Téma: Hofi Géza

offtopic
musicclown 2010 jún. 30. - 16:11:16
(12/52)
Felejthetetlen!
mulao 2010 jún. 14. - 13:41:43
(11/52)
Viszonylag ismertem a humorát, voltak kazettáink még régebben, amin õ volt hallható. Nyugodjon békében.
budterence 2010 jún. 14. - 13:27:58 Előzmény tinodialfred
(10/52)
Hofi Géza volt, van és lesz a magyar történelem legnagyobb humoristája. Ezt el kell ismerni.
tinodialfred 2010 márc. 20. - 23:50:36
(9/52)
Nagyszerûségét nem vitatva engem is irritál. Mondhatni utálom, mint a szart, de elismerem, hogy nagy alak volt, de én nem bírom elviselni a bunkó stílusát.
F_E_B 2010 márc. 08. - 09:49:13 Előzmény zampano
(8/52)
Az internált kulákokon való viccelõdést én sokkal durvábbnak tartom.
Hasonlóan ízléstelen, mint a holokauszt áldozatain :(
Neoz 2010 márc. 06. - 15:21:36 Előzmény zampano
(7/52)
Egyébként Te elolvastad azt mit írtál errõl az emberrõl???
Hogy lehet gennyes alaknak beállítani egy humoristát.
Szerintem neked nincsen humorod, de ha van is akkor se sok. Ez az ember szórakoztatott, akkor is ha neki baja volt. Az meg, hogy az általad le írt orvosos történet mennyire igaz, azt nem tudom (?) de nem hiszem, hogy gusztustalanul szidta. Ha elkésem az bunkóság mindegy miért és ha ezért egy kicsit meg mar az elõadó akkor elgondolkodom...
Az országnak soha nem lesz még egy ekkora humoristája. Tudod ezeket az elismeréseket nem a madarak hordják össze.
Eredményeirõl csak annyit, hogy az ÉLELEM BÉRE 1100 elõadást élt meg szerinted szar ha ennyien megnézték???
Amikor az ember azzal találkozik, hogy mindenki ostoba akkor el kell gondolkodni ...
Légyszíves ne pocskondiázz valakit aki neked nem tetszet. Csak hogy értsd szerintem a Freddy Mercury csak egy b..i de amit le tett az asztalra az nagyon nagy teljesitmény. Nem szeretem de nem is fikázom.

Maradok (Maradj) Tisztelettel
NANU..! NANU..! 2010 jan. 24. - 21:10:13
(6/52)
+Hofi Géza+ megyen most a Comedy csaton. :D)

R.I.P...
algi 2009 dec. 10. - 16:24:32 Előzmény zampano
(5/52)
De, hogy zsidózni miért kell, azt nem értem.
algi 2009 dec. 10. - 16:23:58 Előzmény zampano
(4/52)
Ja, nagyon elfogult volt a baloldal iránt. Fõleg a komcsik alatt.
zampano 2009 dec. 07. - 18:35:58
(3/52)
Ez a Hoffmann nevû alkesz proli a nála jóval nagyobb intellektusokat is feleslegesen és értelmetlenül gyalázta (például Almár Ivánt: "csillagész"); többször vétett az elõadói etika ellen, amikor bizonyítottan hazugságokat tejesztett és késõbb nem korrigálta magát (nyilván a jó poén miatt); egy ízben pedig az elõadásáról lekésõ orvost szidta a maga undorító módján - az orvos persze egy sürgõs esett miatt nem érkezett idõben. És ez csak néhány dolog, ami így hirtelen eszembe jut errõl a baloldal iránt végtelenül elfogult, gennyes alakról.
crazyforyou 2009 dec. 07. - 18:11:56
(2/52)
A Comedy Centrálon lesz Hofi mûsoraiból válogatás.:)))

Naponta adhatnának egy kis Hofit,ezek helyett a mûsorok helyett amik most mennek a kereskedelmi csatornákon.

Szerintem nagyon sok minden helytálló ma is abból,amit az akkori világról mondott.

Nagyon is.
pingvincorpse 2009 máj. 01. - 13:06:52
(1/52)
A legnagyobb nevettetõ mûvész.
Sokat lehet tõle tanulni és kell is.
Nyugodj békében.