Téma: Hitted volna?

6/10
kecsup 2023 ápr. 09. - 16:33:51 6/10
(5/5)
Nagyjából vicces volt, bár én annyira nem sokszor nevettem, mert a poénok nem voltak frissek. Kern kernes stílusban játszott, Hernádi meg hernádisban. Igazából, ha valaki ennek a két színésznek a sztereotipikus kliséjét akarja látni egy darabban, annak ideális választás. Számomra nem nyújtott a színészek teljesítménye többet, mint amit a tévékben eddig láttam máshol tőlük. Nem volt semmi eredetiség a játékukban.
10/10
M41 2150 2015 nov. 05. - 21:54:15 10/10
(4/5)
Csak az elõttem szólót ismételhetem: Fantasztikusan jó elõadás!!! Kern hozta a tõle megszokott kimagasló játékát, és Hernádi játéka is zseniális volt! Nekem még Ficzere Béla és Jeges Krisztián egyszerû mellékszerepe is nagyon tetszett.
Az egész elõadás 10/10!!!!!
Nagy élmény volt!!! :)
gulyasi 2015 ápr. 10. - 15:39:00
(3/5)
Szerintem is fantasztikus volt az elõadás. Hernádi játéka kimagasló volt. Közel ültem a színpadhoz, ezért volt szerencsém az arcjátékát is látni. Csodálatos, hiteles, lenyûgözõ, elragadó. Kern hozta saját magát, Tõle azt a kimagasló játékot kaptam, amit megszoktunk, de Hernádi még egyszer - csodálatos volt. A darab könnyed, de voltak pillanatok, amelyek elõhoztak elgondolkoztató dolgokat, az apa és a fiú viszonyára gondolok. Végig nevettem. Felhõtlen kikapcsolódást nyújtott. Köszönöm az élményt.
6/10
Marcus66 2015 márc. 31. - 14:56:14 6/10
(2/5)
Eltelt kb. két hét, mióta láttam ezt a darabot, aztán ma a színházi programot böngészvén megint ráakadtam. Jéé, játszik Kern és Hernádi? És akkor ugrott be, igen, ezt nemrég láttam.
A lényeg, hogy épp ennyire felejthetõ a darab. Megnézed, itt-ott mosolyogsz rajta, megállapítod, hogy a két fõszereplõ rutinból nem volt rossz, aztán két hét múlva nem hogy poént nem fogsz tudni említeni belõle, még azt sem fogod tudni, mirõl szólt.
Ja igen, még egy emlék: lógott a konnektor a falon.
10/10
sub_rosa 2014 ápr. 13. - 20:58:11 10/10
(1/5)
Nagyszerû elõadás, igazi jutalomjáték Hernádinak és Kernnek, és nagyon jó szórakozás a nézõnek. Könnyed, humoros, idõnként felhõtlenül, idõnként könnyesen kacagtató darab, ami megérinti a lelket, hiszen elõbb utóbb a párkapcsolatban élõk felét eléri a szeretett tars elvesztése, egy 60 körüli férfi és 56 eves nõ történetét meséli el a darab. Kitünõ, ajánlom.