Téma: Hilal Saral

Michonne 2019 febr. 06. - 23:33:49
(1277/1897)
Murat Unalmis se maradhat ki a szórásból. Erika azért kócosan se olyan rossz;) De hogy neked is kedvezzek, készül a séró: https://www.instagram.com/p/BYGB82NhzpV/

Élettársával Maximusal:
01: https://www.instagram.com/p/BLOR5ugBuAY/
02: https://www.instagram.com/p/BGEPkxyqUxm/
03: https://www.instagram.com/p/-4AhEEKU_-/

Hmm: https://www.instagram.com/p/BOxvaCDAro6/

és a végére, drága drága Demir bey miket nem tud: https://www.instagram.com/p/BqniVajl99y/

De ha már Cukurova, el is felejtettem írni a múltkor, hogy azért Timur Savci neve a stáblistán eleve meg kellett volna, hogy nyugtasson. Ja és olvastam valahol, hogy a sori alapja az 1978-as Mennyei napok: https://port.hu/adatlap/film/tv/mennyei-napok-days-of-heaven/movie-45888

Erika Abla, olyan elánnal írsz a Kadin diziről, hogy hétvégén abba is belekóstolok szerintem.
Michonne 2019 febr. 06. - 23:30:33
(1276/1897)
Dzsigoló Engin: a képek jók lettek. Nyomatják a 60-70-es éveket mindenben, berendezési tárgyak, ruhák, stb (jön vissza a trapéz csajok!), szóval nem vagyok meglepve, hogy a reklám fotóknak is hasonló a koncepciójuk, hangulatuk. Az már mellékes, hogy én annyira nem vagyok fanja ennek az Ernyei Béla után szabadon köldökig kivágott fazonirnak, mert inkább elvesz, mint hozzáad a férfiassághoz, de nyilván ízlések és pofonok:)
Btw Enginnek egy ideje új lakatosmárkja van, a néni öltöztette a latin körútjára is,
íme ő az jobbra tütüben: https://www.instagram.com/p/Bs-eHhHFpUq/
Burak Denizt is szereti: https://www.instagram.com/p/BrhlcuDlZrm/
és őt is: https://www.instagram.com/p/Bpzsy7Rls8u/
Ja! és a céda az Urammal szilveszterezett, nagy közös szelfi is vót uff ya. Erika abla engedélyt adsz a megtépésére, vagy csak szimplán dartsozzam le a kadint?!
Ilyen fejet fog vágni, ha megtudja legyilkoltam a nőt: https://i.ibb.co/gt9hDvY/51.gif
meg ilyet: https://i.ibb.co/ZGdZQ6Q/56.gif (itt nagyon güzel)
De hogy ne csak nyekeregjek, néhány szíp gif és kép is az új filmből:
https://i.ibb.co/k0b1FYf/59.gif
https://pbs.twimg.com/media/DyUvmNBXQAUAexU.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DyUuKB0WkAAKj5d.jpg

Michonne 2019 febr. 06. - 23:27:21
(1275/1897)
Szép estét lányok;)

Ablák, köszönöm, már jobban vagyok, tulajdonképpen a múlt hetem volt igazán rázós, olyan határidős munkával, amit nem hagyhattam másra, ezért ha fél napokat is, de be kellett menni zombi üzemmódban, ezért is kellett a karantén hétvége. Erika, ajaj igen jól ismerem a hátrányát a szájmaszknak + ban én még szemüveget is hordok tehát gondolhatod:) sőt amint kitavaszodik bicajjal szelem a habokat és a tavaszi hűvösebb reggeleken egy sál is szokott hasonló állapotokat okozni. Ennek ellenére, ha már kénytelen vagyok betegen bemenni, kis térben mindenképp használom, hogy minimalizáljam a rossz kimenetelt. Említett kolléganőnek egyébként nem volt fontos munkája, nyugodtan otthon maradhatott volna, ehelyett mártír fejjel telibe köpködött mindenkit 1 hétig:) No mindegy túl vagyunk rajta és végül is igazad van, ha ő nem köpköd, akkor később találtam volna Demir beyre…hehe;) És köszönöm a dicsérő szavakat is, ámbátor humor tekintetében 1 centit sem vagy lemaradva tőlünk, meg másban sem, sőt;)
Olvasom a barlang szösszeneteket csajok és fetrengek, tartjátok a frontot rendesen!!:)
És ezek az amigók…. huhh Timi emberedre már tényleg szavak nincsenek, lazán castingolhatott volna valamelyik Black Seals évadba. Kék műszem meghaltam:D De Erika a Te urad sem panaszkodhat, és túl a ruhán és izzadságon, az kiélt nézés, no az visz mindent:)) a hasa engem is elgondolkodtatott, gondolom nem kamupárna, mert Ő az a szerephez hízó-fogyó típus ha jól emlékszem ugye?
Timi a sztárfotótokon azóta is visítok, fenomenális, szuper időzítés, szuper szög, a plasztika is perfect (kérem a doki számát), a könnycsepp a kedvencem:)) most már csak nevezni kéne benneteket valamelyik „Ki a kedvenc török párosa 2019-ben ?” facebook - soha véget nem érő- szavazósdiba :D
Teve téma: etettem már tevét, egész cukik, ahogy nyaldossák a cuccot a tenyeredből, szóval ha nem kapkodnak értük egye fene kisegítelek, egy csáj mellett majd megbeszéljük a részleteket. Valaki csak akad a gyűjteményemben, akitől már szabadulnék és persze belefér az alpi-kenani sávba is;)
Castle Rock: Ó én abban a hitben voltam, hogy már láttad, de ezek szerint csak tervezted. Mr. Skarsgard a továbbiakban sem fog sokat beszélni, inkább csak gülükézik, de ezt nagyon profin.

Mankos Kenanja: még jó hogy mindenkinek Ő volt az "első"!;)

Mary,
Köszi a SAK romantikát, ohh csak 29 részt kellett kivárni:) A Disneyes körítéstől eltekintve – bár értem a szimbolikát – rendben volt tényleg ez a csók, nem varrták össze a szájukat. Jó rájuk nézni, szépek együtt.

„Ti egyébként hogy jöttetek rá hogy megtaláltátok a nagy űűűt? Ha fintorgok a real life-asszonyra az már a szerelem jele?”

Fintorgás?? ó nem nem az nem még elég, minimum dartsal kell misstökéletesinstaképére lövöldözni.
Bár ha elrablódat látod benne, gyermekeid apját közös ráncokkal, sőt pláne a nézése-járása faktor is rendben, akkor ez így összesen beszédes, és szvsz egy lépés választ csak el, hogy a I love gerillaboy tetkó Emre foreverre legyen átütve;)
Csajok úgy érzem sürgősen táncleckéket kell venni Mukkadesztől a henna bulira, jaj de várom:)
A Burcu előzetes nem is rossz, húúú nagyon hideg a csajszi, Baris Arduc meg bleee, mert ő mindig olyan mimikátlan bamba benyomását kelti ha látom, jobb nem vóóóóóót mellé??
Timea Hakmen 2019 febr. 06. - 23:05:55 Előzmény hanga549
(1274/1897)
A cuki szó ami utoljára eszembe jutott volna erről a képről. :D Nekem Kivo jobban bejön a pocak miatt. Vajon eredeti?
Szerintem is mindenképp csak érted könnyezhet, csak nem akartam nyíltan kimondani nehogy Basak olvasson.

Ügyészasszonyról nem akarok spoilerezni, de ez még csak a kezdet... Én vele ambivalenciában vagyok, mert a felsőbbséges ügyésznős stílusa szimpatikus, de az nem, hogy közben szemérmetlenül flörtöl ezzel a kis maffia sarjjal. Elég naiv, ha elhiszi, hogy ártatlan (pedig tényleg az szegény, de én nem lennék benne ilyen biztos ezzel a kékfényes fejjel), bezzeg szegény Selamot végig sem hallgatta (ami persze érthető). Nem tudom miért van úgy oda ezért a Barzanért, amikor a repülőn is hímsovinistáskodott, én már ott dobtam volna.

Azért az a teraszos vendéglátóegység nem akármilyen vendéglátóegység, hanem Feride és Mahir (Karadayi) törzshelye is.

Szép a muzsika :)
hanga549 2019 febr. 05. - 22:56:44
(1273/1897)
A múltkori belinkelt zene (Kadin 47-ből) újabb változata Mehmet Erdem előadásában. A fickóra még Kuzeyben figyeltem fel és azóta is nagy előszeretettel hallgatom (csak hab a tortán, hogy a zuram haverja).

Nem tudom, meghallgatta-e valaki, de ez LIBABŐŐŐŐR...

Így is csak ŐK tudnak énekelni. Oda akarok költözni. Ilyen stúdió koncerteket akarok hallgatni. Jajjj...

https://youtu.be/dPCzZuMR8eY
hanga549 2019 febr. 05. - 17:40:27 Előzmény Timea Hakmen
(1272/1897)
Meg kell hagyni, határozottan előnyére szolgál, ha nincs az az abrosz a fején... ;) (Nyugi, Mary!!) :D

Nem tudom, miért sír folyton. Talán hiányzok neki (de ez csak egy tipp).

És a mi kis Selamfriendünk... :))))))))))) Nos, én azt hittem Kivot nem lehet übereleni hogyannézzünkkiminélhülyébben kategóriában, de tévedtem. LEHET. Ez de cuki!! :))))) (Jajj, sírok!!!)

Amúgy nem tudok ám rá annyira haragudni a medencés buli miatt. Sőt, mikor a kedves apósjelölt pisztollyal megfenyegette, még meg is sajnáltam. Lesz itt nemulass, ha beudvarol (márpedig BE FOG) maffiapapa fiacskája főügyész kisasszonynál... Gondolom azért lesz a kutyafej, meg később a boksz.
Apropó, összetört szívű kis Yasemin szerelmi bánatában azért elég kacéran stírölgette a repülőtérről eljövet Barzant... Már nem is szimpi, pedig nagyon az volt, ahogyan elengedte Selamot a legénybúcsúra. Mit elengedte... ELZAVARTA bulizni. Ilyent is ritkán látni. (Talán nem is szerette igazán?)

Mellesleg mit keres Tuncer bátyánk álnéven abban a teraszos vendéglátó egységben? :O Akkor ezért nem volt ott a kocsmában nyáron, amikor kerestük. Biztos valami tanúvédelmi programban részesül, csakis erre tudok tippelni.
Timea Hakmen 2019 febr. 05. - 15:01:15 Előzmény mankosy
(1271/1897)
Gerillaminőségében ilyen.
(Ez a kép volt a vesztem, amiatt gerjedt fel Maryt.)
Timea Hakmen 2019 febr. 05. - 14:59:41 Előzmény mankosy
(1270/1897)
Íme, a tevecsereskedelem tárgya.
Timea Hakmen 2019 febr. 05. - 14:58:27 Előzmény hanga459
(1269/1897)
Álmaid emberéről csodás ez a fotó! Miért könnyes mindig a szeme ebben a filmben? :D
Selamfriednek is volt egy hasonló külsejű szerepe, csak ő még üvegszemű is volt.

Én is meg vagyok lepve, hogy az asszony engedi ezt Buraknak, pedig veszélyesek ezek az arab lányok (lásd szaúdim). Biztos kiengeszteli majd Fahrit egy gyémántgyűrűvel meg aranycsörgővel.

Örülök Mary nevében, hogy nem akarsz gerillané poziícióba lépni te is. :) Látom sokra becsüli magát ez a kis gerilla... Mary mentségére, hogy a két tevét én mondtam minimumként, persze az már Mary döntése volt, hogy végül mennyit áldozott rá...
Aynen, ezzel a SF-fel csak a gondok vannak. Az ottalvós buli miatt még nem hibáztatom, ott már tényleg félájult volt, de ahogy a medencében élvezkedett amint az a tyúk rácsimpaszkodott, az ocsmány volt. De sajnos elfogult vagyok, ezért akkor is az ő pártját fogom, mert később bánatos kutyaszemmel fog leskelődni :( meg erotikusan verekedni. XD
mankosy 2019 febr. 05. - 12:30:18
(1268/1897)
lemaradt: plííz tegyen már fel valaki egy képet a hímneműről akit a tevecserekereskedelem tárgya volt :D
mankosy 2019 febr. 05. - 12:25:36
(1267/1897)
Nekem is Kenan volt az első (meg még aki a az ertéel-en kezdték és nem a másikon,aminek nem mondjuk ki a nevét) és mint úriember el is vett feleségül :D .D.. ..jó a kettő között volt egy kis szünet meg, kalandom a zuraddal ilyentájt 5 éve, de az csak rövid volt...na de neked még minidg a zurad az első
Kivo: nem messze van tőlünk egy Tudakozó nevű"vendéglátóipari egység", na ott is vannak ilyen arcok....hi hi ...
hanga459 2019 febr. 05. - 11:39:25
(1266/1897)
Merhaba Kizlar!

Jó híreim vannak. Megismerkedtünk. Viszont megállapítottuk, hogy sajna nem jövünk be egymásnak Nincs harag, meg semmi ilyesmi, de maradunk inkább csak haverok. Azt is mondta, hogy őt már amúgy is megvette Mary (bár csak súgva merte mondani, hogy picit fáj neki és keveselli a két tevét, úgyhogy Marycim, valamit dobjál még rá - mondjuk 3-4 kecskét.)
Egyébként mielőtt valami cédának gondolnátok, elárulom, hogy amúgy sem mentem volna bele semminemű kapcsolatba vele (hiszen tiszteletben tartom a kapcsolatotokat). Inkább megkönnyebbültem, hogy nem kell titokban kámpicsorognom senki után. Nincs is szomorúbb egy plátói szerelemnél. Csak vegyük példának szegény Kayát, ugye... Én maradok álmaim emberénél (mellékelt fotó).

Timea abla, a KG párhuzam számomra mindössze annyi, hogy ott is bevetettek egy kaszkadőrt egy bizonyos cél elérésére, egy dolog igazolására. Ennyi és nem több. :)

Utánanéztem kicsit Őzike depijének, és én értelmeztem valamit rosszul. Valóban depis volt és emiatt vissza is vonult, de nem filmes, hanem üzleti kudarcok miatt. Új projekt KS óta valóban nem volt. A 80 fős Valentines háremezést én is hallottam. Ebből vajon nem lesz otthon gond? (asszonyka várja a közös babucit, Apuci meg csajozgat, és mindjárt 80 nővel, ajjajj....). Ehhez képest Kerim melléálldogálós fotója tényleg piszlicsáré dolog. Ellenben Selamfriend de csúnya volt megint!!! Jó, oké, erősen ittas volt, de nehogy már ez legyen mindig a kifogás. Tisztán és egyértelműen látszott, hogy nagyon is imponált neki, hogy annak a jótestű tyúknak ennyire bejön. Az éjszakai esemény viszont biztos vagyok benne, hogy nem történt meg, úgyhogy ebben ártatlannak gondolom. Röhejes volt, hogy miután megkapta az elbocsájtó szép üzenetet, le se esett neki, hogy mi is lehet a gond. És természetesen mindenki látta a bulifotókat, csak ő nem ment fel aznap az internetre...

Annak ellenére, hogy GB-vel nem vagyunk egymás esetei, a dizi határozottan bejön nekem. Tetszik a hangulata, imádom a Mardinban játszódó jeleneteket, csodaszép az a vidék. Egyszer nagyon szívesen megnézném élőben is, bár valószínűleg kissé félnék a Szír határ közelsége miatt (is).
Pasikból nekem a londoni bátyó (Barzan) a bejövős. (De gondolom ezen nem csodálkoztok.) :))

Hálásan köszönöm az instás gyorstalpalót! Akkor nyugodtan kukkerolhatok ezek szerint. ;)

Ezel valóban alap pasi volt, nekem ő volt az első török, aki elvette a szűzességemet. (A sebhelyesarcút akkor még észre sem vettem, max. csak anyiban, hogy "hű, de genya"!!!)
Timea Hakmen 2019 febr. 04. - 21:22:50
(1265/1897)
Hanga abla: gerillaboy sajnos csak a második résztől lesz, addig meg kell elégedned Ali müdürrel :((
Michonne abla, jobbulást!
Timea Hakmen 2019 febr. 04. - 21:17:19
(1264/1897)
Mankos: gerillaboy az én párnapos kalandom és Mary újdonsült szerelme, akit nemrég megvásárolt tőlem két - rosszminőségű - tevéért. Az Asktan Kacilmaz című sorozatban kísérjük figyelemmel jelenleg, illetve látható még a nagysikerű Elif című sorozatban is minden délután az Rtl klubon vagy a Tv2-őn vagy az Izaura Tv-n.
A tegnapi Kenan-os hírről kiderült, hogy mégsem, csak az a cég ajánlott neki szerepet, ami az említett diziket csinálja.

Hanga abla:
A Carpismát szerintem egyszerűen rossz napra tették, csütörtökön túl nagy a verseny. A Cukorova is hamarább kezdődött, az Avlunak, Bizim Hikayenek meg már van egy kialakult fantábora. Állítólag Törökország összes leszbikusa Avlu rajongó, többen vannak, mint gondolnánk! Egyébként Hüseyinünknek is kezdődik most egy új sorozata, szintén csütörtökön, bizonyos Tek Yürek: https://www.youtube.com/watch?v=g-w-Yh-o2Wc Egy pillanatra majdnem megtetszett, mert kopaszon hasonlít egy nagyon régi szerelmemre. (Pep Guardiola, a Barca exedzője, ha esetleg otthon vagy futballban.) Szóval Hüseyin bá' maradt utolsó reményem, hogy valaki eltiporja az Avlut.
Őzike mivel vallott kudarcot a KS után? Úgy tudom azóta nem nagyon munkálkodott, inkább vacsorálni jár arab asszonyokhoz (80-hoz) pár millió euró fejében. Insallah az új Osman dizi majd kihozza a depresszióból a kicsikét. Nagyon szomjazom egy új szultános dizire, kár, hogy a dirilisesek csinálják, így valószínűleg több lesz az imajelenet, mint az erotikától átitatott, hihi.

"És jééééé, neked bejön Kenan? (Mankos amúgy tud róla?)" Dehát Kenan minden török sorozat rajongó első szerelme, nem? Szerintem a Mehmed dizi idején eléggé nem fogtam magam vissza a Kenanról való áradozásban, szóval lehet, hogy rájött. Ha nem lennék ízlésficamos, pont ilyen külsejű és eleganciájú férjre vágynék, de mivel az vagyok, nincs veszélyben tőlem, túl kifinomult hozzám. Az ő háremében is maradok a csak távolból csodáló, pislogó háremnő.
Emre bácsi = gerillaboy. Fogalmam sincs, hogy miért bánnak így velem ezek a török színészek. Mintha valami mindenekint cemende típus lennék, akinek nem válaszolhatnak vissza, különben levágja az asszony a fejüket. A barátnőm tényleg egy attraktív jány, őt bezzeg merte nézegetni. Na, mindegy, ez már legyen Mary gondja... az enyém meg a tevék Lajosmizsén.
Instán van egy nem annyira új funckió hogy 24 órára storyban kitehetsz valamit, na és ha azt megnézed, akkor az illető látja, hogy megnézted, de azt nem hogy hányszor. (Ez a posztokra és az adatlapra nem vonatkozik, azt nem látják, szóval nyugi, nyugodtan nézegetheted Kivót meg az egyéb török szépfiúkat:)) Azért írtam úgy, hogy a barátnőmet kétszer csekkolta, mert a délutáni, majd a később kitett, esti storyját is megnézte, szóval még csak nem is véletlen félrekacsintás/kattintás volt, hanem szándékosan visszatért az adatlapjára!

HS - Marynek spoileres lehet!

Én is a kaszkadőrös dologra gondoltam (ha Mütfit papára gondoltál, hogy arra gondoltam, höhö, azért őt annyira nem sajnáltam meg. :D). Csak arra voltam kíváncsi, hogy a KG melyik pontjával láttad a párhuzamot vele.

Lehet, hogy én nem vagyok eléggé féltékeny típus, de szerintem annyira nem volt durva az a fotó, még csak nem is tapperolták egymást, csak ártatlanul álldogáltak. Kerim, mint gazdag család sarja valamilyen szinten celeb Törökországban (az újságban is benne volt az esküvőjük), szóval nem akkora dolog, hogy fotózkodni akarnak vele. Amikor Hülya belépett a bárba, oké, kicsit szorosan álltak a nőszeméllyel, de Kerim épp indult volna haza, látszott rajta, hogy eszében sem jutott volna máshol tölteni az éjszakát... Kicsit fura Hülyában, hogy egyrészt valami mintanyának állítja be magának, és tényleg mindent elkövet Memo babáért, viszont amikor a szakításról van szó, úgy beszél, mintha ő csak úgy simán leléphetne, és nem tartozna felelősséggel Mehmetért (tudom, a szavai nem fedik a valós érzelmeit, de akkor is, egy igazi anya szerintem nem ilyen.)
hanga549 2019 febr. 04. - 21:10:08 Előzmény Michonne
(1263/1897)
Erősen úgy tűnik sosem ismerem már meg ezt a gerillaboyt, pláne így, hogy még mindig ugyanott tartok, de Michonne ablánk dáthás vizitje mellett nem tudok szó nélkül elmenni, és ismét (még mindig) itt zavarom a légkört.
Először is: Gecmis olsun, drága!!
A szájmaszk viselésétől két okból ódzkodnak a zemberek: 1. én személy szerint konkrétan belefulladok ilyenkor, nehéz benne levegőt venni szájon át, eldugult orral, ill. percenként tüsszenteni (az még nem is lenne gond), pláne orrot fújni. 2. ha mindenki hordaná, sosem lehetne otthon karanténba zárva diziket nézegetni (pláne nem Cukurovát).
Imádtam minden sorát az elemzésnek! :))) Zseniális, hatalmasakat kacagtam közben és TELITALÁLAT. :)) Én képtelen vagyok ilyen klasszul és ilyen fergeteges humorral kielemezni egy-egy karaktert, történéseket. De hát nincs is rá szükség, hiszen itt vagytok Ti, drága abláim és megteszitek helyettem is. (Ennyi szép és jópofa leányzót, és még nem keltek el, hihetetlen!!) :))
Örülök nagyon, hogy tetszik. :) Mankosnak is ajánlgatom, de Ő az Istennek sem akar kötélnek állni. Pedig tudom előre, hogy 2xháromszögbajszi Demir ask lenne at first sight. (Mondjuk az alvós hajszerkezet véleményem szerint eléggé kiábrándító - először nem ismertem meg vele). :))
(Spoileres részed: hogy MICSODA???!! :OOOO Én nem lestem bele ennyire, de örülök,hogy Te viszont igen, és bevallom, most nagyon-nagyon felcsigáztál.)
Hány napra zártak el a külvilágtól? Remélem egész hétre! Gyógyulgassál, legyél intelligensebb a náthánál! :)) Puszi!!!

UI: most már tényleg megyek vissza beleesni GB-ba.
hanga549 2019 febr. 04. - 20:33:06
(1262/1897)
Megjegyzés1: micsoda élvezet szeretett Bulutom helyszíneit látni!!! (szívecske hegyek)
Megjegyzés 2: gerillaboy még mindig YOK.
Megjegyzés 3: eddig tetszik.
Michonne 2019 febr. 04. - 20:32:10
(1261/1897)
Erőt, egészséget a Kartársnő Abláknak!:)))) Marynek külön puszi;)

Csak azért nem átkozom el a kolléganőmet a takonykór irodai szétszórása miatt (talány, hogy az emberek miért ódzkodnak annyira a szájmaszk viselésétől?), mert így szigorú fetrengést és karantént írtak elő a hétvégére, ergo volt időm dizizni, mégpedig Cukurovazni. Erika Abla tudod te, hogy mi kell a kórságban szenvedőknek, Ámen!;) Egészen szépen haladok vele, tetszik a kicsit spanyolos hatása, szép a képi világa, ruhák-sminkek bejövősek, Dallas is oké. Szerintetek a ’70-es évekbeli Isztambul tényleg ilyen havannai hangulatú volt, vagy túl meseszerűre vették?
A sztorival nekem sincs gondom, az elején tényleg egy szenti menti dizit kapunk, de én azért örülök, hogy nem maradunk ebben a langyos vízben és kap egy kis fűszert is, amitől nem ragad úgy össze a szánk:) A Demir-Anne-Züleyha trió nagyon jól működik együtt, patent a színészek játéka. Anya és fia együtt is nagyon jók, ha tervezik leforgatni a török Bates Motelt nyerő casting lennének, ja és kérjék kölcsön ezt a cukurova betétet is hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=0w1kjUhXtkU
Demir bey kifinomultsága, sármja (ajjaj), már majdnem meg is gyógyított, majd én is láttam „azt” amit Erika Abla, így átmeneti visszaesést produkáltam. Persze csak az egyik szemem sírt, hiszen barlangtársnőimhez hasonlóan én sem vetem meg a cicopatákat, így mégsem kellett végül leküldenem a következő aszpirin c komplexet a nagy bánatomban, hanem restartoltam és hősiesen átadtam magam a várható őrületnek:) Tudom AYIP …. mert egy uralkodó, irányításmániás, önjelölt karicim stylist (bleee), pofozkodik, és még bajsza (sőtpláne 2xháromszög) is van, de mindezeket a bűnöket olyan elegancia lengi körül, hogy sajnos nekem spec. nem sikerült kitérnem a vonzereje elől Mary, ezért Demir Yaman hivatalosan is a gyűjteményembe került BBO-s Mustafa mellé házi pszichonak, még ha kicsit lájtosabb formában is elődjénél:D De hogy ne húzzon le teljesen a mocsár és tudjak még tükörbe nézni, ha arra kerülne a sor persze meghúznám a ravaszt nőtársaimért, de csak brühühüzve:))
Ahogy az állapotom is mutatja Murat Ünalmis -eddig - nagyon jól felépítette csendes őrült Demir beyt, és finoman adagolja a karakter belső feszültségét. Ami a külsőségeket illeti, alkatilag tökéletesen illik hozzá a kicsit bizarr ’70es évekbeli stílus, bár nyilván a fotómodellek őshazájában ez önmagában azért még nem lenne elég, tehát kell a recepthez egy kis finomrezgés is, ami benne szerintem megvan, és talán ettől ilyen hatásos a karakter. Persze, lehet, hogy csak az ilyen naiv libák ájuldoznak tőle, mint én, csoda, hogy túléltem eddig ezt a pár évtizedet:) Neyse, ha sokáig nem jelentkeznék kezdjetek el kerestetni, mert tuti elásott valahová egy random őrült XD
Főhősnőnk Züleyha bátor, szimpatikus karakter egyelőre, Béka Hilal (tudom ultra genya vagyok) részről részre rázódik szépen a szerepbe, és jól hozza a rettegős feelinget is, sőt az jobban is áll neki, mint a full szerelmes andalgós státusz. A lagzis részben priceless az a folyamatos undor a fején, és ráadásként **SPOILER - Demir bey jobb horogjától sem fog elájulni a későbbiekben, szóval tud valamit Mary;)- SPOLIER VÉGE** Az esküvős rész egyébként önmagában is jól sikerült, a menyasszonyi ruha mizérián, anyós szűzhártyaelvesztést bizonyítandó lepedős akcióján át, a lövöldözős táncikán túl egészen a nászéjszakáig, no és Demir bey lefésült hajáig (amit szinte csak a hálószobában hord persze) XD
Természetesen nem bírtam ki és rákerestem, hogy hol tartanak, mire számíthatok, mennyire húzzák el a szerelemesek újra egyesülését, valamint, hogy esetlegesen ki fog felrobbanni a dizi végén (XD)…. erre mibe futok bele?? **** SPOLIER - Züleyha pszicho kocacim kórházi ágya mellett, nevezett életéért piheg aggódva (váááh WTF?) (bár nem tudom mit álszenteskedek itt, hiszen engem is megvett kilóra őurasága ..haha) Nagyon kivi leszek, hogy jut el Zülis Y-ból D-be, szóval már ezért érdemes végignézni …SPOILER VÉGE
A több szálat is mozgató és néha tűzre való Mamát nem lehet nem csípni, a színésznő perfekt, gondolom őt is fejtegetik még. Akit kiemelnék a mellékszereplők közül az Sebahattin, aki az esetek 90%-ban trollkodik az elviselhetetlen feleségével haha, csúcs ürge, egyik best tőle: „Inkább leszek alkoholista, mint rossz ember!” sikítok:))
A cukorka ranch alkalmazottjai hozzák a szokásos köröket, de sikerült ritka butára venni mindegyiknek a figurát, egyáltalán nem is szórakoztatóak, nem kötnek le. Őzike szemű Gülten aranyos persze, de ő sem zavar sok vizet.
Zene: a kútjelenetes Aytekin Atas betét mondanom sem kell gyönyörű (na meg a jelenet is klasszik török..hehe) de csalódottan vettem tudomásul, hogy csak ebben az egyben vesz részt.

Ma csak ennyire futotta, mert sajnos most lépnem kell csajok, így a HS, gerilla boyok, reptéri búcsúzkodások, dzsigoló szultánok (XD) kipletyizése a kövi látogatásra marad. Jövök majd.

Vigyázzatok magatokra, szigorúan csak szerelmi kórságot összeszedni, no pápá;)
hanga549 2019 febr. 04. - 20:27:27 Előzmény mankosy
(1260/1897)
Drága Mankos, hát a gerillaboy az a pasas, akibe a fél barlang bele van esve. Tímea látta meg először (aztán Mary), és olyan jófej és önzetlen volt Mrs. Selamfriend, hogy két tevéért átadta Marynknek. (A tevékkel azóta nem bír szegény Timi, eladásra kínálná pl. Kenanod hasonmásáért - nem tudom olvastad-e. Figyelem, vigyázat!!!!) :)))
Tudod, KG Barisnak (alias Puding bey) van egy sorija, amit most facebookon fordítanak. És hát ebben szerepel ez a gerilla csávó. Én még nem vagyok beleesve, pár perce nézem csak az első bölümöt és még nem lépett színre. De kitágult orrcimpákkal várom a pillanatot, hogy megpillantsam.

UI: Enginünket éppen az előbb gusztálgattam én is meg valamelyik oldalon. Jól áll neki ez a frizkó, hmmm.... ;)))
mankosy 2019 febr. 04. - 19:36:56
(1259/1897)
Sziasztok!

Csak egy rövid kérdés, mert már megint elveszettema fonalat, a "gerillaboy" néven emlegetett hímnemű egyedi kicsoda és miben van?...próbálok képben lenni

majdnem Kenan-Cansu: mit mondjak, nem sírtam tele a párnám...úgy tűnik exuram még nemtudja mit akar, csak ki kell várni...bár így nem fog tudni visszahódítani...csak nem legyen történelmi szultános diziu, meg valami hülye családi drámázós....inkább gyilkolászós, vagy krimi, vagy pszichos

btw Engin egész jól néz ki a képeken a FB-on

kis esti muzik: https://www.youtube.com/watch?v=TM0dNJhSYYU
hanga549 2019 febr. 04. - 18:41:36 Előzmény Timea Hakmen
(1258/1897)
Merhaba Tímea abla!

Elsőként erre:

""Csúnya volt ez is nagyon - nem akarok spoilerezni, ha odaérsz, tudni fogod, mire gondolok. (Kicsit KG jutott eszembe...)."

Szerintem hányingerkeltő volt. Ami szintén kiakasztott, hogy még azután sem mutatott empátiát, miután Kerim rápirított az érzéketlensége miatt... Nekem is eszembe jutott egy bizonyos szereplő egy bizonyos sorozatból. :D
Megkérdezhetem, hogy neked miért jutott a KG eszedbe? Mivel TeamKuzey-es voltál, nem tudok rájönni, hogy mire gondolsz."

Virágnyelven, tekintettel azon kedves ablákra, akik még esetleg nem tartanak itt: én arra a bizonyos kaszkadőrös dologra írtam és értettem. (És erről jutott eszembe KG). Szerintem ez is nagyon aljas húzás volt - úgy az indíték, mint a kivitelezés.

Szerintem Te másra gondoltál. Mellesleg AZ IS az volt.

Az Mahir-Hülya frigy álmod nem is olyan elképzelhetetlen, a két lókötő szerintem nagyon is összeillene (zsák a foltját effektus). :)) (Vaybeee, egy vérbeli HS fan - aki nem csak nézi, hanem álmodik is vele.) :)))

A 15. rész végét én is túlzásnak tartom, viszont Hülya mentségére legyen mondva, hogy velünk ellentétben ő nem látta, hogy mennyire ártatlan volt a dolog. Ő csak látott egy fotót (köszönhetően nagypofájú, butus, ámde roppant szórakoztató Badenak (a másik kedvencem Hatice néni, aki egyetlen mondatával képes egy hatalmas családi viszályt kirobbantani). :))) Szóval Hülya kicsit hülye volt, de mivel minden ember magából indul ki, és nekem is nagyon élénk a fantáziám, tehát én is képes vagyok egyetlen fotóból egy komplett válópert levezetni, úgyhogy valahol megértem őt, sőt azonosulni is képes vagyok vele. :) (Ugye most nem az jön, hogy tizenX részen keresztül próbálja majd Kerim kiengesztelni, megy a durci és a félreértés mindkét oldalról, mert az ilyesmi egyre jobban fáraszt már minden diziben). :)

Jaaaa, és imádom, ahogy a kis maradi vénlányos (és tuti, hogy még mindig szűz) Nilay beleesett ebbe a szélhámos Mahirba. :))) Szakadtam a harisnyalekapós, ablakra rajzolgatós - majd gyorsan letörlős jeleneten. :))

Basak nem lesz veszélyben tőlem a táborban, mert ő a tapétán a minta. ;)
Carpisma nézettségi mutatóin el vagyok képedve. Pedig nagyon jó ez a sorozat is (a számomra roppant mód unalmas Cesurnál például ezerszer jobb). Már éppen kezdtem volna arra gondolni, hogy csak nem talán a Basak iránti ellenszenv miatt nem nézik a törökök Kivancot sem, de aztán eszembe jutott, hogy deiszen Cesur is már Basak idején volt, és azt kajálták - úgyhogy el is vetettem gyorsan ezt a gondolatot. Aztán eszembe jutott, hogy mintha a sokak által nagyon-nagyon imádott Őzike is kudarcot vallott volna a KS után (vagy rosszul emlékszem?). Volt is utána valami depis időszaka. Valami ilyesmi rémlik.
Nekem nagyon furi, hogy egyik sorozatban az egekig emelnek valakit, díjeső, meg miegymás, aztán a következő projektjére már a kutya sem kíváncsi.

Ezen a tevés híren hangosan felzokogtam. :))))) Hihetetlen, hogy mennyire passzol! :))) És jééééé, neked bejön Kenan? (Mankos amúgy tud róla?)
Emre bácsi kim? Nyilván megint le vagyok maradva valamiről (azaz valakiről). De bárki legyen is, mondjuk ki nyíltan - egy ősbunkó. Mi az, hogy pont Téged nem lájkolt??? Nincs ennek szeme??? Amúgy nem vagyok túl jártas Instán, bár fent vagyok, de nagyon ritkán használom, szóval ott lehet látni, hogy ki hányszor nézegeti meg az embert? :O És ebből adódóan azt is látni, ha én bámulgatok valakit? :O

Jelentem: minden kedvenc sorozatom aktuális és elérhető legújabb részét kivégeztem, és amennyiben ma este nem tesznek fel Kizim újabb részt (már csak az van vissza), akkor nekiállok én is beleesni gerillaboyba. :))) (Mondtam, hogy tervben van nálam is ez a dizi). Úgyhogy RESZKESSETEK!!! :))))