-3 mondat.

Amikor az elsõt megnéztem még tetszett, de a 2-3at már meg se néztem, mert tudom, hogy már nem tetszene és idõpocsékolás lenne az egész. A Jetix annyira soxor adta le a filme(ke)t, hogy MEGUNTAM!!! Ott még reklám gyanánt is beraktak egy HSM Tánc+éneklést... SZÁNALMAS!!
offtopic
monnci 2009 ápr. 18. - 12:03:15 Előzmény FrancziskaAaAa
(289/380)
Jó hülye osztálytársaid lehetnek.xP
FrancziskaAaAa 2009 ápr. 17. - 16:18:04
(288/380)
a feltörést egyébként a drága osztálytársaim csinálták heccbõl , mivel kihangsúlyoztam , hogy utálom . erre néhány fiú feltörte és osztályzott 10re azt amit nem szeretek . de nem csak nekem szinte mindenkinek . annyira szánalmas , de nekik ez a játék ...
FrancziskaAaAa 2009 ápr. 17. - 16:16:25 Előzmény monnci
(287/380)
ohh akkor már hárman vagyunk :)
egyszerûen nem tudom megérteni , hogy valaki , hogy lehet oda ilyesmiért . egyszerûen semmi sztori csak összeveszünk éneklünkróla és táncolunk hozzá , aztán kibékülünk és éneklünk róla meg táncolunk hozzá , és utána csak úgy éneklünk meg táncolunk . ha valaki ezt akarja nézni akkor nézze !! sajnálom , ha valaki ennyire igénytelen filmek terén .
mondjuk van olyan ismerõsöm aki szereti sajnos ...
amugy meg sajnálom , hogy helyenként az osztályzás nem tükrözi a véleményem , de feltörték a regisztrációm , és a barátnõm is használta a regisztrációt szóval ...
monnci 2009 ápr. 12. - 10:09:11 Előzmény fekete...orsi
(286/380)
hû, én dettó ugyanezt gondolom.:D már le is írtam egy pár helyre.:P nem igazán értem, hogy hogy lehet ennyire rajongani ezért a "filmért".. dehát ízlések és pofonok...
Millagro 2009 ápr. 12. - 09:43:59 Előzmény csancsy
(285/380)
Az én véleményem statisztikákon alapul, illetve pszichológiai vizsgálatokon. 5-6 éves gyerekeket például a hirtelen mozgások és a sötétség rémiszti meg, az érzelmi részek nem érdeklik õket, a verekedések sem ijesztõek. Dragon Ball-t nem tiltották be, csak más besorolást kapott, és abban a mûsorsávban nem nézték annyira. Az meg csak városi legenda, hogy volt egy fiú, aki leugrott miatta egy háztetõrõl. Nem minden rajzfilm készül kisgyerekeknek, csak ezt a többség nem tudja felfogni.

Nem elektromos bébiszitternek kell használni a tévét, hanem foglalkozni kell a gyerekkel.

Én szeretem a horrorokat, több régi osztálytársam szintén szerette, egyikünk sem lett tõle erõszakos vagy érzéketlen.
csancsy 2009 ápr. 11. - 12:59:27
(284/380)
Nézd ez a te véleményed!!! Szerintem éppen azért van több családi erõszakos cselekedet, mert a tévé és internet bekavart ez igaz (ne mondd már hogy régebben is ugyanennyi bûnözés volt, ez nem veszem be). De akkor se kéne horrorok, stb.. filmek elé egy kisgyereket (pl. dragon ball-t is betiltották, mert a gyerekek leugrottak, azt hitték tudnak repülni, ez persze ebbõl adódik, hogy szülõk erõszakosak, nem? Ez abból adódik, hogy elhitték, ami a tévében láttak semmi köze a környezethez). De mindegy, én elfogadom, hogy ez a te véleményed, részben van igazság is benne, de nem mindenben értek egyet veled.
Millagro 2009 ápr. 11. - 09:32:40 Előzmény csancsy
(283/380)
Gyerekeket az befolyásolja, amit otthon látnak, ha erõszakosak velük, meg nem törõdnek velük, akkor ne is csodálkozzon senki, hogy nem lesznek tökéletes felnõttek.

Egyébként régen is volt sok erõszakos cselekedet, csak nem jutottak el ilyen szinten az emberekhez, mert nem volt tévé és internet! Horror filmek elõtt az emberek a sátánt hibáztatták vagy a démonokat, ill. olyanok is voltak, akik szerint Isten mondta nekik, hogy öljék meg az illetõt. Most vannak filmek, így azokra fogják a dolgokat.
Hilaryfan17 2009 ápr. 10. - 18:56:01
(282/380)
akkor 1et értünk!!!!
1/10
fekete...orsi 2009 ápr. 10. - 17:20:49 1/10 Előzmény majnarkitti
(281/380)
nem volt nehéz, hogy jobb legyen mint az elõzõ kettõ, mert már azok is borzalmasok voltak!!!! ez is az! borzasztó, unalmas, nyálas és hihetetlenül valótlanszerû sztori! UNDORÍTÓ!!!!