ennyi baromságot... 2012 máj. 31. - 08:14:28
(50/270)
Mutattak valami trailert belõle a tv2-n... Engem a Trója c. agyrémre emlékeztetnek az effektek. Nagyon nem tetszett amit láttam.
Bigpapa 2012 máj. 31. - 07:54:11 Előzmény vedder
(49/270)
A királynõ szebb hófehérnél. Szerintünk. :)
vedder 2012 máj. 30. - 22:40:31
(48/270)
ki a szebb kinél?
Thetys 2012 máj. 30. - 20:27:14
(47/270)
Azt hiszem ennél többet nem is kell írni :-))) Egyetértek!
Bigpapa 2012 máj. 30. - 18:28:55 Előzmény motivator
(46/270)
Nem a szépsége és még csak nem is a tehetsége miatt választották sztyuártot :))) hanem azért,mert az alkonyat sorozat miatt "sztár". Vele lehet eladni egy filmet a tiniknek. Az más kérdés,hogy biztos nem Theront kértem volna fel a szerepre,mert ez a nõ max akkor nem veri kenterbe hófehért,ha a Rém maszkja van rajta,amit akkor viselt. Ráadásul Theron még tehetséges is.
A királynõ a mesében is szép,csak öregszik,ezért féltékeny hófehérkére. Ide lehetett volna tényleg Michelle Pfeiffer, kim basinger,vagy sharon stone is királynõnek,de Andie Macdowell-t is el tudnám képzelni.. ..igaz,õk is szebbek ennél a senkinél.
Mindegyik szép,de 50 felett vannak,így jobb a kontraszt egy 27 éves csajjal és hihetõbb,hogy féltékeny a szépségére és a fiatalságára.Ebben a filmben azt tudom elképzelni,hogy hófehérke bosszankodik,hogy a királynõ még dzsogingban is jobban néz ki nála :))))))))
nimrod666 2012 máj. 30. - 17:49:32
(45/270)
Mivel nem tudnak új filmeket kitalálni, így mindig csak feldolgoznak...

"A jól ismert Hófehérke Grimm mese modern kori feldolgozása, amiben Hófehérke (Kirsten Stewart) menekül a gonosz királynõ (Charlize Theron) elõl a szépsége miatt. A lány segítségére lesz a vadász meg a hét törpe, akik harcos királynõt faragnak a szépségbõl..."

Az oké, hogy Hófehérke, törpék, izé mizé...de miért kell belõle Jeanne d'Arc-ot csinálni??!! Nem értem, hogy a mese alapján, hogyan jöhet össze ez a 2 sztori? Mondjuk biztosan csak én vagyok túl maradi....
tanhu 2012 máj. 30. - 08:32:24 Előzmény motivator
(44/270)
ElQRSTEN SUMMANT színésznek sz*r, nõnek(?) rút a többi stimmel.Egyetlen tökéletes szerepe lehetne, ahol tátott szájú hullát kellene alakítania, na azt mintha rászabták volna...
7/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 29. - 14:05:59 7/10 Előzmény balazs456
(43/270)
Meryl Streep? te se voltál észnél amikor írtad ezt igaz? XDD

Charlize Theron tökéletes választás volt...biztos jól fogja játszani ak irálynõt
5/10
Hoppancs 2012 máj. 29. - 13:49:31 5/10
(42/270)
Mármint akinek NEM tetszik. Az elsõ mondatban rögtön hülyeséget írtam.:)
5/10
Hoppancs 2012 máj. 29. - 13:47:24 5/10
(41/270)
Amúgy nem szeretem, azt a hozzáállást, hogy akinek tetszik egy színésznõ, az biztos egy rusnyaság, aki ül a gép elõtt, és arról álmodozik, hogy bárcsak olyan szép és sikeres lehetne, mint a kritizált illetõ. Akkor Charlize-t miért nem szólták le? Hófehér(ke) esetében pedig nem arról szól a történet, hogy "érdekes arca van", hanem hogy gyönyörû, és nem csak azért, mert fiatalabb és tisztább a királynõnél, hanem úgy konkrétan. Egy gonosz, gyilkos boszorkánynál valószínûleg elég sokan tisztábbak és ártatlanabbak a vidéken, tehát kellene azért valami külsõ plusz is. Ebbõl a szempontból nem releváns, hogy a Disney változatról van szó, vagy akármelyik másikról. Persze, hogy ízlés dolga, és én egyáltalán nem mondom, hogy Kristen ne lenne szép, sõt, ebben a filmben helyesebb is volt, mint vártam, de Charlize Theron akkor is durván ráver 2-3 kört, korkülönbség ide, vagy oda. Azért ne tegyünk úgy, mintha nem arról szólna Kristen kiválasztása a szerepre, hogy biztosan kaszasiker legyen. Ez teljesen érthetõ a producerek részérõl, nem is ítélem el õket érte, ebbõl élnek.

Igazából én is tudom, hogy butaság volt ennyit lovagolni ezen, csak a "biztosan mindenki irigy Kristenre" elgondolás indított szólásra...

A film egyébként egyszer nézhetõ, de nem egészen érthetõ számomra a cím annak tükrében, hogy Hófehér és a vadász kapcsolata közel sem annyira hangsúlyos, mint az ember várná. Kicsit túlspilázták a témát, mintha nem tudták volna eldönteni, hogy a mesét akarják elõadni, vagy egy menõ akciófilmet, ezért annyi mindent zsúfoltak bele, hogy néhol igen vontatott lett. A törpék például láthatóan csak azért kerültek be, hogy nehogy már kimaradjanak egy hófehérkés moziból. Amúgy csak töltelék szerepük volt. Akikre viszont elvileg a hangsúly került volna, azok is elsikkadtak. A királynõ és a vadász múltja, Hófehér harcossá válása...ezek mind kifejtetlenül maradtak, a felesleges epizódok helyett pedig érdemes lett volna ezekkel foglalkozni. Ha már kemény harcost csinálunk a lányból, hitessük is el, hogy képes vezetni egy sereget. Kár ezért a filmért, de sajnos nem tudtak dönteni a tündérmese és a dráma+akciókaland kombó között, ami miatt egyiknek sem lett jó. Ha merészebbek az alkotók, és több elemet kihagynak az eredeti sztoriból az új értelmezés rovására, nagyon ott lehetett volna.
niknikk 2012 máj. 28. - 15:13:11
(40/270)
Azért írtam éppen Viggo Mortensen-t, mert a forgatás elején még úgy volt, hogy övé a vadász karaktere. Gondolom, mégsem vállalta. Bocsika!
lord_nazgul 2012 máj. 28. - 14:07:57
(39/270)
jaj istenem... az hogy ki lett volna jobb avagy sem... ilyen felesleges dolgokon rágódni! Már bocsi! De ezek mind szubjektív vélemények. Van egy kész film, adott szereplõkkel. Most komolyan van értelme azon vitatkozni, ki lett volna jobb avagy sem? :))))) A rendezõ elkészítette az általa legjobbnak ítélt szereplõkkel. Végül is ez az õ elképzelése, az õ mûve... az pedig hogy kinek nagyobb kedvence Vig Mortensen avagy Michelle Pfeiffer az érdektelen ebben a helyzetben... Bocsika
niknikk 2012 máj. 28. - 01:09:32 Előzmény Brosnan
(38/270)
Azért Viggo Mortensen mégis sokkal jobb lett volna... =(
bencyke92 2012 máj. 28. - 00:32:00
(37/270)
Szerintem Michelle Pfeiffer lett volna a legalkalmasabb!
balazs456 2012 máj. 26. - 12:25:38
(36/270)
Merly Streep-et kellett volna királynõnek...
Brosnan 2012 máj. 26. - 00:29:24 Előzmény motivator
(35/270)
Szerintem nem azért van mindenki felháborodva mert nem szép,hanem mert a királynõ szebb nála.
Engem annyira nem fogott meg ez az egész történet. A vadász karaktere tényleg eléggé jónak néz ki,de ezért nem fogok beülni rá.
motivator 2012 máj. 24. - 12:24:56
(34/270)
Elegem van belõle,hogy állandóan azt írja mindenki,hogy nem Kristen Stewart kéne játsza ezt meg azt a szerepet,nem elég szép,vagy huszan leírtátok,hogy a királynõ szebb.Érdekes,a rendezõ mégis Kristent választotta.Nem rajongó vagyok,a Twilight szériának az elsõ részét láttam,nem érdekel,hogy ott mit alkotott.Több filmet is láttam tõle és mindegyikben jól alakított.Nem véletlenül választották a szerepre,azok akik értenek hozzá.El kell fogadni lányok,hogy egyidõs veletek és mégis sikeres és SZÉP.Vannak nála bájosabb,szebb színésznõk,de érdekes arca van és van benne valami(és nem csak szerintem).Theron egy teljesen más karakterû nõ,nem azon van a hangsúly,hogy hófehérke a jobb nõ,hanem azon,hogy õ a fiatal,tiszta szépség,a királynõ meg öregszik és félti a sajátját,ami Hófehérkének megvan még...Amúgy meg rengeteg olyan film van,ahol a jó nõt igencsak csúnyácska színésznõk alakítják,pl.Carry-t a Sex és New Yorkból Sarah Jessica Parker,vagy Bridget Jones..Hozzájuk képest Kristen Stewart gyönyörû ....
7/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 18. - 08:28:11 7/10 Előzmény Kaliff
(33/270)
szerintem illik rá a szerep..
niknikk 2012 máj. 18. - 08:05:56
(32/270)
1/10
laktáz 2012 máj. 17. - 18:50:08 1/10
(31/270)
Hát ezt már csak Thor miatt is megnézem..., de szerintem azért igazságosan értékeltem ezt az "alkotást" 1/10 -re így elõre is.